dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 387 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 387 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

400 000 zł25 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Oferuję Państwu do sprzedaży niewielki apartament 25 m2 -po podłodze ok 30 m2 położony na kameralnym osiedlu poza centrum miasta Apartament mieści sie na drugim piętrze klikuletniego budynku Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Krzeptów

Krzeptów,dolnośląskie

572 580 zł42 m² 13 632,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez pcc | Bez prowizji - oferta deweloperska Oferta dostępna również dla obcokrajowców, bez konieczności uzyskania zezwolenia na nabycie gruntu. Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

2 220 000 zł70 m² 31 714,30 zł/m²

 

Piętro:31/48

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowa okazja! prestiżowy, luksusowy apartament na sprzedaż W sky tower wrocław Marzysz o życiu na najwyższym poziomie? Ten 2-pokojowy apartament o powierzchni 70 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

660 000 zł65 m² 10 125,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc Czteropokojowe, jasne, dwustronne, ustawne mieszkanie z dwoma balkonami oraz wystawą południową i zachodnią na wrocławskich Stabłowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

398 000 zł69 m² 5 734,87 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

3 pokoje po remoncie | Stare Miasto | Bez pośredników uwaga! Powierzchnia całkowita mieszkania wynosi prawie 70 m (69,4) Mieszkanie po generalnym remoncie 3 lata temu, zlokalizowane w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

1 500 000 zł62 m² 24 193,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Wyjątkowa oferta dla miłośników unikalnych nieruchomości! Prezentujemy niezwykłą perełkę - urokliwy dom z drewna, wybudowany w 1936 roku, zaprojektowany przez słynnego architekta Hanzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

824 000 zł59 m² 13 982,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Taras 14m2 / ogrzewanie podłogowe /2 komórki przy mieszkaniu / 3 m. postojowe w garażu podziemnym Rozkładowe, wyposażone, narożne mieszkanie na sprzedaż, w pełni wyposażone *wynagrodzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lubomierska

Wrocław,dolnośląskie

849 999 zł63 m² 13 487,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż piękne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowego z oddzielną kuchnią o całkowitej powierzchni 63 m , zlokalizowane przy ul. Lubomierskiej na Stabłowicach. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczytnica

Szczytnica,dolnośląskie

185 000 zł44 m² 4 205 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,00 m2, położone na 3 piętrze budynku w Szczytnicy. Lokal składa się z dwóch oddzielnych pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

2 350 680 zł247 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowo-usługowy W centrum wrocławia Biuro | Biurowiec | Wysokie pomieszczenia | Centrum | Blisko komunikacji miejskiej ***** rozkład pomieszczeń: lokal o powierzchni 247,44 m składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

570 000 zł39 m² 14 755,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Goldhouse z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę - nowoczesny lokal w prestiżowym apartamentowcu, usytuowanym w ekskluzywnej lokalizacji tuż przy luksusowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

665 937 zł57 m² 11 701,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie nowe z rynku pierwotnego, 3 pokojowe o powierzchni 56,91m2 z balkonem na zielonym, spokojnym Brochowie w południowej części Wrocławia Krzyków. Mieszkanie jest rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 130 000 zł85 m² 13 259,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Inwestycja gotowa i oddana do użytkowania! Mieszkanie wykończone pod klucz, gotowe do zamieszkania. Wyposażone w meble w zabudowie, sprzęt agd, gotowe łazienki oraz klimatyzację! Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Różana

Bolesławiec,dolnośląskie

630 000 zł110 m² 5 727 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli oczekujesz czegoś więcej - ta oferta jest dla ciebie! Zapraszamy do zakupu mieszkania dwupoziomowego, znajdującego się w budynku w zabudowie szeregowej przy ul. Różanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

369 000 zł45 m² 8 163,72 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowo zadbane, funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w Świdnicy, idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako bezpieczna lokata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

330 000 zł67 m² 4 918,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Nowa cena 330 000 zł Zapraszam na prezentację trzypokojowego mieszkania o powierzchni całkowitej 67,10 m2, zlokalizowanego w Jeleniej Górze ( okolice Małej Poczty) Nieruchomość usytuowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

1 900 zł67 m² 28,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy ofertę wynajmu mieszkania znajdującego się w Świebodzicach na Osiedlu Piastowskim. Mieszkanie składa się z: * 4 pokoje * Jasna kuchnia * garderoba * Łazienki z wc * Przedpokój *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 700 zł47 m² 36,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości oferuje do wynajęcia komfortowe wyremontowane mieszkanie nad zalewem w Świdnicy. Tylko U nas! wolne od zaraz! Mieszkanie świeżo po remoncie (pierwszy najem), wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

278 000 zł39 m² 7 128,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie w Lubinie, 39 m , II piętro.Marzysz o mieszkaniu, do którego możesz wprowadzić się bez żadnych dodatkowych kosztów i remontów? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

359 000 zł48 m² 7 448,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1840

NA sprzedaż *** oferta tylko W naszym biurze nie szukaj dalej*** Nie lubisz remontów i szukasz mieszkania w centrum miasta? Biuro nieruchomości myhome oferuję mieszkanie położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lubawka,dolnośląskie

85 000 zł47 m² 1 808,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1862

NA sprzedaż *** Oferta tylko w naszym biurze nie szukaj dalej *** Biuro nieruchomości myhome oferuję mieszkanie na sprzedaż położone na I piętrze w budynku wielorodzinnym przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Legnica,dolnośląskie

459 000 zł53 m² 8 621,34 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

"Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania usytuowanego na I parterze - oś. w Alejach miasto Legnica" Lokal mieszkalny o powierzchni 53,24 m2 usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

610 575 zł61 m² 9 983,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa inwestycja, która oferuje swoim mieszkańcom nie tylko komfortowe mieszkanie, ale także wysoki standard życia. Położona w spokojnych Siechnicach, z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatowa

Lubin,dolnośląskie

455 000 zł43 m² 10 581,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu w ofercie naszego biura bezczynszowe mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Kwiatowej. Nieruchomość o powierzchni 43 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Legnica,dolnośląskie

267 000 zł30 m² 8 811,88 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Centrum Legnicy, przy ulicy Młynarskiej. W skład nieruchomości 30,3 m2 wchodzą: -Duży salon -kuchnia -przedpokój -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 785 000 zł89 m² 19 986,60 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowy Apartament 4-pokojowy we Wrocławiu przy ulicy Jedności Narodowej - Browary Wrocławskie z widokiem na Odrę oraz dużym 16 metrowym balkonem, który daje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Katowicka

Wałbrzych,dolnośląskie

1 090 zł18 m² 60,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ulicy Katowickiej 2. Nieruchomość: powierzchnia 18 m2. 3 piętro. Elektryczne ogrzewanie podłogowe. Lokalizacja: cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stanowice

Stanowice,dolnośląskie

789 000 zł139 m² 5 666,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:168 m²

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

650 000 zł566 m² 1 148,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży działki o powierzchni 566 m , zlokalizowanej na prestiżowym Osiedlu Skalnym. Ta przestronna parcela o prostokątnym kształcie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka 3-pokojowa Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

279 000 zł20 m² 13 859,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Projekt dolina park resort jest to kolejna inwestycja miejscowej spółki zlokalizowana jest w najbardziej kameralnej i widokowej części miasta z bajecznym widokiem na panoramę Karkonoszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

779 000 zł48 m² 16 202,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

0% prowizji | 2 pokoje | 48,08 m2 | Taras | Kępa Mieszczańska Na sprzedaż w pełni wykończone, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,08 m z tarasem. Zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

607 063 zł39 m² 15 650 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego. Obszar jest dobrze skomunikowany zarówno z centrum Wrocławia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

992 405 zł48 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prestiż i komfort w sercu miasta Marzysz o mieszkaniu, które łączy elegancję, wygodę i dostęp do udogodnień na najwyższym poziomie? To 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

3 200 zł46 m² 69,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe, o pow. 46.28 m.kw. położone na 2 piętrze w budynku 4 piętrowym z 2022r. przy Księcia Witolda. Mieszkanie komfortowe, wykończone wysokiej jakości materiałami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Piastowska

Wrocław,dolnośląskie

600 zł7 m²

 

Piętro:4/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: do wynajęcia pokój jednoosobowy w mieszkaniu 4-pokojowym, położonym w sąsiedztwie pl. Grunwaldzkiego i Pasażu Grunwaldzkiego (ok. 200 metrów) Nieruchomość: powierzchnia 65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jesionowa

Wrocław,dolnośląskie

968 000 zł64 m² 15 609,40 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m2 usytuowane na 1. piętrze w apartamentowcu przy ulicy Jesionowej. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja. Opis mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Jelenia Góra,dolnośląskie

3 000 zł58 m² 51,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** oferta tylko W naszym biurze nie szukaj dalej*** do wynajęcia piękne nowe mieszkanie. Biuro nieruchomości myhome prezentuje wspaniałe mieszkanie na 2 piętrze z windą i balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Wałbrzyska

Wrocław,dolnośląskie

61,95 zł/m²113 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia narożny świetnie usytuowany, widoczny, dobrze doświetlony lokal użytkowy o pow. 113 mkw. Lokal na parterze budynku biurowo-usługowego na Klecinie przy ulicy Wałbrzyskiej 6,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Parafialna

Radwanice,dolnośląskie

72,34 zł/m²47 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia nowoczesny lokal użytkowy - wolnostojący budynek w świetnej lokalizacji - przy ul. Parafialnej w Radwanicach. Łączna powierzchnia lokalu: 47 m2 w tym: sala główna - ok 39.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wojcieszyce,dolnośląskie

330 000 zł181 m² 1 823,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferta wyłącznie w naszym biurze - nie szukaj dalej. Biuro Nieruchomości Select M ma przyjemność zaprezentować Państwu dom w stanie remontu o powierzchni użytkowej 151 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

1 510 320 zł4 872 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka budowlana położona w Karpaczu w poblizu wyciągu narciarskiego Karpatka. Teren z bezpośrednim dojazdem z drogi asfaltowej , zajmujący zbocze pagórka ,.