dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

636 777 zł60 m² 10 568,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

-Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Wybudowanych zostanie 11 budynków wielorodzinnych 2-piętrowych w zabudowie wolnostojącej z komórkami na tych samych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowa Wieś Mała

Nowa Wieś Mała,dolnośląskie

699 000 zł120 m² 5 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 145 m²

Do sprzedania dom wraz z dużą działką oraz budynkami gospodarczymi położony na terenie Parku Krajobrazowego Chełmy. Miejscowość otoczona rezerwatami przyrody, niezwykle urokliwa okolica, idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

269 000 zł48 m² 5 592,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal położony jest na drugim piętrze zadbanego budynku. Składa się z dwóch pokoi, jasnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju, o łącznej powierzchni użytkowej 48,10 m2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czerwonego Krzyża

Wrocław,dolnośląskie

730 000 zł42 m² 17 180,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 42,49 m , znajdujące się na 3. piętrze w budynku z 2021 roku wyposażonym w windę. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łódzka

Wrocław,dolnośląskie

635 000 zł51 m² 12 451 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

51 M, 2 pokoje , balkon, piwnica, osobna kuchnia, po remoncie, huby Wolne od zaraz! Idealna oferta także pod najem. Na sprzedaż ładne, w pełni rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Iwiny,dolnośląskie

1 149 000 zł121 m² 9 495,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bliźniaki zlokalizowane w Iwinach! Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to bliźniak, w którym można się zakochać od pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

621 000 zł54 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Cena do negocjacji! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2. Nieruchomość znajduje się na 5 piętrze 10 piętrowego budynku z 1972 roku z windą. Lokalizacja - Krzyki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sosnowa

Kłodzko,dolnośląskie

750 000 zł220 m² 3 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:216 m²

Na sprzedaż gotowy do zamieszkania, ocieplony dom w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej części Kłodzka na osiedlu Owcza Góra. Nieruchomość obejmuje: przyziemie: garaż, kotłownię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów

Głogów,dolnośląskie

558 000 zł114 m² 4 875,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:315 m²

Segment z garażem i miejscami parkingowymi tylko 7 minut od Głogowa! Ogrzewanie podłogowe, spokojna okolica, możliwość wykończenia pod klucz i brak dodatkowych kosztów dla kupującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśna

Wilkszyn,dolnośląskie

783 000 zł124 m² 6 333,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Marzy Ci się dom, który posiada zarówno ogród, taras, jak i przestronny garaż? Mam coś dla Ciebie! ***bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji*** W domu położone są gładzie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieczysta

Wrocław,dolnośląskie

648 000 zł58 m² 11 172,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Polecam do sprzedaży przytulne , rozkładowe trzypokojowe mieszkanie , usytuowane w okolicach Uniwersytetu Ekonomicznego na ulicy Wieczystej w stosunkowo cichej uliczce na parterze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Twardogóra

Twardogóra,dolnośląskie

1 490 000 zł168 m² 8 869,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 730 m²

Dom z ogrodem, garażem i budynkiem gospodarczym w Twardogórze Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty - przepięknego, wolnostojącego domu o powierzchni 168 mkw, który nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Karwiniec

Karwiniec,dolnośląskie

95 000 zł1 100 m² 86,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na Sprzedaż Działka Budowlana 11 arów. Gdzie? Karwiniec Powierzchnia: 11 arów (1100 m ) Cena: 109 000 zł Lokalizacja: karwiniec doskonałe miejsce na budowę domu! Opis: oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buska

Wrocław,dolnośląskie

585 000 zł58 m² 10 138,70 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż słoneczne, dwustronne mieszkanie 3-pokojowe, urządzone, bardzo funkcjonalne, w pełni rozkładowe o powierzchni 57.7m2 z balkonem 2.5m2 z wiokiem na Sky Tower.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawia

Lubin,dolnośląskie

315 000 zł50 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie na wysokim parterze z doskonałym rozkładem o pow. użytkowej 50,4m 2 w Lubinie na osiedlu Przylesie - ul. Pawia. Mieszkanie wykończone - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konduktorska

Wrocław,dolnośląskie

779 000 zł53 m² 14 698,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

W ofercie na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m z ogrodem! Nieruchomość położona jest we Wrocławiu przy ul. Konduktorskiej, na osiedlu Brochów. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Legnica,dolnośląskie

455 000 zł50 m² 9 191,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, ul. Stefana Batorego, legnica Oferujemy Państwu na sprzedaż komfortowe mieszkanie na Zosinku, blisko centrum miasta wraz z miejscem parkingowym. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chojnów

Chojnów,dolnośląskie

324 000 zł63 m² 5 115,25 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o pow. 63,34 m2 usytuowanego na iip. w kamienicy, miasto chojnów. Nieruchomość usytuowana w dogodnej lokalizacji, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Jelenia Góra,dolnośląskie

330 000 zł37 m² 8 991,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Oferta na wyłączność, tylko w naszym biurze! Klucze w biurze. Biuro Nieruchomości Optima prezentuje na sprzedaż przestronną kawalerkę o powierzchni 36,70 m2, położoną na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łowicka

Legnica,dolnośląskie

330 000 zł48 m² 6 932,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,60 m , położone na pierwszym piętrze zadbanego, czteropiętrowego. Budynek jest ocieplony, a samo mieszkanie środkowe, co zapewnia ciepło oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Konstytucji 3 Maja

Wałbrzych,dolnośląskie

349 000 zł101 m² 3 442,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Rezerwacja! Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie w Wałbrzychu na Nowym Mieście przy ul. Plac Konstytucji 3 Maja. Znakomita lokalizacja - w pobliżu sklepy, punkty usługowo-handlowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

339 875 zł30 m² 11 231,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

2 pokoje z balkonem w świetnie skomunikowanej lokalizacji ***bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji*** Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,26 m2 w eko-domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

950 000 zł101 m² 9 406 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

% pcc | 0% prowizji - oferta deweloperska Na sprzedaż gotowy dom w zabudowie szeregowej o pow. 101 m z ogrodem o powierzchni 155 m . Dom w stanie deweloperskim, wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Krzeptów,dolnośląskie

3 350 000 zł243 m² 13 759,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:875 m²

Dom doskonały | wysoki standard wykończenia i wyposażenia | wyjątkowo zadbany Gotowy do wprowadzenia - w pełni wyposażony (the English version is below) Jeśli szukasz domu, który jest gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pola

Jelenia Góra,dolnośląskie

395 000 zł48 m² 8 229,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe | Jelenia Góra Przytulne i zadbane mieszkanie o powierzchni 47,90 m , położone w Jeleniej Górze w kamienicy w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sosnowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

759 000 zł75 m² 10 120 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone na ostatnim piętrze w dwupiętrowym budynku w Bielanach Wrocławskich, tuż przy granicy Wrocławia. Powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Chmielewskiej

Uraz,dolnośląskie

220 000 zł1 100 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży ładnie położoną działkę pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą. miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka o numerze geodezyjnym 1339/14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

529 999 zł42 m² 12 619 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż przestronne, dwustronne, w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 znajduje się w doskonale skomunikowanej części Krzyków - na osiedlu Huby. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ruszowice

Ruszowice,dolnośląskie

549 000 zł320 m² 1 715,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:620 m²

Na sprzedaż budynek o powierzchni 320 m , położony w miejscowości Ruszowice, na działce o powierzchni 620 m . Budynek wymaga generalnego remontu, ale dzięki swojej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sztabowa

Wrocław,dolnośląskie

539 900 zł48 m² 11 287,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1941

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w klimatycznej kamienicy z ogrzewaniem miejskim przy cichej uliczce na Grabiszynie we Wrocławiu. Metraż: 47,8 m kuchnia: 5,7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Klonowa

Tyniec Mały,dolnośląskie

1 470 000 zł151 m² 9 723,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:440 m²

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn: 28425 tel. Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie wolnostojącej w stanie deweloperskim o powierzchni 151,18 m w spokojnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł102 m² 8 844,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż! Oferuję Państwu na sprzedaż klimatyczne, duże mieszkanie z ogromnym potencjałem! 100 m2 w zadbanej kamienicy! Gdzie? Wrocław, ul. Trzebnicka 84. Nieruchomość ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

644 160 zł39 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie typu loft 1 pokojowe o pow. 39,04m2 znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowej klasycznej, części historycznego budynku Wrocławskich Browarów przy ul. Jedności Narodowej budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaporoska

Wrocław,dolnośląskie

608 900 zł46 m² 13 237 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie do wprowadzenia- idealna lokalizacja w Centrum miasta. Skontaktuj się, aby obejrzeć nieruchomość. , tel. Oferuję funkcjonalne, świeżo odnowione mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

471 000 zł33 m² 14 272,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

DO wykończenia Inwestycja mieszkaniowa to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Strachocińska

Wrocław,dolnośląskie

574 085 zł60 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Niepowtarzalana okazja! Stan deweloperski tylko 9500 pln za mkw! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 60.43 m z ogródkiem, zlokalizowane na nowym osiedlu przy ul. Strachocińskiej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mietkowska

Milin,dolnośląskie

898 127 zł166 m² 5 400,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowoczesny dom z ogrodem i prywatną strefą relaksu - inwestycja Milin 2, 25 km od Wrocławia Marzysz o domu, który łączy spokój podmiejskiego życia z komfortem nowoczesnych.