dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 174 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 174 ogłoszenia

1 990 000 zł21 228 m² 93,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Obrzeza Kłodzka. Na sprzedaż widokowa i urokliwa działka budowlana o łącznej powierzchni 21223m2 Nieruchomość położona w przepięknej okolicy, nieopodal Restauracji "dom Krawca".

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł304 m² 3 947,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:692 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy o łącznej powierzchni 304 m , usytuowany na działce o powierzchni 692 m . Nieruchomość łączy funkcję mieszkalną z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł1 432 m² 265,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca, które łączy spokój natury z wygodnym dostępem do miasta? Działki, na której zbudujesz wymarzony dom, a z okien będziesz podziwiać malownicze krajobrazy? Tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł62,70 m² 12 280,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do wyjątkowej oferty przestronnego 3-pokojowego mieszkania (62,9 m ), położonego w spokojnej i zielonej okolicy, idealnie sprawdzi się jako lokum dla rodziny. Dzięki doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł17 000 m² 5,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

DO sprzedaży działka rolna o pow. 1,70ha w miejscowości Raszowa. Działka nr 90/1. W planie zagospodarowania przewidziana jako rola. Klasa ziemi - III i IV. Działka przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł11 752 m² 159,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży idealnie zlokalizowana działka inwestycyjna o powierzchni 1,17 ha w Lubinie, przy drodze krajowej nr 3 pomiędzy miastem Lubin, a wjazdem na drogę ekspresową S3. W mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł40 m² 7 475 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

(Sprzedaż możliwa tylko dla klienta gotówkowego.) Na sprzedaż 2-pokojowy lokal nieopodal stadionu miejskiego i trasy AOW. Z racji ceny i lokalizacji idealnie sprawdzi się jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 175 000 zł131,98 m² 8 902,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:342 m²

Do sprzedaży dom (lokal mieszkalny w domu jednorodzinnym dwulokalowym) z 5 pokojami na nowoczesnym osiedlu Marszowice na zachodzie Wrocławia. Jest to świetna propozycja dla rodziny szukającej.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł74 m² 11 878,38 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż na wyłączność Kategoria: mieszkanie Lokalizacja : Bolesławiec ul. H. Sienkiewicza Powierzchnia użytkowa: 74 m2 Liczba pokoi: 3 Piętro: parter największe zalety! Centrum Miasta Duże,.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł100 m² 4 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Oferuję na sprzedaż nieruchomość, która łączy funkcję mieszkalną z doskonałym zapleczem gospodarczym. To idealna propozycja dla osób szukających bazy pod biznes, warsztat lub domu.

Szczegóły ogłoszenia

354 000 zł28,50 m² 12 421,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Lake Hill Resort & spa | Apartament inwestycyjny z widokiem na góry i zalew Na sprzedaż funkcjonalny apartament inwestycyjny o powierzchni 28,50 m , zlokalizowany w prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Widokowe działki budowlane od 50 zł/m | Opcja z domem | parametry systemowe (dla działki głównej): typ działki: budowlana Cena za m : 50 zł (średnia) Media: prąd, woda (w obrębie), dojazd:.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł48,72 m² 18 678,16 zł/m²

 

Piętro:3/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż prestiżowe mieszkanie gotowe do zamieszkania. Lokalizacja: centrum Wrocławia, w zasiągu spaceru wszelkie najważniejsze atrakcje miasta. Do rynku 10min spacerem. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł54,81 m² 12 224,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Z widokiem na park skowroni niski blok media miejskie rozkładowe 3 pokoje dwustronna ekspozycja okien Na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni około 55.

Szczegóły ogłoszenia

197 000 zł11 615 m² 16,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Odkryj raj dla miłośników natury i aktywnego wypoczynku! Piękna działka siedliskowa nad rzeką Bruśnik w urokliwej miejscowości Świecie, gm. Leśna, czeka na Ciebie. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł445 m² 1 638,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:824 m²

Północ Nieruchomości Jelenia Góra prezentuje Państwu bardzo ciekawy i zadbany duży dom w Świerzawie niedaleko Jeleniej Góry. Świerzawa to niewielka miejscowość w powiecie Złotoryja,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł305 m² 8 852,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

Nowoczesny, całkiem nowy, dom premium z pompą ciepła i dużą działką | Wisznia Mała | Bez pcc | Bez prowizji Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

11 880 000 zł19 800 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wrocław zachodni, osiedle Maślice, ul. Kozia, działka z mpzp pod aktywność gospodarczą a1ag : - magazyny, składy, bazy transportowe. - produkcja nieuciążliwa - sekcja D, - handel hurtowy.

Szczegóły ogłoszenia

137 428 zł1 462 m² 94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży uzbrojoną działkę budowlaną o powierzchni 1462 m2 położoną w Żeliszowie k/bolesławca. Działka o kształcie prostokąta położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł129,26 m² 6 575,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Nowoczesny dom z pompą ciepła i ogrzewaniem podłogowym - Miłoradzice. Możliwość wykończenia pod klucz! Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł200 m² 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:237 m²

Na sprzedania budynek mieszkalno - usługowy położony w centrum Olszyny. Dobre miejsce na prowadzenie działalności gospodarczej. Zlokalizowany przy głównej ulicy w sąsiedztwie szkół.

