dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 386 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 386 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

950 zł45 m² 21,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie na osiedlu XXV-lecia 19 w Bielawie. Mieszkanie 45m2, blisko do sklepów spożywczych. Mieszkanie jasne i przestronne. Cena wynajmu 600zł + 350zł czynsz + media

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa uzbrojona

Mieroszów,dolnośląskie

149 000 zł1 900 m² 78,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Umowa na wyłączność! Tylko w naszym biurze! Oferuję na sprzedaż działkę pod budowę domu w spokojnej, zielonej miejscowości Nowe Siodło w Mieroszowie. Działka nr 134.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 320 000 zł130 m² 10 190 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:37 m²

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pijarska

Jelenia Góra,dolnośląskie

399 900 zł73 m² 5 996 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1875

nieruchomości przedstawia Państwu ofertę sprzedaży mieszkania położonego w centrum Jeleniej Góry. Mieszkanie położone na 1 piętrze kamienicy składa się z : - przedpokoju - 10,37 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

96,55 zł/m²29 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia. Wrocław Krzyki Przedmieście Oławskie Ul. Komuny Paryskiej 14 Witryna, wejście z ulicy 29 m2 Do wynajęcia lokal użytkowy. Przeznaczenie: handel, biuro, usługi np. fryzjerstwo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kuziennicza

Jawor,dolnośląskie

76,68 zł/m²16 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na wynajem lokal biurowy w Jaworze - 15,65 m Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 15,65 m , zlokalizowany na drugim piętrze w budynku handlowo-usługowym w Jaworze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Orzechowa

Szczodre,dolnośląskie

1 160 000 zł152 m² 7 613,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta bez pcc, bez prowizji możliwość bezpłatnej rezerwacji budowa zakończona, klucze gotowe do odbioru Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży na Osiedlu Szczodre - przepięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

649 030 zł40 m² 16 037,30 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowego z balkonem o powierzchni 40,47m2. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 8 piętrowym apartamentowcu z windą z poziomu garaży. Główna część mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

299 000 zł58 m² 5 148,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedani oferuję wyjątkową okazje , mieszkanie położone na granicy Szczawna Zdroju i Piaskowej Góry! Mieszkanie składa się z kuchni otwartej na salon i jadalnie , dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

1 920 000 zł86 m² 22 369,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament premium 86 m z klimatyzacją, 2 łazienkami i 2 miejscami w garażu Port Popowice, wrocław Na sprzedaż przestronny i elegancki apartament (85,83 m ) położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Motylkowa

Wrocław,dolnośląskie

770 000 zł54 m² 14 259,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Cena do negocjacji. Nieruchomość jest idealna dla osób poszukujących lokali do wprowadzenia od zaraz. Możliwość wykończenia "pod klucz". Całość wykończona z dbałością o szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

417 000 zł36 m² 11 583,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc Ustawna i jasna kawalerka z balkonem, aneksem kuchennym, małym holem, łazienką oraz pokojem dziennym od strony południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

750 000 zł716 m² 1 047,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana usytuowana w samym sercu Karpacza! Ta atrakcyjna nieruchomość znajduje się w pobliżu zapory, co czyni ją doskonałym miejscem do realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Gniewoszów

Gniewoszów,dolnośląskie

165 000 zł4 700 m² 35,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka położona w sercu wsi Gniewoszów Urokliwa miejscowość w Górach Bystrzyckich Działka o kształcie nieregularnym z dojazdem z drogi powiatowej przez gminną utwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

510 000 zł42 m² 12 142,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Wrocławia blisko Dworcu Głównego. Mieści się na 2 piętrze 4 piętrowej kamienicy. Blisko uczelni wrocławskich i terenów zielonych oraz ścieżek rowerowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł46 m² 76,59 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,70 m na 4 piętrze nowoczesnego budynku Angel City przy ulicy Walońskiej. Prestiżowe osiedle z całodobową ochroną, siłownią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Węgliniec,dolnośląskie

360 000 zł86 m² 4 181,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Biuro Metrohouse prezentuje na sprzedaż mieszkanie w centrum Węglińca! W pełni umeblowane, zlokalizowane na pierwszym piętrze w zadbanym, kameralnym budynku w centrum Węglińca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Jaworska

Wrocław,dolnośląskie

455 000 zł27 m² 16 978 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Opiekun ofert: tel: gotowa kawalerka, idealna pod krótki najem. Otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Szczepin, w sąsiedztwie Dolnośląskiej Szkoły Wyższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cinciały

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł46 m² 11 956,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 46 m w solidnym, przedwojennym budownictwie niemieckim, z dużą piwnicą ok. 5 m. Lokal znajduje się w spokojnej części kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwaldzki

Wrocław,dolnośląskie

635 000 zł50 m² 12 591,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Super Oferta Home Expert! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie. Składające się z: dużego salonu, zacisznej sypialni,wygodnej kuchni,łazienki z wc,piwnicy z dostępem do rowerowni.Kuchnia wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Głogów,dolnośląskie

419 000 zł50 m² 8 380 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z 2021 r. parter, balkon, pełne wyposażenie na ul. Kossaka, w Głogowie. Szukasz mieszkania, które jest praktycznie nowe, urządzone, funkcjonalne i gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

1 125 141 zł56 m² 20 017 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: kępa Mieszczańska to wyspa i jednocześnie dzielnica Wrocławia położona nad Odrą, bardzo blisko centrum miasta. Jest to miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł45 m² 14 320,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż całkowicie nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45.32 m , położone na parterze świeżo oddanego czterokondygnacyjnego budynku z 2025 roku przy ul. Zawidowskiej, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

559 000 zł116 m² 4 818,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Atrakcyjne mieszkanie w samym sercu Szczawna-Zdroju - 116 m | Balkon z widokiem na bulwar wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Miłoszyce

Miłoszyce,dolnośląskie

749 000 zł126 m² 5 925,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:278 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rataja

Jelenia Góra,dolnośląskie

408 720 zł40 m² 10 152 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 40 m z ogrodem 79 m w 4 piętrowym budynku zlokalizowanym na nowym osiedlu enklawa w Cieplicach. Najważniejsze atuty: słoneczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dźwirzyńska

Wrocław,dolnośląskie

565 000 zł56 m² 10 167,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie z niezależnym wejściem oraz z dostępem do ogródka - ul. Dźwirzyńska. Metraż: 55,57 m2 + 2,42 m2 piwnica Parter w bloku 4-piętrowym Czynsz do spółdzielni: 680.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

688 733 zł58 m² 11 803,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Brak podatku 2%pcc oraz prowizji! To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort oraz dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni około 58,35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

810 870 zł84 m² 9 682,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe oddane do użytkowania w stanie deweloperskim o ciekawym układzie!oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji! Wrocław Fabryczna Maślice wyjątkowe duże mieszanie, jedyne takie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

1 389 000 zł12 072 m² 115,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 12 072 m , położona w urokliwej miejscowości Nadolice Wielkie, zaledwie kilka kroków od Wrocławia. Spokojna okolica, bliskość natury stanowiąca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prądzyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł59 m² 10 491,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1866

Home&invest Oddział Wrocław tel. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 58,75 m , zlokalizowane w centrum Wrocławia przy ul. gen. Ignacego Prądzyńskiego, stanowi atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobierzyce

Kobierzyce,dolnośląskie

830 000 zł149 m² 5 570 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

0 zł prowizji | 0 zł pcc 2 ostatnie domy, dostępne od zaraz! Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej składający się z dwóch poziomów + poddasze. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szafera

Wrocław,dolnośląskie

1 464 000 zł162 m² 9 037,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Apartament premium | ołtaszyn | bez prowizji Oferta na wyłączność biura To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż mieszkania. To przestrzeń zaprojektowana z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tyniec Mały

Tyniec Mały,dolnośląskie

1 659 000 zł165 m² 10 054,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:451 m²

Tyniec mały, okolica bielan, komfortowy dom W zabudowie bliźniaczej 2008 R. Działka 451 M2 polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje Przedstawiam Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krzycka

Wrocław,dolnośląskie

4 990 000 zł423 m² 11 797 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:1 218 m²

Mam na sprzedaż piękną willę, położoną w kameralnej części Krzyków. Zielono, spokojnie, z dobrym dojazdem do centrum. Jedyna taka działka (1218m2) w tej okolicy z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kruszwicka

Wrocław,dolnośląskie

465 000 zł39 m² 11 923,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie z loggią | ul. Kruszwicka, szczepin | do generalnego remontu We speak English, call for more details! Idealne dla inwestora, pod wynajem lub dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł72 m² 11 081,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Czy istnieje lokalizacja idealna? okazuje się, że tak! Cisza i spokój w samym centrum miasta. Blisko do sklepów, szkół, przedszkoli, dworca itd. Do tego brak problemu z parkowaniem. Taka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

360 000 zł1 092 m² 329,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dla kilienta gotówkowego Na sprzedaż działka o pow 1092 m2 z pięknym widokiem na góry, położona w bezpośrednim sąsiedztwie Karpacza, w miejscowości Sciągny Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

125 000 zł23 m² 5 435 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1234

Słoneczna kawalerka w bloku na sprzedaż! Do dyspozycji Nabywcy 23 m2 na wysokim parterze: - salon - niewielka kuchnia - łazienka z wc - przedpokój Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Szkolna

Legnica,dolnośląskie

8,67 zł/m²75 m² 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przestronna i nowoczesna sala szkoleniowa w centrum Legnicy Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty wynajmu sali szkoleniowej o powierzchni około 75 m , znajdującej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kniaziewicza

Wrocław,dolnośląskie

1 900 zł19 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka o powierzchni ok 19 m2. Nieruchomość znajduje się na parterze z 4 piętrowego budynku z 1996 roku. Lokalizacja - Krzyki - Przedmieście Oławskie - ul. Kniaziewicza.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij