dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 169 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 169 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

520 000 zł134 m² 3 880,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie trójniaczej- segment środkowy na działce 3,5 ara Dom zlokalizowany w Polkowicach dolnych na osiedlu domów jednorodzinnych. Dom sprzedawany w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spółdzielcza

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

350 000 zł58 m² 6 034,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Polecam do sprzedaży polowa domu wolno stojącego, położonego w miejscowości Oborniki śląskie, oddalonej od Wrocławia 20 km, od Trzebnicy 10 km. Nieopodal przebiega droga ekspresowa S5, łącząca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieczysta

Wrocław,dolnośląskie

489 000 zł33 m² 14 818,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie na krzykach | 33 m | balkon | świetna lokalizacja! Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja gotowe do zamieszkania! *** Zadzwoń i zarezerwuj termin darmowej prezentacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, al. Boya-Żeleńskiego

Wrocław,dolnośląskie

3 950 000 zł320 m² 12 343,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

- oferta Premium- tylko w naszym biurze. Willa Z duszą I historią! al. Boya-Żeleńskiego, wrocław Dom, w którym czas zwalnia, a każdy detal opowiada swoją historię. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Juszczyn,dolnośląskie

1 100 000 zł112 m² 9 831,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 066 m²

Prezentuję do sprzedaży dom wolnostojący w niewielkiej miejscowości Juszczyn znajdującej się w gminie Środa Śląska, w odległości 10km od Wrocławia. Dom o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Wrocław,dolnośląskie

496 000 zł27 m² 18 370,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wykończone pod klucz! Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

1 254 356 zł74 m² 16 999 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Opiekun oferty Numer licencji pfrn 30901 tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego apartamentu o jasnym i przestronnym wnętrzu. Panoramiczne okna gwarantują świetne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 490 000 zł727 m² 2 049 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Nowość nieruchomość w trakcie podziału geodezyjnego: na sprzedaż hala wielofunkcyjna, produkcyjno-usługowa. Lokalizacja: brzeźnik 135, bezpośrednio przy drodze krajowej dk 94, 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Wrocław,dolnośląskie

598 000 zł57 m² 10 491,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57m2. Mieszkanie na parterze, do generalnego remontu. Bardzo dobra lokalizacja w zabytkowej kamienicy na Starym Mieście. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaźwiny

Jaźwiny,dolnośląskie

850 000 zł70 m² 12 142,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 014 m²

Nowy, sielski dom wolnostojący na wydzielonej działce jaźwiny, gm. Trzebnica. Na sprzedaż nowy, dom jednorodzinny wolnostojący, położony w miejscowości Jaźwiny, gmina Trzebnica, ok.5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żernicka

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł120 m² 6 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:668 m²

Wrocław ul. Żernicka. Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 120 m wraz z dodatkowymi zabudowaniami o pow. ok. 40 m, położony na działce 668 m. W niedalekiej przyszłości istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Papiernicza

Wrocław,dolnośląskie

560 000 zł50 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania. Wyjątkową z uwagi na swe niecodzienne położenie. Kawa z widokiem z 10-tego piętra na panoramę miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Jabłów

Jabłów,dolnośląskie

455 000 zł10 600 m² 42,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż teren na skrzyżowaniu dróg wojewódzkich nr 376 i 367 pod Wałbrzychem o pow. 1,06 ha (10.600 m2). Dz nr 388/4 oraz 389/2. Wszelkie usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

261 855 zł23 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Karpacz Osiedle Skalne ostatnie dostępne - Nowoczesne apartamenty w górach - powierzchnie: 22,77 m2, 32,46m2, 34,18m2 zdecydowanie najniższe koszty eksploatacji ostanie W sprzedaży Proponujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Tymiankowa

Rogów Sobócki,dolnośląskie

780 000 zł151 m² 5 168,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:258 m²

Nowe domy w zabudowie szeregowej w Rogowie Sobóckim funkcjonalność, przestrzeń i spokojna okolica Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 390 000 zł490 m² 2 840 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 570 m²

Brzeźnik/bolesławiec, duży dom z garażem wolnostojącym na sprzedaż. Na działce (nieruchomość w trakcie podziału geodezyjnego) o powierzchni 2570 mkw posadowiony jest budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

690 000 zł83 m² 8 286,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Marzysz o jasnym, przestronnym mieszkaniu, w którym każdy poranek wita Cię słońcem? Mam dla Ciebie wyjątkową propozycję w sercu Cieplic. Zapraszam Cię na prezentację słonecznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cynamonowa

Domasław,dolnośląskie

1 099 000 zł168 m² 6 531,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:272 m²

Nowa cena! gotowiec inwestycyjny! Domasław, ul. Cynamonowa, dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż. Obecny dochód miesięczny 8tyś netto + opłaty. Możliwość przejęcia obecnego najemcy. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

644 540 zł40 m² 15 926,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja oferty Mieszkanie 2 pokojowego z balkonem o powierzchni 40,47m2. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 8 piętrowym apartamentowcu z windą z poziomu garaży. Główna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Rzeczypospolitej

Legnica,dolnośląskie

549 900 zł57 m² 9 647,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na bielanach W bloku Z windą Powierzchnia: 57 m Lokalizacja: bielany, legnica prestiżowa dzielnica Piętro: 1 / budynek z windą (od poziomu 0) Układ: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

196 000 zł1 636 m² 119,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

***oferta tylko W naszym biurze, nie szukaj dalej*** Biuro nieruchomości nexthome prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną w dzielnicy Jeleniej Góry - Maciejowa. Powierzchnia 1635 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brochowska

Wrocław,dolnośląskie

615 000 zł62 m² 9 991,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Iwiny Nowa inwestycja wśród zieleni. Park Bieńkowicki (11 minut spacerem) Przystanek autobusowy (3 minuty spacerem) Biedronka (6 minut samochodem) ch Ferio Gaj (12 minut samochodem) 0,59 km do granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

1 341 900 zł71 m² 18 980,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: luksusowe mieszkanie, nigdy nie zamieszkane. Wykończenie i wyposażenie najwyższej klasy, styl przewodni japandi. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Woskowa

Wrocław,dolnośląskie

372 902 zł32 m² 11 520 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z rynku pierwotnego bez Prowizji i bez podatku 2% pcc Cena: 372 902,00 pln Metraż: 32,37 m Liczba pokoi: 2 Cena za m : 11 519,99 pln Termin oddania: III kwartał 2026 Dane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

2 189 000 zł230 m² 9 517 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 123 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący z pięknym ogrodem, na dużej działce 2123 mkw - Żerniki Wrocławskie, (gmina Siechnice). Przedstawiamy Państwu funkcjonalny, przestronny dom o powierzchni ok 230.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świdnicka

Wałbrzych,dolnośląskie

195 000 zł36 m² 5 406,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferuję mieszkanie po generalnym remoncie znajdujące się w Wałbrzychu w dzielnicy Podgórze przy ulicy Świdnickiej usytuowane w dwupiętrowej kamiennicy na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komandorska

Wrocław,dolnośląskie

695 000 zł55 m² 12 613,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Wolne od zaraz-Przestronne zadbane 3 pokojowe mieszkanie w pełni rozkładowe z oddzielną kuchnią w doskonałej lokalizacji. Dwustronna wystawa okien na zieleń blisko centrum-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 490 000 zł727 m² 2 049 zł/m²

 

 

 

Wrocław,dolnośląskie

1 249 000 zł70 m² 17 853,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż niezwykle funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 69,96 m , położone przy ul. Chałupniczej na wrocławskich Swojszycach, na prestiżowym osiedlu Nowa Port, zaraz przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Wrocław,dolnośląskie

1 140 000 zł131 m² 8 702,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:256 m²

Bliźniaki zlokalizowane na pięknych wrocławskich Opatowicach! Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to bliźniak, w którym można się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

695 538 zł58 m² 12 090 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Rędzińska, zaprojektowanej z myślą o komforcie i codziennych potrzebach mieszkańców. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

180 000 zł26 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania - kawalerka po kapitalnym re moncie funkcjonalne mieszkanie w Dzierżoniów, os.Jasne Wombat Nieruchomości z przyjemnością prezentuj Państwu starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Staniszów

Staniszów,dolnośląskie

268 000 zł1 216 m² 220,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana z wyjątkowym widokiem na góry, las w miejscowości Staniszów obok Sosnówki Działka jest ustawna i położona w otoczeniu lasu, natury i zielni, przepięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miodowa

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

599 000 zł81 m² 7 389 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż, kamieniec wrocławski. 10 km od granic Wrocławia. Na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowej inwestycji w Kamieńcu Wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł82 m² 13 980,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Reja

Czernica,dolnośląskie

1 349 000 zł253 m² 5 332 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:963 m²

Czernica, dom wolnostojący na sprzedaż. Blisko Wrocławia, z połączeniem kolejowym. Dwie linie kolejowe (277 i 292) łączące gminę Czernica z Wrocławiem, siechnicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Ratowice

Ratowice,dolnośląskie

730 000 zł180 m² 4 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Okazja! promocyjna cena bez pcc bez prowizji! zakup od dewelopera! wysoki standard wykończenia obejmuje między innymi: - ogrzewanie podłogowe w całym budynku, - rolety elektryczne - brama garażowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

637 355 zł53 m² 12 034,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ząbkowice Śląskie

Ząbkowice Śląskie,dolnośląskie

249 000 zł37 m² 6 788,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję mieszkanie zlokalizowane na cenionym osiedlu XX-lecia, w zadbanym bloku z dogodnym dostępem do sklepów, komunikacji i terenów zielonych. Lokal idealny zarówno jako mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Strażacka

Wrocław,dolnośląskie

1 459 000 zł135 m² 10 797 zł/m²