dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 394 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

27 394 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

450 000 zł3 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka siedliskowa (zagrodowa) o powierzchni 3000 m2 w atrakcyjnej cenie tylko 150zł/m2. Działka położona jest w gminie Kąty Wrocławskie w spokojnej sielskiej okolica z niską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

60 zł/m²20 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Wrocław, dzielnica Psi Pole, osiedle Sołtysowice, ul. Sołtysowicka Oferujemy na wynajem 2 przestronnych lokale biurowych, idealne dla firm poszukających komfortowych warunków pracy w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł73 m² 11 607,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowe mieszkanie z antresolą, położone w zielonej i spokojnej części Wrocławia Maślicach. Lokal o powierzchni 73,23 m2 wyróżnia się wysoką jakością wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prądzyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

3 600 zł58 m² 61,92 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel: ***mieszkanie dostępne od zaraz*** (english version below) Serdecznie polecam jasne, przytulne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, w spokojnej okolicy w pobliżu centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Niepodległości

Złotoryja,dolnośląskie

160 000 zł49 m² 3 270,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Okazja W centrum złotoryi | 48,92 m | Lokal lub Mieszkanie | Niskie Opłaty! Szukasz idealnego miejsca na biznes z minimalnymi kosztami stałymi? A może interesuje Cię inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

1 050 000 zł151 m² 6 967,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:299 m²

Kąty Wrocławskie to miasto w odległości 22km od Wrocławia - pełna infrastruktura do życia z szybkim dojazdem A4 do Wrocławia to może być świetna alternatywa do spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

12 600 €3 000 m² 4,20 €/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesna powierzchnia magazynowa do wynajęcia w Bolesławcu, w sąsiedztwie autostrady A4. Przestrzeń biznesowa z doskonałą lokalizacją, w strategicznym punkcie, zapewniająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

620 000 zł72 m² 8 609,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem - 0% pcc| 0% prowizji | oferta deweloperska Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w zielonej i spokojnej części Lutyni, zaledwie 3,5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Średzka

Wrocław,dolnośląskie

555 000 zł117 m² 4 743,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Tylko w Po Prostu Nieruchomości. Lokal mieszkalny o pow. 117mkw zajmuje całe 1-sze piętro zabytkowej kamienicy przy ul. Średzkiej we Wrocławiu - Leśnicy. Budynek jest po remoncie dachu, klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Księżycowa

Wrocław,dolnośląskie

344 900 zł23 m² 14 995,70 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Nowa świeża kawalerka Wrocław Zakrzów Na sprzedaż nowoczesna kawalerka zlokalizowana we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się w zadbanym bloku z windą, na estetycznym, czystym i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

199 000 zł48 m² 4 145,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Boguszowie-Gorcach (boguszów) o powierzchni 48m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, z czego jeden z aneksem kuchennym, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaśminowa

Mirków,dolnośląskie

2 400 000 zł280 m² 8 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Luksusowy dom z basenem i prywatnym spa gotowy do zamieszkania Nowoczesny dom jednorodzinny po przebudowie w 2025 roku z prywatną strefą spa czeka na nowego właściciela. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

409 188 zł26 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Jeżeli szukasz sposobu na zainwestowanie swoich oszczędności w nieruchomości, to najlepszy wybór dla Ciebie! Podana cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Orła Białego

Legnica,dolnośląskie

1 400 zł30 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka dla 1-2 osób przy ul. Orła Białego w Legnicy. Mieszkanie znajduje się blisko ścisłego centrum Legnicy. Jest to idealna lokalizacja dla osób ceniących sobie wygodę życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana w górach, ul. Sikorskiego

Ścinawka Średnia,dolnośląskie

115 000 zł1 770 m² 64,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zachęcam do kupna działki z zabytkowym domem o dużej powierzchni i pięknej bramie. Budynek jest do generalnego remontu, ale mury są zdrowe, dach szczelny. Dom posiada przyłącze wodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Niemcza

Niemcza,dolnośląskie

155 000 zł41 m² 3 775,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone w ścisłym centrum Niemczy, bezpośrednio przy Rynku. Lokal znajduje się w kamienicy i stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jeżów Sudecki

Jeżów Sudecki,dolnośląskie

1 299 000 zł251 m² 5 175,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 795 m²

NA sprzedaż dwa domy W karkonoszach ***nieruchomość tylko W naszym biurze nie szukaj dalej*** zobacz całość bez wychodzenia Z domu kliknij tu Nowe, kameralne osiedle domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szybka

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł46 m² 18 340,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Komfortowy apartament 46,29 m Przedmieście Oławskie Garaż podziemny Lokalizacja Nieruchomość położona jest przy ul. Szybkiej, na Przedmieściu Oławskim w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

659 336 zł53 m² 12 368 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2026-04 teraz promocja! cena przed obniżką 694 038 zł dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Siedlec

Siedlec,dolnośląskie

300 000 zł1 301 m² 231 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: tel: działka budowlana o powierzchni 1301 m2. Lokalizacja: działka położona jest w miejscowości Godzieszowa, gmina Długołęka. Przeznaczenie: działka objęta jest Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rudna

Rudna,dolnośląskie

379 000 zł70 m² 5 414,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz idealnego miejsca dla siebie i swojej rodziny, z dala od miejskiego zgiełku, ale z szybkim dostępem do miasta? Ta nieruchomość spełni wszystkie Twoje oczekiwania! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

320 000 zł108 m² 2 966,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 107,88 m zlokalizowane w kamienicy w Śródmieściu. Na pierwszym poziomie znajduje się kuchnia , jasny ,przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 11 Listopada

Wałbrzych,dolnośląskie

149 000 zł43 m² 3 505,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Na sprzedaż mieszkanie przy ul 11 Listopada w Wałbrzychu. Wnętrze o powierzchni 42 mkw składa się pokoju z aneksem kuchennym, dwóch niedużych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piłsudskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

135 000 zł32 m² 4 245,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta tylko u nas! Kawalerka inwestycyjna | 26 m + 2 piwnice | Niski czynsz | Wałbrzych, ul. Piłsudskiego 104 Na sprzedaż w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 26 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję

Świdnica,dolnośląskie

17 zł/m²150 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal usługowo - magazynowy o łącznej powierzchni 150m2. Stan jak na zdjęciach Dostępny od zaraz Hala + magazyn pomieszczenie biurowe zaplecze socjalne Łatwy wyjazd na Wrocław teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

718 200 zł76 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Przestronne, wysokie mieszkanie w kamienicy przy ul. Kościuszki. Mieszkanie po remoncie, okna pcv, wszystkie instalacje nowe. Ogrzewanie gazowe. Funkcjonalny układ mieszkania: - pokój dzienny 28,05.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

852 300 zł38 m² 22 517,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Miło nam poinformować, że w inwestycji wprowadzamy promocję - wykończenie pod klucz W cenie mieszkania! Na czym polega promocja? We współpracy z firmą decoroom dla ostatnich 7 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grzybiany

Grzybiany,dolnośląskie

890 000 zł136 m² 6 544,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:555 m²

Nowoczesny i Ekologiczny Dom Bliźniak na Sprzedaż! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, energooszczędnego domu bliźniaka, zlokalizowanego w spokojnej i urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

949 000 zł200 m² 4 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Szukasz domu z potencjałem dla siebie, rodziny albo pod działalność? Mam dla Ciebie świetną propozycję: przestronny dom jednorodzinny na Osiedlu Czarne w Jeleniej Górze, idealny zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jawor

Jawor,dolnośląskie

370 000 zł48 m² 7 789,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż komfortowe 2 -pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane w Jaworze, osiedle Przyrzecze. Ta część osiedla posiada w otoczeniu wszystko, co niezbędne do życia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Orłowiec

Orłowiec,dolnośląskie

119 000 zł1 000 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Rezerwacja. Urokliwa działka w Orłowcu o pow 1000m2 Działka nr 96/4 - przeznaczenie działki w planie zagospodarowania przestrzennego - mnur - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Do wynajęcia funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Centrum Wrocławia! budynek I okolica: wrocław, ul. Traugutta 74 Apartamentowiec Angel City.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Madalińskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł32 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne I pierwszy najem I miejsce postojowe Istnieje możliwość otrzymania faktury Vat Lokal Powierzchnia 32 m2, część dzienna, wypoczynkowa wyposażona w sofę oraz szafki do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Krakowska

Wrocław,dolnośląskie

59,11 zł/m²68 m² 3 990 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal na parterze z witryną z 6 niezależnymi pomieszczeniami - "indywidualne boksy" zamykane na klucz, nadające się do pracy dla np. agencji pracy, ksiegowości, biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Rynek

Polkowice,dolnośląskie

29,03 zł/m²31 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na wynajem lokal usługowy w Rynku Polkowic. Lokal posiada metraż 31 m2 i zlokalizowany jest w budynku wspólnotowym w samym sercu Polkowic- w Rynku. Składa się z sali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

1 900 zł32 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Do wynajęcia dwupokojowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 32,3 m2, położone przy ul. Strzegomskiej 256. Nieruchomość Mieszkanie jest w pełni rozkładowe, mimo niewielkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stawowa

Wrocław,dolnośląskie

974 336 zł53 m² 18 356 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Ogrody Staromiejskie to kompleks trzech budynków, z których jeden jest historyczną kamienicą w rewitalizacji, a dwa pozostałe to nowe budynki. Położone w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Złotoryjska

Legnica,dolnośląskie

2 000 000 zł1 155 m² 1 731,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:3 856 m²

Polecamy nieruchomość przeznaczoną do sprzedaży na terenie Huty Miedzi w Legnicy. Budynek z lat 80tych murowany parterowy z dachem na konstrukcji stalowej w dobrym stanie technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gajków

Gajków,dolnośląskie

870 000 zł134 m² 6 468,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:479 m²

Okazja! promocyjna cena! świetna loikalizacja! bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! Gorąco polecam dom wolnostojący położony w gminie Czernica. Na pierwszej kondygnacji znajduje się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

699 673 zł59 m² 11 773,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Fajne, duże mieszkanie 3 pokojowe, narożne o powierzchni 59,43m2 z ogrodem inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Funka

Wrocław,dolnośląskie

917 860 zł75 m² 12 176,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ekspert Ds. Nieruchomości Telefon: email: mieszkanie z rynku pierwotnego bez Prowizji i bez podatku 2% pcc Opis inwestycji: nowoczesna inwestycja w otoczeniu zielonych terenów rekreacyjnych,.