dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 168 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 168 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

790 000 zł56 m² 14 221,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja, gotowa, oddana do użytkowania! Zamieszkaj w dworku. Projekt zrealizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku. Inwestycja o unikatowym charakterze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

743 162 zł68 m² 10 896,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 68,20 m , położone na 1 piętrze nowoczesnego budynku na Różance. To spokojna, zielona część Wrocławia, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

658 000 zł55 m² 11 963,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w centrum Wrocławia w nowej inwestycji. Osiedle powstaje tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Tej wyjątkowej lokalizacji zawdzięcza swój charakter - wielkomiejski, z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł58 m² 13 890,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,52 m , z przestronnym ogródkiem i tarasem o łącznej powierzchni ok. 25 m , a także miejscem postojowym w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Oława,dolnośląskie

395 000 zł60 m² 6 528,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie, w którym codzienność smakuje jak weekend. Wyobraź sobie poranki z kawą wśród zieleni, spontaniczne spacery po parku i wieczory, które możesz spędzać dokładnie tak, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Szklana

Szklarska Poręba,dolnośląskie

560 595 zł53 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja z widokiem na Izery i Karkonosze Położona w jednej z najbardziej malowniczych części Szklarskiej Poręby , to propozycja dla osób ceniących spokój, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł75 m² 11 986,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Rezerwacja Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 75 m położone na parterze nowoczesnego budynku z 2011 roku na spokojnym, zamkniętym osiedlu we Wrocławiu Maślice. Największym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

1 397 000 zł93 m² 15 078,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 92,65 m, położony przy ul. Racławickiej we Wrocławiu, w prestiżowej rezydencji Apartamenty Racławicka, w dzielnicy Krzyki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętego Krzyża

Siechnice,dolnośląskie

505 000 zł36 m² 14 213,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: siechnice to malownicze miasteczko położone tuż przy granicy Wrocławia, stanowiące doskonałą propozycję dla osób pragnących łączyć spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilanowska

Wrocław,dolnośląskie

760 000 zł54 m² 14 063,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Trzy pokoje plus jadalnia! Polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 54,04 m2, usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku mieszkalnego z 2011 roku, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sobótka,dolnośląskie

1 190 000 zł170 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom wolnostojący Z widokiem na ślężę , posadowiony na dużej działce , 2009 , stan do wykończenia Do sprzedaży pięknie położony, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 135 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Iwaszkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

639 999 zł53 m² 12 075,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oltaszyn Lux m.post/53m2/Taras Komfortowe mieszkanie na Ołtaszynie 53 m pełne przestrzeni i światła Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania o powierzchni ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rynek

Dzierżoniów,dolnośląskie

255 000 zł57 m² 4 440,96 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne mieszkanie o powierzchni 57,42 m , położone w samym centrum Dzierżoniowa. Lokal usytuowany jest na 3. piętrze zadbanej kamienicy, co zapewnia ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stysia

Wrocław,dolnośląskie

570 000 zł47 m² 12 127,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży mieszkanie w super lokalizacji przy ul.Stysia/Skwierzyńska we Wrocławiu. Mieszkanie na parterze składa się z : pokoju z oknem balkonowym pokoju kuchni(oddzielna) łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Wrocław,dolnośląskie

429 000 zł27 m² 15 888,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzozowa

Brzezina,dolnośląskie

2 190 000 zł250 m² 8 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

! na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny w Brzezinie, położony zaledwie 5 minut od granicy Wrocławia. Nieruchomość idealna dla osób poszukujących domu blisko Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

899 159 zł51 m² 17 784 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gubińska

Wrocław,dolnośląskie

720 000 zł50 m² 14 516,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż wyjątkowo zadbane, ciepłe i przytulne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,6 m , położone na 1. piętrze w budynku z windą przy ul. Gubińskiej - w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

573 024 zł60 m² 9 540,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Smolec to urokliwa miejscowość otoczona zielenią. Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze i licznych instytucjach na miejscu, codzienne życie będzie tu wygodne i komfortowe. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł42 m² 13 228,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja - przy ue! - Ul. Drukarska! idealne pod inwestyje jak I na potrzeby własne Mieszkanie gotowe do wprowadzenia! Dwu-stronne | Rozkładowe. Gorąco polecam mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pułaskiego

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł65 m² 10 446,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , zlokalizowane przy ul. Pułaskiego na osiedlu Przedmieście Oławskie we Wrocław. Dodatkowym atutem nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Ogrodowa

Czernica,dolnośląskie

579 000 zł93 m² 6 235,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

Osiedle - " ogrodove " wojnowice ( - usytuowanie pomiędzy Nadolicami a Czernicą od każdej miejscowości ok 2 km. ) domy w zabudowie Bliźniaczej i Wolnostojącej zakończenie prac pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ruska

Wrocław,dolnośląskie

1 299 000 zł80 m² 16 237,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokojowe mieszkanie przy Rynku - ul. Ruska, wrocław Prestiżowa lokalizacja w samym sercu miasta! Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 79,54 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kochlice

Kochlice,dolnośląskie

140 000 zł1 200 m² 116,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 12 arów - Kochlice Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 12 arów , położona w spokojnej miejscowości Kochlice , w dogodnej lokalizacji z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł31 m² 14 516,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mikroapartament w otoczeniu biurowców. Kameralny budynek w sercu zachodniej strefy biznesu. Nowoczesna architektura i multifunkcyjne rozwiązania. Gwarancja sukcesu przy wynajmie długo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

567 742 zł27 m² 21 200,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 5 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w wyjątkowej lokalizacji w samym centrum Wrocławia tuż obok Dworca Głównego nowa jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

480 000 zł37 m² 12 885,90 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Krzykach o powierzchni 37,25 m2. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 11-sto piętrowego bloku , w pełnym rozkładzie z osobną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

630 000 zł43 m² 14 583,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja, zamieszkaj w dworku! Mieszkanie położone jest na 1 piętrze w 3 kondygnacyjnym budynku. Powierzchnia mieszkania to 43,22m2, na którą składa się pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

469 952 zł46 m² 10 256,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

239 000 zł53 m² 4 543,73 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie z klimatyzacją na wysokim parterze w zadbanej kamienicy w Bielawie. Lokal składa się z salonu, sypialni, łazienki w wc oraz przestronnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nowowiejska

Dzierżoniów,dolnośląskie

690 000 zł100 m² 6 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Wyjątkowy dom z duszą 100 m + użytkowe skosy | działka 350 m + dzierżawa 80 m | klimatyczny ogród z oczkiem wodnym Na sprzedaż niepowtarzalny dom o niezwykłym klimacie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konduktorska

Wrocław,dolnośląskie

779 000 zł53 m² 14 698,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

W ofercie na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m z ogrodem! Nieruchomość położona jest we Wrocławiu przy ul. Konduktorskiej, na osiedlu Brochów. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zagrodno

Zagrodno,dolnośląskie

486 000 zł128 m² 3 805,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 621 m²

Uwaga obniżka wiosenna! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego o pow. około 127,71 m2 usytuowanego na działce liczącej 1621 m2 w Zagrodnie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skarbowców

Wrocław,dolnośląskie

823 000 zł52 m² 15 826,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie dwa pokoje o powierzchni 51,47 m2 na zamkniętym osiedlu przy ul. Skarbowców. Salon z aneksem kuchennym ok 22 m2, sypialnia ok 15 m2, garderoba, łazienka, przedpokój. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Grzymalin

Grzymalin,dolnośląskie

1 000 000 zł218 500 m² 4,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka leśna o powierzchni 21,85 ha, mieszcząca się w miejscowości Grzymalin. Cena: 1000000 pln (do negocjacji) Położenie nieruchomość zlokalizowana w północnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

355 000 zł67 m² 5 298,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 67m2 położone na II piętrze w budynku trzykondygnacyjnym na osiedlu Hutnik w Głogowie. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

714 000 zł65 m² 10 984,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty. Polecam Państwu rozkładowe 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Krępice

Krępice,dolnośląskie

215 000 zł832 m² 258,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Miejsce, w którym chcesz się budzić codziennie Wyobraź sobie poranek z kubkiem kawy w dłoni. Stoisz na tarasie własnego domu, a przed Tobą otwiera się przestrzeń zielone pola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

699 000 zł286 m² 2 444,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż hala o powierzchni 286 m2 z zapleczem - Jedlina Zdrój. Przedmiotem oferty jest funkcjonalna hala o powierzchni 286 m2, wraz z wydzielonym zapleczem, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł53 m² 10 924,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Rezerwacja ul. Roży Wiatrów | 2 pokoje | przestronne | 2 balkony | dwustronne | cisza i bezpieczeństwo Nieruchomość położona przy ul. Róży Wiatrów, na osiedlu powstałym w 2001 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Pieszyce

Pieszyce,dolnośląskie

200 000 zł38 m² 5 201,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe na parterze w Pieszycach, ogródek, komórka. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc ,przedpokoju, przedsionka o łącznej pow.