dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Frycza-Modrzewskiego

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł56 m² 16 111,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55,8 m2 z balkonem znajdujące się w ścisłym centrum Miasta! (100 metrów od Hali Targowej oraz Bulwaru Dunikowskiego). Oferta wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

565 000 zł54 m² 10 443,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 54,1 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Wrocławia na bliższych Krzykach, tuż obok Sky Tower.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Topolowa

Wojnowice,dolnośląskie

179 262 zł1 299 m² 138 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Opiekun oferty: licencja nr 28295 Certyfikat Land Deweloper nr 222 Tel: podstawowe informacje: działka budowlana o powierzchni 1299 m2. Oferta dotyczy działki nr 85/41, ale na sprzedaż przewidziane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czarnuszkowa

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł79 m² 11 394,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

2 łazienki | garaż | komórka | ostatnie piętro | balkon 4-pokojowe mieszkanie - gotowe do zamieszkania Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 78,9 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

669 000 zł45 m² 14 939,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szukasz mieszkania, w którym od razu poczujesz wygodę i dobrą energię? To 2-pokojowe, 45-metrowe mieszkanie na 1. piętrze nowoczesnego 3. piętrowego budynku z windą oferuje idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł24 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży świeżo po remoncie kawalerkę o wysokim standardzie z antresolą I dużym balkonem w uroczej wyremontowanej kamienicy z 1910 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Sportowa

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

368 000 zł1 120 m² 328,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 1120 m w Nadolicach Wielkich Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1120 m położoną w Nadolicach Wielkich - dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Młynica,dolnośląskie

400 000 zł5 936 m² 67,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

okazja! działka budowlana ponad 59 ar / Ślężański Park Narodowy Na sprzedaż urokliwa działka budowlana ponad 59 arów, granicząca ze strumieniem. Działka posiada nieregularny kształt i na jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

388 640 zł24 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Jeżeli szukasz sposobu na zainwestowanie swoich oszczędności w nieruchomości, to najlepszy wybór dla Ciebie! Podana cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

820 000 zł4 231 m² 193,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowalana Z gotowym projektem indywidualnym I pozwoleniem na budowę! przepiękny widok na góry izerskie Góry Izerskie skrywają w sobie niezliczone piękno i niesamowite.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Ostatnim Groszu

Wrocław,dolnośląskie

585 000 zł53 m² 10 955,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Trzy pokoje z kuchnią i loggią z pięknym widokiem. Wszystko, co potrzebne do życia, jest w zasięgu spaceru. Opiekun oferty lic. Pfrn nr 30802 tel. Otoczenie nieruchomości Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

535 780 zł38 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz gotowego mieszkania w spokojnej okolicy ale nie chcesz rezygnować z szybkiego dojazdu do centrum i pełnej infrastruktury w pobliżu? To mieszkanie może Cię pozytywnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kłębanowice

Kłębanowice,dolnośląskie

105 000 zł2 100 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana 21 arów Kłębanowice, gm. Radwanice tylko 105 000 zł! Szukasz miejsca pod budowę domu w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do miasta? Ta działka to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 085 000 zł78 m² 13 998,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:160 m²

Na sprzedaż komfortowa, przemyślanie zaprojektowana nieruchomość zlokalizowana na pierwszym piętrze w dwukondygnacyjnym budynku z widokiem na zieleń. Niska, atrialna zabudowa zapewnia ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

571 104 zł60 m² 9 442,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Smolec to urokliwa miejscowość otoczona zielenią. Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze i licznych instytucjach na miejscu, codzienne życie będzie tu wygodne i komfortowe. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mroczna

Jelenia Góra,dolnośląskie

460 000 zł75 m² 6 133,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Tel:   Jelenia Góra Centrum Sprzedam apartament na 2 piętrze w kamienicy Na powierzchnię 75,20m2 składa się: przestronny salon z aneksem kuchennym; dwie sypialnie; łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

811 347 zł96 m² 8 432,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

560 000 zł82 m² 6 790 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Na sprzedaż komfortowe mieszkanie na Zawiszowie w Świdnicy. Na powierzchnię mieszkania 82,47m2, składają się: - salon z wyjściem na balkon - 5 pokoi - kuchnia - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piwniczna

Wrocław,dolnośląskie

1 400 000 zł200 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:440 m²

Dom wolnostojący na sprzedaż - Brochów, wrocław Cena: 1 400 000 zł Powierzchnia: 200 m | Działka: 440 m | Liczba pokoi: 6 Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

1 050 000 zł151 m² 6 967,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:321 m²

Kąty Wrocławskie to idealne miasto dla Ciebie! Jeżeli szukasz pełnej infrastruktury do życia z jednoczesnym szybkim dojazdem do Wrocławia to jest to świetna alternatywa do spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Alpejska

Trzebnica,dolnośląskie

296 115 zł1 039 m² 285 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną w Trzebnicy - idealna lokalizacja w spokojnej okolicy! Na sprzedaż działka o powierzchni 1039 m , oznaczona w miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wierzbna

Wierzbna,dolnośląskie

900 000 zł8 358 m² 108 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedania działkę budowlaną w miejscowości Wierzbna na Osiedlu Zielone Wzgórze. Powierzchnia - 0,8357 h ( w całości budowlana) Media w drodze Gminna droga dojazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Wrocław,dolnośląskie

4 200 000 zł343 m² 12 261,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesna przestrzeń biurowa W doskonałej lokalizacji - gotowa do pracy! Szukasz idealnego miejsca na rozwój swojego biznesu? A może szukasz nowej lokalizacji na siedzibę firmy? Oto oferta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przystankowa

Wrocław,dolnośląskie

795 000 zł66 m² 11 985,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Opiekun oferty: tel. Nr Licencji pfrn 2258 piękne, przestronne mieszkanie Z dużym tarasem na wojszycach. Klucze w biurze. Polecam na sprzedaż luksusowe 2-pokojowe mieszkanie na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Moniuszki

Wrocław,dolnośląskie

10 300 000 zł600 m² 17 166,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 207 m²

Unikatowa willa na sprzedaż - wrocławskie zalesie Ponadczasowa elegancja, doskonała lokalizacja, wyjątkowy potencjał. Na sprzedaż niezwykła willa z duszą - zaprojektowana i wybudowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

410 000 zł82 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni ok. 80m 2 , usytuowany na działce 415m 2 w Świebodzicach w dzielnicy Ciernie. Tylko U nas! Jedyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 067 220 zł76 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Piękny dwupoziomowy apartament blisko wyciągu na szrenicę Oferuję Państwu do zakupu apartament o pow. 76,23 m2, położony na III piętrze w nowym deweloperskim budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

1 370 000 zł138 m² 9 930,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * cicha, spokojna okolica obfitujaca w tereny spacerowe * funkcjonalne, zapewniajace komfort rozkłady domów Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hoene-Wrońskiego

Wrocław,dolnośląskie

573 989 zł57 m² 10 141,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż prawdziwa okazja inwestycyjna : mieszkanie W bezpośrednim sąsiedztwie politechniki W urokliwej kamieniczce przy ulicy hoene-wrońskiego. Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Wrocław,dolnośląskie

684 989 zł52 m² 13 047,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Kontakt : -880_835_658- skontaktuj się , dostępny 24/7 ( również W weekendy I święta ) - załatwiamy również ( nieodpłatnie! ) kredyty na najkorzystniejszych warunkach! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kołłątaja

Wrocław,dolnośląskie

869 000 zł70 m² 12 485,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Dwupoziomowe mieszkanie w centrum Wrocławia - przestrzeń z charakterem i wygodą codziennego życia. To mieszkanie łączy w sobie miejską energię z domowym spokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

488 179 zł43 m² 11 459,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Wybudowanych zostało 11 budynków wielorodzinnych 2-piętrowych w zabudowie wolnostojącej z komórkami na tych samych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Wrocław,dolnośląskie

684 989 zł52 m² 13 047,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

870 000 zł135 m² 6 463,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Okazja! promocyjna cena świetna loikalizacja! bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! Gorąco polecam dom wolnostojący położony w gminie Czernica. Na pierwszej kondygnacji znajduje się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Wrocław,dolnośląskie

684 989 zł52 m² 13 047,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Krzeptów

Krzeptów,dolnośląskie

899 000 zł76 m² 11 883,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% pcc | 0% prowizji | Oferta deweloperska Nowoczesne mieszkania z ogrodem w Krzeptowie. Oferta również dla Obcokrajowców - zakup nie wymaga zezwolenia na nabycie gruntu. Lokalizacja: krzeptów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

720 513 zł57 m² 12 609,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz teraz niższa cena! cena przed promocją 789 000,00 zł Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł43 m² 14 956,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie z tarasem i klimatyzacją! Polecam na sprzedaż przestronne, nowoczesne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 43,46 m2, usytuowane na parterze czteropiętrowego budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łanowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 499 000 zł160 m² 9 398,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Wyjątkowa willa wielkomiejska prestiż i komfort w otoczeniu zieleni Zapraszam do obejrzenia filmu Zapraszam do odkrycia luksusu w jego najlepszym wydaniu. Ta niezwykła willa wielkomiejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Międzygórska

Wrocław,dolnośląskie

789 997 zł52 m² 15 056,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Kameralne osiedle | 3 pok | parking | klima | przy Parku -rezerwacja - Zapraszam do zapoznania się z ofertą tej wyjątkowej nieruchomości zlokalizowanej na wrocławskiej Klecinie. Nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Wrocław,dolnośląskie

1 040 409 zł179 m² 5 804,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:125 m²

Gotowy dom w Miękini kilka kilometrów od granicy Wrocławia - z ogrodem, podwójnym garażem i balkonem I speak English - feel free to contact me for assistance in English. Szukasz.