dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gdańska

Bolesławiec,dolnośląskie

419 000 zł67 m² 6 254 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Boleslavia Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu w pełni wykończone i gotowe do wprowadzenia mieszkanie przy ulicy Gdańskiej w Bolesławcu. Nieruchomość z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Agrestowa

Kiełczów,dolnośląskie

719 000 zł57 m² 12 591,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż jest niezwykłe mieszkanie 57 m2 , znajdujące się w czterorodzinnym budynku. Do mieszkania przynależy zadbany ogród ( 140m2), do którego jest wyjście z każdego pokoju. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 200 000 zł300 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 543 m²

Kama Nieruchomości z dumą przedstawia wyjątkową okazję - historyczny dom, który niegdyś pełnił funkcję młyna, usytuowany malowniczo nad rzeką Kamienicą w urokliwej Starej Kamienicy. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Karkonoska

Wrocław,dolnośląskie

649 950 zł51 m² 12 677 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sprzedane! zadzwoń mamy podobne 2 mieszkania taniej niż deweloper Taniej niż u dewelopera! Odbiór kluczy już w marcu. Do sprzedania piękne mieszkanie 3 pokojowe w inwestycji Południk 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Wrocław,dolnośląskie

468 000 zł34 m² 13 970,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

2-pokojowe mieszkanie po remoncie 33,1 m , parter, blisko centrum, ul. Dworcowa. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33,1 m , położone na parterze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Kazimierza Wielkiego

Wrocław,dolnośląskie

790 000 zł96 m² 8 229,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal gastronomiczny na sprzedaż 500 m od Rynku, ul. Kazimierza Wielkiego Na sprzedaż lokal gastronomiczny o powierzchni 96 m , położony w świetnej lokalizacji zaledwie 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

614 635 zł52 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny w spokojnej i zielonej a jednocześnie rozwiniętej okolicy? To może być to, czego szukasz. Bez prowizji i podatku pcc - kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szklana

Szklarska Poręba,dolnośląskie

344 908 zł37 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Inwestycja z widokiem na Izery i Karkonosze Położona w jednej z najbardziej malowniczych części Szklarskiej Poręby , to propozycja dla osób ceniących spokój, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Madalińskiego

Wrocław,dolnośląskie

497 000 zł32 m² 15 531,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Szukasz komfortowego mieszkania w bloku - plombie z 2001r ? Cenisz przyjazną sąsiedzką atmosferę i znakomitą lokalizację - to miejsce jest dla Ciebie! Posiada samodzielną kuchnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Racławice Wielkie

Racławice Wielkie,dolnośląskie

2 300 000 zł276 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Piękny dom wolnostojący O nowoczesnej bryle, wykończony W wysokim standardzie, położony W pobliżu tyńca małego Nieruchomość dostępna od zaraz, gotowa do wprowadzenia bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Radomierzyce

Radomierzyce,dolnośląskie

1 950 000 zł2 040 m² 955,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Grunt pod zabudowę jednorodzinną zlokalizowany w Radomierzycach, woj. dolnośląskie, powiat wrocławski, gmina Siechnice. Nieruchomość prezentowana jest w ramach umowy wyłącznej sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Pełczyńska

Wrocław,dolnośląskie

3 500 000 zł3 888 m² 900,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka na ul. Pełczyńskiej znajdująca się na Wrocławskiej Lipie Piotrowskiej. Rozmiar działki wynosi 3800m2! Na działce znajduje się dom jednorodzinny oraz duży garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stoczniowa

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł60 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z dala od intensywnego tempa centrum miasta. Jednocześnie dobra infrastruktura drogowa i środki transportu publicznego znajdujące się w najbliższej okolicy ułatwią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Brzezina,dolnośląskie

849 900 zł117 m² 7 264,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:349 m²

Kontakt: - tel. Rekuperacja z centralą rekuperacyjną duży garaż z bramą garażową na pilota i przestrzenią dla majsterkowicza Dodatkowe miejsce postojowe wykończona łazienka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 230 000 zł192 m² 6 406,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:302 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 192 m.kw. posadowiony na działce 302 m.kw. Budynek wybudowany w 1985 r. zadbany. Położony w spokojnej, zielonej okolicy na wrocławskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

889 000 zł92 m² 9 715,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowa oferta w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Wrocławia - Plac Piłsudskiego na zielonych Karłowicach. To miejsce, gdzie elegancka, willowa zabudowa spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polna

Bolesławiec,dolnośląskie

499 000 zł87 m² 5 726 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Biuro Boleslavia Nieruchomości oferuje Państwu niezwykłe mieszkanie, które zachwyca od pierwszego kroku. To przestrzeń dla osób ceniących autentyczność, detale i wnętrza z historią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

579 202 zł33 m² 17 664 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

815 000 zł57 m² 14 248 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty: licencja pfrn nr 29569 tel. Otoczenie nieruchomości: - cisza i spokój, - w pobliżu Park Stabłowicki i tereny spacerowe wzdłuż rzeki Bystrzyca, - stacja kolejowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy z parkingiem, ul. Nowomiejska

Zgorzelec,dolnośląskie

4 990 000 zł554 m² 9 007,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Koniecznie zobacz film prezentujący nieruchomość. Operacyjny hotel 3 W centrum zgorzelca - 50M od granicy Z niemcami Stabilny biznes z bezpieczną przystanią dla Twojego kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zakopiańska

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

799 000 zł70 m² 11 494,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Sprzedam apartament w Świeradowie Zdroju, z miejscem postojowym w garażu, wyposażony w wysokim standardzie i atrakcyjnie położony. Przedmiotem sprzedaży jest apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 440 000 zł52 m² 27 665,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Luksusowy apartament w zrewitalizowanym w 2020 roku budynku z 1884 roku tuż przy Ostrowie Tumskim. Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wójcice

Wójcice,dolnośląskie

130 800 zł1 635 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka budowlana 1635 m | Wójcice, gm. Jelcz-Laskowice Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 1635 m , położoną w miejscowości Wójcice w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

594 783 zł31 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zakupu pięknych mieszkań z ogrzewaniem miejskim w doskonałej lokalizacji. Nowe mieszkanie wykończone pod klucz! Idealnie nadaje się pod wynajem, czy dla dzieci studiujących we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Komuny Paryskiej

Karpacz,dolnośląskie

749 990 zł75 m² 9 986,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Tylko U nas! Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 75,10 m2 położony w spokojnej, a zarazem dobrze skomunikowanej części Karpacza - ul. Komuny Paryskiej. To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Krótka

Jelenia Góra,dolnośląskie

529 000 zł80 m² 6 612,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie dwupoziomowe. Lokalizacja w ścisłym centrum Jeleniej Góry, 50m od Rynku. Mieszkanie na 3 piętrze plus poddasze, okna od strony podwórka, co zapewnia ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

690 000 zł49 m² 14 139,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania mieszkanie Z bardzo dobrymi najemcami gotowe mieszkania -zamknięte strzeżone osiedle we Wrocławiu. Zalety - - mieszkanie blisko parku Grabiszyńskiego i pętli tramwajowej - dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł68 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Lokalizacja: bielany Wrocławskie - Granica Wrocławia - Aleje Błękitne oferta na wyłączność. Opis: na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 68 m , położone przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 990 000 zł187 m² 10 641,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 117 m²

Komfortowy dom w spokojnej okolicy z bardzo dobrym dojazdem do Wrocławia - Pietrzykowice Powierzchnia: 187 m2 Działka: 1117 m2 Ogrzewanie gazowe - piec dwufunkcyjny Fotowoltaika 5 kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Raciborowice Górne

Raciborowice Górne,dolnośląskie

420 000 zł285 m² 1 472 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszamy do zakupu budynku po byłej poczcie w miejscowości Raciborowice Górne, gmina Warta Bolesławiecka. Proponowana nieruchomość posadowiona na działce numer 361 o powierzchni 0,10 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ułańska

Wrocław,dolnośląskie

795 000 zł70 m² 11 409,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

70 M , II poziomy, 3 pokoje, duży balkon, komórka lokatorska, miejsce postojowe W hali garażowej, 2000r.,OŁTASZYN Wolne od zaraz! Do sprzedaży bardzo ładne, przestronne , dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łączności

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł48 m² 13 074,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Ładne przestronne i funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie blisko do Uczelni do Uniwersytetu Ekonomicznego wójciklicencja nr 16128 Mieszkanie po remoncie z nową instalacją elektryczną, na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Grunwaldzki

Wrocław,dolnośląskie

339 000 zł23 m² 14 764,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Mikroapartament przy Wybrzeżu Ludwika Pasteura (plac Grunwaldzki) z widokiem na Odrę doskonała propozycja inwestycyjna! Lokal świetnie sprawdzi się jako nieruchomość pod najem krótkoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Wałbrzych,dolnośląskie

270 000 zł38 m² 7 105,26 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

! rezerwacja! oferta na wyłączność Na sprzedaż mieszkanie z balkonem i pięknym widokiem - Wałbrzych, ul. Nałkowskiej | 38 m | Na sprzedaż przytulne i bardzo zadbane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

279 000 zł45 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Możliwość zakupu mieszkania przez obywateli ukrainy. Mieszkanie, położone na parterze w budynku dziesięciopiętrowym, po termomodernizacji. Lokal się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł42 m² 11 294,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na osiedlu wybudowanym na początku wieku XX przez największego w latach dwudziestych we Wrocławiu inwestora budownictwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Piastów Śląskich

Siechnice,dolnośląskie

999 900 zł150 m² 6 666 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Serdecznie polecam na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni 150m2 z 2010r. Dom usytuowany jest przy ul. Piastów Śląskich w Siechnicach. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kamień

Kamień,dolnośląskie

499 000 zł2 998 m² 166,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Poszukujesz azylu dla siebie? Blisko do miasta, a wciąż z dala od zgiełku? Mam dla Ciebie niesamowitą ofertę. Zapraszam Cię na prezentację słonecznej działki o powierzchni 2998.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dobra

Wrocław,dolnośląskie

630 000 zł47 m² 13 504,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 2. piętrze w budynku z windą, w świetnej lokalizacji blisko centrum Wrocławia (stare Miasto). Lokal idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Głogów,dolnośląskie

289 000 zł49 m² 5 850,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem ul. Armii Krajowej, głogów Na sprzedaż ustawne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 49,4 m , zlokalizowane na ostatnim, szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Legnica

Legnica,dolnośląskie

495 000 zł1 969 m² 251,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna, niezabudowana działka inwestycyjna o powierzchni 1 969 m , położona w Legnicy, w dzielnicy Fabryczna, przy ul. Kardynała B. Kominka 30. Nieruchomość stanowi.