dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro Trzebień

Trzebień,dolnośląskie

785 000 zł200 m² 3 925 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż dwie sąsiadujące działki o łącznej powierzchni 11 974 m (7 109 m + 4 865 m ), zabudowane budynkiem biurowym o powierzchni 200 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

813 989 zł39 m² 20 834,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przestronne, 2-pokojowe mieszkanie w centrum, przy rzece Opiekun oferty: tel: licencja pfrn nr 28332 Opis nieruchomości: mieszkanie zlokalizowane jest na Kępie Mieszczańskiej, w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł68 m² 11 664,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Bez prowizji! Przestronne 3-pokojowe mieszkanie po remoncie Śródmieście, 68,5 m + balkon + komórka lokatorska Mam przyjemność zaprezentować jasne i komfortowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Pęgów,dolnośląskie

356 480 zł1 114 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pęgów 6 działek budowlanych Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Pęgów, w gminie Oborniki Śląskie. Teren objęty jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Liliowa

Stanowice,dolnośląskie

495 000 zł72 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji, bez pcc Ostatnie mieszkanie na inwestycji w Stanowicach, 1km od Oławy. Metraż: 72m2 Rozkład: parter: - wejście na korytarz Piętro: - salon z aneksem - sypialnia - pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

851 900 zł81 m² 10 566,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

650 000 zł41 m² 15 853,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości goldhouse ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego, gotowego do zamieszkania apartamentu - w pełni umeblowanego i gotowego do wprowadzenia się!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

965 000 zł105 m² 9 190,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:424 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza i spokój. Warto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

629 926 zł52 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie duże, rozkładowe, 3 pokojowe o powierzchni 52,06m2 z balkonem w bloku z windą na Żernikach dzielnica Fabryczna we Wrocławiu. Mieszkanie ma pow. 52,06m2 znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Spalona

Spalona,dolnośląskie

169 000 zł1 204 m² 140,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o pow. 1204 m 2 usytuowaną w szczytnikach małych (przy miejscowości Spalona) w bliskiej odległości od jeziora i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

1 190 000 zł140 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:463 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej - połączony tylko garażami! bez prowizji dla kupującego! super cena! zamieszkaj W słonecznej oławie! pięknie zagospodarowany teren - ogród zimowy! widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balonowa

Wrocław,dolnośląskie

600 000 zł52 m² 11 627,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na spokojnym, dobrze skomunikowanym osiedlu. Idealne dla osób szukających przestronnego apartamentu, lub dla inwestora pod najem długoterminowy. Mieszkanie nowocześninie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wojnowice

Wojnowice,dolnośląskie

849 000 zł101 m² 8 392,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:511 m²

Bez prowizji bez pcc! zakup bezpośrednio U dewelopera! wszystkie media! Gorąco polecam dom wolno-stojący budowany wedługprojektu Dom w Riveach 11 Na pierwszej kondygnacji znajduje się: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

482 506 zł56 m² 8 588,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz gotowego mieszkania w dobrej cenie i w spokojnej okolicy ale nie chcesz rezygnować z wygodnego dojazdu i pełnej infrastruktury w pobliżu? To mieszkanie może Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

205 000 zł42 m² 4 861,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1898

Amg Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,17 m2 usytuowane na drugim piętrze w kamienicy w centrum w Dzierżoniowa. Mieszkanie jest po remoncie, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Matejki

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł75 m² 10 696,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Opiekunka oferty tel. Nr Licencji pfrn 23675 Wyjątkowe mieszkanie o powierzchni około 75mkw, składające się z dwóch lokali. Układ lokalu: lokal nr 1: - pokój - łazienka - balkon Lokal nr 2:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

1 149 000 zł122 m² 9 404,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:188 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 105,27m2 (powierzchnia całkowita 122,18m2) + opcjonalnie poddasze o powierzchni 29,30m2 z działką o powierzchni 187,77m2. Dom ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Golędzinów

Golędzinów,dolnośląskie

316 000 zł2 108 m² 149,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Golędzinów - działka o powierzchni 2108m2 wymiary ( 70 m x 29 m ) .Teren płaski, okolica przepełniona jest zielenią , lasami oraz zbiornikami wodnymi łącznie ze stawem kąpielowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

583 035 zł31 m² 18 729 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na ostatnim 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji - tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Wrocław,dolnośląskie

647 000 zł41 m² 15 780,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł47 m² 14 474,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - Wrocław, klecina, ul. Dożynkowa Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,91 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

879 582 zł60 m² 14 560,20 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz teraz promocja! cena przed promocją 968 999,90 zł Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

420 000 zł71 m² 5 915,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Wombat Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71 m ,położone na 3 piętrze w zadbanym budynku w Świdnicy Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł39 m² 14 902,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 38.92 m plus piwnica ( 4 piętro ,odnowiona i zadbana kamienica w której panuje cisza ).Mieszkanie po generalnym remoncie 3 lata temu (po wymianie okien i całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Strzelecki

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł50 m² 11 901,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w odnowionej kamienicy na wrocławskim Nadodrzu. Mieszkanie o powierzchni 50,33 mkw w kamienicy na III piętrze zlokalizowane przy Placu Strzeleckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowiańska

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł64 m² 10 921,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - gotowe do wprowadzenia! Idealne jako inwestycja pod wynajem. Informacje podstawowe: > Powierzchnia: 63,72 m > Piętro: 4 (bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Główna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

888 000 zł243 m² 3 654,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 042 m²

Nowa cena 888000 zł! Sprzedam dom o powierzchni użytkowej 242,82 m2 z dużą działką 1042 m2 znajdujący się w malowniczej miejscowości Święta Katarzyna, 3 min drogi od obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bryły

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

489 000 zł58 m² 8 402,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3 pokoje 58,20 m I piętro Pełny rozkład Dwustronne Loggia wyłączność Szukasz mieszkania z trzema niezależnymi pokojami, osobną kuchnią i pełnym rozkładem? To propozycja idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dolnobrzeska

Wrocław,dolnośląskie

2 200 000 zł355 m² 6 197,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Klimatyczny segment dla konesera. Polecam skrajny segment w grupie 4 budynków o powierzchni 355m2 na działce około 400m2. Powierzchnia domu daje możliwości wykorzystania go na lokum dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

625 000 zł61 m² 10 212,40 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Osobiście polecam to miejsce do zamieszkania, z własnego doświadczenia, wiem, że to miejsce oferuje mnóstwo możliwości oraz oszczędza czas na załatwienia wielu codziennych spraw. A dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

2 650 000 zł138 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Jeśli szukasz naprawdę wyjątkowej nieruchomości a jednocześnie przemyślanej i dopracowanej w każdym calu - ten apartament jest wyborem idealnym. Zapewnia on przestronną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

608 000 zł60 m² 10 133,30 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Szukasz miejsca, w którym możesz usiąść na loggii, popatrzeć na blok naprzeciwko i pomyśleć: tak wygląda dorosłość? Oto ono! Zapomnij o tropikalnych rajach i instagramowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Rubinowa

Brzezina,dolnośląskie

819 000 zł117 m² 7 013,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko malowniczych zielonych terenów * Gotowe w II kwartał 2026 powierzchnia 116,77 m2 parter - 61,72 M2 salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

608 600 zł61 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruhomości Goldhouse oferuje do sprzedaży apartament o powierzchni 60,86 m2 z dwoma balkonami Znajduje się w nowobudowanej inwestycji składającej się z czterech budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 516 048 zł99 m² 15 252 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zakupu lokali usługowych w centrum Wrocławia. Inwestycja mieści się w samym centrum doskonale skomunikowanego Przedmieścia Oławskiego położonego we wschodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

934 990 zł96 m² 9 739,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowy, parterowy dom w zabudowie bliźniaczej z dużym ogrodem - Dobrzykowice, k. Wrocławia Marzysz o nowoczesnym domu blisko Wrocławia, w spokojnej i zielonej okolicy? Ten świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Strażacka

Wrocław,dolnośląskie

1 489 000 zł138 m² 10 821,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:324 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Widawa * Spokojne osiedle domów jednorodzinnych Układ: pomieszczenia Parter: -Salon z kuchnią -przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

570 000 zł39 m² 14 755,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Goldhouse z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę - nowoczesny lokal w prestiżowym apartamentowcu, usytuowanym w ekskluzywnej lokalizacji tuż przy luksusowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliczna

Wrocław,dolnośląskie

615 000 zł54 m² 11 388,90 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Świetna lokalizacja - gaj Sprzedam funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na 10. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Ślicznej (wrocław - Gaj). Oferta dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chojnów

Chojnów,dolnośląskie

215 000 zł47 m² 4 564,76 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o pow. 47,10 m2 usytuowanego na parterze - miasto chojnów. Nieruchomość usytuowana w dogodnej lokalizacji, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wołów,dolnośląskie

1 010 101 zł250 m² 4 040,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Przestronna, wyjątkowa poniemiecka willa w Wołowie Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący jednorodzinny w Wołowie z odrębnym budynkiem gospodarczo-garażowym. Dom gotowy jest do.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij