cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości
23 167 ogłoszeń
Od najnowszych
23 167 ogłoszeń
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drukarska
1 125 000 zł56 m² 19 982,20 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego
1 150 000 zł82 m² 13 980,10 zł/m²
Archiwalne
Dom z garażem, ul. Szczęśliwa
1 490 000 zł125 m² 11 880,10 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona Radomierzyce
826 200 zł972 m² 850 zł/m²
Archiwalne
Działka komercyjna zabudowana, ul. Kolejowa
3 000 000 zł15 000 m² 200 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja
850 000 zł57 m² 14 849,80 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego
945 134 zł77 m² 12 200 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniego
1 490 000 zł95 m² 15 684,20 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej
790 740 zł57 m² 13 800 zł/m²
Archiwalne
Apartament z garażem, ul. Parafialna
735 000 zł55 m² 13 363,60 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandorska
568 900 zł48 m² 11 852,10 zł/m²
Archiwalne
Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Legnicka
749 000 zł61 m² 12 184,80 zł/m²
Archiwalne
Działka przemysłowa uzbrojona Brzeźnik
1 179 000 zł28 512 m² 41 zł/m²
Archiwalne
Dom z garażem, ul. Miodowa
2 189 000 zł230 m² 9 517 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego
1 150 000 zł82 m² 13 980,10 zł/m²
Archiwalne
Działka inwestycyjna uzbrojona Strzelno
9 613 800 zł98 100 m² 98 zł/m²
Archiwalne
Działka siedliskowa w górach, ul. Karpnicka
533 200 zł17 200 m² 31 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pakosławska
699 000 zł49 m² 14 265,30 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kolejowa
565 000 zł66 m² 8 560,61 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia