dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

689 000 zł55 m² 12 568,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta sprzedaży apartamentu położonego w centrum Karpaczu w bardzo dobrej lokalizacji. Lokal dwupoziomowy położony jest na II piętrze budynku od strony południowej. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

10 761 880 zł12 092 m² 890 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wrocław | ul. Opolska - wyjątkowa okazja inwestycyjna | 4 działki inwestycyjne | oferowana o powierzchni 12 092 m | mpzp: ag - aktywność gospodarcza. Przedstawiamy unikalną ofertę czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Niemstów

Niemstów,dolnośląskie

49 000 zł1 038 m² 47,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Niemstów 10,38 ara - działka budowlana Cena jedynie 4,7 tys./ar Położona w spokojnej części miejscowości, na powstającym osiedlu, w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych. Media: prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

5 999 999 zł3 300 m² 1 818,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję działkę o powierzchni 3300 m2 z wydanymi warunkami zabudowy budynku wielorodzinnego o pow. 1700 m2 do pięciu kondygnacji naziemnych ( 4 piętra plus poddasze).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

3 460 000 zł17 300 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta skierowana dla Inwestora Działka sąsiaduje bezpośrednio z Wałbrzyską Strefą Ekonomiczna " inwest park" , przedmiotowy teren znajduje się w północnej części miasta Świebodzice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

239 999 zł43 m² 5 581,37 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie Szanowni Państwo nie szukaj dalej oferta na wyłączność Do sprzedania mieszkanie po kapitalnym remoncie z ogrzewaniem podłogowym ok. 43 m obszar mieszkania ok. 47,70 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

769 000 zł77 m² 9 971,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kupujesz od dewelopera bez pcc 2% i bez prowizji! Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni około 77,12 m usytuowane na 1 piętrze w kameralnym budynku z windą. Opis mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Rychtalska

Wrocław,dolnośląskie

553 018 zł39 m² 14 180 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle nad Odrą - komfort, zieleń i miejski styl życia Oferta deweloperska 0% prowizji Na sprzedaż kawalerka 38,78mkw zlokalizowana na 1 piętrze. Układ pomieszczeń : - Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Imbirowa

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

1 050 000 zł151 m² 6 949,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:256 m²

Słoneczny Zakątek - nowoczesne domy szeregowe z dużymi ogrodami i garażami w Kątach Wrocławskich Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego osiedla Słoneczny Zakątek, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Błękitna

Ślęza,dolnośląskie

19 320 879 zł39 511 m² 489 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy działkę usługowo-komercyjną położoną zaledwie 3 km od granic Wrocławia. To atrakcyjna lokalizacja o wysokim potencjale inwestycyjnym i rozwojowym, idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Bierutowska

Wrocław,dolnośląskie

229 400 zł33 m² 7 000,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż lokal inwestycyjny/loft w stanie deweloperskim. 32,77m2 z klimatyzacją oraz rekuperacją, istnieje możliwość wykończenia pod klucz. Budynek Hyndral znajduje się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Radosna

Rogów Sobócki,dolnośląskie

225 000 zł1 395 m² 161,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 15 ar, usytuowaną w Rogowie Sobóckim przy ul. Radosnej. Okolica domków jednorodzinnych. Idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

1 419 000 zł101 m² 14 067,60 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz teraz niższa cena! poprzednia cena 1 519 000,00 zł Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

350 000 zł52 m² 6 712,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje - przylesie wysoki parter Mieszkanie gotowe do zamieszkania, jasne i funkcjonalne z dwoma balkonami. Instalacja elektryczna wymieniona na miedzianą. Standard wykończenia: na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świeradowska

Wrocław,dolnośląskie

698 000 zł62 m² 11 258,10 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 62 m , zlokalizowane na wrocławskim osiedlu Gaj. Lokal znajduje się na 4. piętrze w budynku wyposażonym w windę. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

615 555 zł54 m² 11 294,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Lokal usytuowany jest na 6. piętrze w 10-piętrowym budynku z 1978 roku. Blok jest wyposażony w windę (wymienioną ok. 2 lata temu), a klatka schodowa przeszła remont, co znacząco.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

575 000 zł53 m² 10 849,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2 w centrum Wrocławia. Układ pomieszczeń : *salon z aneksem kuchennym *pokój *łazienka *wc *przedpokój Dzięki wysokim sufitom (prawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

315 000 zł23 m² 13 876,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! bez podatku pcc! Jeśli lokal nie spełnia twoich oczekiwań to zaproponuje inne. W tej inwestycji posiadamy kilka mieszkań o różnym układzie i metrażu. Od 22 m2 do 75 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

980 000 zł127 m² 7 691,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:228 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zgorzelec,dolnośląskie

969 000 zł150 m² 6 460 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:464 m²

Tylko U nas! nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej W poszukiwanej lokalizacji zgorzelca! podwyższony standard, stan deweloperski! odkryj Z nami najcudowniejsze miejsce na ziemi!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł55 m² 9 385,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zamieszkaj W słonecznym mędłowie! mieszkanie od dewelopera 0% prowizji! zaledwie 5 minut od granicy wrocławia! ogrzewanie podłogowe! pompa ciepła! rolety zewnętrzne elektryczne! ogródek do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Milicz,dolnośląskie

379 000 zł65 m² 5 811,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Idealne dla rodziny! gotowe do wprowadzenia! ciche I spokojne osiedle! blisko szkoła, przedszkole! Duże, trzypokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 65,21m2 położone w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

999 999 zł96 m² 10 416,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, w pełni rozkładowego mieszkania o powierzchni 96 m , zlokalizowanego na prestiżowym Przedmieściu Świdnickim - tuż przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielonogórska

Wrocław,dolnośląskie

599 500 zł54 m² 11 040,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2, położone na ostatnim 4 piętrze w niskim bloku z początku z początku lat 70. Cena - 599 500 pln (do negocjacji) gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jaroszów

Jaroszów,dolnośląskie

799 900 zł120 m² 6 665,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wombat nieruchomości prezentuje: komfortowy dom 120 m | działka 500 m | jaroszów Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom o powierzchni 120 m , usytuowany na zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

420 000 zł67 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność! Sprzedaż tylko przez Nasze biuro! Szukasz dla siebie wygodnego i przytulnego mieszkania? Mam dla Ciebie 3 pokojową nieruchomość z pięknym ogródkiem i garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reja

Chojnów,dolnośląskie

379 000 zł60 m² 6 292,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Centrum miasta.Gotowe do zamieszkania,bez wkładu finansowego, duży słoneczny balkon, wyremontowane,ogrzewanie centralne,nowa instalacja gazowa oraz hydraulika.Nowa kuchnia wraz z indukcja, piekarnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

698 000 zł50 m² 14 083,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 50m2. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze 3 piętrowego budynku z 2016 roku. Lokalizacja - Jagodno - Buforowa Nieruchomość jest idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stary Wołów

Stary Wołów,dolnośląskie

489 000 zł190 m² 2 573,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom z lat 30. z potencjałem - przestronny, solidny z klimatem. Wolnostojący | ok. 190 m | działka 13 arów | dodatkowe zabudowania Na sprzedaż dom wolnostojący z lat 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ułańska

Wrocław,dolnośląskie

1 090 000 zł115 m² 9 478,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta tylko w poter Nieruchomości Na sprzedaż bardzo ładne, komfortowe 3 pokojowe mieszkanie z tarasem o powierzchni użytkowej 73,45 m2 (powierzchnia całkowita ok. 90 m2) + poddasze ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Szczawieńska

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

19 800 000 zł110 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta skierowana dla inwestora. Działka znajdująca się obok John Cotton (producent kołder i poduszek) Sprzedam grunt znajdujący się w Szczawnie Zdrój przy ulicy Szczawieńskiej Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 174 852 zł113 m² 10 374 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:138 m²

Oferta deweloperska - 0% prowizji Dom w zabudowie szeregowej | Lipa Piotrowska| Wrocław Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 113,25 m , z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

1 499 000 zł182 m² 8 236,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący 182 m - ultraniska emisyjność, nowoczesne technologie, działka 1500 m - świebodzice-ciernie Cena: 1 499 000 zł - do negocjacji Najważniejsze atuty nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

235 000 zł45 m² 5 222,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie położone w budynku odsuniętym od ulicy, otoczonym zielonymi skwerkami , w pobliżu sklepów , przystanków i dużego parkingu. W skład mieszkania wchodzą dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 168 715 zł114 m² 10 267,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:126 m²

Oferta bezpośrednio od dewelopera. Klient Przedstawiam Państwu ofertę domu w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej z ogrodem, garażem oraz dodatkowym miejscem postojowym. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

829 999 zł53 m² 15 776,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowe mieszkanie - Kępa Mieszczańska | 0% prowizji Kup mieszkanie i odbierz klucze nawet w ciągu 2 tygodni. Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone i wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Krzeptów

Krzeptów,dolnośląskie

509 280 zł42 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez pcc i bez prowizji - oferta deweloperska Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 42,44 m , położone w spokojnej i zielonej okolicy Krzeptowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosmonautów Polskich

Głogów,dolnośląskie

299 000 zł52 m² 5 738,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Głogów, ul. Kosmonautów Polskich Gotowe do wprowadzenia! Cena: 299 000 zł Powierzchnia: 52,10 m Piętro: 2/4 Forma własności: pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zakładowa

Wrocław,dolnośląskie

776 000 zł42 m² 18 520,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2-pokojowe mieszkanie | 41 m | 776 000 zł Gotowe do wprowadzenia | 1. piętro | Balkon | Parking Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 41 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Wrocław,dolnośląskie

730 000 zł100 m² 7 308,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Twoje miejsce w zielonej Leśnicy przestrzeń dla rodziny, komfort dla Ciebie, potencjał na lata! Duży salon z balkonem (4,43 m2) i z aneksemwygodna sypialnia + garderoba/biuro lub druga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

219 999 zł36 m² 6 111,08 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie oferta na wyłączność nie szukaj dalej Szanowni Państwo, do sprzedania 2 pokojowe z aneksem kuchennym ( sypialnia z dużym oknem i salon z dużym oknem z aneksem.