dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 178 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 178 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

799 000 zł42,58 m² 18 764,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Stoimy tu, przy ulicy Klimasa, jako Twoi cisi strażnicy od lat. Nasze korony filtrują południowe słońce, zmieniając je w kojący taniec cieni na ścianach Twojego salonu. Jesteśmy tarczą, która.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł59,15 m² 15 198,65 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką oraz balkonem, zlokalizowane w inwestycji Lokum Porto, przy ul. Długiej/gnieźnieńskiej we Wrocławiu. Odkryj atuty lokum porto: nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 594 001 zł103,97 m² 15 331,36 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

4-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, wc, garderobą oraz loggią, zlokalizowane w inwestycji Lokum Porto, przy ul. Długiej/gnieźnieńskiej we Wrocławiu. Odkryj atuty lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 000 zł32,44 m² 18 773,12 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Kawalerka z aneksem kuchennym, łazienką oraz loggią, zlokalizowana w inwestycji Lokum Porto, przy ul. Długiej/gnieźnieńskiej we Wrocławiu. Odkryj atuty lokum porto: nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

604 514 zł46,54 m² 12 989,13 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapomnij o Netflixie, bo prawdziwy hit dzieje się za Twoim oknem na dziesiątym piętrze. Ten widok na wschodni Wrocław nie potrzebuje napisów końcowych ani płatnego abonamentu. Kiedy poranne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł101,01 m² 7 524,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:249 m²

Brzozova park nowoczesne domy 8 min od centrum legnicy Zamieszkaj tam, gdzie inni przyjeżdżają odpocząć. Poranek z kawą na tarasie, cisza, wokół brzozowy las i śpiew ptaków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł101,01 m² 7 524,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:249 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł70,37 m² 8 384,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

810 750 zł70,50 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

4-pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej, zlokalizowane w inwestycji Osiedle Contigo na wrocławskim Zakrzowie. Dla mieszkań: a1/a, a1/b, a2/a, a2/b, a3/a, a3/b, a4/a, a4/b, a5/a, a5/b, a6/a,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

808 565 zł70,31 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

812 705 zł70,67 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł70,37 m² 8 384,25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł70,37 m² 8 384,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł85,59 m² 9 685,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w spokojnej, zielonej okolicy na osiedlu Wojnów. Nieruchomość znajduje się w niskiej zabudowie, co zapewnia kameralny charakter.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł60,15 m² 10 972,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokoje | Park Tołpy | top lokalizacja Wrocław | Idealne pod wynajem lub rodzinę Na sprzedaż mieszkanie w jednej z najlepszych lokalizacji we Wrocławiu tuż przy Parku Tołpy,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł192,70 m² 5 184,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:941 m²

Na sprzedaż piętrowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 147m2 a całkowitej 192,70 położony w miejscowości Siekierowice, koło Dobroszyc (2 kilometry), w okolicach Oleśnicy.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł45 m² 9 755,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie w wolnostojącym budynku w Świdnicy, 45m2 + piwnica, balkon. Opis nieruchomości: lokal mieszkalny o powierzchni 45m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 000 zł101,40 m² 9 753,45 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Komfortowy, 4-pokojowy dom z ogrodem, zlokalizowany w Psarach, tuż przy granicy z Wrocławiem. W cenie 1 miejsce postojowe w garażu i 1 miejsce postojowe przed budynkiem. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 000 zł87,97 m² 10 105,72 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Komfortowy, 4-pokojowy dom z ogrodem, zlokalizowany w Psarach, tuż przy granicy z Wrocławiem. W cenie 2 miejsca postojowe przed budynkiem. Cena za udział w drodze: 10 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 029 000 zł101,40 m² 10 147,93 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł149 m² 55,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:27 000 m²

Na sprzedaż gotowy Biznes lub Prywatna Enklawa Spokoju. Prezentujemy wyjątkową, niestandardową nieruchomość położoną w gminie Prochowice. To idealna propozycja dla inwestorów szukających.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 815 m Bogdaszowice | cisza, zieleń i Wrocław w zasięgu ręki Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok. 815 m , położona w wyjątkowo spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone w nowoczesnym budynku dwukondygnacyjnym składający się z jedenastu budynków mieszkalnych jednorodzinnych, dwulokalowych w niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

7 200 000 zł1 076 m² 6 691,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:9 615 m²

Oferta doskonale dopasowana dla firm produkcyjnych, potrzebujących lakierni, montowni, spawalni. Zapraszamy również serwisy samochodowe, zakłady metalowe, blacharskie, stolarnie Jeśli potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 000 zł113,10 m² 7 029,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:314 m²

Na sprzedaż skrajny dom w zabudowie szeregowej położony w Dobrzykowicach przy ulicy Jesiennej około 1 km od Psiego Pola i granic Wrocławia. Osiedle realizowane jest przy drodze asfaltowej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł250,10 m² 5 957,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 230 m²

Dom wolnostojący na sprzedaż o powierzchni całkowitej 250.1m2, użytkowej 211.6m2 w Rakowie niedaleko miejscowości Borowa Oleśnicka, około 13 km do granicy Wrocławia. Budynek z 2004.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł45 m² 9 533,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie na parterze na Osiedlu Zarzecze w Świdnicy. Opis nieruchomości: lokal mieszkalny o powierzchni 45m2 składa się z: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł72 m² 8 958,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Osiedle Krzywoustego na Psim Polu jest samowystarczalną dzielnicą z pełną infrastrukturą, szkołą podstawową, przedszkolami, żłobkami, służbą zdrowia, wszystkimi potrzebnymi sklepami.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł45 m² 10 444,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie z balkonem w Świdnicy. Opis nieruchomości: lokal mieszkalny o powierzchni 45 m2 składa się z: - kuchnia z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł138,28 m² 5 713,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 267 m²

Nowy dom wolnostojący, niepodpiwniczony, wybudowany wg projektu dom w zielistkach G ver 2. Położony w Krzeczynie Wielkim na działce o powierzchni 12,67 a, u zbiegu ulic Wrzosowej.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł39,30 m² 8 142,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam dla Ciebie mieszkanie na 1 piętrze w bloku z klimatyzacją - zobacz koniecznie! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,3 m2 z dodatkowy pomieszczeniem przynależnym - piwnicą (2,32.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł33 m² 10 878,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie Z balkonem w Świdnicy. Opis nieruchomości: lokal mieszkalny o powierzchni 33m2 składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

670 990 zł61 m² 10 999,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

! bez pośredników! Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 61 m , położone we Wrocławiu przy ul. Jankiela (dzielnica Psie Pole). Lokal znajduje się na parterze w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł42,50 m² 7 411,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie na parterze w Pszennie blisko Świdnicy. 42,5m2 + strych +ogród Opis nieruchomości: lokal mieszkalny o powierzchni 42,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł1 884,20 m² 1 586,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:7 791 m²

Na sprzedaż zespół budynków położony na dużej działce w Kudowie Zdrój składający się z: - budynku mieszkalnego (rok budowy ok 1890) o powierzchni użytkowej 459.20m2 - budynku.

Szczegóły ogłoszenia

503 000 zł36,55 m² 13 762 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowy apartament w sercu Czarnej Góry - komfort, styl i inwestycyjny potencjał w jednym. Na sprzedaż elegancki, 2-pokojowy apartament położony w Siennej - prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł15 018 m² 299,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 1,5 ha | lubań | zjazd Z dk30 | mpzp pu1 Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 15018 m (1,5 ha), położona w Lubaniu (woj. dolnośląskie), bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki na sprzedaż - tuż przy lesie, taras na zboczu! Zamieszkaj lub zainwestuj w magicznym miejscu, gdzie poczujesz prawdziwy górski klimat! [ ] Lokalizacja: podgórzyn - malownicza miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł72,93 m² 8 981,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie - Kozanów, ul. Połbina Mieszkanie o powierzchni 72,93 m z wysokimi sufitami (3,05m), co daje poczucie przestrzeni i komfortu. Układ: > duży,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł51,50 m² 9 689,32 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,5 m , położone na 2 piętrze w 10-piętrowym budynku z windą, przy ul. Dokerskiej na wrocławskim Kozanowie. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł55,16 m² 12 672,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie o powierzchni 55,16m2, położone na parterze trzypiętrowego bloku w spokojnej okolicy, znajdujące się na wrocławskim osiedlu Gaj. Nieruchomość składa się z salonu, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł47,43 m² 11 996,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Plac grunwaldzki _ 2 pokoje _ oddzielna kuchnia _ul. Damrota Polecam do kupna w pełni rozkładowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47,43 m2 przy ul. Damrota /ul. Wyszyńskiego. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł31,77 m² 5 508,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie W kamienicy po remoncie W dzielnicy podgórze. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 31,77m2 usytuowane na parterze 2 piętrowej kamienicy po.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł49 m² 5 693,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2pok/media miejskie/do wprowadzenia/rok bud.1995r. NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie W 4 piętrowym budynku Z 1996r. W dzielnicy stary zdrój. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł232 m² 4 952,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:840 m²

Oferuję na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny położony w bezpośrednim sąsiedztwie Środy Śląskiej. Nieruchomość usytuowana jest na zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł95 m² 3 147,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:364 m²

Dom W cenie mieszkania! Polecam do sprzedaży niewielki budynek mieszkalny w zabudowie szeregowej (środkowy segment), położony w Lubaniu przy ul. Włościańskiej. Na parterze znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł3 000 m² 43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną znajdującą się w miejscowości Osiek (gmina Kostomłoty, powiat średzki). Powierzchnia działki liczy 3000 m2 o wymiarach ok 49 m x 59 m.