dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Strogoborzyce

Strogoborzyce,dolnośląskie

145 000 zł55 m² 2 636,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Sprzedam ustawne dwustronne i słoneczne mieszkanie 2 pokojowe -55 m na parterze ze spiżarnią. Mieszkanie częściowo umeblowane. Ogrzewane nowym kominkiem z płaszczem wodnym. Wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Szymanów,dolnośląskie

520 000 zł1 000 m² 520 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 10 ar (1000m2)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

575 904 zł60 m² 9 542,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Smolec to urokliwa miejscowość otoczona zielenią. Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze i licznych instytucjach na miejscu, codzienne życie będzie tu wygodne i komfortowe. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

635 000 zł54 m² 11 803 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na Różance idealne miejsce dla rodziny! Oferuję na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane w spokojnej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Wrocław,dolnośląskie

639 000 zł33 m² 19 481,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci pcc | nowy apartament przy Odrze | wykończony pod klucz | kawalerka inwestycyjna 32.8m | ul. Michalczyka | balkon Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki, znajdującej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

335 000 zł55 m² 6 113,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie na Piaskowej Górze o powierzchni 55 m , położone na parterze w 3-piętrowym budynku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

745 000 zł42 m² 17 951,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego 2-pokojowego mieszkania w sercu Wrocławia, w świetnej lokalizacji, jaką jest Kępa Mieszczańska. Mieszkanie jest gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

400 000 zł98 m² 4 081,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Wombat Nieruchomości prezentuje: przestronne mieszkanie 4-pokojowe w świetnej lokalizacji w Świebodzice- 98 m , 1. piętro! Na sprzedaż oferujemy czteropokojowe, w pełni rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bolesława Krzywoustego

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł31 m² 14 483,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Polecam na sprzedaż przestronną kawalerkę o powierzchni 31 m2, usytuowaną na ósmym piętrze dziesięciopiętrowego budynku z wielkiej płyty z 1982 roku, zlokalizowanego w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł44 m² 19 490,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, z osobną, widną kuchnią, o powierzchni 43,61 m , położone na 4. piętrze zabytkowej kamienicy. Okna z bezpośrednim widokiem na fontannę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

750 000 zł130 m² 5 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:640 m²

Gotowy do odbioru oferta bez prowizji! bez pcc! oferta deweloperska! Gorąco polecam domy w zabudowie blizniaczej, położony w gminie Czernica. Budowane według projektu Dom W klematisach 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Pracy

Wrocław,dolnośląskie

445 999 zł42 m² 10 309,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Inwestycja w Centrum mieszkanie 41 m Wrocław, grabiszyn Mieszkanie jedno pokojowe, 2 piętro Na sprzedaż jasne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 41 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

1 800 000 zł1 284 m² 1 401,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka polożona w atrakcyjej części Karpacza. Blisko ścisłego centrum a jednocześnie w poblizu szlaków turystycznych oraz wyciągu Teren płaski o regularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętego Krzyża

Siechnice,dolnośląskie

466 057 zł42 m² 11 120,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 41,91 m , zlokalizowanego na drugim piętrze, nowoczesnego, 2-piętrowego budynku w spokojnej części Siechnic, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

1 299 000 zł171 m² 7 584,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:623 m²

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Chocianów,dolnośląskie

209 000 zł41 m² 5 044,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,50 m , zlokalizowane w odremontowanej kamienicy w Chocianowie. Lokal jest po generalnym remoncie, obejmującym również wymianę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żernicka

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł120 m² 6 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:668 m²

Wrocław ul. Żernicka. Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 120 m wraz z dodatkowymi zabudowaniami o pow. ok. 40 m, położony na działce 668 m. W niedalekiej przyszłości istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłeczna

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł53 m² 11 259 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław, krzyki, gaj, ul. Jabłeczna Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską, na ostatnim, 11 piętrze, z panoramą na miasto. Mieszkanie o powierzchni 53,2 mkw, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Reja

Czernica,dolnośląskie

1 349 000 zł253 m² 5 332 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:963 m²

Czernica, dom wolnostojący na sprzedaż. Blisko Wrocławia, z połączeniem kolejowym. Dwie linie kolejowe (277 i 292) łączące gminę Czernica z Wrocławiem, siechnicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Główna

Krzyżowice,dolnośląskie

875 000 zł105 m² 8 339,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Bliskość natury i miasta * Gotowe w Inwestycja jest zlokalizowana w otoczeniu natury przy skrzyżowaniu ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 179 000 zł28 512 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

NA sprzedaż nieruchomość w trakcie podziału: przedmiotem sprzedaży jest działka niezabudowana o powierzchni 28512 mkw. Lokalizacja: brzeźnik/bolesławiec, bezpośrednio przy drodze krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

489 000 zł75 m² 6 520 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal Z potencjałem! Lokal o powierzchni użytkowej 75,39 m2, znajduje się na parterze kamienicy przy ruchliwej ulicy zapewniającej ciągły ruch pieszych, przez co lokal nadaje się na wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Senatorska

Legnica,dolnośląskie

329 000 zł65 m² 5 068,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 65m2 na ulicy Senatorskiej w Legnicy. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 64,91m2 Liczba pokoi: 2 Piętro: 2 Stan mieszkania: do remontu Rozkładowe: tak Balkon:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Tymiankowa

Rogów Sobócki,dolnośląskie

739 000 zł151 m² 4 897 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:258 m²

Nowe domy w zabudowie szeregowej w Rogowie Sobóckim funkcjonalność, przestrzeń i spokojna okolica Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaźwiny

Jaźwiny,dolnośląskie

850 000 zł80 m² 10 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 014 m²

Nowy, sielski dom wolnostojący na wydzielonej działce jaźwiny, gm. Trzebnica. Na sprzedaż nowy, dom jednorodzinny wolnostojący, położony w miejscowości Jaźwiny, gmina Trzebnica, ok.5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pichorowice

Pichorowice,dolnośląskie

340 000 zł76 m² 4 473,68 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Pichorowicach wyjątkowe miejsce z klimatem! Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 76m , położone w samym sercu malowniczych Pichorowic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

2 189 000 zł230 m² 9 517 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 123 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący z pięknym ogrodem, na dużej działce 2123 mkw - Żerniki Wrocławskie, (gmina Siechnice). Przedstawiamy Państwu funkcjonalny, przestronny dom o powierzchni ok 230.