dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 160 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 160 ogłoszeń

699 000 zł56 m² 12 482,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyłączność! Lokal Wolny, niezamieszkały. Klucze do odbioru niezwłocznie po zapłacie! Widok z okien z jednej strony na zieleń (ogród) a z drugiej strony na na panoramę miasta. Na.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł94 m² 6 276,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 95 m2 położony w Mysłakowicach kilka kilometrów od Karpacza w pobliżu atrakcji.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł250 m² 1 680 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:182 m²

Amg Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom kamienicę do remontu o powierzchni użytkowej ok. 250 m2 usytuowaną w centrum Niemczy, ul. Ratuszowa. Możliwość wydzielenia 5 mieszkań. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 300 000 zł170,32 m² 13 503,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Wille miejskie we Wrocławiu - Ołtaszyn lokalizacja: inwestycja położona na Ołtaszynie we Wrocławiu przy ul. Nefrytowej wśród zieleni, blisko pełnej miejskiej infrastruktury i dobrych połączeń.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł44,50 m² 6 404,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1867

Wombat nieruchomości przedstawia 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem w centrum Świdnicy - 44,5 m . Uwaga! nowa cena! 285000 zł! Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, które.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł25,72 m² 14 191 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

!piękny widok, balkon! Polecam do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 25,72m2 usytuowaną na 10 piętrze w bloku przy ul. Lubuskiej. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju - pokoju połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł152,11 m² 5 851 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:989 m²

Na sprzedaż oferujemy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej okolicy. Inwestycja obejmuje dwa segmenty- każdy z osobną działką. Działka 898 m2.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł265 m² 1 698,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:150 m²

Dom (kamieniczka) w zabudowie szeregowej posadowiona w bliskiej odległości od Mieroszowskiego rynku. Nieruchomość po kapitalnym remoncie. w skład budynku wchodzą następujące.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż: działka budowlana w centrum Kamieńca Wrocławskiego idealna pod budowę domu! Oferuję działkę budowlaną położoną w samym centrum Kamieńca Wrocławskiego, w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł52,50 m² 10 647,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 52,5 m , zlokalizowane w samym centrum Polanicy-Zdroju. Jest gotowe do zamieszkania lub może być wykorzystane jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: julia Kowalska tel.   Działka znajduje się w strefie przemysłowej miasta Świdnica. Dojazd odbywa się drogą asfaltową. Położenie zapewnia bardzo dobrą dostępność do.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł50,89 m² 5 482,41 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Jeśli chcesz mieć oko na wszytko, nie mieć stukających nad głową sąsiadów, zaaranżować mieszkanie według własnego gustu, lub dopieścić gotowca na wynajem - to oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł60,90 m² 3 596,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Jelenia Góra prezentuje mieszkanie w Centrum Jeleniej Góry przy ul. Wolności. Idealne na start, lub jako inwestycja pod wynajem studentom- obok szkoła. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł209 m² 12 918,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom jak z opowieści rezydencja pełna światła, spokoju i magii Są domy, do których się po prostu wchodzi. I są takie, do których wraca się myślami jeszcze zanim zdąży się je.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 894 000 zł157,39 m² 12 034 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:517 m²

Nowy dom w zabudowie bliźniaczej - standard premium! Idealny dla osób wymagających, ceniących sobie komfort i wygodę! Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy mieszkalne. Parter domu.

Szczegóły ogłoszenia

232 160 zł2 902 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Są miejsca, w których od razu czuć spokój. Postolin to właśnie jedna z takich lokalizacji - dużo zieleni, sąsiedztwo lasów, bliskość Arboretum i przestrzeń, która daje oddech od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 673 zł59,43 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Brak prowizji i podatku pcc. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59,43 m2 , usytułowane na parterze budynku. Składa się z: pokój dzienny z aneksem kuchennym -21,168 m2, sypialni- 11,34.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł99,25 m² 3 727,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1836

Nowa cena 370 000 zł Jeśli szukasz miejsca z charakterem, w którym historia spotyka się z komfortem codziennego życia to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie. To przestronne, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 440 000 zł68 m² 21 176,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Unikatowy lokal użytkowy W centrum doskonała lokalizacja - gwarantowany wynajem 15 minut spacerem do wrocławskiego rynku dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 107 000 zł91,30 m² 12 124,86 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie na południu Wrocławia top lokalizacja! Bartosz Agent Nieruchomości Skontaktuj się (dostępny 7 dni w tygodniu) Bez prowizji! Cena: 1 107 000 zł Przytulne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

161 000 zł42 m² 3 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie na Starym Zdroju o powierzchni 42m2 składające się z salonu, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz garderoby. Mieszkanie po częściowym.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł67,54 m² 10 068,11 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 67,55 m w budynku przy ul. Chrobrego we Wrocławiu! Świetnie sprawdzi się jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

266 481 zł3 063 m² 87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z widokiem na góry - Rogówek, gmina Kłodzko. Zostało tylko 5 dostępnych działek w malowniczej, cichej okolicy idealne miejsce na Twój dom. Lokalizacja: rogówek, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł97,66 m² 6 758,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rataje ul. Kusocińskiego wyjątkowa oferta - położone tuż przy terenach rekreacyjnych, nowoczesne segmenty jednorodzinne W zabudowie szeregowej W stanie deweloperskim! Powierzchnia użytkowa:.

Szczegóły ogłoszenia

229 900 zł33 m² 6 966,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie, składające się z salonu, sypialni, kuchni, łazienki, przedpokoju o powierzchni 33m2 z balkon oraz przynależną piwnicą. Mieszkanie jest jasne.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 300 m² 86,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 2300 m2 położoną w miejscowości Krępa, w gminie Przemków. Krępa to mała i bardzo spokojna wieś położona w odległości ok.

Szczegóły ogłoszenia

2 476 800 zł6 192 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

W rejonie Psiego Pola przy trasie wylotowej z Wrocławia na Warszawę doskonale skomunikowana. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. działka przemysłowa o pow 6192m2 w sasiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł93,66 m² 9 075,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

Zapraszamy do zakupu nowoczesnego segmentu jednorodzinnego w inwestycji Domy w Biestrzykowie. Kameralne mini-osiedle obejmuje zaledwie 8 domów i znajduje się w spokojnej okolicy, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł59,60 m² 3 775,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

"Nieruchomości Apartament" Ewelina Gruszczyńska-Malina tel.   Mieszkanie 3 pokoje/chocianów/ Od zaraz Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54,80 m znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł14 m² 3 928,57 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż miejsca postojowe w budynku Angel River na poziomie -1 Dogodna lokalizacja w sercu miasta. Zapraszam do kontaktu! tel:   Parking spaces for sale in the Angel River building on.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł110,75 m² 6 501,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowy dom z ogrodem w Legnicy w cenie mieszkania. Lokalizacja: legnica, ul. Fiołkowa Powierzchnia: 110 m 2 (od 110,75 m 2 do 127,08 m 2 ) Pokoje: 5 Działka do wyłącznego.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł5 600 m² 67,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni całkowitej 0,5600 ha (56 arów ) , zabudowana budynkiem w miejscowości Morawa (około 4 kilometry od Strzegomia), na którą składa się zgodnie z mpzp: -.

Szczegóły ogłoszenia

226 000 zł72,70 m² 3 108,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie z potencjałem idealne dla osób szukających dużej przestrzeni w Piechowicach! Oferta na wyłączność. Tylko u nas! Na sprzedaż duże, jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł86 m² 9 290,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 248 m²

Nowoczesny dom wolnostojący z 4 pokojami na przestronnej działce 1248 m - idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny. Twój Dom Nieruchomości prezentuje parterową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w Ludowie Śląskim z widokiem na Ślęze. 25 km od Jagodna, 9 km od Strzelina. Media w granicy działki ( woda, prąd, kanalizacja). Działka numer 449/2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W trakcie realizacji. Świetna cena! Lokal handlowy z funkcją mieszkaniową na granicy Świeradowa Zdroju! Oferujemy lokal w którym przez wiele lat funkcjonował sklep spożywczy i pub. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł150 m² 1 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Nowa niższa cena! Na sprzedaż dom do remontu z zabudowaniami gospodarczymi na przestronnej działce 28 arów potencjału! Tylice, gm. Zgorzelec. Przy zakupie z działką 157/10 oferujemy okazyjne.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł336,50 m² 5 943,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Bardzo atrakcyjny budynek Handlowo-Magazynowy W jeszcze bardziej atrakcyjnej lokalizacji! Mam do zaoferowania halę handlowo-usługową w Jeleniej Górze zlokalizowaną na działce.

Szczegóły ogłoszenia

196 742 zł2 093 m² 94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży uzbrojoną działkę budowlaną o powierzchni 2093 m2 położoną w Żeliszowie k/bolesławca. Działka o kształcie prostokąta położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

hit / 3 pok / muchobór / balkon!. na sprzedaż dwustronne 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 72m zlokalizowane na Muchoborze Wielkim przy ul. Tyrmanda w sąsiedztwie Parku Tysiąclecia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł63,30 m² 12 306,48 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brak podatku 2%pcc oraz prowizji! To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort oraz dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 63,30.