dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 155 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 155 ogłoszeń

240 000 zł46,70 m² 5 139,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż oferuję komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 1. piętrze w 2-piętrowej kamienicy w miejscowości Szczytnica. Lokal jest po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 389 999 zł193,80 m² 7 172,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Ok Oltaszyn Dom Lux / 5 pokoi / Kanalizacja! Dom, który daje spokój - i bliskość miasta dom193 m | działka 648 m | okolice Grota Roweckiego brak ruchu tranzytowego - cisza.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł176,39 m² 12 415,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Milicz! Ekonomiczny dom o wysokim standardzie! Basen! Na sprzedaż oferuję państwu niezwykły dom zlokalizowany w samym sercu Doliny Baryczy. Nieruchomość klasy premium zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

358 200 zł47,76 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Oferujemy Państwu nowe mieszkania bezczynszowe przy ul. Słubickiej/borówkowej w Polkowicach. Oferta bezpośrednio od Dewelopera. Kupujący nie płaci podatku pcc. Ogłoszenie sprzedaży dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł92,86 m² 7 107,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:261 m²

Osiedle - " ogrodove " wojnowice ( - usytuowanie pomiędzy Nadolicami a Czernicą od każdej miejscowości ok 2 km. ) domy w zabudowie Bliźniaczej i Wolnostojącej zakończenie prac pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie na nowoczesnym, kameralnym osiedlu przy ul. Waniliowej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób szukających komfortu, spokoju oraz dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 732 zł39,66 m² 12 575,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc i bez prowizji. Don t hesitate to call, i speak English and German. Wiosenna promocja: przy zakupie mieszkania istnieje możliwość nabycia.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł572,90 m² 4 538,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 318 m²

Pensjonat w Karpaczu Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży pensjonatu w miejscowości Karpacz. Karpacz to miejscowość turystyczna położona w Karkonoszach u podnóża.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 275 000 zł120,23 m² 10 604,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Gotowe do odbioru bez pcc bez prowizji Szukasz miejsca z dala od centrum, ale wciąż z wygodnym dojazdem do miasta? To mieszkanie zostało stworzone właśnie dla Ciebie! Budynki typu "zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł400 m² 4 475 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 892 m²

Sprzedam halę przemysłowo-usługową 400 m z domem mieszkalnym - idealna inwestycja w sercu Karkonoszy! Lokalizacja premium: położona w malowniczej okolicy przy Pałacu na Wodzie ,.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł42 m² 11 785,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie o powierzchni 42 m . Składa się ono z dwóch pokoi oraz oddzielnej kuchni. W pełni rozkładowe. W mieszkaniu znajdują się wszystkie niezbędne sprzęty i meble.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł45,20 m² 3 761,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na obrzeżach Świdnicy. Lokalizacja: mieszkanie w bliskich okolicach Świdnicy; doskonały dojazd do Świdnicy, wrocławia. Bardzo dobra komunikacja miejska - dobra lokalizacja nawet dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 638 500 zł21 108 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka inwestycyjna z mpzp strategiczna lokalizacja między Wrocławiem a Oleśnicą Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 21 108 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł2 700 m² 55,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka w Lubachowie. Działka budowlana o powierzchni ponad 27 arów. Dookoła piękne tereny rekreacyjne, widok na góry, lasy, blisko do Zagórza Śląskiego. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł85 000 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży grunt rolny o powierzchni 8,5 ha w jednym kawałku, w tym działka budowlana, około 2000 m2, przy głównej drodze w centrum Goworowa, media w drodze, prąd woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 900 zł32,30 m² 10 832,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Stan deweloperski Budynek oddany do użytkowania 30/12/2024 Na parterze w 1 etapie Żabka, kawiarnia, pizzeria. Brak pcc. Powierzchnia mieszkania 32,2m2 + balkon około 3m2 + poddasze około 14m2 (po.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł134 m² 5 373,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:496 m²

**na Sprzedaż: urokliwa Połowa Domu we Wrocławiu!** **lokalizacja:** Miłoszycka, wrocław **powierzchnia:** 134 m2 **działka:** 496 m2 z możliwością powiększenia Szukasz przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł52,76 m² 10 974,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Lokalizacja: semaforowa 55 | Brochów (krzyki), wrocław Metraż: 52,76 m (w tym komórka lokatorska 3,29 m ) Kuchnia: otwarta, w formie aneksu Piętro: 1, budynek z 2011 r., bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 999 zł254 m² 7 480,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 191 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący w Gorcach. Dom wybudowany w 2013 roku posadowiony na zagospodarowanej działce o pow.1191m2 i o powierzchi użytkowej 218m2. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł112,40 m² 5 693,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Nieruchomości panorama prezentują na sprzedaż przestronne, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 112,4 m , położone na pierwszym piętrze w kameralnej zabudowie w urokliwej, cichej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł22 500 m² 17,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Okazja! Okolice Lądka Zdrój - Orłowiec. Działka położona na wzgórzu przy lesie o pow. 22500 m kw. (ponad 2 ha) przeznaczona w planie zagospodarowania : -w części ML-2 (zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

5 950 000 zł2 947 m² 2 019 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:2 651 m²

Sprzedaż | Unikatowa inwestycja w sercu Legnicy industrialny klimat w zabytkowym budynku. Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży jednego z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Opiekun oferty Katarzyna Tichy Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel.   ***śródmieście*** po remoncie kapitalnym | nowe okna | ogrzewanie miejskie! Otoczenie nieruchomości: odnowiony blok z windą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Tylko u nas! Oferta na wyłączność. Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 55m2 zlokalizowane we Wrocławiu w dzielnicy Stare Miasto. Mieszkanie mieści się na 6.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł901 m² 198,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 900m , położona w Jeszkowicach, gmina Czernica. Działka znajduje się przy ul. Wojnowickiej , w spokojnej okolicy, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

631 000 zł37 m² 17 054,05 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż apartament z ogrodem w nowo powstałym apartamentowcu tuż przy bulwarach spacerowych nad rzeką Oławą. W skład powierzchni mieszkaniowej wchodzi ok. 17-metrowy salon.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł60,90 m² 7 208,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Sprzedaż nr oferty sldoc8838 kategoria: mieszkanie miasto: legnica, piekary powierzchnia: 60,90 m2 ilość pokoi: 3 piętro: II balkon piwnica Komfortowe w pełni wykończone i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł74,90 m² 8 798,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż prezentujemy unikalny apartament o powierzchni 74,9 m2, położony na bezpiecznym, wysokim parterze. To propozycja dla najbardziej wymagających klientów, którzy szukają gotowego wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł280 m² 4 282,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:-

Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania nieruchomość mieszkalno-usługowa położona w Pieńsku przy ul. Zgorzeleckiej. Nieruchomość składa się z kilku działek o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł360 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom wolnostojący z lat siedemdziesiątych z garażem w bryle posadowiony przy oświetlonej ulicy asfaltowej w sąsiedztwie podobnej zabudowy. Budynek znakomicie może służyć pod.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Możliwość zakupu dla rodzin z Ukrainy własnościowe spółdzielcze prawo do lokalu mieszkalnego Do sprzedania mieszkanie w bloku na osiedlu w Kowarach. Lokalizacja mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

364 184 zł27,18 m² 13 398,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| odliczenie vat-U | duży wybór apartamentów | super lokalizacja apartamenty inwestycyjne W sercu kotliny kłodzkiej - edenhall Lokalizacja: ul. Klubowa 4, duszniki-Zdrój oferta dotyczy lokalu 34,11.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

604 500 zł61,07 m² 9 898,48 zł/m²

 

Piętro:2/3