dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 392 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

27 392 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

640 000 zł102 m² 6 274,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:395 m²

Gotowy do odbioru! bez prowizji bez pcc! zakup od dewelopera! budynek dwu lokalowy - możliwość zakupu bez zezwolenia ministerstwa wysoki standard wykończenia: - ogrzewanie podłogowe w całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Graniczna

Wrocław,dolnośląskie

21,67 zł/m²120 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek usługowo-magazynowy wielopoziomowe możliwości! Lokal o powierzchni 120 m rozciąga się na trzech kondygnacjach, oferując przestrzeń dla Twojej kreatywności. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

1 450 000 zł65 m² 22 308 zł/m²

 

Piętro:3/32

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Klucze W biurze! prezentacje 7 dni W tygodniu! Polecam apartament na jednym Z najpiękniejszych osiedli we wrocławiu "ogrody hallera" wraz z miejscem garażowym. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Olszewskiego

Wrocław,dolnośląskie

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam Państwu do zaoferowania mieszkanie do wynajęcia - 3-pokojowe we Wrocławiu - Biskupin przy ul. Olszewskiego* Na wynajem jasne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Olszewskiego, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

565 302 zł28 m² 20 437,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 2 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji tuż obok Dworca Głównego na Starym Mieście w samym Centrum Wrocławia nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ściegiennego

Legnica,dolnośląskie

439 000 zł59 m² 7 440,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe idealne dla rodziny lub osób ceniących komfort i prywatność! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prądzyńskiego

Świdnica,dolnośląskie

1 150 zł47 m² 24,47 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 47m2 Świdnica Najemca nie płaci prowizji. Do wynajęcia mieszkanie na 1 piętrze, położone na jednym z osiedli mieszkaniowych w Świdnicy, przy ulicy Prądzyńskiego 131.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

2 950 zł39 m² 75,64 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 lutego 2026 r. mieszkanie we Wrocławiu przy ul. Nyskiej 83, w budynku z 2020 roku. Okna mieszkania wychodzą na wewnętrzną stronę osiedla, dzięki czemu mimo tego, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maczka

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł74 m² 37,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko w Poter Nieruchomości! Do wynajęcia przestronne 3 pokojowe mieszkanie z miejscem garażowym i balkonem o powierzchni ok. 74 m2 na 1 piętrze 3 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

1 290 000 zł125 m² 10 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Luksusowy komfortowy dom wykończony wysokiej klasy materiałami budowlanymi! gotowy do zamieszkania Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w gminie Czercnia. Budowany według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dokerska

Wrocław,dolnośląskie

409 000 zł35 m² 11 686 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

|na sprzedaż| tylko u Nas! Przedmiotem oferty jest kawalerka z oddzielną kuchnią, w dzielnicy Kozanów, przy ul. Dokerskiej. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia użytkowa mieszkania 35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Madalińskiego

Wrocław,dolnośląskie

3 200 zł41 m² 78,05 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Oferta promocyjna - pierwszy czynsz najmu w wysokości 50% - 1600 zł Do wynajęcia funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Centrum Wrocławia! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rybnica

Rybnica,dolnośląskie

2 200 zł70 m² 31,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 69,60 m2 usytuowane w Pałacu z XIX wieku z dużym tarasem w Rybnicy koło Smolca. Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jacka

Iwiny,dolnośląskie

1 139 000 zł112 m² 10 169,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2019

112 M/ II poziomy / balkon / 2 naziemne miejsca postojowe W cenie / 2019 / iwiny-ul. ŚW.JACKA Oferta zarówno dla rodziny ,jak i dla inwestora. Do sprzedaży bardzo ładne, przestronne mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nasturcjowa

Wrocław,dolnośląskie

429 000 zł33 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przytulne, jednopokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku. Ciepłe i ekonomiczne. W skład lokalu wchodzą: pokój, przedpokój, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wichrowa

Wrocław,dolnośląskie

2 750 zł42 m² 65,48 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od początku marca Do wynajęcia piękne, słoneczne, luksusowe mieszkanie znajdujące się w uroczym zakątku osiedla. Nieruchomość oferuje niezwykły widok, który zachwyci każdego. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

2 850 zł36 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For english scrol down Do wynajęcia wyjątkowe studio z balkonem w Centrum Wrocławia! Apartament jest w pełni umeblowany! W budynku znajduje się strefa saun i siłownia dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stawowa

Dobrzykowice,dolnośląskie

815 000 zł77 m² 10 547,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowoczesne i zadbane mieszkanie trzypokojowe z dwoma balkonami położone w budynku wielorodzinnym w niskiej zabudowie z 2019 roku. Osiedle położone jest w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jezierskiego

Wrocław,dolnośląskie

729 000 zł67 m² 10 880,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Nieruchomość obecnie jest zarezerwowana. Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość położoną w jednej z najbardziej ikonicznych dzielnic Wrocławia - Sępolnie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Łąka

Łąka,dolnośląskie

6 500 000 zł27 824 m² 233,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

działka usługowa, pow. 27824 m2, bezpośrednio przy węźle autostradowym Drezno - Wrocław Na sprzedaż działka usługowa o powierzchni 27824 m2, położona w miejscowości Łąka, gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Osiek,dolnośląskie

220 000 zł5 947 m² 36,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana w Dolinie Baryczy, obszar Natura 2000 Działka otoczona lasem z kawałkiem lasu na wyłączność Miejscowość: osiek Mały gm Żmigród. Powierzchnia 5 947m2 Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Parkowa

Pustków Żurawski,dolnośląskie

1 430 000 zł276 m² 5 181,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 457 m²

Zachęcam do zakupu 2- piętrowego domu wolnostojącego z ogromnym potencjałem położony w Pustkowie Żurawskim. Inwestycja I mieszkanie W jednym 3 oddzielne mieszkania w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Hoene-Wrońskiego

Wrocław,dolnośląskie

7 500 000 zł700 m² 10 714,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka inwestycyjna w sercu Wrocławia - ul. Hoene - Wrońskiego, przy samym Moście Grunwaldzkim Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 700 m , zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

1 099 000 zł51 m² 21 672 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opiekun Oferty tel. Piękne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,71 m2, zlokalizowane w budynku ovo. Otoczenie nieruchomości: doskonała lokalizacja zapewni szybki i łatwy dostęp do wielu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szybka

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł51 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 51 m2 składa się z 2 pokoi, łazienki, wc, przedpokoju i balkonu. Mieszkanie w pełni wyposażone pralka, lodówka, płyta ceramiczna, piekarnik. Cena 2 700,0 zł. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

945 000 zł77 m² 12 330,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

W ofercie sprzedaży 3- pokojowe mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze w kamienicy przy ul. Kamiennej we Wrocławiu. Mieszkanie ciche (wszystkie okna od strony zielonego podwórza) przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Kromera

Wrocław,dolnośląskie

685 000 zł52 m² 13 301 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Ciche mieszkanie 2-pokojowe, rozkładowe niedaleko Placu Kromera. Mieszkanie jest na 1 piętrze w bloku z 2003r. Ciche, od wewnętrznej strony budynku, gdzie jest wewnętrzny dziedziniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tyrmanda

Wrocław,dolnośląskie

2 000 zł46 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie położone przy ul. Tyrmanda 13 we Wrocław, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta. Lokal znajduje się w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klasztorna

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni umeblowane i wyposażone dwupokojowe mieszkanie z balkonem na kameralnych Wojszycach, z miejscem postojowym w garażu podziemnym (w cenie). Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

912 066 zł64 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 67,45m2 znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Domaszków

Domaszków,dolnośląskie

817 515 zł18 167 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużej działki budowlanej z możliwością podziału na mniejsze. Lokalizacja - Domaszków gmina Międzylesie, powiat Kłodzko 15km do Czeskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polaka

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/rus Do wynajęcia 2-pokojowy apartament z balkonem od strony podwórka, dzięki czemu w mieszkaniu jest cicho i spokojnie. Wnętrza są stylowo i funkcjonalnie zaprojektowane tak,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł38 m² 15 526,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż nowoczesne, komfortowe mieszkanie z balkonem, klimatyzacją i miejscem postojowym Wrocław Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wykończone mieszkanie o wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Kiełczowska

Wrocław,dolnośląskie

79 836 zł950 m² 84,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiot sprzedaży stanowi udział wynoszący części: prawa użytkowania wieczystego działki nr 4/24 o powierzchni 950 m2 (am-12, obręb Psie Pole) oraz prawa własności znajdującego się na tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 42 m , położone w spokojnej części Jagodna, przy ul. Buforowej. Układ pomieszczeń Apartament o powierzchni 42 m2: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Azaliowa

Miłoszyce,dolnośląskie

1 199 000 zł140 m² 8 564,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

***na sprzedaż dom wolnostojący garażem - idealny dla rodziny - przytulne wnętrza - zaszły taras do letniego grillowania - słoneczny ogród z miejscem na basen - dodatkowy pokój na dolne - gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wrzosowa

Lubin,dolnośląskie

5 500 zł130 m² 42,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:11 000 m²

Prezentujemy do wynajęcia przestronny, skrajny segment w zabudowie szeregowej z garażem, położony w Lubinie na osiedlu Przylesie, przy ul. Wrzosowej. Dom o powierzchni ok. 130 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kościuszki

Kamienna Góra,dolnośląskie

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia kawalerkę po remoncie zlokalizowaną przy ulicy Kościuszki w Kamiennej Górze. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w kamienicy. Szczegóły oferty: czynsz najmu: 1200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

770 000 zł56 m² 13 821,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem na Lipie Piotrowskiej tylko 8 minut od węzła autostradowego Wrocław Północ ( gotowe do zamieszkania, naziemne miejsce postojowe, duży ogródek). Polecam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Rogów Wołowski

Rogów Wołowski,dolnośląskie

2 170 000 zł395 000 m² 5,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna o powierzchni 39,5244 ha w Rogowie Wołowskim gmina Wińsko. Około 33 ha w dobrej kulturze rolnej, uprawiane. Około 6 ha do odkrzaczenia. Około 0,50 ha zabudowane (kolor.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Wrocław,dolnośląskie

10 000 zł360 m² 27,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

Do wynajęcia duży, solidnie wybudowany i doskonale utrzymany dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 360 m2 (użytkowa 327 m2), położony w spokojnej i zielonej części Psiego.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij