dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 429 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 429 ogłoszeń

60 zł/m²225 m² 13 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa w dobrym standardzie. Całość -niezależny moduł - składa się z kilku pomieszczeń biurowych, salki konferencyjnej, holu, toalety, pomieszczenia socjalnego.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł52,90 m² 7 731,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Prezentujemy Państwu klimatyczne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na I piętrze w okolicach Centrum Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania ok. 53 m2 składa się salon, sypialnia, otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa o powierzchni 1687m2 przy ul. Jagodowej, w pobliżu drogi wojewódzkiej 359 - dawna dk5) w Ligocie Pięknej, blisko zjazdu/wjazdu na węzeł Kryniczno - trasa S5.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Serdecznie zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł26,50 m² 13 962,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż kompaktowe, funkcjonalne mieszkanie z antresolą, usytuowane w kamienicy przy ul. Komuny Paryskiej. To idealna propozycja dla osób, które cenią unikalny charakter przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

897 000 zł132 m² 6 795,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Ok./Oleśnica/bliźniak/5pok./garaż/ogród/2026/top Prezentujemy Państwu unikalną inwestycję tuż przy Oleśnicy. Przedstawiamy 16 wyjątkowych domów w zabudowie bliźniaczej, które zostały.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu dwie działki wypoczynkowo-rekreacyjną w Sulistrowiczkach, gmina Sobótka Działka nr 121/1 o powierzchni 998 m2 i działka nr 121/2 o powierzchni 1113 m2 Cena 166.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł225,10 m² 10 618 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

To jedno z najbardziej pożądanych miejsc w okolicach Wrocławia dla osób szukających kontaktu z Naturą 2000, przy jednoczesnym zachowaniu sprawnego dojazdu do miasta. Gmina Miękinia.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł41,06 m² 12 152,95 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Drukarska/2pok/parter/balkon/piwnica/winda/top Prezentujemy Państwu na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 41m2 przy ul. Drukarskiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na parterze/ 11.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem. Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Prądzyńskiego. Na powierzchnię lokalu składają się dwa ustawne pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł69 m² 11 144,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z antresolą | 36 m + pełnowymiarowa antresola | Krzeptów Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Krzeptowie o powierzchni 36 m ujętej w księdze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 449 000 zł160,01 m² 9 055,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Wrocław/okolice/klecina/5pok./premium/dom/bliźniak Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękną wille w zabudowie bliźniaczej przy ulicy Czekoladowej we Wrocławiu. 18 budynków dwulokalowych, tym 4.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł89,17 m² 8 523,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Z przyjemnością oferujemy Państwu własnościowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 89,17 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w nowoczesnym, zadbanym apartamentowcu z 2013 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 150 000 zł235 m² 17 659,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:20 752 m²

Bajecznie położona rezydencja w prywatnym lesie - dyskrecja, spokój i przestrzeń. Nieruchomość To nie jest adres, który się odwiedza. To miejsce, do którego się wraca myślami. Ponad 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł859,20 m² 1 629,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna - wałbrzych, ul. Bogusławskiego Na sprzedaż przestronna nieruchomość zabudowana budynkiem użytkowym o ogromnym potencjale inwestycyjnym, położona.

Szczegóły ogłoszenia

849 999 zł67,01 m² 12 684,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Ciche, przestronne, słoneczne (wystawa północ-południe) i w pełni rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 67.01m2, z balkonem, na 2 piętrze (bez windy) kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł179,10 m² 2 004,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:721 m²

Idealna inwestycja w sercu Boguszowa-Gorc! Przestronny budynek usługowo-gospodarczy z potencjałem rozwoju Szukasz nieruchomości, która łączy funkcjonalność, lokalizację i możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł110,20 m² 6 896,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1987

Oferujemy na sprzedaż eleganckie i przestronne pięciopokojowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w urokliwej dzielnicy Jeleniej Góry - Cieplicach Mieszkanie o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł70 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz od zgiełku miasta, a jednocześnie chcesz urządzić wnętrze dokładnie według własnego gustu? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż rozkładowe , 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 307 654 zł113,25 m² 11 546,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Bezpośrednia oferta. Skrajny segment. Duży ogród. Klient Ostatni moment na indywidualne zmiany w projekcie. Przedstawiam Państwu ofertę domu w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł126 m² 9 119,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Ok. Opolska Bliźniak/4 pok/125m2/lux Polecamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej położony okolice ul. Opolska , na spokojnym osiedlu. Nieruchomość została wykończona w podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł119,20 m² 11 325,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 182 m²

Elegancki dom z dopracowanym ogrodem i fotowoltaiką | Nieciszów pod Wrocławiem [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Elegancki, wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

-For English contact me directly- na wynajem piękne Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41 metrów kwadratowych. Mieszkania posiada wspaniała aranżacje, mieszkanie jest bardzo jasne i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Tylko u Nas! Do sprzedaży mieszkanie w Lutomii Dolnej w wielorodzinnym budynku, osobne wejście do mieszkania przez ganek. Mieszkanie o powierzchni 64m2 w którego skład wchodzi; -.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł60,70 m² 13 920,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Top Apartament / 3 pokz/taras/2019/garaż /komórka Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Gazowa, inwestycja Di Trevi (2019) Na sprzedaż jasne, komfortowe i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

= wyłączność = Do wynajęcia oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane w budynku przy ulicy Kasztelańskiej 44, na wałbrzyskiej dzielnicy Podzamcze. Na powierzchnię użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł55 m² 7 818 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na 1. piętrze w zadbanej, ocieplonej kamienicy po przeprowadzonej modernizacji. Lokal charakteryzuje się bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł71,71 m² 4 950,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Przestronne mieszkanie w spokojnej okolicy w otoczeniu gór - na sprzedaż. Wgn Nieruchomości Kłodzko prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 71,71 m2 znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł183,50 m² 4 359,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 137 m²

Przestronny dom z ogrodem | Wszewilki k. Milicza | 183 m | Garaż | 11 arów działki Na sprzedaż wyjątkowy dom położony w sercu Doliny Baryczy w malowniczej miejscowości Wszewilki,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż przytulne mieszkanie położone na I piętrze w kamieniczce przy ul. Górnej w Szklarskiej Porębie. Atuty tego mieszkania! - oszczędność czasu na remont - przekazanie.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł100 m² 6 790 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:460 m²

Długołęka/tarasx2/dom/ogród/parking/hit/okazja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom, jednorodzinny dwulokalowy w Długołęce 100,74m. Osobny wjazd, osobne dwa wejścia do domu. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

656 333 zł54,74 m² 11 990,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: mateusz Porada tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku, w zachodniej części Wrocławia, na osiedlu Maślice. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł29 m² 5 482,76 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 29 m | 2 pokoje | piaskowa góra | wałbrzych VI piętro | Winda | Cena: 159 000 zł Kompaktowe, funkcjonalne mieszkanie w jednej z najbardziej rozpoznawalnych dzielnic Wałbrzycha.