dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 161 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 161 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

493 000 zł44 m² 11 158,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Opiekun oferty: nowa kameralna inwestycja usługowa na zielonych Sołtysowicach! Otoczenie nieruchomości: okolica charakteryzuje się rozwiniętą infrastrukturą edukacyjną, w tym bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokola

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł64 m² 11 718,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe do remontu - 64 m ul. Sokola, wrocław Mieszkanie do remontu. Lokal do remontu, co daje doskonałą możliwość aranżacji wnętrza według własnych potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 11 Listopada

Wałbrzych,dolnośląskie

169 000 zł38 m² 4 506,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy przestronną kawalerkę w kamienicy - dzielnica Stary Zdrój. Wnętrze przeszło remont, jest umeblowane i wyposażone. Powierzchnia mieszkania to około 37,5 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzycka

Wrocław,dolnośląskie

605 000 zł49 m² 12 321,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferta tylko w poter Nieruchomości. Na sprzedaż ładne i ustawne, w pełni rozkładowe 2 - pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 49,1 m2 znajdujące się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipowa

Wysoka,dolnośląskie

685 000 zł51 m² 13 494,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta na wyłączność Na sprzedaż komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,76 m2 z balkonem na 1 piętrze 3 piętrowego budynku z 2014r. zlokalizowane w miejscowości Wysoka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wojbórz

Wojbórz,dolnośląskie

159 000 zł76 m² 2 100,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okolice Kłodzka - Wojbórz. Mieszkanie do wykończenia o pow. 75m2. Do mieszkania przynależy ogródek. Kotlina Kłodzka - dookoła atrakcje turystyczne Sudeckiego Zagłębia Uzdrowiskowego :polanica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

782 218 zł66 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

-Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 66,01 m2 i znajduje się na parterze w 5 piętrowym budynku a jego główne cechy to- przestronny salon z aneksem kuchennym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Litewska

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł48 m² 10 461,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja. Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Psie Pole, wrocław Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,7 m , położone na 4. piętrze dziesięciopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 149 000 zł151 m² 8 278,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż urokliwy dom wolnostojący położony w Marcinowicach u podnóży góry Ślęży, zaledwie kilka kilometrów od Świdnicy. Nieruchomość zachwyca wysoką jakością wykończenia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Głębock

Głębock,dolnośląskie

684 000 zł5 700 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży przepiękna działka o powierzchni 5700 m2w Głębocku, w niewielkiej odległości od Karpacza. Ładnie położona, nachylona w kierunku południowym z widokiem na szerokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Budziszyńska

Wrocław,dolnośląskie

2 000 000 zł287 m² 6 969 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: tel: nieruchomość usytuowana w bloku mieszkalnym w samym sercu osiedla Nowy Dwór. Najważniejsze informacje: - lokale znajdujące się w środku są wynajmowane -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

534 189 zł43 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,43m2 z balkonem o pow. 3,3m2m2 na zielonych, spokojnych Żernikach Fabryczna. Mieszkanie ma pow. 43,43m2 znajduje się na 3 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

939 779 zł48 m² 19 546 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta 3-pokojowego mieszkania z dużym tarasem w atrakcyjnej lokalizacji, w sąsiedztwie rzeki! Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się na Kępie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona, ul. Spółdzielcza

Damianowice,dolnośląskie

519 000 zł4 100 m² 127 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty Specjalista ds. Nieruchomości tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą: piękna zielona działka o powierzchni 4100m2 z wszystkimi mediami, jest zadbana, ogrodzona (poza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skłodowskiej-Curie

Oleśnica,dolnośląskie

419 000 zł50 m² 8 430,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: tel. Licencja pfrn nr 31726 2-pokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia trzeciego! Otoczenie nieruchomości: - w pobliżu Plac Zwycięstwa - w bezpośredniej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Wrocław,dolnośląskie

731 000 zł40 m² 18 275 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wykończone pod klucz! Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodziszcze

Grodziszcze,dolnośląskie

359 000 zł100 m² 3 590 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:439 m²

Na sprzedaż oferuję wolnostojaca nieruchomość o powierzchni użytkowej 100 m2 zlokalizowaną w spokojnej miejscowości Grodziszcze. Posadowiana na działce 432m Składającą się z: parter. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

538 038 zł38 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Serdecznie zapraszam do zakupu pięknych mieszkań w bardzo dobrej lokalizacji -klecina. Kompleks trzech nowoczesnych budynków, w ramach inwestycji, w budynku numer 1 i 2 powstały m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jordanowska

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł44 m² 15 718,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Polecam! Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o powierzchni 44,5 m2 znajdujące się w budynku z 2020 roku na Oporowie! Nr Licencji pfrn 22583 tel. Tylko U nas! zalety: - lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

885 000 zł105 m² 8 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza i spokój. Warto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

340 000 zł67 m² 5 074,63 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kama Nieruchomości prezentuje Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67m2 usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy położonej w Cieplicach. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł32 m² 18 436,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe z opcją wydzielenia sypialni o pow. 32,49m2 z loggią w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

583 035 zł31 m² 18 729 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na ostatnim 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji - tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

97 000 zł29 m² 3 344,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Szukasz nieruchomości pod inwestycję? Mam dla Ciebie kawalerkę w Centrum Jedliny-Zdrój w cichej i spokojnej lokalizacji. Mieszkanie o powierzchni 29 m2 , które składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

369 000 zł34 m² 10 758 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Nowa, niższa cena! okazja Jedna z najlepszych lokalizacji! Balkon i okna na Park Leśny Dwa lokale o łącznej powierzchni 34,3 m2 Polanica- zdrój / Park Leśny/centrum. Lokale położone są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Borkowice

Borkowice,dolnośląskie

250 000 zł3 354 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka siedliskowa w Borkowicach, gm. Obornik Śląskie, 3 354 m2 Opiekun oferty tel. Parametry: 1. działka o powierzchni 3 354 m2 2. zlokalizowana na pagórku 2. dojazd do działki od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Osiedlowa

Szczepanów,dolnośląskie

499 000 zł2 900 m² 172,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2900 m , położoną w spokojnej okolicy - Szczepanów. To doskonała propozycja dla osób szukających miejsca pod budowę domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

229 000 zł47 m² 4 872,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m 2 usytuowane na wysokim parterze kamienicy w centrum Świdnicy. Tylko U nas! nowa atrakcyjna cena! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Masłowiec

Masłowiec,dolnośląskie

89 866 zł941 m² 95,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w spokojnej i malowniczej miejscowości Masłowiec, oddalonej zaledwie 10 minut od Trzebnicy. Działki otoczone są zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

2 200 000 zł98 m² 22 339,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa perełka w Browarach Wrocławskich - luksusowy apartament z imponującym tarasem. Przedmiotem sprzedaży jest unikatowy apartament zlokalizowany w najbardziej pożądanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Skarbowców

Wrocław,dolnośląskie

5 616 000 zł468 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W ofercie sprzedaży dwa lokale biurowe zlokalizowane na I oraz II pietrze nowo budowanego budynku biurowego przy ul. Skarbowców we Wrocławiu. I Piętro- lokal o pow. projektowanej 468 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiejska

Oława,dolnośląskie

580 000 zł63 m² 9 241,56 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

**mieszkania wiejska*10c* Nowe, bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem ok. Osiedla Sobieskiego! Bezpieczeństwo - zakup po zakończeniu inwestycji! Quick view: lokalizacja: oława, ul. Wiejska (ok. Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krępice

Krępice,dolnośląskie

899 000 zł150 m² 5 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa cena! Oferowana nieruchomość to lokal mieszkalny o pow. użytkowej 123 m.kw. plus dodatkowo 30-35 m.kw. do własnej aranżacji i adaptacji na poddaszu. Lokal mieszkalny sprzedawany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

249 000 zł57 m² 4 376,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta na wyłączność. Sprzedaż tylko przez Nasze biuro! Sprzedam mieszkanie w zielonej części Białego Kamienia z ogródkiem pod budynkiem. Nieruchomość idealna dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

21 000 000 zł5 000 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:30 000 m²

Polecam do sprzedaży obiekt o powierzchni 5000 m kw. położony na działce 3 ha. Przeznaczenie terenu aktywność gospodarcza. Możliwa rozbudowa o kolejne 5000 m kw. Infrastruktura:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

415 000 zł37 m² 11 126 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

800 m do Ostrowa Tumskiego | ul. Żeromskiego | ogrzewanie miejskie Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy. Okna wychodzą na podwórko, dzięki temu w mieszkaniu jest cicho. Dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

581 247 zł38 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Serdecznie zapraszam do zakupu pięknych mieszkań w bardzo dobrej lokalizacji Krzyki klecina. Kompleks trzech nowoczesnych budynków, w ramach inwestycji, w budynku numer 1 i 2 powstały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 650 000 zł160 m² 10 317,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:437 m²

Rezerwacja oferty Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Cesarzowice to spokojna okolica, piękne widoki na tereny zielone i odpoczynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poniatowskiego

Oleśnica,dolnośląskie

490 000 zł65 m² 7 538,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Home&invest Oddział Wrocław tel. Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , zlokalizowane przy ul. Poniatowskiego w Oleśnicy. Lokal znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klimasa

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł58 m² 13 011,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 57,64 m2, urządzone z dbałością o detale i gotowe do wprowadzenia od zaraz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł38 m² 13 582,80 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Top lokalizacja Bez pcc super cena bez prowizji Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, która zapewni Ci komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Nie zwlekaj, ta okazja może szybko.