dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 160 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 160 ogłoszeń

1 199 000 zł225,10 m² 5 326,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Stop, zatrzymaj się! Zapraszam Cię na prezentację eleganckiego domu parterowego o powierzchni 225,1 m2 usytuowanego na działce, której powierzchnia to 26 arów. Dom posadowiony jest na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł60,84 m² 8 711,37 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,84 m zlokalizowane przy ul. Pomorskiej we Wrocławiu, w bardzo dobrej lokalizacji blisko ścisłego centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł23 m² 16 043,48 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Kawalerka w stylowej kamienicy blisko dworca pkp Wrocław Na sprzedaż stylowa kawalerka o powierzchni , położona na ostatnim piętrze stylowej kamienicy z unikatowymi malowidłami na klatce.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł118 m² 21 610,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy apartament 118 m przy Parku Wschodnim Willa Wrocław. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży eleganckiego apartamentu o powierzchni 118 m , położonego na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł130 m² 4 761,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa inwestycja deweloperska w Kurowicach. Na sprzedaż nowe domy w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Kurowice. Świetna lokalizacja, bardzo dobry dojazd do Głogowa w zaledwie 5 min,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł230 m² 7 826,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Biuro nieruchomości Mały Domek ma przyjemność przedstawić urzekającą okazję do nowoczesnego życia w pięknej i cichej okolicy. Z dumą prezentujemy świeżo wybudowany dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł55,80 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedania ładne mieszkanie na jednym z osiedli w Kowarach o powierzchni mieszkalnej 51,40m2. Lokal znajduje się na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku. Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Fabryczna/kozanów- 4 pokoje olbrzymi taras! Chcemy zaprezentować Państwu jedyne w swoim rodzaju mieszkanie z bardzo dużym tarasem, okalającym je od strony południowo-zachodniej,.

Szczegóły ogłoszenia

415 700 zł1 171 m² 355 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy działkę o powierzchni 1171 m2 położoną w malowniczej okolicy Mnichowic. Działka jest doskonałą propozycją dla osób, które marzą o budowie wymarzonego domu w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł607 m² 716,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka pod zabudowę wielorodzinną Z projektem oraz pozwoleniem na budowę. Działka o pow 607 m2 przeznaczona jest w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł34,80 m² 8 617,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje po generalnym remoncie Mieszkanie o pow. 34,8 m 2 zlokalizowane na 2 piętrze w bloku, w spokojnej części osiedla. Idealna propozycja dla wymagających klientów, szukających.

Szczegóły ogłoszenia

5 610 000 zł10 200 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki inwestycyjnej położonej w miejscowości Iwiny, tuż przy granicy Wrocławia. Powierzchnia działki to 10200 m2. Aktualny miejscowy plan.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Grunt przemysłowy znajdujący sie w obrębie Legnickiej Strefy Ekonomicznej, grunt w pełni przygotowany pod zabudowę, wszystkie media dociągnięte do działki. Działka w pełni ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka usługowa Osiedle Kwiatowe, bolesławiec Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę usługową o powierzchni 3488 m , zlokalizowaną na dynamicznie rozwijającym się Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł65,18 m² 10 417,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez pcc i bez prowizji - oferta deweloperska Na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 65,18 m , położone w zielonej części Wrocławia -.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł84,90 m² 4 110,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Lokalizacja: na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Legnicy przy ul. Chojnowskiej. Opis nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest na I piętrze w czteropiętrowej kamienicy. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1939

Hostel - mieszkanie pod Świdnicą - Pszennie Ogrzewanie centralne. Bez czynszowe. I piętro - 5 osobnych pokoi, wspólna kuchnia oraz dwie łazienki. II piętro / poddasze - przygotowane do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł211,80 m² 4 603,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:291 m²

Oferujemy do sprzedania środkowy segment na Szczawienku w prestiżowej okolicy ulicy Azaliowa. Razem bez garażu powierzchnia mieszkalna wynosi 211,8 m2. Nieruchomość idealna dla rodziny. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

89 250 zł1 050 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane Snowidza, powiat jaworski Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane o położone w spokojnej miejscowości Snowidza, w powiecie jaworskim.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 645 m² 112,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzy Ci się poranna kawa z widokiem na góry, śpiew ptaków zamiast miejskiego hałasu i spacery, które zaczynają się tuż za furtką? Jeśli tak ta działka może być Twoim nowym ulubionym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam - oferta tylko w naszym biurze estihouse Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w przemysłowej części Polkowic przy ul. Działkowej z bezpośrednim dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł71,18 m² 2 880,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 71,18 m , położone na pierwszym piętrze kameralnej kamienicy w Lubaniu. Lokal stanowi idealną propozycję dla osób szukających ustawnego.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł48 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, jasnego mieszkania położonego w jednej z cenionych lokalizacji Legnicy - na spokojnym osiedlu Zosinek. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

229 999 zł56 m² 4 107,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone w spokojnej części Głuszycy Górnej, w otoczeniu zieleni i terenów górskich. To propozycja zarówno dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł16 428 m² 197,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna położona w Szymanowie przy ul. Lotniczej, w gminie Wisznia Mała, w bezpośrednim zapleczu Wrocławia. Nieruchomość ma powierzchnię około 1,64 ha.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł149,21 m² 5 562,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży duże mieszkanie położone w Jeleniej Górze dzielnica Cieplice bezpośrednio przy Placu Piastowskim z widokiem na Park Zdrojowy. Lokal o powierzchni 144,19 m2.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł55 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Marzysz o przestronnym mieszkaniu z własnym kawałkiem zieleni? Szukasz nieruchomości z ogromnym potencjałem, którą możesz zaaranżować według własnego gustu? Ta oferta jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł53 m² 9 037,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera! bez podatku pcc bez prowizji od kupujących pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji Nowoczesne osiedle w Dobrzykowicach!.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł60,80 m² 7 072,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Możliwość kupna mieszkania za gotówkę Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe - obecnie po usunięciu ściany łączącej kuchnię z pokojem - powstała duża efektowna przestrzeń - zlokalizowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

699 990 zł62,70 m² 11 164,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Widok na park / w otoczeniu zieleni / duża piwnica Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 4-pokojowego zlokalizowanego na wrocławskim osiedlu Borek - dzielnica Krzyki.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł126 m² 13 412,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 600 m²

Nowoczesny, luksusowy dom parterowy z widokiem na Ślężę - położony w gminie Marcinowice! na pięknej dużej działce! Dom o funkcjonalnym rozkładzie, wyposażony w panoramiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 109 500 zł79,25 m² 14 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Kameralne, 4 kondygnacyjne budynki oferujące nowoczesną architekturę staną się częścią komfortowego projektu mieszkaniowego otoczonego bogatą infrastrukturą. To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

958 898 zł55,26 m² 17 352 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekun nieruchomości: julia Kowalska tel.   Oferta 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 55,26 m2, położone na pierwszym piętrze, 5-piętrowego budynku na Starym Mieście. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł44,70 m² 5 794,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w Świebodzicach na Osiedlu Piastowskim prezentuje się jako atrakcyjna propozycja dla osób poszukujących nieruchomości w dobrej lokalizacji. Oto.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł45 283 m² 99,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka o łącznej powierzchni 4,53 ha (45 283 m ), położona w miejscowości Źródła, w dynamicznie rozwijającej się Gminie Miękinia,.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł87,70 m² 8 882,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przestronne 3 pokoje w kamienicy | 88 m | balkon | Śródmieście, ul. Słowiańska Na sprzedaż rozkładowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni ok. 88 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1903

Nieruchomość sprzedawana wyłącznie przez nasze biuro nieruchomości:-) Prosimy o umawianie prezentacji wyłącznie za pośrednictwem naszego biura. Biuro Nieruchomości Team4home prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: robert Kordowski tel.   pokojowe mieszkanie o metrażu 47 m2 w kameralnym bloku, w samym centrum Krzyków. Funkcjonalny układ umożliwia wydzielenie 3 pokoju bardzo.

Szczegóły ogłoszenia