dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 158 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 158 ogłoszeń

739 000 zł52,67 m² 14 030,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż pakiet dwóch kawalerek o powierzchniach 26,83 m oraz 25,84 m, zlokalizowanych w inwestycji Hydral we Wrocławiu. Mieszkania znajdują się w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł186,50 m² 11 790,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:669 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 186,5 m na działce 669 m , położony w Smolcu, kilka minut od Wrocławia. Nieruchomość, w której kluczową rolę odgrywa rzemiosło widoczne.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł52,80 m² 12 291,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie zlokalizowane jest na wrocławskim Grabiszynie - spokojnej i zielonej części miasta. Okolica charakteryzuje się niską zabudową mieszkaniową oraz dużą ilością zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł74,11 m² 1 740,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Z garażem, ogródkiem, grilem I wędzarnią U podnóża pasma gór: dłuzyna, wołaowiec, kozioł I borowa Oferuję na sprzedaż mieszkanie do własnej aranżacji usytułowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł205 m² 8 731,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Kontakt : Małgorzata Uliasz   . Od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 do 18.00. 0% prowizji od kupującego. Przedstawiamy Państwu nieruchomość, położoną na cichym i zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł163,97 m² 2 439 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 743 m²

Połowa domu z dużym ogrodem i pięknym widokiem - Pogorzała! Na powierzchnię domu obecnie składa się przestronna kuchnia, salon, sypialnia oraz łazienka i przedpokój - łączna.

Szczegóły ogłoszenia

874 000 zł38 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowy, w pełni wykończony apartament o powierzchni 38 m w centrum Wrocławia. Wyjątkowa nieruchomość zaprojektowana w standardzie premium, z dbałością o proporcje,.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł37,98 m² 6 292,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

"Nieruchomości Apartament" Jolanta Żelichowska   Mieszkanie dwupokojowe/od zaraz Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,98 m2 położone w Lubinie, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł240 m² 11 041,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:920 m²

Oferta dla osób ceniących komfort I wygodę. Dom wolno stojący, wybudowany w 2012 r. o pow. użytkowej ok 210 m2., 2-kondygnacyjny , pokryty dachówka ceramiczną. Wnętrze zaaranżowane.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł59,74 m² 13 374,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż komfortowe, duże, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 56,95m2 z tarasem o pow. 13,43m2 z balkonem o pow. 4,66m2 z oddzielną komórką lokatorską o pow. 2,79m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł128,57 m² 12 833,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Lokal biurowo-usługowy z domem jednorodzinnym | centrum Siechnice Idealny do prowadzenia działalności gospodarczej i zamieszkania Przedstawiam na sprzedaż parterowy lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Aparthotel, apartament, pokój hotelowy. Biała Perła. Nowoczesny apartament usytuowany na drugim piętrze hotelu Biała Perła z widokiem na góry o powierzchni 46,59m2. w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

646 350 zł43,09 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: kamil Morka   Nowoczesne, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w atrakcyjnej części miasta, idealne do zamieszkania. Lokalizacja: inwestycja znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł110 m² 5 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:734 m²

Sprzedaż tylko u nas! Lokalizacja: gryfów Śląski Powierzchnia domu: 110 m2 całkowita, kubatura 297m3 największe zalety! Dom blisko centrum Nieruchomość z potencjałem Ogrodzona działka Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

959 000 zł130,81 m² 7 331,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:113 m²

w nowej odsłonie to wyjątkowy projekt domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, położony w malowniczej, zielonej części Kątów Wrocławskich. To miejsce, w którym nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 4-pokojowe do remontu z aneksem kuchennym. 3 oddzielne pokoje i 1 pokój z aneksem kuchennym, z którego wychodzi się na taras ok.18m2. Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:835 m²

Zarezerwowane do 30.09.2026r. Na sprzedaż dom jednorodzinny w Kościelnikach Dolnych. Budynek o powierzchni 116 m2. Dom położony na ogrodzonej działce o powierzchni 835 m2. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł570,50 m² 3 856,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 518 m²

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowa nieruchomość w Wambierzycach - historyczny budynek dawnego szpitala, położony przy ul. ks. Michalika (dawna ul. Szpitalna). Obiekt znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Szukałeś komfortowego mieszkania? Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m w pełni wyposażone. Znajduje się na 4. piętrze kamienicy z 1920 roku. Cena z metr 4947,37.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł52,41 m² 17 172 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Elegancki apartament o powierzchni 52,41 m2 mieści się na drugim piętrze nowoczesnego apartamentowca w prestiżowej lokalizacji na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjna oferta-gotowy lokal użytkowy w dobrym punkcie Jaworzyny Śląskiej , Rozkład: lokal o powierzchni około 130m2- składający się z 2 około 82 metrowych sal- 2 x wc, 3.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł82,30 m² 3 025,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Mały Domek oferuje na sprzedaż jasne i przestronne, dwupoziomowe mieszkanie położone na drugim piętrze odrestaurowanej kamienicy w urokliwym miasteczku Mieroszów.

Szczegóły ogłoszenia

174 000 zł50,26 m² 3 462 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na I piętrze w odremontowanej kamienicy, położonej w zielonej części dzielnicy Stary Zdrój. Mieszkanie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

597 000 zł160 m² 3 731,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Wspaniale położony, wolnostojący, dom mieszkalny z budynkiem gospodarczym i garażami zlokalizowany w miejscowości Studniska Dolne. Nieruchomość oddalona ok. 8 km od Zgorzelca i ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

275 000 zł32 m² 8 593,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:975 m²

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze oferta na wyłączność Urokliwy domek rekreacyjny w otoczeniu gór i lasów - Jedlina-Zdrój (glinica) Na sprzedaż oferuję przytulny domek.

Szczegóły ogłoszenia

360 050 zł1 895 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Budowlana działka w Lasówce - 5 km od centrum Zieleńca! Warunki zabudowy działki o powierzchni 1895 m2, długości około 41 m i szerokości około 46 m: budynek mieszkalny jednorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 123 185 zł78,82 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o ekspozycji trójstronnej doskonale doświetlone i funkcjonalne. Idealne dla rodziny. Najważniejsze atuty: - 4 funkcjonalne pokoje - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

287 000 zł59,20 m² 4 847,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego w Sosnówce. Nieruchomość o powierzchni 59,2 m składa się.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł2 085 m² 249,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2085 m (20,85ara), położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Będkowice w gminie Sobótka tuż u podnóża góry Ślęży.

Szczegóły ogłoszenia

3 040 000 zł19 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sobin, polkowice, działka, 1,9 ha, sprzedaż, 3 040 000 zł. Na sprzedaż grunt komercyjny w strefie ekonomicznej w miejscowości Sobin w powiecie polkowickim. W miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka inwestycyjna 2 ha - usługi turystyczne, sport, rekreacja | mpzp: 9.2. U,us | Topowa lokalizacja - Jelenia Góra do ceny należy doliczyć podatek vat (23%). Zapraszam Cię na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł482 m² 1 141,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż działkę w centrum Legnicy przy ul. Korczaka. Działka o powierzchni 482mkw, przeznaczona w miejscowym planie pod zabudowę wielorodzinną. Działka posiada zatwierdzony.

Szczegóły ogłoszenia

469 999 zł39,10 m² 12 020,43 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

! okazja! na sprzedaż przytulne mieszkanie położone W centrum wrocławia osiedle szczepin dojazd do rynku możliwy W 5 minut! pełen rozkład , media miejskie , dwie windy W budynku ,.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł90 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 021 m²

Biuro Nieruchomości Dudek oferuje na sprzedaż połowę domu o powierzchni ok. 90 m2, położongo na działce 323 m2, wraz z dodatkową działką budowlaną o powierzchni 698 m2 - idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł38 784 m² 37,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Pięć działek na sprzedaż z widokiem na Karkonosze Na sprzedaż prezentuje teren o łącznej powierzchni 3,8784 ha w miejscowości Kowary- dzielnica Wojków koło Karpacza. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł700 m² 528,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:565 m²

Okazja! Do sprzedania dom o pow. 700m2 wraz z działką 565m2 w małej miejscowości w okolicy Jeleniej Góry. Położony w pięknym miejscu, z którego rozciąga się.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł59 m² 10 152,54 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3-pokojowe mieszkanie 59 m z piwnicą, nadodrze / Kleczków Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 59 m , położone na 1. piętrze w budynku z wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

7 999 999 zł1 912,43 m² 4 183,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 177 m²

For eng scroll down Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości produkcyjno-usługowo-biurowej zlokalizowanej w Rzeplinie (zaraz przy południowej granicy Wrocławia).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł100 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:956 m²

Witam serdecznie Szanowni Państwo oferta na wyłączność nie szukaj dalej Przykładowe zagospodarowanie powierzchni nieruchomości Oferta na wyłączność nie szukaj dalej. Do sprzedania dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 112 960 zł133,04 m² 8 365,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:259 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie bliźniaczej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł51 m² 6 470,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polkowice, 3 pokoje, 1 piętro, 51 m2, 330000 zł sprzedam. Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na 1 piętrze w IV piętrowym budynku mieszkalnym. Lokalizacja: polkowice ul. Kolejowa. Dostępne: do.