dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żytnia

Wałbrzych,dolnośląskie

440 000 zł75 m² 5 866,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż Powierzchnia: 75 m Liczba pokoi: 3 Piętro: parter/2 Czynsz: 400 zł Stan wykończenia: do zamieszkania Rynek: wtórny Forma własności: pełna własność Dostępne od:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sportowa

Ratowice,dolnośląskie

780 000 zł200 m² 3 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Wymarzona przestrzeń z ogrodem dla Twojej rodziny, tylko 30 minut od centrum Wrocławia. Dom składa się z 6 rozkładowych pokoi, korytarza pełniącego funkcję dogodnego rozkładu pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chorwacka

Wrocław,dolnośląskie

675 000 zł58 m² 11 637,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m , położone na parterze budynku przy ul. Chorwackiej we Wrocławiu. Lokal jest w pełni umeblowany. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Winnica

Winnica,dolnośląskie

149 000 zł1 366 m² 109,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferuję Państwu działkę budowlaną w Winnicy Numer działki 3/2 szczegóły nieruchomości: typ działki: budowlana Powierzchnia: 1366m2 Cena: 149.000zł Stan prawny: własność Działka uzbrojona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

225 000 zł52 m² 4 352,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu mieszkanie trzypokojowe, usytuowane na drugim piętrze budynku wielorodzinnego. Nieruchomość o powierzchni 51,7m2, składa się z: -Salonu -dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orzechowa

Szczodre,dolnośląskie

1 180 000 zł152 m² 7 763,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesna architektura z wieloma udogodnieniami. Mam przyjemność zaproponować dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 152 m2 z 5 wydzielonymi pokojami. Każdy lokal posiada garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wrocław,dolnośląskie

940 000 zł65 m² 14 557,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zamieszkaj jak w domu jednorodzinnym 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem na Nowych Żernikach. Zapraszam do obejrzenia filmu Wrocław, ul. Heinricha Lauterbacha mieszkanie z prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kłębanowice

Kłębanowice,dolnośląskie

959 000 zł125 m² 7 672 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego o pow. około 125 m2 usytuowanej na działce liczącej 2200 m2 w Kłębanowicach - okolice Legnicy. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wróbla

Wrocław,dolnośląskie

640 000 zł50 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż przytulne i ustawne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,19 m2 na 2 piętrze 3 piętrowego budynku przy ulicy Wróbla, w pobliżu Parku M. Langiewicza -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orzechowa

Wrocław,dolnośląskie

725 000 zł61 m² 11 885,20 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Oferta tylko w biurze Nieruchomości. Na sprzedaż przestronne , w pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem na 8 piętrze 11 piętrowego bloku z windą z 1989 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

810 870 zł84 m² 9 682,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z antresolą, balkonem i loggią z miejscem w garażu podziemnym o powierzchni 83,75m2 w stanie deweloperskim gotowy do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

425 000 zł48 m² 8 854,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kompleks ośmiu budynków wielorodzinnych. Łącznie znajdzie się tam 288 mieszkań. Budynek przewidziano w technologii prefabrykowanej oraz uzupełniająco w technologii tradycyjnej, mieszanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wróblowice

Wróblowice,dolnośląskie

465 000 zł40 m² 11 616,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego mieszkania zlokalizowanego na bezpiecznym i spokojnym osiedlu na przedmieściach Wrocławia (wróblowice). Bezpośrednia okolica zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Legionów

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł27 m² 14 658,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z ładnym ogródkiem w pobliżu ul Grabiszyńskiej we Wrocławiu Na sprzedaż inwestycyjna kawalerka w prestiżowej inwestycji Stalova we Wrocławiu, zlokalizowanej w centralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rogów Sobócki

Rogów Sobócki,dolnośląskie

1 549 999 zł246 m² 6 295,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 314 m²

Oferta sprzedaży przepięknego domu położonego na południowy zachód od Wrocławia (około 20 km od granic miasta). Ten wyjątkowy dom w stylu dworkowym, położony w malowniczej okolicy masywu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

229 000 zł43 m² 5 325,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Boguszowie-Gorce - miejscowości cenionej za spokojny charakter i dobrą komunikację z Wałbrzychem. Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ścinawa

Ścinawa,dolnośląskie

779 000 zł260 m² 2 996,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom z gotowym biznesem i lokalem pod działalność gospodarczą Tylko u nas - oferta na wyłączność! Gorąco polecamy przestronny dom wolnostojący wraz ze świetnie prosperującym sklepem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kryniczno

Kryniczno,dolnośląskie

465 000 zł1 200 m² 387,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży działkę mieszkalno- usługową o powierzchni ok. 1200 m2 w kształcie prostokąta w miejscowości Kryniczno gmina Wisznia Mała. Działka zlokalizowana przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

699 000 zł82 m² 8 524,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Inwestycja składa się z niewielkich, 3-piętrowych budynków mieszczących po kilkanaście mieszkań. Nowoczesne, proste bryły kryte spadzistymi dachami doskonale wpisują się w górski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Andersa

Wałbrzych,dolnośląskie

169 000 zł581 m² 273,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa okazja inwestycyjna - Działki z gotowymi warunkami na samoobsługową myjnię samochodową! Oferujemy do sprzedaży dwie sąsiadujące działki budowlane położone w strategicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Kępy,dolnośląskie

849 000 zł108 m² 7 849,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż: nowy dom w zabudowie bliźniaczej pod Legnicą, blisko Wrocławia Oferujemy do sprzedaży przestronny i funkcjonalny nowy dom wybudowany w 2022 roku w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

965 000 zł129 m² 7 480,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:281 m²

Oferta zarezerwowana Osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej w podwrocławskich Karwianach. Funkcjonalne i przestrzenne domy jednorodzinne dwukondygnacyjne o podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Arbuzowa

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł60 m² 12 567,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Słoneczne 2-poziomowe mieszkanie z tarasami i klimatyzacją - Stabłowice Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 43,9 m (plus w pełni funkcjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Świebodzice,dolnośląskie

335 000 zł76 m² 4 424,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na I piętrze kamienicy przy ulicy Krasickiego w Świebodzicach. Na powierzchnię mieszkalną 75,72m 2 składa się: - salon, - 2 sypialnie (z czego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Berberysowa

Siechnice,dolnośląskie

600 000 zł1 500 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Siechnice ul.Berberysowa. Działka o pow. 1500m2. Wymiary działki : 30 x 50 Wjazd na działkę z drogi publicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sowińskiego

Głogów,dolnośląskie

306 181 zł33 m² 9 161,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Nowoczesna kawalerka na sprzedaż ul. Sowińskiego, głogów | 28,09 m Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które łączy komfort, nowoczesność i funkcjonalność? Ta kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Księginice

Księginice,dolnośląskie

599 000 zł2 002 m² 299,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłączny Opiekun oferty: licencja pfrn 30928 Uzbrojenie: - woda w działce, - prąd w działce - Sieć telekomunikacyjna Wydane pozwolenie na budowę (numer do wglądu na życzenie) Stan prawny: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwarków

Lubin,dolnośląskie

308 000 zł47 m² 6 486,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Domplus Nieruchomości przedstawia na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie wysoki parter w bloku 4- piętrowym o powierzchni około 47,87 m2 położone przy ulicy Gwarków w Lubinie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Świdnica,dolnośląskie

799 000 zł126 m² 6 326,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Twój nowy dom w Świdnicy - bez prowizji i bez podatku pcc! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnych bliźniaków w Świdnicy. To idealne rozwiązanie dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł56 m² 10 420,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc Trzypokojowe, jasne, ustawne mieszkanie z balkonem oraz wystawą zachodnią. Jest to doskonała propozycja dla rodzin 2+1. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Parafialna

Wrocław,dolnośląskie

675 000 zł55 m² 12 272,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Super Oferta Home Expert! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie. Składające się z: przestronnego salonu, dużej sypialni z garderobą, kuchni,łazienki z wc. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarbinowska

Wrocław,dolnośląskie

490 000 zł47 m² 10 425,50 zł/m²

 

Piętro:5/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ciche mieszkanie 2-pokojowe w bloku z windą oraz ogrzewaniem miejskim na Kuźnikach. Składa się z: - salonu - sypialni - przedpokoju - łazienki z wc - przedpokoju - balkonu - piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

159 000 zł89 m² 1 789,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Umowa na wyłączność! Oferuję na sprzedaż przestrzenną nieruchomość do remontu w dzielnicy Stary Zdrój. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze w dwupiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Struga

Struga,dolnośląskie

1 290 000 zł174 m² 7 395,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 107 m²

Dom, który sprawia, że rano nie chce Ci się wychodzić do pracy. 154 metry kwadratowe przestrzeni, gdzie każdy znajdzie swoje miejsce. 5 sypialni oznacza koniec porannych kolejek do łazienki. Pompa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

574 500 zł46 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Twoje nowe, komfortowe życie czeka na Ciebie na wrocławskim Poświętnem! Odkryj nowoczesny, pięciokondygnacyjny budynek wielorodzinny, zaprojektowany z myślą o funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Brossa

Wrocław,dolnośląskie

1 260 000 zł80 m² 15 755,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z idealnym podziałem na strefę dzienną i prywatną. Opiekun oferty: nr licencji pfrn 29569 tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Junacka

Wrocław,dolnośląskie

889 000 zł88 m² 10 056,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn Nr 28425 tel: serdecznie polecam 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 88,40 m2 w zielonej i spokojnej części miasta na Leśnicy w budynku jednorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

958 000 zł73 m² 13 123,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Wojszyce | 73m | Ogród 116m | 2 miejsca w garażu podziemnym+ komórka lokatorska. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 73m z prywatnym ogrodem i tarasem(116m), położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Uczniowska

Wałbrzych,dolnośląskie

139 000 zł43 m² 3 232,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferuję nieruchomość o powierzchni 43 m2 zlokalizowaną w Wałbrzychu - Szczawienko przy ulicy Uczniowskiej, usytuowana w bloku na parterze. Składającą się z: - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Uciechów

Uciechów,dolnośląskie

860 000 zł132 m² 6 515,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 750 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesny, energooszczędny, parterowy dom położony w Uciechowie, z pięknym widokiem na góry! Dom wolnostojący, wybudowany zgodnie z indywidualnym projektem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Daszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

535 000 zł63 m² 8 492,06 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis nieruchomości wombat nieruchomości prezentuje bardzo przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , położone we Wrocławiu na Śródmieściu w bardzo dobrej lokalizacji , na.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij