dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 174 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 174 ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 135 zł36,50 m² 14 990 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bez pcc i Prowizji! nowe wykończone mieszkanie - Kupujesz i mieszkasz! Idealna opcja jako pierwsze mieszkanie bądź dla inwestora. 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowanego na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Oferta dla osób ceniących komfort I wygodę. Przestronny, wygodny, pięknie wykończony dom w zabudowie bliźniaczej w spokojnej miejscowości z dobrym dojazdem do Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł59 m² 9 983,05 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz przestrzennego mieszkania w świetnej lokalizacji? Cenisz bardzo dobrą komunikację? Jeśli tak - to mieszkanie jest dla Ciebie! Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie przy ul. Dworcowej na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł9 200 m² 41,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Bardzo dobra inwestycja! Polecam Państwu do sprzedania atrakcyjny pod kątem inwestycji grunt o powierzchni 0,92 ha (9,200 mkw) położony w miejscowości Czerwona Woda (gmina: węgliniec).

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł2 000 m² 104,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka z widokiem na Ślężę, glinica! W ofercie atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2000 m2 zlokalizowana w miejscowości Glinica w Gminie Jordanów Śląski. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam Państwu działkę inwestycyjną Przeznaczenie podstawowe- usługi Powierzchnia 13770 m 2 w doskonałej lokalizacji przy głównej trasie Jelenia Góra - Szklarska Poręba- dk-5 Uwaga -.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł57 m² 11 561,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Blisko rynku! przestronne! Gorąco polecam mieszkanie dwu pokojowe położone we Wrocławiu przy ul. Żytniej. Mieszkanie o pow 56,79 mkw składa się z: - dużego pokoju, - sypialni/pokoju, - łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł55,75 m² 7 264,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowo zadbane i funkcjonalne mieszkanie położone w jednej z najbardziej lubianych dzielnic Legnicy - Piekary. To idealna propozycja zarówno dla rodziny, pary, jak.

Szczegóły ogłoszenia

490 281 zł27,39 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zrób inteligentny pierwszy krok we Wrocławiu! Oferuję funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 27,39 m na pierwszym piętrze nowoczesnej inwestycji, zaprojektowaną z myślą o Twoich.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł141,70 m² 7 050,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Biuro Nieruchomości Dębiec ma przyjemność zaprezentować parter domu z bezpośrednim wyjściem na ogród w Jeżowie Sudeckim. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 141,70 m2.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł100 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 99 m , położone w kameralnym budynku z zaledwie trzema lokalami, w miejscowości Spalona (gmina Kunice) - zaledwie kkilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

3 135 000 zł3 300 m² 950 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki pod zabudowę mieszkaniową w Iwinach przy ul. Buforowej. Dane dotyczące działki: powierzchnia: 3300 mkw Kształt: prostokąt Media: - kanalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

948 000 zł6 714 m² 141,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 0,6714ha położonej 1,5km od centrum w Obornikach śląskich. Działka o szerokości 66m oraz długość 118m.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł65 m² 7 215,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:989 m²

Dom na sprzedaż w Gorzuchowie! Prezentujemy piękny dom jednorodzinny w miejscowości Gorzuchów Gorzuchów wieś sołecka w Polsce położona w województwie dolnośląskim,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł51 m² 13 705,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 51,31 m ul. Hubska, wrocław-Krzyki Gotowe do zamieszkania, w pełni wyposażone i umeblowane! Przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 51,31 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

269 900 zł51 m² 5 292,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie z możliwością przejęcia użytkowania przydomowego garażu i ogródka. W mieszkaniu wydzielono: - salon z aneksem kuchennym - pokój, - łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł39,76 m² 18 360,16 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Cybulskiego 20 to odrestaurowana, przedwojenna kamienica w ścisłym centrum miasta, stworzona z myślą o osobach, które cenią lokalizację, detal i ponadczasowy styl. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł120 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:169 m²

Dom W oborze - szereg środkowy 4 sypialnie + salon. Położony w bezpośrednim sąsiedztwie domów jednorodzinnych ale też blisko zadbanego i zagospodarowanego lasu. Budynek ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

948 252 zł105,95 m² 8 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:83 m²

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej | 106 m | Ogród + taras | 3 niezależne strefy Opiekun oferty: daniel Gutowski licencja pfrn nr 31347 Otoczenie nieruchomości: inwestycja położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

409 950 zł28 m² 14 641,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie w prestiżowej i zielonej dzielnicy Wrocławia Krzyki. Mieszkanie powierzchnia: 28m liczba pokoi: 2 piętro: 2 Lokalizacja: krzyki to jedna z najchętniej wybieranych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł142,61 m² 6 030,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:549 m²

Dom na działce 549 M2/ II etap inwestycji Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni 142 m2, położony w miejscowości Wilkowice gmina Żórawina, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 €470 m² 7 446,81 €/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:garaż

Luksusowy lokal usługowy w centrum Wrocławia english description below - please do not hesitate to contact us Prezentujemy unikalny lokal usługowy o powierzchni 460 m w prestiżowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowego apartamentu o powierzchni 32 m , położonego w nowoczesnym budynku z windą z 2024 roku przy ul. Kilińskiego 17 w Szklarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł44,30 m² 17 720,09 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Prezentujemy na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na rzekę znajdujące się w prestiżowej inwestycji przy ul. Kurkowej 14 we Wrocławiu Będzie to idealna propozycja dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł38,57 m² 7 752,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie na sprzedaż Lokalizacja: kudowa-Zdrój, ul. Tadeusza Kościuszki Powierzchnia: 38,57 m.kw. Liczba pokoi: 2 Piętro: 2 z 2 Media: prąd, woda, gaz, ogrzewanie gazowe Czynsz: 172 zł Cena: 299.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł1 138 m² 1 405,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 139 m²

DO sprzedania budynek handlowo-usługowy położony w centrum Miasta. Budynek w zabudowie szeregowej (szereg środkowy) o powierzchni zabudowy 1138 m2, jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł250 m² 1 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Nieruchomości ,maly Domek' zapraszają do zakupu bardzo atrakcyjnego architektonicznie domu z murem pruskim oraz doskonale zachowana stodoła o wym 7x12m2 Dom zachował w 80% dawne piękno.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł100 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:512 m²

CO sprzedajemy? Dom wolnostojący o powierzchni 100 m2, położony na działce o powierzchni około 512 m2. Cena: 1 220 000pln (do negocjacji) gdzie znajduje się nieruchomość? Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł500 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:700 m²

Mam na sprzedaż stodołę koło Sobótki. Sam obiekt ma 500 metrów kwadratowych, wysoki na ok 6 metrów. Do remontu - jak widać na zdjęciach. Do stodoły podciągnięty jest prąd i woda.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł58,80 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Oleśnica to urokliwe miasto o bogatej historii a to mieszkanie jest jej częścią. Lokal mieszkalny o powierzchni 58,8 m , zlokalizowany w centrum miasta. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Złotniki Lubańskie działki nad Jeziorem Złotnickim pow. 3363m2, przeznaczenie w mpzp: ut - usługi turystyczne, media: prąd (skrzynka zk), wodociąg 150m od działki (istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł50,23 m² 3 961,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 2 - pokojowe Świebodzice Opis Biuro Nieruchomości Olender prezentuje na sprzedaż mieszkanie położone przy ulicy wałbrzyskiej 37b w Świebodzicach. Znajduje się ono na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł39,48 m² 10 866,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie z balkonem znajdujące się na 2 piętrze budynku przy ul. Kleczkowskiej 28 (kleczków). Wysokość sufitów to aż 3,2 m! Istnieje możliwość wydzielenia dodatkowej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł132 m² 6 810,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 177 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z pięknym, dużym ogrodem - Czernica, gm. Dobromierz, powiat świdnicki Cena przeznaczona jest do negocjacji. Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opis 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem 1. piętro, 35,62 m Kompaktowe, a jednocześnie funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,62 m , zaprojektowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł61 m² 11 950,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta wyłącznie w Naszym biurze - klucze w biurze, możliwość prezentacji w weekendy. Do sprzedaży nowiutkie przez nikogo jeszcze niezamieszkałe mieszkanie trzypokojowe, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł1 150 m² 1 304,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż na wyłączność Kategoria: działka budowlano-usługowa Lokalizacja: bolesławiec Powierzchnia: 1 150 m2 największe zalety! Lokalizacja: ścisłe centrum - maksymalna widoczność.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł1 763 m² 394,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana z widokiem na Śnieżkę. 5 minut do centrum! Pozwolenie na budowę budynku jednorodzinnego dwulokalowego! Przedstawiam Państwu na sprzedaż działkę budowalną,.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł34,11 m² 8 941,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe | wysoki standard | centrum miasta | gotowe do wprowadzenia | inwestycja z kontem Booking Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 1-pokojowe, wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

73 000 zł1 199 m² 60,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu nieruchomości nr 1379/5 am 2 położonej w obrębie Olszyna, gm. m. Olszyna ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 089 000 zł82 m² 13 280,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wyłaczność - tylko w naszym biurze - nie szukaj dalej! Mieszkanie 4-pokojowe w spokojnej okolicy idealne dla rodziny Lokalizacja: wrocław, maślice Powierzchnia: 82 m Piętro: 2 Parking:.