dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 161 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 161 ogłoszeń

450 000 zł41,59 m² 10 819,91 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,59 m , na 11. piętrze w bloku. Dzięki położeniu na 11. piętrze, mieszkanie jest bardzo ciche i nie dociera do niego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 700 000 zł156,50 m² 10 862,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:809 m²

Nowa cena 1 700 000 brutto Luksusowy Dom na Sprzedaż w Prestiżowej Lokalizacji Zapraszam do zapoznania się z jedyną w swoim rodzaju ofertą sprzedaży nieruchomości Premium - komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 204 m² 103,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w Mazurowicach koło Środy Śląskiej w cichej okolicy z dobrym dojazdem do Malczyc, legnicy, środy Śląskiej. Odległość do infrastruktury 272 m. Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł37,41 m² 18 417,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe do zamieszkania mieszkanie z dużym balkonem w atrakcyjnej lokalizacji na Krzykach! Układ pomieszczeń: -Pokój z aneksem kuchennym 18,46 m2 -pokój 10,54 m2 -komunikacja 3,98 m2.

Szczegóły ogłoszenia

638 000 zł166 m² 3 843,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Proponujemy Państwu dom wolnostojący z zabudowaniami z roku 1853. Dom znajduje się we wsi Wilków położonej obok Złotoryi. To urokliwe miejsce na mapie Dolnego Śląska położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 772 000 zł280 m² 6 328,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:65 203 m²

Duża działka z dwoma domami i halą produkcyjną w otulinie lasu z dala od ludzi! link do wirtualnej wizyty: kliknij Oferuję Państwu nieruchomość gruntową położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy Państwu nową inwestycję "nowa Palmiarnia" , w której powstaną 42 lokale użytkowe z komórkami lokatorskimi i miejscami postojowymi. Sercem inwestycji będzie wewnętrzna.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł180 m² 4 216,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:624 m²

Na sprzedaż komfortowy i przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 180 m , położony w spokojnej i zielonej części Bożkowa (gmina Nowa Ruda, powiat kłodzki).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

883 770 zł104,92 m² 8 423,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:267 m²

Na sprzedaż komfortowy 5 pokojowy bliźniak o powierzchni 104,92 m z dwoma miejscami postojowymi i ogródkiem 179 m2. Bez prowizji oraz podatku pcc. Ostatnie domy gotowe do odbioru! układ.

Szczegóły ogłoszenia

93 000 zł1 037 m² 94,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuje do sprzedaży działkę położoną wśród luźnej zabudowy / pierwsze zdjęcie jest wizualizacja - propozycją zagospodarowania. Działka przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną , wydane Warunki.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł3 000 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 878 m²

Świeradów Zdrój - bliskie okolice uzdrowiska. 5000 m2 terenu poprzemysłowego zabudowanego halami o powierzchni ok. 3000 m2. Możliwość rozbiórki (w cenie nieruchomości), możliwość adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 530 000 zł25 300 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka z widokiem na Śnieżkę Zapraszam do zakupu działki budowlanej z szałowym widokiem na Karkonosze. Działka znajduje się w miejscowości Ściegny przy Karpaczu. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł130 m² 13 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:393 m²

Dom wolnostojący z potencjałem! Klasyczna "kostka"! Solidna Konstrukcja. Świetna Lokalizacja. Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie wolnostojacej, wybudowany w 1975 r.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 200 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka o powierzchni 1200m2. Działka idealnie nadaje się pod pod zabudowę wielomieszkaniową, jednorodzinną. Działka położona jest w spokojnej okolicy zaledwie 3km od.

Szczegóły ogłoszenia

3 840 000 zł854 m² 4 496,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Na sprzedaż nieruchomość Mieszkalno-Produkcyjna w Barcinku, koło Jeleniej Góry. Przeznaczenie pozwala na prowadzenie wielu form działalności takich jak: biura, handel/usługi, produkcja, warsztat,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 999 zł119,78 m² 10 018,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny dom parterowy 119,78 m Inwestycja będzie obejmowała 5 domów w postaci kameralnego małego osiedla! Rozpoczęcie budowy I kwartał 2026 Stan deweloperski lub pod klucz! Na.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł71,20 m² 10 533,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3 pokoje | 71,2 m | 2 balkony | Huby Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 71,2 m , położone na parterze budynku z początku lat 60. w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł83,26 m² 12 611 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Rynek pierwotny - mieszkanie gotowe do wprowadzenia I przeniesienia własności Mieszkanie w wysokim standardzie - idealne dla rodziny Na sprzedaż 4-pokojowy apartament o powierzchni 83,26 m,.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł66 m² 7 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż zadbane, komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66 m , położone na 1 piętrze w zadbanym budynku na osiedlu Zabobrze III. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 759 zł32,31 m² 12 496,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: kamil Bogdanowicz tel:   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy z dobrą infrastrukturą i szybkim dojazdem do centrum. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł42 m² 10 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w Wrocławiu. Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 42 m . Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w pięciopiętrowym budynku. Wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł194,31 m² 5 661,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:451 m²

Nieruchomości Panorama prezentują Państwu przestronny dom wolnostojący położony w Jeleniej Górze na Os. Skowronków. Najważniejsze informacje : działka 451 m2 pow. całkowita 194,31 m2 pow.

Szczegóły ogłoszenia

1 161 000 zł77,44 m² 14 992,25 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestronny, 3 pokojowy lokal mieszkalny położony w monitorowanym budynku mieszkalno-biurowym Rezydencja Tumska, tuż przy pl. Bema. Mieszkanie gotowe do wydania, z całkowicie umeblowanym.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł65 m² 16 615,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, wyjątkowe mieszkanie willowe na parterze w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej na Stabłowicach we Wrocławiu. Wokół domy jednorodzinne, cisza, zieleń i tereny spacerowe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł130 m² 8 462 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:608 m²

Prezentujemy ofertę sprzedaży eleganckiego domu wolnostojącego o powierzchni około 130 m, położonego na działce o powierzchni 608 m w spokojnej i kameralnej części Bolesławca.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Przedstawiamy Państwu przestronne czteropokojowe mieszkanie w Centrum miasta! idealne pod inwestycję Mieszkanie o powierzchni 100 m2 składa się z czterech samodzielnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł31,30 m² 19 009,58 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Gwarantowany wynajem 10 minut spacerem do rynku 3 minuty spacerem do promenady staromiejskiej taras widokowy na dachu strefa co-workingowa autobus (2 minuty spacerem), tramwaj (4 minuty spacerem) Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł50,69 m² 14 578,81 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowe budownictwo z ogródkiem Opiekun oferty: anna Hudak tel.   Przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,65 m2 m2, położone na parterze w zadbanym bloku na Hubach!.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł104 m² 6 336,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1913

Oferujemy na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie na ul. Tatarskiej w Legnicy. W skład mieszkania 104 m2 wchodzą: -Sypialnia -pokój -salon -widna kuchnia -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

2 989 999 zł256 m² 11 679,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal znajduje się w biurowcu przy ul. Jerzego Kukuczki - boczna ul. Borowskiej czyli jednej z głównych arterii Wrocławia. Miejsce jest dobrze skomunikowane, a także nie ma problemów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w topowej lokalizacji we Wrocławiu o powierzchni 41,45 m, położone przy al. Jana Pawła II. Lokal usytuowany jest na 2. piętrze nowoczesnego budynku z 2021.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł29 m² 6 896,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Słoneczna kawalerka na drugim piętrze kamienicy w centrum. Po częściowym remoncie (min. montaż energooszczędnego ogrzewania sufitowego). Klatka w kamienicy przestronna, schody wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł3 774 m² 84,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Złotowie, gmina Zawonia, powiat trzebnicki Jeśli szukasz idealnego miejsca na budowę domu lub inwestycję, ta oferta może Cię zainteresować! Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł44 700 m² 78,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka W krzeszowie Z pięknym widokiem na tereny zielone, lasy I panoramę miasta Na sprzedaż działka o powierzchni 4,47 ha w Krzeszowie, w bliskiej.