dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cynamonowa

Domasław,dolnośląskie

1 099 000 zł168 m² 6 531,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:272 m²

Nowa cena! gotowiec inwestycyjny! Domasław, ul. Cynamonowa, dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż. Obecny dochód miesięczny 8tyś netto + opłaty. Możliwość przejęcia obecnego najemcy. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Redycka

Wrocław,dolnośląskie

559 000 zł42 m² 13 240,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Prezentujemy na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z garderobą znajdujące się przy ul. Redyckiej na wrocławskich Sołtysowicach Będzie to idealna propozycja dla pary lub singla jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł62 m² 10 484,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Prezentujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,9 m2 znajdujące się w doskonałej lokalizacji - przy ul. Lwowskiej na wrocławskich Gajowicach Mieszkanie z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł33 m² 14 842,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Prezentujemy na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem znajdujące się przy ul. Zatorskiej na Wrocławskim Psim Polu Będzie to idealna propozycja dla pary, singla lub inwestora,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Haukego-Bosaka

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł32 m² 12 422,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 32,12m2 (realnie 38m2) znajdujące się w doskonałej lokalizacji - przy ul. Haukego-Bosaka, niedaleko Galeri Dominikańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kurkowa

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł44 m² 18 036,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Prezentujemy na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na rzekę znajdujące się w prestiżowej inwestycji przy ul. Kurkowej 14 we Wrocławiu Będzie to idealna propozycja dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piękna

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł65 m² 13 124,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Prezentujemy na sprzedaż komfortowe w pełni rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Pięknej na wrocławskich Hubach Będzie to idealna propozycja dla pary, rodziny lub inwestora,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł63 m² 10 313 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż 3-pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 62,93m2 znajdujące się w doskonałej lokalizacji - przy ul. Otmuchowskiej na wrocławskich Hubach Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewiecka

Wrocław,dolnośląskie

730 000 zł66 m² 10 984 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prezentujemy na sprzedaż komfortowe w pełni rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Królewieckiej na wrocławskich Maślicach Będzie to idealna propozycja dla pary, rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Matejki

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł52 m² 11 242,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Prezentujemy na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 51,59m2 znajdujące się przy al. Matejki - tuż obok ogrodu botanicznego we Wrocławiu Nieruchomość ma ogromny potencjał,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

680 000 zł74 m² 9 196,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż 3-pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 73,94m2 zlokalizowane przy placu marsz. Józefa Piłsudskiego 15 na Wroclawskich Karłowicach Nieruchomość z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kręta

Wrocław,dolnośląskie

585 000 zł60 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Prezentujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2 znajdujące się w doskonałej lokalizacji - na wrocławskim Nadodrzu Mieszkanie z ogromnym potencjałem posiada wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

1 050 000 zł71 m² 14 807,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prezentujemy na sprzedaż komfortowe, jasne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w doskonalej lokalizacji - przy ul. Racławickiej we Wrocławiu (dzielnica Fabryczna). Z uwagi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mielecka

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł49 m² 8 139,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z antresolą o powierzchni 49,02mkw zlokalizowane przy ul. Mieleckiej 3 na wrocławskich Gajowicach Mieszkanie z ogromnym potencjałem posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Świerzów

Świerzów,dolnośląskie

229 000 zł2 900 m² 78,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż 3 działki budowlane z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Świerzów w powiecie Trzebnickim. 3 działki na sprzedaż: 2900m2 1500m2 1300m2 - sprzedana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

2 189 000 zł230 m² 9 517 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 123 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący z pięknym ogrodem, na dużej działce 2123 mkw - Żerniki Wrocławskie, (gmina Siechnice). Przedstawiamy Państwu funkcjonalny, przestronny dom o powierzchni ok 230.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Strzelno

Strzelno,dolnośląskie

9 613 800 zł98 100 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bolesławiec/zgorzelec działka inwestycyjna pod logistykę, produkcję, oze, przy autostradzie A4 i dk 94. Wydana decyzja środowiskowa. Oferowana nieruchomość, o powierzchni 9,81 ha znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłeczna

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł53 m² 11 259 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław, krzyki, gaj, ul. Jabłeczna Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską, na ostatnim, 11 piętrze, z panoramą na miasto. Mieszkanie o powierzchni 53,2 mkw, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

725 886 zł35 m² 20 627,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun nieruchomości: nr Licencji pfrn 28616 tel. Przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,19 m2, położone na 5 piętrze, 5-piętrowego budynku na Starym Mieście. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł36 m² 18 005,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Na sprzedaż ustawna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

786 390 zł38 m² 20 727,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

733 000 zł61 m² 11 996,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie o powierzchni 54,10 m2 wraz z piwnicą 7m2 - całość 61,10 m2 wpisana w księdze wieczystej w zrewitalizowanej kamienicy dla osób ceniących urok historycznych budynków. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Reja

Czernica,dolnośląskie

1 349 000 zł253 m² 5 332 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:963 m²

Czernica, dom wolnostojący na sprzedaż. Blisko Wrocławia, z połączeniem kolejowym. Dwie linie kolejowe (277 i 292) łączące gminę Czernica z Wrocławiem, siechnicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 490 000 zł727 m² 2 049 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Nowość nieruchomość w trakcie podziału geodezyjnego: na sprzedaż hala wielofunkcyjna, produkcyjno-usługowa. Lokalizacja: brzeźnik 135, bezpośrednio przy drodze krajowej dk 94, 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa

Kiełczów,dolnośląskie

1 200 000 zł147 m² 8 159,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:457 m²

Agent prowadzący: tel: nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej | Kiełczów, ul. Kwiatowa | 147 m | 5 pokoi | 1 200 000 zł Na sprzedaż elegancki dom w zabudowie bliźniaczej, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

5 999 000 zł30 815 m² 194,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zachodnie okolice Wrocławia - grunt inwestycyjny Polecam do sprzedaży grunt inwestycyjny - 10 działek z drogą wewnętrzną. Działki o powierzchni około 3000m2 każda , dojazd oświetloną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

1 290 000 zł71 m² 18 246,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: luksusowe mieszkanie, nigdy nie zamieszkane. Wykończenie i wyposażenie najwyższej klasy, styl przewodni japandi. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

612 313 zł40 m² 15 130 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowego z balkonem o powierzchni 40,47m2. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 8 piętrowym apartamentowcu z windą z poziomu garaży. Główna część mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

785 000 zł49 m² 15 987,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 2-pokojowe, 49,1 m , kępa mieszczańska, komórka lokatorska Na sprzedaż wyjątkowe, mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,1 m , zlokalizowane na 6. piętrze przy ul. Dmowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Legnica,dolnośląskie

295 000 zł49 m² 5 986,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokojowego w Legnicy przy ul. Lotniczej Omawiane mieszkanie o powierzchni 49,28 m2 usytuowane jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

637 897 zł30 m² 21 320,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaźwiny

Jaźwiny,dolnośląskie

780 000 zł70 m² 11 142,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 014 m²

Nowa cena! nowy, sielski dom wolnostojący na wydzielonej działce jaźwiny, gm. Trzebnica. Na sprzedaż nowy, dom jednorodzinny wolnostojący, położony w miejscowości Jaźwiny, gmina Trzebnica, ok.5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:podziemna hala garażowa

NA sprzedaż nieruchomość w trakcie podziału: wielofunkcyjna nieruchomość produkcyjno-usługowa, z częścią mieszkalną. Po podziale można kupić halę, dom z garażem i działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł82 m² 13 980,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szczytnicka

Wrocław,dolnośląskie

879 000 zł45 m² 19 533,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w kamienicy przy Ostrowie Tumskim na sprzedaż Unikatowe mieszkanie o powierzchni ok 45 m , zlokalizowane w całkowicie odnowionej kamienicy przy ul. Szczytnickiej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Tymiankowa

Rogów Sobócki,dolnośląskie

780 000 zł151 m² 5 168,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:258 m²

Nowe domy w zabudowie szeregowej w Rogowie Sobóckim funkcjonalność, przestrzeń i spokojna okolica Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 929 500 zł74 m² 26 025,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Apartament nad Odrą | 4 pokoje | pierwsza linia brzegowa | prestiżowe osiedle Na sprzedaż czteropokojowy apartament o powierzchni 74,15 m , położony bezpośrednio nad Odrą, w pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odrzańska

Wrocław,dolnośląskie

867 000 zł50 m² 17 479,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

100 m od Rynku Starego Miasta. Nadaje się do zamieszkania oraz do prowadzenia działalności gospodarczej. Powierzchnia użytkowa mieszkalna i/lub biurowa to 49,6 m2. Prawo własności, zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

65 000 zł23 m² 2 826,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Tylko w vista nieruchomości! Na sprzedaż mieszkanie położone na 2 piętrze w budynku zlokalizowanym w miejscowości Boguszów Gorce. Nieruchomość wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa w górach, ul. Karpnicka

Łomnica,dolnośląskie

533 200 zł17 200 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość 1,72 ha, z pięknym widokiem na sprzedaż. W miejscowości Łomnica koło Jeleniej Góry. Na sprzedaż 5 działek o łącznej powierzchni 1,72 ha, położonych w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniego

Wrocław,dolnośląskie

1 490 000 zł95 m² 15 684,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Dwupak inwestycyjny | 2 Niezależne Mieszkania | 94,48 m | Stare Miasto | Parking Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania na sprzedaż, usytuowanego w sercu Wrocławia, na ul. Świętego.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij