dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młodych Techników

Wrocław,dolnośląskie

488 000 zł39 m² 12 512,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż wygodne, w pełnym rozkładzie mieszkanie - 2 osobne pokoje z osobną jasną kuchnią, o powierzchni 39,1 m2. Znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

127 000 zł1 589 m² 79,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działek w Siekierowicach gmina Dobroszyce, powiat oleśnicki. Działki oddalone są 5km od Dobroszyc, w których jest pełna infrastruktura: linia kolejowa, ośrodek zdrowia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Olszewskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 899 000 zł155 m² 12 243,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Szanowni Państwo przedstawiam ofertę premium: dwupoziomowego apartamentu położonego w sercu Biskupina. Nieruchomość wyjątkowa w swojej strukturze, urządzona w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czernica

Czernica,dolnośląskie

1 259 999 zł152 m² 8 294,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny wraz z sąsiadującą działką Ratowice, ul. Chabrowa!. Na sprzedaż oferujemy przestronny, wolnostojący dom wraz z działką zlokalizowany w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

559 000 zł42 m² 13 284,20 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

42 M, 2 pokoje, osobna kuchnia, klimatyzacja,balkon, piwnica, ok. Sky tower Do sprzedaży ładne , 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na pierwszym piętrze 11-piętrowego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wrzosowa

Chwałowice,dolnośląskie

177 800 zł1 270 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną nr 141/10 o powierzchni 1270 m2 z udziałem w drodze prywatnej. Lokalizacja: chwałowice, ul. Wrzosowa. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

852 381 zł75 m² 11 366,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, duże i aż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,99m2 z ogromnym ogrodem 163m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśna

Wołów,dolnośląskie

850 000 zł180 m² 4 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:654 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie wolnostojącej z garażem. Ogrzewanie piec gazowy (jest również dodatkowy piec wszystkopalny). Rok budowy 1996. Dach spadzisty, kryty dachówką. Na parterze znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Główna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

899 000 zł104 m² 8 644,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż budynek mieszkalny jednolokalowy, w nowoczesnej zabudowie szeregowej w ramach inwestycji Osiedle Lawendowe. Komfortowy, dwupoziomowy układ pomieszczeń i prywatny ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miarki

Wrocław,dolnośląskie

720 000 zł69 m² 10 465,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Lokalizacja: wrocław, śródmieście, ul. Karola Miarki. Opis: na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 68,80 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku (plomba z 1993.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budziszyńska

Wrocław,dolnośląskie

660 000 zł61 m² 10 819,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Sprzedam 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie na wrocławskim Nowym Dworze, o powierzchni 60,5 m . Znajduje się na 8/10 piętrze, w budynku z nową windą z monitoringiem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Jawor

Jawor,dolnośląskie

319 000 zł74 m² 4 310,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w kamienicy. W budynku wymieniono dach. Jest nowa dachówka , obróbki blacharskie i rynny. Mieszkanie jest trójstronne, słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Palisadowa

Wałbrzych,dolnośląskie

213 000 zł36 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo-własnościowe - możliwość zakupu przez obywateli ukrainy. Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na Podzamczu przy ulicy Palisadowej. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy, przychodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

129 000 zł41 m² 3 176,56 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,61 m , zlokalizowane w dzielnicy Nowe Miasto - rejon Psiego Pola w Wałbrzychu. Lokal znajduje się na poziomie -1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mickiewicza

Wrocław,dolnośląskie

879 000 zł71 m² 12 300,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe Sępolno 71,46 m + duża piwnica Ogródek 2 łazienki Lokalizacja: wrocław sępolnopowierzchnia użytkowa: 71,46 m Liczba pokoi: 3kuchnia: otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaźwiny

Jaźwiny,dolnośląskie

780 000 zł115 m² 6 782,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w pięknym krajobrazowo miejscu, wśród otuliny lasu na osiedlu domków jednorodzinnych w Jaźwinach gmina Trzebnica. Węzeł S5 10 minut. Miejscowość oddalona od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drobnera

Wrocław,dolnośląskie

800 000 zł69 m² 11 621 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

|na sprzedaż| Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie, zlokalizowane w samym Centrum Wrocławia, przy ul. Bolesława Drobnera. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia użytkowa mieszkania 68,84.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świstackiego

Wrocław,dolnośląskie

789 999 zł74 m² 10 646,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Centrum / 1990r / rozkład / duży balkon / komorka Idealne pod inwestycję lub dla rodziny- duże rozkładowe mieszkanie w centrum Wrocławia! Polecamy na sprzedaż mieszkanie w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

960 000 zł40 m² 23 768,30 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w Inwestycji Upper House by Angel. Inwestycja zapewnia doświadczenie luksusu, w którym wysoka jakość życia łączy się z wszelkimi udogodnieniami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 516 048 zł99 m² 15 252 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Zapraszam do zakupu lokali usługowych w centrum Wrocławia. Inwestycja mieści się w samym centrum doskonale skomunikowanego Przedmieścia Oławskiego położonego we wschodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

1 050 000 zł151 m² 6 967,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:321 m²

Kąty Wrocławskie to idealne miasto dla Ciebie! Jeżeli szukasz pełnej infrastruktury do życia z jednoczesnym szybkim dojazdem do Wrocławia to jest to świetna alternatywa do spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułaskiego

Wołów,dolnośląskie

499 900 zł62 m² 8 062,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Lokal po remoncie, gotowy do wprowadzenia bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Najważniejsze atuty: 62 m powierzchni 3 jasne i ustawne pokoje oddzielna kuchnia łazienka oraz osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

719 000 zł46 m² 15 630,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46 m , usytuowane na parterze (okna, rolety antywłamaniowe) w nowoczesnym i kameralnym bloku z 2013 roku we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 099 000 zł135 m² 8 140,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:238 m²

W odległości 3 minut od granicy Wrocławia, w Biestrzykowie, czekają na Ciebie gotowe domy w zabudowie bliźniaczej. Nowoczesne, komfortowe, z pełnym odbiorem - możesz odebrać klucze od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

567 742 zł27 m² 21 200,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 5 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w wyjątkowej lokalizacji w samym centrum Wrocławia tuż obok Dworca Głównego nowa jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Szczodre

Szczodre,dolnośląskie

1 220 000 zł152 m² 8 026,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesna architektura z wieloma udogodnieniami. Inwestycja oddana do użytku. Wystarczy kupić i zacząć wykańczanie. Mam przyjemność zaproponować dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

603 251 zł40 m² 14 950,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera Brak Prowizji Brak Podatku pcc Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,35 m , położone na 2 piętrze nowoczesnego budynku z windą -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

612 000 zł60 m² 10 142,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż dwupokojowe,w pełni rozkładowe mieszkanie na Tarnogaju Mieszkanie z charakterem,z zachowanym kamienicznym stylem. Dwa pokoje,po 19,5 i 20,5 m 2 z dębowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

5 255 000 zł11 678 m² 449,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 4 działki o łącznej powierzchni 1,1678 ha, położone w Świeradowie-Zdroju, w jednej z najbardziej perspektywicznych lokalizacji uzdrowiskowych w Polsce. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

749 672 zł81 m² 9 298,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m , znajdziemy funkcjonalne mieszkania dwupokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Promenada

Wrocław,dolnośląskie

818 000 zł63 m² 12 984,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Słoneczne, z piękną przestrzenią, komfortowe mieszkanie w kameralnym domu wielorodzinnym (z 2008r), ze współdzielonym dużym ogrodem, placem zabaw, altaną oraz sadem. Idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ostroszowice

Ostroszowice,dolnośląskie

950 000 zł409 m² 2 322,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 700 m²

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! Wombat Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, piętrowego domu wolnostojącego w stanie surowym zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

4 700 000 zł805 m² 5 836,84 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 29631 tel. Tylko W sdp nieruchomości Otoczenie nieruchomości: budynek, w dzielnicy Księże Wielkie, znajduje się w zachodniej części Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana w górach Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

3 990 000 zł16 455 m² 242 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki o łącznej powierzchni 1,6455 ha, położone w Świeradowie-Zdroju, w malowniczej, wysoko położonej części miasta, z panoramicznym widokiem na góry. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rakietowa

Wrocław,dolnośląskie

818 999 zł75 m² 10 876,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestrzeń jak w domu komfort mieszkania w mieście! Szukasz czegoś więcej niż standardowego mieszkania? Ta dwupoziomowa nieruchomość to idealne połączenie funkcjonalności, prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

489 855 zł42 m² 11 528,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja oferty Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Wybudowanych zostanie 11 budynków wielorodzinnych 2-piętrowych w zabudowie wolnostojącej z komórkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rudawska

Wrocław,dolnośląskie

574 500 zł46 m² 12 489,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Promocyjna cena 12 500zł/m2 0% prowizji 0% pcc Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 45,96 m , z dużym balkonem, zlokalizowane na 2 piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

448 000 zł34 m² 13 349,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pok Sky tower/gajowicka/piwnica/balkon Loggia! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia położone przy ul. Gajowickiej w bezpośrednim sąsiedztwie Sky Tower i z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dolnobrzeska

Wrocław,dolnośląskie

2 200 000 zł355 m² 6 197,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Klimatyczny segment dla konesera. Polecam skrajny segment w grupie 4 budynków o powierzchni 355m2 na działce około 400m2. Powierzchnia domu daje możliwości wykorzystania go na lokum dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Serby

Serby,dolnośląskie

350 000 zł220 m² 1 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:845 m²

Na sprzedaż przestronny dom w Serbach. Powierzchnia całkowita - 220 m2 z garażem. Powierzchnia użytkowa 180 m . Działka 845 m . Cena nieruchomości jest wyjątkowo atrakcyjna ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Wrocław,dolnośląskie

508 500 zł45 m² 11 237,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 45,24 m ul. Krucza | balkon | piwnica Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 45,24 m , zlokalizowane przy ul. Kruczej. Lokal znajduje.