Szczegóły ogłoszenia

1 540 000 zł62,95 m² 24 463,86 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo, na sprzedaż luksusowy apartament z 2023 roku. Nieruchomość zaprojektowana z myślą o osobach, które cenią sobie komfort, bliskość centrum i tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

816 050 zł70 m² 11 657,86 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przestronne 3 pokoje z balkonem, osobnym wc i świetnym układem mieszkanie, które daje realny komfort życia na co dzień. Zadzwoń: adam (również po 18:00) Mówię płynnie po angielsku I'm.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł88,63 m² 5 190,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:216 m²

Bez prowizji! bez pcc! Gorąco polecam domy w zabudowie bliźniaczej położone w Jelczu-Laskowicach. Na parterze znajduje się: - wiatrołap 2,15 mkw - salon z kuchnią 20,72 mkw - wc 2,73 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker sprzedam ładne, przestronne i jasne mieszkanie z widokiem na góry, do remontu z dużym potencjałem wg. własnego pomysłu albo do.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł9 901 m² 353,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do Sprzedania działka o powierzchni prawie 10 000 m2 Plan zagospodarowania pozwala na dużą dowolność zagospodarowania działki Nie ma problemu z mediami jak prad, gaz czy woda. Okolica działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł22 760 m² 74,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:22 760 m²

Polecam na sprzedaż nieruchomość położoną w Drogomiłowicach, gmina Udanin, ok. 2 km od zjazdu na autostradę A4 w Budziszowie. Nieruchomość posiada dostęp do sieci wodociągowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 000 zł121,04 m² 7 187,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Domy W zabudowie szeregowej | 121 m | osiedle czarne - nowa jaśminowa | jelenia góra | stan deweloperski Na sprzedaż dwa nowoczesne segmenty w zabudowie szeregowej położone na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

551 256 zł32,17 m² 17 135,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Masz dość szukania idealnej inwestycji, która nie wymaga remontu ani wyposażenia? Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży gotowego apartamentu inwestycyjnego o powierzchni 32,17 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł25,98 m² 7 890,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka blisko centrum Świdnicy - gotowa do zamieszkania wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni 25,98 m , z lokalizowaną na 2. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł236,71 m² 2 323,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:751 m²

Dla koneserów spokoju i zieleni, ale w obrębie miasta, polecamy do sprzedaży przestronny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony na obrzeżach Brzegu Dolnego (ok.35 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

927 750 zł123,70 m² 7 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy lokal na parterze w stanie deweloperskim w odrestaurowanym budynku w 2022r. Lokal idealnie nadaje się pod każdą branże biurową jak również pod gabinety medyczne. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

796 144 zł58,54 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: kinga Kuźnia Numer licencji pfrn 30901 tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego, przestronnego 3-pokojowego mieszkania przy Parku! Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

330 300 zł33,03 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie pochodzi z inwestycji leśna 7 w Strzelinie. W ramach inwestycji powstał oryginalny, butikowy budynek wielorodzinny, w skład którego wchodzi 20 lokali mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł124 m² 6 362,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu piękne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy w sercu Tarninowa przy Parku. Do nieruchomości prowadzi droga: cicha ulica. Budynek jest rodzaju:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł81,63 m² 7 717,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:301 m²

Bez prowizji bez pcc! zakup od dewelopera! super lokalizacja! wszystkie media! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w gminie Czernica. Budynek o pow użytkowej 81,63 Dom.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł200 m² 1 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 063 m²

Zapraszam do zakupu 2 działek: działki ze spichlerzem z oryginalnymi starymi cegłami, drewnianymi belkami, piwniczką np na wino o powierzchni 1063m2, działki z własnym parkiem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

4 799 999 zł1 219 m² 3 937,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż funkcjonujący pensjonat Willa Elysium, położony w Lądku-Zdroju - jednej z najstarszych miejscowości uzdrowiskowych w Polsce. To obiekt z historią i wypracowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł126,55 m² 5 997,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:502 m²

Przy lesie! wysoki standard wykończenia ogrzewanie podłogowe W całym budynku rolety na parterze elektryczne działka ogrodzona łącznie Z frontem! podjazdy kostka brukowa! wylany taras! duże.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

39m2 /M3/ 125 000 zl Jasne ,przytulne ,ekonomiczne mieszkanie Strych,piwnica,komórka gospodarczą. Po generalnym remoncie. Lokalizacja - miejscowość Przemków ul.Powstańców Styczniowych / 2 piętro/.

Szczegóły ogłoszenia

2 549 000 zł180 m² 14 161,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom jednorodzinny położony w miejscowości Malin, zaledwie 6 km od Wrocławia, na działce usytuowanej na wzniesieniu z pięknym, otwartym widokiem na pola.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach