dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Głogów,dolnośląskie

289 000 zł49 m² 5 850,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem ul. Armii Krajowej, głogów Na sprzedaż ustawne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 49,4 m , zlokalizowane na ostatnim, szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Góralska

Wrocław,dolnośląskie

494 978 zł32 m² 15 434 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się części Wrocławia Nowa inwestycja na Szczepinie łączy świetną lokalizację blisko centrum z funkcjonalnymi układami mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Syryjska

Wrocław,dolnośląskie

610 000 zł50 m² 12 308,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne, wykończone i wyposażone mieszkanie o powierzchni 49,56 m , położone przy ul. Syryjskiej we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się w zielonej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

1 600 000 zł126 m² 12 658,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:822 m²

Na sprzedaż oferuję nowoczesny, parterowy dom jednorodzinny położony w niezwykle cichej i zielonej okolicy, zapewniającej pełen komfort życia i prywatność. Nieruchomość jest świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Igielna

Wrocław,dolnośląskie

660 000 zł47 m² 14 042,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Wrocławia. Mieści się na 3/4 piętrze w budynku 1965 roku. Bezpośrednie sąsiedztwo Rynku i Uniwersytetu Wrocławskiego. Na powierzchni 47 m2 mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Odrzańska

Wrocław,dolnośląskie

751 000 zł92 m² 8 163 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

|na sprzedaż| tylko u Nas! Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy położony w centrum, na Starym Mieście, przy ul. Odrzańskiej 6. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia lokalu 92 m2; lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

818 855 zł43 m² 19 141,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wrocław, centrum między Dworcem Głównym a Rynkiem idealne na inwestycje! Mieszkanie na 3 piętrze w 5 piętrowym Apartamentowcu z windą z poziomu garażu. Mieszkanie ma klasyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jugowice

Jugowice,dolnośląskie

310 000 zł128 m² 2 427,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Poszukujesz mieszkania inwestycyjnego lub dla rodziny. Posiadam w swojej ofercie wyjątkowe mieszkanie w zielonej okolicy - Jugowice. Powierzchnię ponad 120 m2 tworzą obecnie 2 mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 099 000 zł131 m² 8 406,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:173 m²

Rezerwacja oferty Zapraszam do zakupu inwestycji w której każdy budynek jest niepowtarzalny, elewacja z elementami cegły rozbiórkowej i tynku. Domy są ekologiczne, ogrzewanie pompą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

309 000 zł46 m² 6 717,39 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Wombat nieruchomości prezentuje wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem - gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż odświeżone, gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 46,19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Topolowa

Krzeptów,dolnośląskie

1 490 000 zł142 m² 10 490,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Na sprzedaż wykończony w wysokim standardzie, wolnostojący dom, położony w cichej i spokojnej okolicy w Krzeptowie. Duży, zielony ogród oraz cicha i spokojna okolica sprawi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

914 398 zł63 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 62,63m2 znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

979 000 zł119 m² 8 226,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Prezentujemy na sprzedaż piętrowy dom jednorodzinny położony na 11 arowej działce w Polanicy Zdrój na Sokołówce. Dom podpiwniczony, w piwnicy kotłownia centralne ogrzewanie piecem gazowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

209 000 zł33 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Rezerwacja *** Sobótka - mieszkanie bezczynszowe u podnóży Ślęży Do sprzedania przytulna kawalerka o pow. całkowitej 33 m2, położona na parterze w 2-kondygnacyjnym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Szczepanów

Szczepanów,dolnośląskie

2 999 000 zł95 800 m² 31,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy niezwykle atrakcyjny grunt rekreacyjny o powierzchni 95 800 m , położony nad urokliwym jeziorem, w malowniczym otoczeniu przyrody w miejscowości Szczepanów (woj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niedźwiedzia

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł54 m² 11 072,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Cena: 599 000 zł Metraż: 54,1 m Piętro: 4/10 Lokalizacja: okolice ul. Niedźwiedziej, popowice, wrocław Najważniejsze atuty: - 3 pokoje z funkcjonalnym układem; - balkon + komórka lokatorska;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nad Zalewem

Złotoryja,dolnośląskie

415 000 zł65 m² 6 384,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferuje na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na 1. piętrze przy ul. Nad Zalewem w Złotoryi. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ciepła

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł78 m² 9 602,56 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Dwupoziomowe 4-pokojowe mieszkanie 78 m | Krzyki - ul. Ciepła / Gajowa Nowe budownictwo w zabytkowej części Wrocławia | Idealne dla rodziny i inwestora | Opcja 2 łazienek | Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Oława

Oława,dolnośląskie

677 376 zł81 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja! bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! Gorąco polecam nowo powstające osiedle w Oławie. Pierwszy etap składa się z 18 mieszkań o powierzchni od 32 do 80m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Karpniki

Karpniki,dolnośląskie

1 188 000 zł6 600 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Nie szukaj dalej! Prosimy o kontakt ws. działki wyłącznie za naszym pośrednictwem :-) Biuro nieruchomości Team4home prezentuje Państwu nietuzinkową działkę, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

675 000 zł35 m² 19 508,70 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie w prestiżowej inwestycji Lokum Porto idealne dla osób poszukujących komfortu, funkcjonalności i doskonałej lokalizacji w centrum Wrocławia. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Trzebnica,dolnośląskie

299 990 zł1 000 m² 299,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1000 m - Trzebnica, ul. Bolesława Chrobrego Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1000 m położona w spokojnej i rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

629 926 zł52 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie duże, rozkładowe, 3 pokojowe o powierzchni 52,06m2 z balkonem w bloku z windą na Żernikach dzielnica Fabryczna we Wrocławiu. Mieszkanie ma pow. 52,06m2 znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 130 000 zł85 m² 13 363,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe domy i mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Skorzystaj z promocji cenowej, zadzwoń po szczegóły! Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

329 000 zł52 m² 6 273,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! wombat nieruchomości p rzedstawia ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 52,44 m , położonego na 4. piętrze zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Pokoju

Głogów,dolnośląskie

229 000 zł36 m² 6 291,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przytulne mieszkanie w Głogowie ul. Obrońców Pokoju Powierzchnia: 36,4m2 Piętro: II Dodatkowo: piwnica Marzysz o mieszkaniu, które łączy funkcjonalność, wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakładowa

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł43 m² 14 395,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2 pokojowe 2-poziomowe mieszkanie w okolicy ul. Zakładowej we Wrocławiu. Idealne mieszkanie do inwestycji. Podana cena jest ceną brutto W skład mieszkania wchodzi: *duży salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gazowa

Wrocław,dolnośląskie

520 900 zł32 m² 16 499,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Kawalerka z wydzieloną sypialnią | 31,57 m | balkon + garaż + komórka | Lokum di Trevi | ul. Gazowa | 520 900 zł Na sprzedaż komfortowa, nowoczesna i starannie wykończona kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

899 000 zł96 m² 9 404,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:560 m²

Szukasz uroczego, wygodnego i ekonomicznego domu? Mam dla Ciebie idealną propozycję! 0% prowizji dla kupującego! Dom w Ramiszowie przy Pawłowicach. Ostatni dostępny lokal! Polecam na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Miłosławice

Miłosławice,dolnośląskie

50 000 zł475 m² 105,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Miłosławicach koło Sułowa (powiat milicki, gmina Milicz). Działka prostokątna, częściowo zalesiona o powierzchni 475 m2. Woda i prąd przy drodze. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Połabian

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł52 m² 11 029,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mam ogromną przyjemność zaprezentować unikalny lokal użytkowy, który stanowi doskonałą propozycję dla inwestorów poszukujących bezpiecznej i dochodowej inwestycji. To miejsce, które już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

339 000 zł64 m² 5 267,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

3-pokojowe mieszkanie z potencjałem | 64,36 m | Kochanowskiego Na sprzedaż oferuję przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,36m , położone na 2. piętrze w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Maniów,dolnośląskie

259 900 zł1 230 m² 211,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Maniów, gmina Jerzmanowa, działka budowlana w pełni uzbrojona o powierzchni 12,3ar, z pozwoleniem na budowę i projektem domu, sprzedaż, 259 900 zł. Chcesz zamieszkać w pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

409 188 zł26 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Jeżeli szukasz sposobu na zainwestowanie swoich oszczędności w nieruchomości, to najlepszy wybór dla Ciebie! Podana cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Wrocław,dolnośląskie

1 275 000 zł120 m² 10 604,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe domy i mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Przedstawiamy Państwu nowe, wykończone pod klucz w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Abramowskiego

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł49 m² 12 517,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biskupin/sepolno 2 pok rozkład tramwaj, park zoo Na sprzedaż ustawne i jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,44 m , położone na wysokim parterze w kameralnym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

884 544 zł54 m² 16 459,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wygodne, 3 pokojowe mieszkanie w nowej, prestiżowa lokalizacja tuż obok Sky Tower we Wrocławiu w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie Wrocławia. Apartament położony jest na 1 piętrze w 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oława

Oława,dolnośląskie

1 039 000 zł136 m² 7 639,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:136 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom o przestronnej powierzchni! Położony w malowniczej wsi Dobrzyń, otoczony lasami i jeziorami, stanowi idealne miejsce dla osób ceniących harmonię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

750 240 zł70 m² 10 770 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z trzech nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 25 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

420 000 zł80 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:95 m²

Do sprzedaży niebanalna nieruchomość, położona na tyłach zwartej zabudowy, przylegająca ścianą z jednej strony do dużej kamienicy, a z drugiej do zielonego podwórka i ogródków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Groblice

Groblice,dolnośląskie

172 500 zł750 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną (3819 mkw). Położona w Groblicach w gminie Siechnice. Świetne połączenie komunikacyjne.