dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 175 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 175 ogłoszeń

Rynek pierwotny

616 273 zł44,48 m² 13 855,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe, przytulne mieszkanie z ogródkiem Opiekun oferty: julia Andrulewicz tel.   licencja pfrn nr 28332 Otoczenie Nowoczesne, dobrze zaprojektowane osiedle w zachodnim Wrocławiu,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł69,40 m² 5 043,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przestronne mieszkanie z potencjałem w Centrum Miasta. Lokalizacja : Centrum miasta, blisko Rynku dogodna lokalizacja. Przestronne mieszkanie, wysokie około 3 m, co daje mnóstwo możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z ogrzewaniem podłogowym i pompą ciepła Opiekun nieruchomości: jacek Mamiński nr lic. Pfrn 30802 tel.   Mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni w kw 31,42 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 816 700 zł1 374 m² 2 050 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna dla dewelopera. Położona na Oporowie - jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji we Wrocławiu. w sąsiedztwie zabudowy willowej. W bliskiej odległości od szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł180 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Bez pcc! i prowizjii! oferta deweloperska! Wysoki standard wykończenia: kanalizacja ogrzewanie podłogowe W całym budynku brama elektryczna na pilota rolety elektryczne ogrodzenie kostka, podjazd.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł40 000 m² 187,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy w naszej ofercie zestaw czterech działek inwestycyjnych zlokalizowane przy drodze krajowej nr 94 w sąsiedztwie budującego się szpitala. 4ha- 7,5mln zł netto możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł57,77 m² 10 645,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przedstawiam Państwu na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w Siechnicach w spokojnej, a jednocześnie bardzo dobrze skomunikowanej okolicy! Nasza rekomendacja: mieszkanie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł1 830 m² 1 366,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż Kategoria: działki pod zabudowę wielorodzinną z projektem Lokalizacja: obręb Tarninów w Legnicy Powierzchnia terenu: 16 a największe zalety! Inwestycja deweloperska Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka z widokiem na góry Szklarska Poręba Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1 0313 ha, położona w jednej z najbardziej malowniczych miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

78 900 zł998 m² 79,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy w Białołęce. Prezentujemy Państwu działkę położoną w miejscowości Białołęka., gmina Pęcław, powiat głogowski. Działka o powierzchni 998.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł90 m² 4 877,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Zapraszamy do zapoznania się z niepowtarzalną ofertą sprzedaży przestronnego i klimatycznego mieszkania położonego w jednej z najbardziej urokliwych części Głogowa na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 668 752 zł170,77 m² 15 627,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z pakietem 5 mieszkań inwestycyjnych zlokalizowany w nowoczesnym kompleksie na południu Wrocławia. To propozycja skierowana do inwestorów poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł38 m² 3 684,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przytulne mieszkanie w Wałbrzychu na Białym Kamieniu, blisko centrum dzielnicy. Znakomita lokalizacja - w pobliżu sklepy, punkty usługowo-handlowe, przystanki autobusowe. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł39,55 m² 12 642,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Opiekun oferty Natalia Olejnik tel.   Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 39,55 m, położone na Nowym Dworze we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł222,19 m² 6 075,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 899 m²

Opiekun oferty: katarzyna Flendrich Nr Licencji pfrn 28425 tel:   Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 167,43 m, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: znane i lubiane Osiedle Młodych, w pobliżu szkoła podstawowa sp4, żłobek, przedszkole, sklepy, przystanki, przychodnia. Osiedle przyjazne rodzinom z dziećmi- sporo skwerów,.

Szczegóły ogłoszenia

87 850 zł675 m² 130,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

##### kontakt agata mrożek   #### działka budowlana razem Z udziałem W działce drogowej, położona W pięknym miejscu dla osób pragnących mieszkać Z dala od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 279 971 zł129,29 m² 9 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż lokal o powierzchni 129,29 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości: - pokój - Kuchnia - wc Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł5 109 m² 78,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży działki położonej w gminie Żarów. Działka o powierzchni 51,09 ary w kształcie prostokąta. Możliwość podziału na 3.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na 1 piętrze w kameralnej kamienicy. Sprzedawane mieszkanie składa się z trzech ustawnych pokoi z dużymi oknami, przechodniej kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

679 900 zł65 m² 10 460 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe położone na spokojnym osiedlu na Muchoborze Wielkim. Gorąco polecam I zapraszam na bezpłatną prezentację! Cena: 679 900 zł nr oferty :.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| jelcz Laskowice, minkowice Oławskie, działka sprzedaż, biuro Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, tylko u nas w biurze. Polecam Państwu działkę nr 110/5 o powierzchni 1243 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 415 304 zł142,96 m² 9 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż lokal o powierzchni 142,96 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości: - pokój - Kuchnia - wc Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł778 m² 199,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sucha Górna, gmina Polkowice, działka z gotowym projektem, 778 m2, sprzedaż, 155000 zł. Na sprzedaż grunt budowlany: działki 331/7; 331/6; 331/5; 331/4 w miejscowości Sucha Górna, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

19 320 879 zł39 511 m² 489 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy działkę usługowo-komercyjną położoną zaledwie 3 km od granic Wrocławia. To atrakcyjna lokalizacja o wysokim potencjale inwestycyjnym i rozwojowym, idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł109 m² 9 165 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:439 m²

Piękny dom obok lasu - zaledwie 2 km od granic Wrocławia. Mam przyjemność przedstawić na sprzedaż nowoczesny, przestronny dom, wykończony z materiałów klasy premium oraz z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2-pokojowy lokal użytkowy (inwestycyjny) numer B4/0/14 na parterze w budynku B4 w Inwestycji "montano" Dewelopera dewelopart. Lokale użytkowe (inwestycyjne).

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł1 100 m² 1 818,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 462 m²

Na sprzedaż nieruchomość przy jednej z głównych w Legnicy. Dom i pomieszczenia usługowo-handlowe o ogólnej powierzchni około 1100 m2, położone są na ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 215 000 zł73 m² 30 342,47 zł/m²

 

Piętro:7/24

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny apartament 4-pokojowy z widokiem na Odrę Quorum, wrocław Centrum Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży eleganckiego, gotowego do zamieszkania apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł54 300 m² 8,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze bestate Wrocław Sprzedam działkę rolną o powierzchni 54 300 m.kw. w Piekarach. Działka płaska , prostokątna otoczona polami.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł34,74 m² 11 485,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Rakowska Nieruchomości prezentuje Państwu nowy obiekt - lokal użytkowy w Karpaczu z miejscem postojowym w cenie. Na sprzedaż nowy, komfortowy lokal o powierzchni 34,74 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 485 m² 121,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

= kontakt magdalena cecotka   = działka budowlana W nowym julianowe, obręb dziećmorowice, powiat wałbrzyski, gmina walim, rewelacyjna lokalizcja , tereny zielone liczne szlaki tutystyczne,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł149 m² 3 020,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:155 m²

Obniżka ceny O 100tys. Biuro Nieruchomości Fankulewscy oferuje do sprzedaży budynek wolnostojący z lokalem usługowym na parterze (do chwili obecnej pełniący funkcję sklepu.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł65,63 m² 12 113,36 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w klimatycznej kamienicy przy ul. Władysława Łokietka, tuż obok Wyspy Słodowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość inwestycyjna położona w malowniczym miejscu w górnej części Czerniawy Zdrój. Do dolnej stacji kolejki gondolowej zaledwie 1100 metrów ( 3 minuty autem). Wieża widokowa na.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł44,10 m² 6 349,21 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nieruchomość, która mieści się na parterze Lokalizacja; głogów, osiedle Kopernik - wieżowiec z podjazdem dla wózków ( winda do samego poziomu 0 ) Dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia