dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 161 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 161 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Doskonała okazja - na sprzedaż urokliwy teren inwestycyjny na wzniesieniu w malowniczej i spokojnej miejscowości Łężyce, gmina Szczytna, góry Stołowe, blisko wielu atrakcji turystycznych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Twój apartament w sercu Szklarskiej Poręby nie pobieramy prowizji od kupującego = O inwestycji: kompleks trzech nowoczesnych budynków: - budynek A - ukończony - Budynek B - planowane.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł6 100 m² 70,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Grunt zabudowany budynkiem gospodarczym W rosochatej. Słoneczna działka o pow. 61 ar (6100 m2) położona w miejscowości Rosochata gmina Kunice. Grunt zabudowany jest budynkiem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł53,69 m² 8 176,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z balkonem i komórką lokatorską, zlokalizowanego na 3 piętrze w bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

142 000 zł962 m² 147,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

:kontakt: anna Kościńska, tel.   od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 Pięknie położone działki budowlane zlokalizowane we wsi Krzeczyn, 9km od Oleśnicy i ok. 18.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz działki w spokojnej okolicy, a przy okazji chciałbyś mieć wszystko pod ręką? Ta oferta jest dla Ciebie! Wybuduj tu swój dom! msr Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł239,40 m² 9 603,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 215 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni 220 m - tylko 15 minut od Wrocławia! Przedstawiam Państwu wyjątkową nieruchomość - komfortowy, wykończony w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka budowlana - Wojcieszyce | 3401 m | Karkonosze Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3401 m , położona w malowniczych Wojcieszycach. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł135 m² 13 703,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Do sprzedaży jest atrakcyjny poniemiecki szereg z ogrodem oraz balkonem, zlokalizowany na willowym, zielonym osiedlu, na tzw. Wielkiej Wyspie, na Sępolnie w okolicach ul. Partyzantów. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł145,35 m² 8 249,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:886 m²

!rezerwacja! Dom marzeń w Ligocie Małej - gotowy do zamieszkania! Szukasz domu, który łączy komfort, nowoczesność i spokojną lokalizację? Ten wolnostojący dom w Ligocie Małej to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

263 580 zł38,20 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie, którego klucze będą przekazywane do końca lipca tego roku. Można kupić miejsce w garażu podziemnym w cenie 32 000 zł. Komórki lokatorskie w cenie +/- 10 000.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł143 m² 4 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:560 m²

Nr oferty: sbdoc9193 Piękny domek z panoramą Sudetów Jawor, projekt Dom w lukrecji 4 Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, zrealizowany według popularnego.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł63,43 m² 4 713,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż Nowa Ruda/ Słupiec Najważniejsze atuty: lokalizacja funkcjonalny układ pomieszczeń spokojne otoczenie bardzo dobre doświetlenie- mieszkanie jest jasne i ciepłe Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł60,50 m² 5 603,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Rezerwacja Mieszkanie z ogrodem i garażem w atrakcyjnej okolicy Snowidza. Na sprzedaż przytulne mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną kuchnią o powierzchni 60,50 m2 z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

114 900 zł999 m² 115,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana nieuzbrojona znajdująca się w pięknym, zielonym zakątku Starych Bogaczowic. Działka znajduje się na nowo budowanym osiedlu domków jednorodzinnych. Wyjątkowy widok.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł127,27 m² 3 064,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 127,27 m2, położony w piwnicy kamienicy osiedle Stare Miasto ul. Balwierska. Lokal składa się z trzech pomieszczeń, dwóch łazienek z wc.

Szczegóły ogłoszenia

1 054 080 zł2 196 m² 480 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam chciałbym Państwu zaprezentować działkę budowlaną w miejscowości Ligota Piękna w gminie Wisznia Mała. Działka ma kształt zbliżony do prostokąta. Powierzchnia całkowita tej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, które zaskakuje funkcjonalnością. Na 36,96 m zaprojektowano przestrzeń, która pracuje na Twoją wygodę i na Twoje pieniądze. Z założenia kawalerka, dziś sprytnie.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł100 m² 3 790 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie -bezczynszowe , położone na 1 piętrze w kameralnym budynku 3 - rodzinnym przy bocznej i spokojnej ulicy w atrakcyjnej części Śródmieścia. To.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł53 m² 15 283,02 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości "mały Domek" zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, komfortowego apartamentu zlokalizowanego w prestiżowym apartamentowcu w Szklarskiej Porębie.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł1 669 m² 3 295,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż hala magazynowo-produkcyjna z zapleczem biurowym w Obornikach Śląskich Budynek: - jednokondygnacyjny, wolnostojący, niepodpiwniczony - Powierzchnia użytkowa: 1669,16 m ;.

Szczegóły ogłoszenia

1 520 000 zł15 154 m² 100,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz bezpiecznej przystani dla swoich oszczędności, która skutecznie uchroni Twój kapitał przed inflacją? W nadchodzących miesiącach wchodzące w życie plany ogólne gmin ograniczą.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł1 000 m² 950 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Prowizja 0% Okolice Bierutowa, powiat oleśnicki cena: 950.000 zł netto - bez maszyn Do sprzedaży działający zakład produkcyjny. Obiekt znajduje się w okolicy Bierutowa (około 6 km) i 18 km.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł20,02 m² 13 486,51 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

| szczegóły dotyczące lokalu: powierzchnia 20,02 mkw. apartament składa się z pokoju z panoramicznym widokiem oraz łazienki wyposażenie widoczne na zdjęciach w cenie lokalu (nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 001 zł62,43 m² 10 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bezpośrednio, brak podatku pcc 2%, 0% prowizji! Zyskujesz już na początku. Faktura vat 23% (podane ceny są cenami netto) Lokal użytkowy: usługi, gastronomia, gabinety medyczne, kosmetyczne, biura.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Na sprzedaż nowy apartament w Szklarskiej Porębie! Oferujemy na sprzedaż nowoczesny apartament z 2023 roku, znajdujący się w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł139 m² 4 525,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Uwaga obniżka ceny! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego o pow. około 139 m2 usytuowanego na działce liczącej ok. 1360 m2 w Konradówce - okolice.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł0,63 m² 123,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowa Szczawin, gmina Strzelin, powiat strzeliński Oferujemy na sprzedaż działkę usługową o powierzchni 0,63 ha, położoną w obrębie wsi Szczawin,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł598 m² 418,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy działkę budowlaną w rejonie ulicy Poznańskiej i Słubickiej. Działka o powierzchni 598 mkw, ogrodzona murowanym płotem. Miejscowy Plan symbol 1 mn,U zezwala na zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł46,20 m² 5 606,06 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż rozkładowe, jasne mieszkanie o powierzchni 46,2 m , położone przy ul. Budowlanych (os. Hutnik) w Głogowie. Lokal znajduje się na 3. piętrze w zadbanym wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

1 629 320 zł11 638 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta tylko U nas, nie szukaj dalej Świeradów-Zdrój | Ekskluzywna działka w otulinie lasu z panoramicznym widokiem Wyjątkowa oferta dla osób poszukujących przestrzeni, prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 1102 m , położona w spokojnej dzielnicy Nowy Górnik w Oławie - idealne miejsce na budowę wymarzonego domu. Działka znajduje się wśród domów.

Szczegóły ogłoszenia

199 999 zł52,50 m² 3 809,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie około 52,50 m w zielonej części Śródmieścia w Wałbrzychu. Piękne widoki. Jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 277 000 zł63,86 m² 19 996,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1850

Wrocław Stare Miasto ul. Białoskórnicza Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość idealna pod wynajem krótkoterminowy, z potencjałem generowania dochodu na poziomie 10 000 zł miesięcznie. Stopa.

Szczegóły ogłoszenia

445 600 zł22 280 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona