dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 381 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 381 ogłoszeń

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie (37 m2) w bloku przy ul. Wyszyńskiego (ołbin - Śródmieście). Mieszkanie: - 2 oddzielne pokoje - w pełni wyposażona kuchnia - łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupijący nie płaci prowizji.NAJLEPSZA I NAJTAŃSZA INWESTYCJA. Biuro Nieruchomości Fankulewscy oferuje do sprzedaży apartamenty w stanie developerskim na nowym osiedlu w Jeleniej Górze-.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł111,71 m² 5 720,17 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Eleganckie, wygodne, gotowe do zamieszkania Ogródek Zapraszamy do zapoznania się z ekskluzywnym, wygodnie urządzonym 3-pokojowym apartamentem,położonym w Legnicy, przy ul. Marynarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym, niepowtarzalnym miejscu na ziemi, z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie z łatwym dostępem do wszelkich udogodnień? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Cena do.

Szczegóły ogłoszenia

59 500 zł16,50 m² 3 606,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wyłącznie w biurze sdp! Opiekun oferty: monika Jaworska Licencja nr 22988 tel.   Na sprzedaż duże miejsce postojowe na poziomie - 1 budynku apartamentowca Angel City wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu w spokojnej okolicy, z pięknym widokiem i dużą przestrzenią? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż 13 działek budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł44,01 m² 9 997,73 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą klimatycznego mieszkania położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Wrocławia - w pobliżu Placu Grunwaldzkiego, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 660 000 zł307 m² 5 537,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Przedstawiam Państwu dwupoziomowy lokal użytkowy zlokalizowany na Gądowie Małym we Wrocławiu! Nasza rekomendacja: lokal idealnie nadaje się jako salon urody, przychodnia lekarska lub weterynaryjna,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Witam Cię na stronie Prestige Nieruchomości i zapraszam do zapoznania się z ofertą. Posiadamy na sprzedaż działkę budowlaną w centrum przy ul, wzgórze Paderewskiego w Szklarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł51,80 m² 6 756,76 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie Lubin, osiedle Przylesie Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł20 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni ok. 17 m , położona w nowym budynku w dobrze skomunikowanej części miasta. Mieszkanie wykończone w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

444 000 zł46 m² 9 652,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przestronne mieszkanie w samym sercu Świdnicy Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Świdnicy, przy ul. Pułaskiego. Okna z pokoi wychodzą na Rynek, natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Pkp S.A. za renowację obiektu otrzymała w 2012 r. nagrodę Eurobuild Awards w kategorii rics Regeneration Award. Umiejscowienie lokalu Lokal nr 13 znajdujący się na hali głównej budynku dworca.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł256,10 m² 7 805,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 476 m²

Opiekun oferty:Konrad rakowieckitel.:   Dom w zabudowie wolnostojącej o powierzchni 256,1 m2 położony jest w Dobrzykowicach, w cichej i zielonej okolicy. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

W ofercie na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,10 m ! Nieruchomość położona jest w Wałbrzychu przy ul. Dmowskiego w historycznej kamienicy. Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 200 m² 82,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Chocianowiec, działka rolna do przekształcenia, 1200m2, 99 000zł, sprzedam. Zapraszam do zapoznania się z ofertą znakomicie położonej działki w Chocianowcu (pow. polkowicki, gm. Chocianów).

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł53,60 m² 11 735,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie położone w sercu prestiżowej, zielonej dzielnicy Wrocławia- karłowice przy ulicy Boya Żeleńskiego 28. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł19,83 m² 17 650,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Wyjątkowa kawalerka z antresolą, z widokiem na ogród. Po drugiej stronie ulicy znajduje się Stacja Kolejowa "pracze Odrzańskie". Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł63,50 m² 6 377,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Głogów, osiedle Hutnik, ul. Norwida, mieszkanie, 3 pokoje, 63,50m2, sprzedaż 405 000 zł *cena podlega negocjacji W ofercie sprzedaży rodzinne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, otoczone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł761 m² 9 855,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Urokliwy pensjonat składający się Z 2 budynków zaledwie 400M od wyciagu na szrenicę. Przedstawiamy Państwu znakomicie prosperujący, prestiżowy obiekt hotelowo-restauracyjny położony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na wynajem lokal użytkowy położony na parterze budynku przy ulicy Sienkiewicza. Sala główna o powierzchni ok.20m2 + 1 małe pomieszczenie + łazienka z wc i umywalką. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł3 068 m² 210,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż dwie działki budowlano-usługowe | Mietków, powiat wrocławski Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży trzech działek o łącznej powierzchni 3068 m (0,3068 ha), położonych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj od zaraz w rozkładowym mieszkaniu 2 pokojowym z balkonem w centrum miasta! lokalizacja: nadodrze - ulica Jedności Narodowej *mieszkanie jest po kapitalnym remoncie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 054 534 zł70,16 m² 15 030,42 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Stylowy apartament w Browarach Wrocławskich - nowoczesność i prestiż! Lokalizacja: ul. Jedności Narodowej, wrocław Piętro: 2/5 Metraż: 70,16m2 Odbiór: IV kwartał 2026 Forma własności:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 295 000 zł100 m² 12 950 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Doskonała lokalizacja blisko centrum przestronne apartamenty dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej ogólnodostepny taras na dachu Nowoczesny apartamentowiec położony blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

714 630 zł86,10 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lubin, mieszkanie, apartament, sprzedaż. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkania w wyjątkowej inwestycji. Inwestycja zlokalizowana 5 minut samochodem od ścisłego centrum Lubina. Mieszkania są bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł1 000 m² 560 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana idealna pod dom jednorodzinny w miejscowości Żerniki Małe, 2km od Tyńca Małego, 5 km od Bielan Wrocławskich. - powierzchnia 1000 m2, - przy spokojnej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²72 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronny jasny lokal na obrzeżach Świdnicy! Na powierzchnię lokalu składa się sala główna. Lokal ma dostęp do pomieszczeń higieniczo-sanitarnych znajdujących się na korytarzu.

Szczegóły ogłoszenia

64,96 zł/m²254 m² 16 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal o powierzchni 254 m2 zlokalizowany w pięknej, zabytkowej kamienicy w centrum miasta! Lokal po generalnym remoncie, gotowy do wynajęcia od zaraz, idealny do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł125 m² 7 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Oferuję na sprzedaż wyjątkowy, przytulny dom szeregowy położony w miejscowości Kiełczówek, na kameralnym osiedlu bezpośrednio graniczącym z terenami rekreacyjno-leśnymi. Dom wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:801 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu wolnostojącego, zaprojektowanego z myślą o komforcie i estetyce. Ten imponujący budynek o powierzchni 220 m , usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł33 m² 14 090,91 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecamy, ładne, zadbane mieszkanie w doskonałej lokalizacji, ul. Sanocka Krzyki, okolice Uniwersytetu Ekonomicznego, centrum Handlowego Wroclavia, dworzec pkp, pks, centrum Handlowego Arena, aquapark;.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż - tylko u nas! podstawowe informacje: - 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 45,19 m2 - bardzo jasne, dwustronne mieszkanie - ulica Gajowicka tuż przy przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł130 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 491 m²

Wiejski dom mieszkalny z zabudowaniem gospodarczym-stodoła,garaż. Pow. 130 m2, 5 pokoi, działka 2491 m2. Dojazd drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

633 835 zł61,16 m² 10 363,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Chcielibyśmy poinformować o promocji na naszej inwestycji Przystań Siechnice. Obowiązuje od dnia 23-03-2026 do 30-04-2026r. Każdy klient, który podpisze umowę w tym czasie ( może być.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 099 000 zł170,32 m² 12 323,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Południe Wrocławia Ołtaszyn Nefrytowa Treeplan Residence Cztery dwulokalowe wille miejskie na zamkniętym kameralnym osiedlu. Ekskluzywny i unikalny wygląd domów z wykorzystaniem dachówek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 624 zł39,01 m² 14 345,65 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera | 0 pcc | 0% prowizji - Przestrzeń pełna światła, elegancki minimalizm i atmosfera spokoju to mieszkanie, które zachwyca od pierwszego spojrzenia. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł16 784 m² 26,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Activ oferuje do sprzedaży działkę inwestycyjną ( 1,67 ha ) w bardzo dobrej lokalizacji przy drodze krajowej dk94. Działka przeznaczona jest w planie miejscowym pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie położone przy ul. Przyjaźni na wrocławskich Krzykach. O powierzchni 63 m2 znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym. Lokal znajduje się.