dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 174 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 174 ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna na granicy Cieplic z Sobieszowem. Wjazd bezpośrednio z asfaltu. Wszystkie media w granicach działki. Doskonała lokalizacja na każdą działalność. Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł560 m² 5 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:1 780 m²

Mam przyjemność zaproponować Państwu duży pensjonat składający się z 3 budynków. Główny budynek składa się z trzech kondygnacji. Część mieszkalna, z której korzystają.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł81 m² 10 617,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Kiełczów, 81 m2 + balkon + ogródek + dwa miejsca postojowe Niska zabudowa z 2007 r. w cichej okolicy w otoczeniu zieleni. Do posesji prowadzi utwardzona droga, chodniki. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł54,30 m² 3 499,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie z ogródkiem, zlokalizowane w spokojnej i urokliwej miejscowości Lisowice, w gminie Prochowice. To doskonała propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł25 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ładnie położona działka rolno-siedliskowa: wieś Jaźwina- łatwy i szybki dojazd do Świdnicy, dzierżoniowa. Dojazd drogą asfaltową. Wieś bardzo ładnie zllokalizowana, w niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł46,30 m² 7 538 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż jasne, ustawne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w samym centrum Legnicy, w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku. Nieruchomość idealna zarówno do zamieszkania, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Spełnij marzenie o apartamencie w górach! Perłowa Przystań to inwestycja premium położona w jednej z najpiękniejszych części Szklarskiej Poręby, przy ulicy Turystycznej. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł8 840 m² 158,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi gminnej. Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego,.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 250 m² 111,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy ofertę sprzedaży działki budowlanej nr 556/8 o powierzchni 1250 m2, położonej w miejscowości Brzeźnik, oddalonej od Bolesławca o zaledwie 7 km. Działka budowlana oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł37,95 m² 5 138,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: okazja! oferta na wyłączność. Dostępna wyłącznie za pośrednictwem Biura Nieruchomości willa. Do sprzedania przytulne, zadbane 2 pokojow e mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

710 000 zł96 m² 7 395,83 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Trwa dsprzedaż lokali mieszkalnych w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim lokalizacja: pieszyce ul. Ogrodowa 54 rezalizacja : I etap gotowe do oddania II etap - wiosna 2025 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł80 m² 3 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Giebułtówek 82 (gmina Mirsk) stary dom, położony na dużej działce. pow. 7000m2 : dz. 758 i dz. 807, dom do kapitalnego remontu media : prąd, woda (studnia) cena: 245.000zł Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 727 760 zł150,24 m² 11 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż lokal o powierzchni 150,24 m2 z dużym tarasem w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości: - pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł9 756 m² 225,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości Lokum prezentuje na sprzedaż wyjątkową działkę inwestycyjną o powierzchni 9756 m2, położoną w malowniczej miejscowości Mysłakowice, w powiecie karkonoskim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Zapraszamy do zakupu rozkładowego, 2-pokojowego mieszkania blisko centrum miasta przy ul. Mikołaja Sępa-Sarzyńskiego. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Sępa Sarzyńskiego, blisko ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł62,40 m² 5 753,21 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży w pełni rozkładowe, słoneczne i ciepłe mieszkanie na Podzamczu. Lokal położony jest w wieżowcu po termomodernizacji. Ekspozycja okien na wschód oraz zachód,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł166,23 m² 6 316,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:190 m²

Gorąco polecam dom w zabudowie szeregowej, segment środkowy położony w Dobrzykowicach, gmina Czernica dom gotowy do zamieszkania Powierzchnia użytkowa budynku 128,34 + garaż 15,31 mkw +.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł246,68 m² 1 820,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:861 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 7 pokojowego domu wraz z zabudowaniem gospodarczym położonego w miejscowości Gierałtowiec, oddalonego od Legnicy o 14 km, natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 000 zł88,88 m² 10 002,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:187 m²

Nowoczesny dom Z ogrodem | blisko wrocławia | rynek pierwotny - brak prowizji Kto z nas nie marzył o własnym domu z ogrodem, który łączy ciszę i prywatność z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł61,55 m² 10 722,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: monika Krzysiek Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami tel.   pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 61,55 m2 z ogródkiem, położone w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł650 m² 846,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedaż na wyłączność Kategoria: działka pod zabudowę wielorodzinną Lokalizacja: działkowa/chojnowska, legnica Powierzchnia terenu: 6,5 a największe zalety! Teren inwestycyjny Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł119,56 m² 5 269,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż czteropokojowe, przestronne mieszkanie dla koneserów o powierzchni 115,96 m2 na poddaszu zabytkowej kamienicy na Starym Mieście przy ulicy Hugona Kołłątaja. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł38 m² 18 947,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż apartament wielkości 37,98 m2 położony w luksusowym Apartamentowcu nad Rzeką wzdłuż ścieżki spacerowo rowerowej, z okien II. piętra rozpościera się cudowny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

847 000 zł136,65 m² 6 198,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:355 m²

Szereg w stanie deweloperskim - Lubin. 4 pokoje + salon, działka 3,55 ar. Powierzchnia użytkowa 119 m 2 + garaż 17,7 m 2. Projekt budynku przewiduje na parterze : przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Amg Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 58,70 m2 usytuowane na parterze kamienicy w Piławie Górnej. Oferta na wyłączność Mieszkanie znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł55 m² 5 436,36 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 55 m w świetnej lokalizacji - Syców, ul. Wałowa. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 m , położone w wyjątkowo dogodnej lokalizacji - przy ul. Wałowej w Sycowie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł150 m² 12 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Marzysz o własnym, wyjątkowym domu w prestiżowej okolicy Wrocławia? Oto oferta, która nie pozostawia wątpliwości. Przedstawiamy Państwu dom w zabudowie szeregowej z 2015 roku, we.

Szczegóły ogłoszenia

234 000 zł37,98 m² 6 161,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje lubin - 2 piętro 234 tys. Czynsz do spółdzielni 563 zł - z zaliczką na C.O. oraz funduszem remontowym Mieszkanie do wydania od razu po zapłacie ceny. Mieszkanie o pow. 37,98 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł34 100 m² 13,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Radwanice, powiat Polkowicki, grunt inwestycyjny, działka, powierzchnia 34 100 m2, sprzedam, 450 000 zł netto. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej nieruchomości gruntowej,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:55 279 m²

"Nieruchomości Apartament" Iwona Miłkowska   Oferta tylko w naszym biurze! Oferta dotyczy sprzedaży domu na wsi wraz z budynkami gospodarczymi i działkami o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł7 557 m² 310,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Turów w Gminie Żórawina Bardzo dobrze zlokalizowane działki budowlane o łącznej powierzchni 7557 m2. Działki o regularnym kształcie prostokąta, puste, nieogrodzone. Równy teren.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 422 zł58,13 m² 11 860 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego, funkcjonalnie zaprojektowanego mieszkania z balkonem, na świetnie usytuowanym osiedlu Kleczków w samym sercu Wrocławia. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 027 344 zł76,67 m² 13 399,56 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Krzyki, tarnogaj - 4 pokojowe, narożne, wygodne mieszkanie z bezpośrednim widokiem na park Tarnogajski - Sprawdź szczegóły! Proponowane mieszkanie: - narożne, czteropokojowe - Powierzchnia 76,67.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł150 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 547 m²

Na sprzedaż: dom z zabudową gospodarczą na dużej działce | Mietków, powiat wrocławski Przedstawiam ofertę sprzedaży domu mieszkalnego wraz z zabudową gospodarczą, położonego na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł160 m² 4 531,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:455 m²

Oferta dostępna tylko W naszym biurze wyłączność Dom z potencjałem w spokojnej części Jedliny-Zdroju Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w urokliwej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

279 900 zł57,12 m² 4 900,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przytulne 3-pokojowe mieszkanie z potencjałem | Głogów, aleja Wolności | Parter | Mieszkaj bez barier Szukasz wygodnego mieszkania z przestrzenią do życia i możliwościami.

Szczegóły ogłoszenia

114 000 zł1 140 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

:kontakt: anna Kościńska, tel.   od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 Pięknie położone działki budowlane zlokalizowane we wsi Bagno, 2 km od Osolina i ok. 8 km.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja: dobre usytuowanie, spore natężenie pieszych i aut, w pobliżu dogodny parking. Idealny na: sklep, usługi, siedzibę firmy. Rozkład: duża sala usługowo sprzedażowa(ponad 70m2),.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

2 komórki lokatorskie + miejsce postojowe W cenie! 3 pokoje! gotowe do wprowadzenia! msr Nieruchomości przedstawia na sprzedaż funkcjonalne, wykończone pod klucz mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł190 m² 5 157,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy, w dzielnicy Centrum. Budynek rodzaju: kamienica. Powierzchnia nieruchomości wynosi 190 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 000 zł102 m² 7 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Oferta bez prowizji i pcc! gotowy z pozwoleniem na użytkowanie! Brzezia Łaka, dojazd wykonany drogą gminną! Wśród nowych domów mieszkalnych , cisza , spokój , piękne miejsce! Blisko.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij