dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 164 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

702 100 zł70 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od Dewelopera | 0% pcc | Bez Prowizji gotowe 4 - pokojowe mieszkanie | 64,68 m2 | 2 piętro | klucze czekają Zadzwoń do mnie nawet po 18 | Posiadam oferty w całym Wrocławiu I speak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

730 914 zł66 m² 11 031 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu idealnego miejsca do życia we Wrocławiu- stabłowice. Inwestycja składa się z trzech pięciokondygnacyjnych budynków ze wspólnym parkingiem podziemnym, oferujących łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakładowa

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł45 m² 15 210,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, położone na 5. piętrze nowoczesnego budynku z windą na popularnym osiedlu Promenady Wrocławskie. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

179 000 zł23 m² 7 782,61 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania bezczynszową kawalerkę zlokalizowaną w okolicy rynku w Jeleniej Górze Mieszkanie gotowe do zamieszkania lub wynajmu. Usytuowane w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

329 000 zł81 m² 4 045,75 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie na Starym Zdroju w zadbanej ogrodzonej kamienicy. Składa się z salonu, dużej kuchni, dwóch pokoi, łazienki z wc i przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Sośnicka

Wrocław,dolnośląskie

490 000 zł750 m² 653,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 750 m , położoną przy ulicy Sośnickiej w Jarnołtowie, jednej z zachodnich części Wrocławia. To teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

606 124 zł39 m² 15 650 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Brak prowizji - bezpośrednio od dewelopera! Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym! Brak podatku pcc gotowe w Wakacje I speak english fluently Zadzwoń do mnie nawet po 18 | Posiadam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wileńska

Legnica,dolnośląskie

406 349 zł51 m² 7 999 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim - Nowa inwestycja przy ul. Wileńskiej w Legnicy Inwestycja znajduje się w doskonałym punkcie komunikacyjnym. Liczne linie autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pietrzykowice

Pietrzykowice,dolnośląskie

1 579 000 zł117 m² 13 539,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:773 m²

Wysoki standard | 3 miejsca w garażu | taras zimowy | taras na dachu Są domy, które się ogląda. I są takie, do których wchodzi się i od razu czuje, że to to miejsce. Ten nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

628 991 zł50 m² 12 582,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Sudecka -borek Apartament 2 pok/blok/media miejskie! Polecamy Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie na Borku przy ul Sudeckiej 147 Mieszkanie składa się z sypialni, dużego salonu, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szybka

Wrocław,dolnośląskie

543 000 zł41 m² 13 273 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne mieszkanie przy ul. Szybkiej na Przedmieściu Oławskim tuż przy terenach spacerowych nad Oławką. Najważniejsze informacje: 6. piętro (przedostatnia kondygnacja) budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ostrowina

Ostrowina,dolnośląskie

12 203 040 zł152 538 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż dwie działki budowlane, które ze sobą sąsiadują w miejscowości Ostrowina. -Numery działek: 124/1, 25/4 -powierzchnia 9,1200ha, 6,1338ha Działki objęte są mpzp - uchwała nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

265 000 zł32 m² 8 179,01 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2 pokoje z balkonem - 1 piętro , Lubin - Przylesie Nieruchomość o pow. 32,4 m 2 , położona w budynku z windą, w pełni umeblowana - gotowa do zamieszkania lub pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowosiedlice

Nowosiedlice,dolnośląskie

897 260 zł147 m² 6 103,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Jako Doradca ds. Nieruchomości zapewnię Ci pełne wsparcie w zakupie nieruchomości. Nie płacisz za moją obsługę! - moje wynagrodzenie pokrywa deweloper. Pomogę Ci na każdym etapie: od wyboru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kosmonautów

Wrocław,dolnośląskie

583 840 zł44 m² 13 182,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z dwoma tarasami i dwoma ogródkami 44,29 m funkcjonalnie zaprojektowanej przestrzeni na parterze. Zadzwoń: (również po 18:00) Mówię płynnie po angielsku I'm happy to assist.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braniborska

Wrocław,dolnośląskie

727 927 zł62 m² 11 797,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie dla rodziny w centrum Wrocławia. Propozycja dla tych, którzy na co dzień chcą mieć wszystko pod ręką - bliskość szkół, przedszkoli, pracy, usług, kultury i miejsc spotkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Worcella

Wrocław,dolnośląskie

475 000 zł57 m² 8 321,65 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

Opiekun oferty licencja pfrn nr 30802 tel. Mieszkanie o powierzchni 57,08 m2 w zadbanej kamienicy na czwartym piętrze przy ul. Worcella. Otoczenie nieruchomości: bardzo dobre połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

770 000 zł1 499 m² 513,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Żórawina Piękna działka bud.Media/Kanalizacja! Działka budowlana z pełnymi mediami , kanalizacja na osiedlu willowym w Żórawinie. Teren w pełni uzbrojony. Mpzp - budowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

450 000 zł34 m² 13 235,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sprzedam lokal handlowo-usługowy 34m2 w ścisłym centrum Cieplic przy głównym deptaku ogrzewanie elektryczne cena 450000zł możliwość wynajęcia lokalu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wrocław,dolnośląskie

1 199 000 zł100 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe, duże mieszkanie (dom poniemiecki podzielony na 3 niezależne mieszkania), na wrocławskich Karłowicach. Mieszkanie znajduje się na podwyższonym parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Polna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

570 000 zł75 m² 7 610,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 74,9 m (ok 80 m2 po podłodze), położone na 2. piętrze w niskim budynku w miejscowości Święta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

189 000 zł41 m² 4 572,95 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie Szanowni Państwo Oferta na wyłączność nie szukaj dalej spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu Do sprzedania mieszkanie około 41,33 m z przepięknymi widokami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł34 m² 14 558,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Prezentuję ofertę sprzedaży nieruchomości położonej przy Al. Jana Matejki jednej z najbardziej prestiżowych arterii wrocławskiego Śródmieścia. Lokalizacja ta od lat utrzymuje status jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

349 000 zł44 m² 8 004,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje z balkonem okolice galerii pow. 43,60 m 2 Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, po kapitalnym remoncie położone na II piętrze w bloku 4 piętrowym. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Oława

Oława,dolnośląskie

615 000 zł69 m² 8 913 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Harmonia park 14 nowych mieszkań w zabudowie szeregowej (parter, piętro i poddasze nieużytkowe) z ogródkiem i fotowoltaiką! Bezczynszowe! Stanowice, 1 km od Oławy Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł65 m² 9 957,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w samym sercu Wrocławia Plac Staszica Oferuję na sprzedaż przestronne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 65,18 m , położone w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

650 033 zł63 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brak prowizji i podatku pcc. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 63,11 m2 , usytułowane na 3 piętrze budynku. Składa się z: salonu z aneksem kuchennym-25,09 m2, sypialni- 11,13 m2,Sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sycowska

Wrocław,dolnośląskie

485 000 zł44 m² 10 972,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

2 pokoje | pełen rozkład | loggia - mieszkanie przy ul. Sycowskiej. Dostępne od zaraz. Powierzchnia: 44,20 m2 Piętro: 4/4 w bloku z 1971 roku bez windy Układ : 2 pokoje, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wojcieszyce

Wojcieszyce,dolnośląskie

450 000 zł4 123 m² 109,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Świetna oferta działki budowlanej W wojcieszycach. Proponuję Państwu działkę budowlaną w Wojcieszycach, nieopodal Jeleniej Góry oraz Szklarskiej Poręby. Działka objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

998 000 zł113 m² 8 858,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w podwrocławskim Kiełczówku o powierzchni 112,66 m2 z garażem oraz ogrodem. Dom dwupoziomowy z użytkowym poddaszem, wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

739 000 zł66 m² 11 197 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ok./Ołtaszyn/3pok/ogród/miejsce/postojowe/taras Prezentujemy Państwu nieruchomość o powierzchni 66 m2 z trzema pokojami, z przyległym ogródkiem oraz miejscem postojowym przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ułańska

Wrocław,dolnośląskie

795 000 zł70 m² 11 409,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

70 M , II poziomy, 3 pokoje, duży balkon, komórka lokatorska, miejsce postojowe W hali garażowej, 2000r.,OŁTASZYN Wolne od zaraz! Do sprzedaży bardzo ładne, przestronne , dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

639 000 zł35 m² 18 257,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie 35 m na Tarnogaju we Wrocławiu. Przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35 m , usytuowane na 3/5 piętrze z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

535 000 zł42 m² 12 891,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Rezerwacja oferty/na sprzedaż kompaktowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 41,50m2 na 1 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą. Mieszkanie idealne jako inwestycja pod wynajem lub dla pary na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

849 999 zł154 m² 5 514,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Kozanów | 154m2 | Gastronomia |usługi!. .| Przedstawiamy Państwu lokal o powierzchni 154m2 na wrocławskim Kozanowie. Lokal posiada wejście bezpośrednio na chodnik oraz duże witryny. Przy lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Radomice

Radomice,dolnośląskie

119 000 zł1 066 m² 111,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do zaoferowania działka budowlana we wsi Radomice w bliskiej odległości Szklarskiej Poręby oraz Świeradowa Zdrój. Bardzo dobrze i wysoko położona działka z widokiem na całe pasmo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stopnicka

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł40 m² 12 601 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,6 m przy ul. Stopnickiej na wrocławskich Gajowicach. Lokal z pełnym rozkładem i osobną kuchnią. Propozycja inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł41 m² 12 155,90 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Drukarska/2pok/parter/balkon/piwnica/winda/top Prezentujemy Państwu na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 41m2 przy ul. Drukarskiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na parterze/ 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

498 510 zł44 m² 11 207,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu pięknego mieszkania dwupoziomowego w zielonej i cichej okolicy a jednocześnie z dobrą komunikacją i dobrym dojazdem do obwodnicy Wrocławia. Mieszkanie idealne.