dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 168 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 168 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

899 000 zł135 m² 6 672,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Super lokalizacja! szereg środkowy! gotowy! bez prowizj! bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! świetna oferta! wszystkie media! kanalizacja! światłowód! Gorąco polecam domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

870 000 zł135 m² 6 463,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Okazja! promocyjna cena świetna loikalizacja! bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! Gorąco polecam dom wolnostojący położony w gminie Czernica. Na pierwszej kondygnacji znajduje się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

390 409 zł28 m² 13 761,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kameralne, 4 kondygnacyjne budynki oferujące nowoczesną architekturę staną się częścią komfortowego projektu mieszkaniowego otoczonego bogatą infrastrukturą. To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

538 770 zł26 m² 21 037,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 1 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wzgórze Grota-Roweckiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

398 000 zł37 m² 10 641,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne, jasne i ciepłe oraz świeżo po remoncie 2 pokojowe mieszkanie z balkonem w budynku po termomodernizacji przy ulicy Wzgórze Grota Roweckiego 4. Atuty mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Spokojna

Godzikowice,dolnośląskie

769 000 zł103 m² 7 466,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedam nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej realizowany według popularnego i cenionego projektu Dom w Poziomkach 2 (archon). TO doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

530 499 zł44 m² 12 021,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wygodne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,13m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 44,13m2 znajduje się na ostatnim 3 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Parkowa

Stanowice,dolnośląskie

960 000 zł125 m² 7 680 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wolnostojący dom parterowy stanowice k/oławy wysoki standard sprzedam cena 960 000.00 Więcej informacji tel. Standard deweloperski 1. Fundamenty ; - lawy żelbetowe , zbrojone - według projektu ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 199 000 zł88 m² 13 685,70 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe i duże o pow. 87,61m2, 4 pokoje, 2 łazienki + 6m2 balkonu! Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

360 000 zł67 m² 5 373,13 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentację przestronnego mieszkania w Cieplicach blisko Parku Zdrojowego oraz Term Cieplickich. Lokal znajduje się na 1 piętrze sześciorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Olszewskiego

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł77 m² 11 233,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie z pokojem biurowym i łazienką | Wrocław, ul. Olszewskiego (biskupin). Opis nieruchomości: na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 77 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wagnera

Wrocław,dolnośląskie

519 900 zł35 m² 14 854,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż zadbane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35m2 na wrocławskim Jagodnie. Układ pomieszczeń: *salon z aneksem kuchennym *sypialnia *łazienka *przedpokój Powierzchnie dodatkowe:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Norwida

Głogów,dolnośląskie

310 000 zł64 m² 4 813,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania głogów, osiedle hutnik Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie zlokalizowane w Głogowie, na cenionym i doskonale skomunikowanym osiedlu Hutnik. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna w górach, ul. Kolejowa

Olszyniec,dolnośląskie

140 000 zł6 939 m² 20,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż urokliwie położona, panoramiczna działka w górach. Oferuję dużą działkę niezabudowaną, rolną (łąki i pastwiska trwałe oraz fragment lasu). Działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

471 500 zł33 m² 14 240,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa przy ulicy Komuny Paryskiej to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł60 m² 10 816,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Tylko u nas! Świetna lokalizacja! Polecam na sprzedaż klimatyczne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 60 m2, usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku mieszkalnym z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

737 999 zł64 m² 11 531,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż odświeżone, umeblowane i gotowe do zamieszkania 4 pokojowe mieszkanie z 2-ma balkonami, znajdujące się na parterze 4-piętrowego budynku w dzielnicy Wrocław-Krzyki. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Goździkowa

Uraz,dolnośląskie

229 000 zł1 020 m² 224,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 25 km od Wrocławia. Sąsiadujące działki wszystkie wykupione i zabudowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Modrzejewskiej

Jelenia Góra,dolnośląskie

399 000 zł86 m² 4 639,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu piętro kameralnej kamienicy przy ul. Modrzejewskiej w Jeleniej Górze. Budynek posadowiony jest na działce o powierzchni 1030 m2 i posiada tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

479 900 zł43 m² 11 160,50 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje z balkonem, 43 m , Krzyki / ul. Gajowicka 82 Wyobraź sobie poranek z kawą na balkonie, szybki tramwaj lub autobus do centrum i wszystko, czego potrzebujesz, dosłownie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wilkszyńska

Wrocław,dolnośląskie

632 150 zł1 345 m² 470 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1345 m , położoną w spokojnej części miasta Wrocław - Marszowice, przy ul. Wilkszyńskiej. To atrakcyjna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł31 m² 15 937,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! miejsce postojowe gratis! Idealne na start mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 650 000 zł160 m² 10 317,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:437 m²

Podpisz umowę do 10-01-2025 i otrzymaj Bon podarunkowy o wartości 50 000zł do salonów maxfliz! oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Prestiżowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Oleśnicka

Oława,dolnośląskie

490 000 zł59 m² 8 319,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego, 2-pokojowego mieszkania położonego w kamienicy przy ul. Oleśnickiej w Oławie, w atrakcyjnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 099 000 zł69 m² 15 870 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

UL. Ślężna park skowroni osiedle borek 3 pokoje balkon 2012 rok budowy miejsce postojowe komórka lokatorska komunikacja miejska Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 69,25 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kunice

Kunice,dolnośląskie

335 000 zł46 m² 7 282,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż, które znajduje się miejscowości Kunice. Mieszkanie o powierzchni 46 m2 usytuowane jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

902 537 zł47 m² 19 065 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tądel () Specjalista ds. nieruchomości Tel: lokal usługowy o powierzchni 47,34m2 w luksusowej lokalizacji. Układ pomieszczeń: powierzchnia użytkowa - 47,34 m2 Najważniejsze informacje: -lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Brzeska

Oława,dolnośląskie

472 260 zł1 389 m² 340 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Stanowicach k/oławy Sprzedam działkę budowlaną w Stanowicach k/oławy Idealna pod zabudowę szeregową 55-200 Stanowice ul. Kasztanowa mpzp uchwała Rady Gminy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kamienna Góra

Kamienna Góra,dolnośląskie

177 000 zł1 593 m² 111,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Interesująca oferta działek W kamiennej górze Proponuję Państwu działki budowlane w świetnej lokalizacji w Kamiennej Górze, na nowo powstającym kameralnym osiedlu, wśród drzew natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Suwalska

Wrocław,dolnośląskie

1 090 000 zł75 m² 14 519,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun Oferty telefon Nr. licencji pfrn 28424 Na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,07 m zlokalizowane na parterze nowej inwestycji z 2024 roku na Maślicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

359 200 zł26 m² 13 831,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nie masz czasu przeglądać ofert? A może szukasz czegoś wyjątkowego? Zadzwoń chętnie pomogę - nawet po 18.00 - WYJĄTKOWA OKAZJA - APARTAMENT WYKOŃCZONY POD KLUCZ W CENIE ZAKUPU! Wrocław -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szafera

Wrocław,dolnośląskie

1 464 000 zł126 m² 11 610 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Kupujący nie płaci prowizji- oferta na wyłączność biura. Szukasz luksusowego apartamentu w cichej okolicy, niedaleko centrum Wrocławia- zapraszam na prezentację. Idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

584 430 zł38 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Serdecznie zapraszam do zakupu pięknych mieszkań w bardzo dobrej lokalizacji -klecina. Kompleks trzech nowoczesnych budynków, w ramach inwestycji, w budynku numer 1 i 2 powstały m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Chojnów

Chojnów,dolnośląskie

289 000 zł56 m² 5 123,21 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

*** Polecamy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 56,41 m2 usytuowane na IV piętrze w samym centrum Chojnowa. *** Dogodna lokalizacja zapewniająca szybki dostęp do sklepów, apteki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Nowy Otok

Oława,dolnośląskie

4 069 322 zł5 514 m² 738 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oława działka pod inwestycję 5514 m2- doskonała lokalizacja Oława sprzedam działkę inwestycyjna 5514 m2 Działka objęta mpzp gaz , prąd , woda , kanalizacja Teren niezalewowy Cena sprzedaży netto 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

881 400 zł97 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Możliwość obsługi w języku angielskim - I speak English fluently Umów się na spotkanie! Dlaczego warto? Zieleń i spokój, a jednocześnie pełna miejska infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 189 998 zł72 m² 16 459,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Gotowy dwupak inwestycyjny | 0% prowizji Na sprzedaż w pełni przygotowany dwupak inwestycyjny położony na Kępie Mieszczańskiej. To propozycja dla inwestorów, którzy oczekują stabilnego zwrotu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

269 000 zł44 m² 6 152,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena 279.000 zł. Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,72 m po generalnym remoncie w Głogowie na ul. Tysiąclecia na 2. piętrze. Jeśli szukasz gotowego do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowy Otok

Oława,dolnośląskie

1 370 000 zł191 m² 7 162,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:429 m²

Dom Wolnostojący premium - ok. 193 m Nowy Otok Residence, oława 0% pcc | 0% prowizji Elegancja. Komfort. Technologia. Przestrzeń. Jeśli szukasz domu, który łączy ponadczasowy design.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł31 m² 20 149,70 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,72m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne pod wynajem, dla singla/pary na pierwsze własne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrocławska

Gajków,dolnośląskie

1 290 000 zł260 m² 4 961,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Sprzedam przepiękny, nowoczesny dom zlokalizowany W podwrocławskim gajkowie. Oferta na wyłączność, klucze w biurze. Dom 260 m2 z 2025 roku położony na działce o powierzchni 1700.