dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 168 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 168 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ramiszowska

Wrocław,dolnośląskie

514 458 zł41 m² 12 618,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnie mieszkania w promocyjnej cenie! Nie czekaj. Zadzwoń i umów się na prezentacje. Zamieszkaj wygodnie - Poświętne Twoje miejsce we Wrocławiu Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Wrocław,dolnośląskie

1 180 000 zł131 m² 8 992,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

Bez prowizji! bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! wiata garażowa + dwa miejsca postojowe! pompa ciepła - ogrzewanie podłogowe! Polecam nowoczesne budynki położone przy wyspie Opatowickiej!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

415 700 zł1 171 m² 355 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę o powierzchni 1171 m2 położoną w malowniczej okolicy Mnichowic. Działka jest doskonałą propozycją dla osób, które marzą o budowie wymarzonego domu w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard, ul. Widok

Wrocław,dolnośląskie

25 000 000 zł1 432 m² 17 463,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:50

 

Powierzchnia działki:491 m²

Do sprzedaży kamienica z 1938 roku po kompletnej rewitalizacji przeprowadzonej pod nadzorem konserwatora zabytków. Budynek wynajęty w 100%. 75% powierzchni wynajmowane na przedstawicielstwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kossak

Legnica,dolnośląskie

559 000 zł57 m² 9 864,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu wyjątkowe mieszkania wykończone pod klucz w prestiżowej kamienicy przy ul. Zofii Kossak w Legnicy. Mieszkania powstały z myślą o zachowaniu stylu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Mickiewicza

Wałbrzych,dolnośląskie

499 000 zł176 m² 2 840,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ze względu na rozważaną zmianę lokalizacji biura turystycznego "turysta", na sprzedaż posiadamy obiekt w którym mieści się siedziba biura. Możliwość zamiany na mniejszy lokal za dopłatą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stawowa

Wrocław,dolnośląskie

579 202 zł33 m² 17 664 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Ogrody Staromiejskie to kompleks trzech budynków, z których jeden jest historyczną kamienicą w rewitalizacji, a dwa pozostałe to nowe budynki. Położone w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Świętego Krzyża

Siechnice,dolnośląskie

489 856 zł44 m² 11 207 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, siechnice Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 43,71 m , zlokalizowanego na drugim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bacciarellego

Wrocław,dolnośląskie

797 000 zł60 m² 13 283,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż 3 pokojowe,Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni mieszkania 60 m (plus piwnica 6m2}, położone na parterze budynku ,które znajduje się na przepięknym wrocławskim Biskupinie,przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mrowiny,dolnośląskie

500 000 zł300 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:5 614 m²

Wyjątkowa okazja! Dwie działki budowlane na sprzedaż w urokliwych Mrowinach - idealne pod inwestycję lub wymarzony dom! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwóch atrakcyjnych działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Michalczyka

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł48 m² 14 005,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

To mieszkanie ma świetny układ dla kogoś, kto chce więcej przestrzeni w salonie, a nie mikropokoje. Dostajesz duży pokój dzienny z aneksem (29,59 m ), osobną sypialnię i duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kawalerzystów

Wrocław,dolnośląskie

839 000 zł65 m² 12 907,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nie masz czasu, aby zapoznać się z ofertą? Zadzwoń już dziś! , nawet po 18.00 DLACZEGO WARTO SIĘ ZAINTERESOWAĆ TĄ OFERTĄ? Rodzinne 3-pokojowe mieszkanie w pełni umeblowane - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

2 650 000 zł480 m² 5 520,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Piękna przedwojenna willa Z pokojami do wynajęcia Do sprzedaży piękna willa z pokojami do wynajęcia położona w Szklarskiej Porębie na działce o pow. 1200 m2. Na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kaparowa

Wrocław,dolnośląskie

669 000 zł53 m² 12 723,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe budownictwo 2024 3 pokoje balkon garaż komórka lokatorska Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,58 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

849 000 zł93 m² 9 177,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Bez pcc bez prowizji zakup od dewelopera! lokal wykończony pod klucz! Gorąco polecam dom czworak położony w gminie Czernica. Segment środkowy! Na pierwszej kondygnacji znajduje się: parter 48,12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

2 000 000 zł198 m² 10 090,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:19

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

198m2/lokal z witrynami / dawna apteka "pod Słońcem" / prowizja 0%! Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 198,20 m2, w tym powierzchnia parteru 152,10m2 i powierzchnia pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

483 516 zł49 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Malinowa

Szczodre,dolnośląskie

1 220 000 zł152 m² 8 026,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesna architektura z wieloma udogodnieniami. Mam przyjemność zaproponować dom w zabudowie bliźniaczej opowierzchni 152,44 m2 z 5 wydzielonymi pokojami. Każdy lokal posiada garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Syców

Syców,dolnośląskie

399 000 zł90 m² 4 433,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. ok. 90 m2, 4 pokoje, parter, balkon, syców, ul. Parkowa. Nieruchomość składa się z: pokój dzienny o powierzchni ok. 21 m 2 3 pokoi sypialnianych o powierzchniach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

419 000 zł42 m² 10 238,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie z potencjałem idealne na start lub pod inwestycję Są mieszkania, które po prostu się ogląda. I są takie, które od razu podpowiadają pomysł. To 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pomorska

Wrocław,dolnośląskie

439 900 zł34 m² 13 131,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1925

Cena: 439 900 pln Powierzchnia: 33,5 m Piętro: 2/3 Lokalizacja: ul. Pomorska, nadodrze Wrocław Stan prawny: pełna własność Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 33,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Oławska

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł25 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Polecam do sprzedaży nieruchomosc w samym centrum miasta Oławska-Rynek. Nieruchomosć w budynku z lat 60 tych na 2p/4p. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Modrzewiowa

Karwiany,dolnośląskie

1 199 900 zł102 m² 11 763,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:152 m²

Przedstawiam Państwu gotowy do zamieszkania, energooszczędny dom szeregowy okolice ul. Modrzewiowa w Karwianach pod Wrocławiem. Idealny dla rodziny 2+1 lub 2+2, bez remontu, z bardzo niskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

852 300 zł38 m² 22 517,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Miło nam poinformować, że w inwestycji wprowadzamy promocję - wykończenie pod klucz W cenie mieszkania! Na czym polega promocja? We współpracy z firmą decoroom dla ostatnich 7 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 499 000 zł182 m² 8 236,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Prestiżowy dom (182 M ) W cierniach - wprowadź się jutro! nowy 2022 R. Lokalizacja: świebodzice - Ciernie. Oaza spokoju na dużej działce (1500 m ), i Idealne miejsce do życia dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowa Ruda

Nowa Ruda,dolnośląskie

249 000 zł84 m² 2 978,47 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,6 m , usytuowane na 1 piętrze odnowionej kamienicy. W skład lokalu wchodzą: 3 duże pokoje kuchnia wc przedpokój łazienka Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Nowy Otok

Oława,dolnośląskie

1 610 000 zł191 m² 8 417,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:429 m²

Zapraszam do zakupu domu premium w Oławie Inwestycja deweloperska - nowy otok residence stan pod klucz 1 610 000 zł 0% pcc / 0% prowizji Powierzchnia całkowita: 191,27 m Parter (119,10 m ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

120 000 €46 m² 2 608,70 €/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Nasz projekt lunar mak marine w Gazipasa znajduje się zaledwie 800 metrów od morza i 150 metrów od najbardziej tętniącej życiem i centralnej ulicy miasta, prezentując historyczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

727 000 zł46 m² 15 978 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne mieszkanie w inwestycji Nowa Papiernia | 45,5 m + balkon 3,5 m | 2 pokoje | Centrum Wrocławia ul. Kościuszki Oferta wyłącznie w naszym biurze. Idealne mieszkanie dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 100 000 zł101 m² 10 891,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

% pcc | 0% prowizji - oferta deweloperska Na sprzedaż gotowy dom w zabudowie szeregowej o pow. 101 m z 98-metrowym ogrodem. Dom wykończony 'pod klucz' - gotowe łazienki, dębowe schody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

1 599 900 zł150 m² 10 680,20 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Polecam do zakupu komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Przyjaźni 66 o powierzchni niemalże 150m2. Mieszkanie znajduje się na 3-cim piętrze z dwiema windami w budynku z 2008r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł600 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 600 m z zabudową - Wrocław, widawa Polecam do sprzedaży działkę o powierzchni 600 m , zlokalizowaną w atrakcyjnej części Wrocławia - osiedle Widawa. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Legnica

Legnica,dolnośląskie

1 590 000 zł450 m² 3 088,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Na sprzedaż wyjątkowa willa położona w malowniczej miejscowości Winnica, w gminie Krotoszyce. Nieruchomość usytuowana jest na dużej, 27-arowej działce, na południowym zboczu góry, skąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Cieplicka

Jelenia Góra,dolnośląskie

150 000 zł18 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1860

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni całkowitej 25,17 m pow.użytkowa 17,50 m ), położoną na pierwszym piętrze kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Jałowcowa

Chwałowice,dolnośląskie

165 000 zł1 000 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w Chwałowicach - blisko lasu i miasta Na sprzedaż wyjątkowa 10 arowa działka budowlana w Chwałowicach, w otoczeniu pięknych terenów leśnych. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

669 000 zł72 m² 9 253,11 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 4-pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 72,30m2 znajdujące się w doskonałej lokalizacji - przy ul. Obornickiej na Różance we Wrocławiu Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prosta

Wrocław,dolnośląskie

419 000 zł36 m² 11 638,90 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Prezentujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36m2 znajdujące się w doskonałej lokalizacji - przy ul. Prostej na Starym Mieście we Wrocławiu Nieruchomość ma ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

621 000 zł54 m² 11 478,70 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji - Wrocław ul. Drukarska. Mieszkanie o pow. 54,1 m2, 3 pokojowe , rozkładowe, dwustronne , składające się z: salonu 19 m2 sypialni 9 m2 sypialni 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

460 000 zł48 m² 9 639,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Biuro Nieruchomości Aplauz oferuje do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie, trzypokojowe w nowym budownictwie w spokojnej okolicy w Jeleniej Górze. Lokal o powierzchni całkowitej 47,72 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Nowy Otok

Oława,dolnośląskie

1 610 000 zł191 m² 8 417,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:429 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

638 182 zł61 m² 10 541,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Wybudowanych zostanie 11 budynków wielorodzinnych 2-piętrowych w zabudowie wolnostojącej z komórkami na tych samych.