dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Sierpnica

Sierpnica,dolnośląskie

603 000 zł10 085 m² 59,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 1,0085 ha, położoną w urokliwej, malowniczej miejscowości Sierpnica, w otoczeniu gór, przy granicy Parku Krajobrazowego Gór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

725 886 zł35 m² 20 627,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przestronny apartament z tarasem na Kępie Mieszczańskiej Opiekun oferty: tel: licencja pfrn nr 28332 Opis nieruchomości: mieszkanie zlokalizowane jest na Kępie Mieszczańskiej, w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

5 999 000 zł30 815 m² 194,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zachodnie okolice Wrocławia - grunt inwestycyjny Polecam do sprzedaży grunt inwestycyjny - 10 działek z drogą wewnętrzną. Działki o powierzchni około 3000m2 każda , dojazd oświetloną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Henryka III

Siechnice,dolnośląskie

1 054 850 zł133 m² 7 928,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:202 m²

Na sprzedaż segment środkowy w stanie deweloperskim - inwestycja Siechnice Do sprzedaży oferujemy segment środkowy o powierzchni całkowitej 133,04 m z ogródkiem 69,7 m . Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 208 120 zł133 m² 9 080,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:409 m²

Ten dom w Siechnicach z dużym ogrodem to propozycja dla osób, które chcą ciszy, większej przestrzeni i szybkiego, wygodnego dojazdu, bez konieczności rezygnowania z miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szymanów

Szymanów,dolnośląskie

45 000 zł50 m² 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny na sprzedaż Szymanów | 50 m | 45 000 zł Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 50 m , położony w miejscowości Szymanów. Stan techniczny: lokal przeznaczony do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Legnicka

Złotoryja,dolnośląskie

870 000 zł200 m² 4 353,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:415 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży dużego, ładnie położonego domu znajdującego się w Złotoryi przy ul. Legnickiej. Powierzchnia budynku wynosi 198m2 , powierzchnia działki 4,15 ara. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

750 000 zł716 m² 1 047,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana usytuowana w samym sercu Karpacza! Ta atrakcyjna nieruchomość znajduje się w pobliżu zapory, co czyni ją doskonałym miejscem do realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

900 914 zł49 m² 18 450 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tądel () Specjalista ds. nieruchomości Tel: lokal usługowy o powierzchni 48,83m2 w luksusowej lokalizacji. Układ pomieszczeń: powierzchnia użytkowa - 48,83m2 Najważniejsze informacje: -lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowa Wieś Legnicka

Nowa Wieś Legnicka,dolnośląskie

280 000 zł53 m² 5 243,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja rezerwacja rezerwacja co sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,4 m2 położone na parterze trzypiętrowego bloku. Cena: 280 000 pln (do negocjacji) gdzie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł38 m² 13 840 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie 37,5 m przy ul. Gorlickiej, w nowoczesnym budynku z 2013 roku. Lokal w bardzo dobrym stanie, nie wymaga remontu gotowy do wprowadzenia od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słonimskiego

Wrocław,dolnośląskie

544 000 zł38 m² 14 410,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2 pokoje z balkonem, położone na 4 piętrze, na Promenadach Wrocławskich! Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28616 tel. ***oferta tylko w sdp Nieruchomości*** Otoczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Główna

Bogdaszowice,dolnośląskie

350 000 zł1 320 m² 265,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferta tylko w Nieruchomości. Polecam na sprzedaż działkę budowlaną z pomieszczeniami gospodarczymi o powierzchni 0,1320 ha położona przy ul. Głównej w Bogdaszowicach w gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Polkowice,dolnośląskie

259 000 zł44 m² 5 846,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie blisko centrum miasta, położone na parterze, idealne dla młodych osób lub jako pewna inwestycja pod wynajem. Lokal o powierzchni 44,30 m składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

4 990 000 zł861 m² 5 797,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż działka o powierzchni 2001 m2 zabudowana dwoma budynkami o łącznej powierzchni 860,71 m2 położony. Budynki znajduje się w pobliżu węzła dróg A8 i S5 w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawia

Lubin,dolnośląskie

330 000 zł50 m² 6 547,62 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie na wysokim parterze z doskonałym rozkładem o pow. użytkowej 50,4m 2 w Lubinie na osiedlu Przylesie - ul. Pawia. Mieszkanie wykończone - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kozia

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł36 m² 11 083,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Funkcjonalne 1-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i dużym tarasem, położone w zielonej dzielnicy Wrocławia - Maślice. Obejrzyj video-prezentację mieszkania - Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

410 000 zł48 m² 8 541,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wszystkie mieszkania w budynkach wielorodzinnych posiadać będą balkony, mieszkania na pierwszym piętrze od strony wewnętrznego dziedzińca posiadać będą taras. Każdy budynek wyposażony będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

980 000 zł127 m² 7 691,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:209 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł62 m² 11 984 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szukasz miejsca, w którym od razu możesz zamieszkać - bez stresu, bez remontów i bez użerania się z fachowcami. To 3-pokojowe, wykończone mieszkanie na Psim Polu daje dokładnie to,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kozia

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł36 m² 11 083,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malinowa

Oława,dolnośląskie

520 000 zł77 m² 6 753,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Brak pcc i prowizji! Na sprzedaż ostatnie mieszkanie o metrażu 77m2 z balkonem z pięknym widokiem na malutki lasek. Nieruchomość położona w Stanowicach pod Oławą. Osiedle 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hermanowska

Wrocław,dolnośląskie

499 999 zł47 m² 10 584,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Tylko U nas! drzwi otwarte - mieszkanie we wrocławiu przy ul. Hermanowskiej 13 grudnia 2025r (sobota) Godzina 12:00-15:00 Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 47,24m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

926 760 zł64 m² 14 555,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 11.2026 * Świetna lokalizacja TERAZ NIŻSZA CENA! CENA PRZED PROMOCJĄ 965 375 zł Widok na Odrę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzeska

Oława,dolnośląskie

960 000 zł125 m² 7 680 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wolnostojący dom parterowy stanowice k/oławy wysoki standard sprzedam cena 960 000.00 Więcej informacji tel. Standard deweloperski 1. Fundamenty ; - lawy żelbetowe , zbrojone - według projektu ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

339 000 zł42 m² 8 129,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Wyjątkowe mieszkanie z duszą w kamienicy w centrum Świdnicy wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż stylowe, klimatyczne mieszkanie położone w samym sercu Świdnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

430 000 zł56 m² 7 624,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży - komfortowego mieszkania 3-pokojowego - świdnica, osiedle młodych. Opis nieruchomości: z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Leśna,dolnośląskie

22 000 zł66 m² 332,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Leśna - ul.Kochanowskiego * mieszkanie o pow. 66,10m2 + pomieszczenie przynależne o pow. 10,40m2 * mieszkanie do remontu * cena zostanie ustalona w wyniku przetargu Cena wywoławcza:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wilgowa

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł583 m² 1 284,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opiekun Oferty: nieruchomość znajduje się w północno-wschodniej części Wrocławia na obszarze Psiego Pola i graniczy ze Swojczycami oraz Zaciszem i Zalesiem. Teren w większości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

820 000 zł140 m² 5 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 740 m²

Gorąco polecam dom wolno stojący położony w gminie Czernica. Dom o pow około 140 mkw składa się z: - dwa pokoje, - łazienka, - wiatrołap, - holl, - kuchnia. Na poddaszu: - dwa pokoje, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rynek

Wrocław,dolnośląskie

1 590 000 zł90 m² 17 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

Mam Państwu do zaoferowania na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie w sercu Wrocławia, na płycie Rynku - w samym jego centralnej części. To wyjątkowe mieszkanie położone w idealnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

249 000 zł57 m² 4 368,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe do remontu o powierzchni 57,5 m , które usytuowane jest na 4 piętrze w bloku z lat 90. Mieszkanie to świetny wybór dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

421 163 zł36 m² 11 817,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Wybudowanych zostanie 11 budynków wielorodzinnych 2-piętrowych w zabudowie wolnostojącej z komórkami na tych samych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

409 344 zł26 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Jeżeli szukasz sposobu na zainwestowanie swoich oszczędności w nieruchomości, to najlepszy wybór dla Ciebie! Podana cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

819 000 zł194 m² 4 213,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do sprzedaży przestronny, jasny i funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni 194,37 m . Nieruchomość idealna dla rodziny ceniącej komfort, przestrzeń i spokojne otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

650 000 zł1 700 m² 382,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wilkszyn działka w cichej uliczce. Duża , ładna działka w Wilkszynie położona wśród istniejącej nowej zabudowy , częściowo ogrodzona. Powierzchnia działki 1698 m2 , wymiary 25m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Twardogóra

Twardogóra,dolnośląskie

90 000 zł1 030 m² 87,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Twardogóra , działka pod lasem.! Działka na obrzeżach Twardogóry , pod lasem , mikroklimat. Polecam do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1030 m2. Działka położona pod lasem. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

600 000 zł63 m² 9 577,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 63 m2. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze 4 piętrowej kamienicy z 1900 roku. Lokalizacja - Krzyki - Przedmieście Oławskie- okolice ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dróżnicza

Wrocław,dolnośląskie

1 090 000 zł138 m² 7 927,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:436 m²

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28425 tel. Szukasz spokoju i zieleni? 1/2 bliźniaka położonego na działce o powierzchni 436 m2 na wrocławskim Jagodnie może być Twoją idealną oazą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Sokolniki

Sokolniki,dolnośląskie

450 000 zł3 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana siedliskowa (zagrodowa) o powierzchni 3000 m2 w super i niespotykanej cenie 150zł/m2. Działka położona w gminie Kąty Wrocławskie (sokolniki), spokojna sielska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Twardogóra

Twardogóra,dolnośląskie

770 000 zł146 m² 5 273,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:563 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej w centrum Twardogóry. Budynek o 3 poziomach -przyziemie, parter oraz piętro o powierzchni użytkowej 146m2 posiada 6.