dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 174 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 174 ogłoszenia

879 000 zł80,30 m² 10 946,45 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Super oferta. Pełen rozkład. DO wejścia. Idealne również pod wynajem. Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, w pełni rozkładowego, dwustronnego mieszkania zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł53 m² 14 132,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwupoziomowy apartament inwestycyjny 53 m | Maślice | gotowy biznes w najmie krótkoterminowym Na sprzedaż w pełni funkcjonujący apartament dwupoziomowy, działający w modelu najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 000 zł51,76 m² 11 012,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

< uwaga! pozostało ostatnie dostępne mieszkanie! > Nowa inwestycja mieszkanie w kameralnym budynku w Długołęce pod Wrocławiem - Kupujący nie podatku pcc Pomożemy w uzyskaniu.

Szczegóły ogłoszenia

146 000 zł1 500 m² 97,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nr 88/20 o powierzchni 1501 m oraz działka 88/21 o powierzchni 1500 m każda. Obie posiadają warunki zabudowy, dogodne drogi dojazdowe oraz media na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł90 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:12 600 m²

Na sprzedaż rodzinny dom, działka 12 600m2, kąkolno. Chętnie kupimy twoją nieruchomość za gotówkę, możliwa zamiana. Doradzimy w uzyskaniu korzystnego kredytu (22 banki w ofercie).

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Nowa cena: zieleniec ostatnia działka, 50 arów, możliwość budowy pensjonatu/hotelu lub domu/domków. Zieleniec - najwyżej położona wieś w Sudetach (będąca obecnie dzielnicą Dusznik-Zdroju);.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu mieszkanie inwestycyjne, ulokowane na parterze w jednej z kamienic w Janowicach Wielkich. Mieszkanie zostało wydzielone na dwa Apartamenty,.

Szczegóły ogłoszenia

3 872 000 zł35 200 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę mieszkaniowo - usługową o powierzchni 35200 m2 położoną w miejscowości Łąka, gm. Bolesławiec w pobliżu węzła autostrady A4.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł55,80 m² 6 541,22 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

DO sprzedania mieszkanie o pow. 55,8 m2 położone przy ul. Poczdamskiej na III piętrze. Mieszkanie składa się z 2 sypialni i salonu z aneksem kuchennym, łazienki i wc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 000 zł142 m² 5 598,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:146 m²

Poszukujesz domu z ogrodem blisko Wrocławia, a zarazem w ustronnej i przyjaznej rodzinom okolicy? Mamy idealną propozycję dla Ciebie i Twojej rodziny. Inwestycja w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł3 000 m² 76,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 3000 mkw położona w gminie Żórawina, obręb Węgry. Działka położona przy drodze gminnej. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł20,07 m² 18 684,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szukasz kawalerki w centrum? Cenisz sobie zieleń i ciszę, jednocześnie lubisz mieć wszędzie blisko? Zależy Ci na świetnym ulokowaniu kapitału? Jedno tak jest wystarczającym powodem, aby.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł41 m² 8 780,49 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

"nieruchomości apartament" Iwona Miłkowska tel.   . Do sprzedania mieszkanie o pow. 41 m2 z loggią o pow. 4,46 m2 w nowoczesnym apartamentowcu w samym centrum Legnicy.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł126 200 m² 47,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

D ziałka w malowniczej Sosnówce Pragnę Państwu przedstawić działkę zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Sosnówka, oferującą wyjątkowy widok na Zalew Sosnówka. To idealna okazja dla.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł65,09 m² 6 590,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż na wyłączność Kategoria: mieszkania Lokalizacja: lubań Pokoje: 3 Piętro: i Powierzchnia: 65,09 m2 największe zalety! Bardzo dobra lokalizacja Ciekawie zaaranżowane wnętrze Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 463 zł42,65 m² 13 023,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł112,60 m² 5 239,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam Cię serdecznie na stronie Prestige Nieruchomości i zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego mieszkania w centrum Jeleniej Góry. Układ mieszkania Lokal, który pragnę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Nowy kompleks działek w zielonych Pisarzowicach koło Kamiennej Góry! Otoczenie nieruchomości: pisarzowice to wieś w gminie Kamienna Góra,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł128 m² 5 859,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:778 m²

Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu nowy dom w zabudowie bliźniaczej - położony kilka minut od miasta - Siedlęcin gmina Jeżów Sudecki. Dom wybudowany w 2025r.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł52 m² 11 153,85 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, łazienką, przedpokojem znajdujące się na 5 piętrze w budynku 6 piętrowym (z windą). Na poziomie -1 znajduje się komórka lokatorska oraz miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

"Nowy Piastów" to najnowsza inwestycja realizowana w ustronnej i atrakcyjnej części Głogowa, z doskonale rozwiniętą infrastrukturą. Jest to idealna lokalizacja dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł120 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Gospodarstwo rolne do własnej adaptacji na dom i części użytkowe Lokalizacja: pieszyce Działka: o powierzchni około 15 arów. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego teren -.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł38 m² 6 052,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane na wysokim parterze w 4-piętrowym budynku na osiedlu Metalowców w Jaworze. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł460 m² 1 304,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:747 m²

NA sprzedaż Zapraszam Cię do zapoznania się z nietuzinkową ofertą nieruchomości położonej w zacisznej części Kopańca. Na krańcu świata. Na sprzedaż nieruchomość, w której.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł190 m² 1 784,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 727 m²

Okolice Kłodzka - Łączna. Na sprzedaż dom z dwoma budynkami gospodarczymi. Budynek przedwojenny, wolnostojący, podpiwniczony. Ogrzewanie co, piec na opał stały w piwnicy. W piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł41 m² 8 024,39 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowo przytulne i słoneczne mieszkanie 2-pokojowe położone na jednym z najbardziej pożądanych osiedli w Lubinie - Osiedlu Polnym. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł90 m² 22 222,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na Placu Kościuszki o powierzchni 90 mkw. Lokal doskonale nadaje się na usługi, handel lub gastronomię. Wszystkie media miejskie. Wysokość lokalu 5 mkw. Wejście od frontu i podwórka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 000 zł53,66 m² 14 629,15 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

3 pokoje | 54 m | 5 piętro | balkon. 0% prowizji. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni niemal 54 m , położone na 5. piętrze nowoczesnej inwestycji. Dlaczego warto? Funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł280 m² 4 639,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 104 m²

Opiekun oferty: emilian Janusz Tel.   ***oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości*** Dom o powierzchni 280 m2, działka 1104 m2 w pięknej willowej dzielnicy Lucień Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

93 000 zł846 m² 109,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Idealna pod dom jednorodzinny Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 846 m2, położoną w urokliwej i spokojnej części miejscowości. Działka ma kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł120,75 m² 6 616,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

NA sprzedaż domy w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej w okolicach ulicy Pątnowskiej w Legnicy, położone są na nowo powstającym osiedlu ( 1 etap inwestycji to 8 domów),.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 128 m² 203,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż świetnie zlokalizowaną działkę o powierzchni 1128 mkw. w miejscowości Wilków, gmina Świdnica. Oferowana działka budowlaną objęta jest miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

565 823 zł77,51 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty Paweł Grzesik tel.   pokojowe mieszkanie z balkonem Osiedle Przy Młynie | Wołów Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 77,51 m, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł50,03 m² 6 596,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu na sprzedaż słoneczne mieszkanie dwupokojowe (z możliwością zrobienia trzeciego pokoju ) o powierzchni 50,03m2 usytuowane na IV piętrze w bloku na Os. Młodych.

Szczegóły ogłoszenia

88 000 zł1 100 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą na sprzedaż działką budowlaną o powierzchni 1100m , oraz przylegającą do niej działką budowlaną o powierzchni 1900 m2 w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł175,77 m² 6 542,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: monika Krzysiek Pośrednik Obrotu Nieruchomościami   Zapraszam do zapoznania się z ofertą dużego mieszkania o powierzchni 175,77 m2 z tarasem i ogrodem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 102 000 zł282 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Zapraszam do zakupu wyjątkowego lokalu usługowego znajdującego się w Starym Browarze Wrocławskim. Budynek przechodzi kompleksowy remont i unowocześnienie oczywiście za zgodą i pod okiem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Kama Nieruchomości prezentuję Państwu trzypokojowe mieszkanie do remontu usytuowane na wysokim parterze w czteropiętrowym budynku na Zabobrzu l w Jeleniej Górze. W skład 51m2 wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

CO sprzedajemy? Działkę budowlaną o powierzchni 1420 m . Gdzie znajduje się działka? W środku miejscowości Białołęka, woj. dolnośląskie, powiat głogowski, gmina Pęcław.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł67 m² 12 238,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowe budownictwo mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia: od zaraz Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67 m , położone na zamkniętym, kameralnym osiedlu na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł110 m² 1 772,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:516 m²

Budynek poniemiecki, w zabudowie szeregowej o pow ok 110 m2, na działce o pow ok. 500 m2. Dojazd do posesji również od strony ogrodu. Na ogrodzie budynek gosp - do rozbiórki. Dom do.