dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 440 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 440 ogłoszeń

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Bolesławiec oferuje do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe z balkonem o powierzchni 52,3 m , położone w Bolesławcu przy ul. Aleja Wojska Polskiego. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł120,54 m² 4 065,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oborniki Śląskie - Siemianice, dom wg projektu firmy archon "dom w zielistkach 11 pow. 120,54 m2 na działce 500 m2. Inwestycja w fazie początkowej. Cena 490 000 zł za stan surowy otwarty. Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł34,10 m² 15 395,89 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż świeżo wyremontowane, nowocześnie wykończone 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,10m2 z loggią na Popowicach. Mieszkanie położone na 9 piętrze w 10 piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

10 500 000 zł1 683,70 m² 6 236,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   oferta sprzedaży budynku biurowego Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna zlokalizowana we Wrocław, przy ul. Krakowskiej. Oferta obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w Chojnowie położona jest w południowej części miasta przy ul. Leśnej wśród istniejącej zabudowy jednorodzinnej. Wszystkie media istnieją w drodze ul. Leśnej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł69,73 m² 16 492,18 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: julia Andrulewicz tel.   licencja pfrn nr 28332 Otoczenie: mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy wuwa2, która jest znana z modernistycznej architektury.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Hala Targowa "tęcza" przy ul. J. Bajana 1 we Wrocławiu oferuje lokal do wynajęcia o powierzchni 16,74 m2 na parterze obiektu. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych najmem lokalu na działalność.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł210 m² 2 476,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 162 m²

Dom z duszą bez wilgoci ok 28km od granic Wrocławia bardzo dobry dojazd 18 min samochodem na Bielany Wrocławskie. Pociągiem w pół godziny do centrum Wrocławia, autobus-przystanek pod domem ok.

Szczegóły ogłoszenia

6 750 zł250 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Do wynajęcia hala usługowo-produkcyjna z możliwością podziału na niezależne moduły. Lokalizacja: oława 3 Maja bardzo dobry dojazd, blisko terenów przemysłowych i głównych tras Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1000 m2 (22 x 45,5) w miejscowości Pieszków. Nr ewidencyjny 698/11. Działka położona jest w obrębie miejscowości Pieszków,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, nowoczesne mieszkanie świeżo po generalnym remoncie! Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowej kamienicy przy ul. Żeromskiego. Lokal został stylowo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ciche miejsce w centrum miasta z licznymi kawiarniami i restauracjami na wyciągniecie ręki. Luksusowe apartamenty wykonane w nowoczesnej technologii, przemyślanej konstrukcji.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł46,40 m² 12 262,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,40 m położone we Wrocławiu przy ulicy Jackowskiego, na pograniczu Biskupina i Bartoszowic. Lokal znajduje się na 4. (najwyższym) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł122,53 m² 3 999,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oborniki Śląskie - Siemianice, dom wg projektu firmy archon "dom w sasankach 4 pow. 122,53 m2, na działce 500 m2 gotowy do sprzedaży. Cena 490 000 zł za stan surowy otwarty. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł56 m² 3 839,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje + ogródek 280 m + garaż | czynsz 150 zł | Głuszyca | od właściciela Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dużą, prywatną przestrzenią do codziennego użytku ogródkiem ok. 280.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 352 mkw w okolicach ul. Idzikowskiego, nadający się na usługi, handel. Lokal parterowy, okna witrynowe w budynku mieszkalnym Aviator Park. Cena najmu- 45 zł /m2, do tego.

Szczegóły ogłoszenia

597 000 zł48,80 m² 12 233,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe na Krzykach przy ul. Wietrznej. Mieszkanie ma układ pozwalający zmienić mieszkanie z 2-pokojowego na 3 pokoje. Bardzo dobra lokalizacja, dobre połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4 pokoje | 71 m | Świetna lokalizacja | Idealne dla rodziny Na wynajem przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71 m , składające się z 4 pokoi. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 836 zł60,02 m² 11 143,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc i bez prowizji. Don t hesitate to call, i speak English and German. Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,02.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł96,30 m² 4 974,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Bolesławiec oferuje do sprzedaży przestronne mieszkanie położone na pierwszym piętrze kamienicy w miejscowości Zebrzydowa, gmina Nowogrodziec, powiat bolesławiecki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Osiedle Panoramy Ślężańskiej to nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana w Sobótce z myślą o osobach ceniących nowoczesny standard życia, spokojne otoczenie oraz bliskość przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bezpośrednio: piękne, wyremontowane mieszkanie 38m w odnowionej kamienicy z parkingiem Boguszów-Gorce! Najważniejsze informacje: miejscowość: boguszów-Gorce Powierzchnia: 38.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł330 m² 1 969,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:6 700 m²

Do sprzedania dom z budynkami gospodarczymi posadowiony na działce o pow. 1841 m2 , oraz przyległe 3 działki niezabudowane o łącznej pow. 4900 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna klimatyzowana kawalerka w doskonałej lokalizacji blisko centrum, w nowym budynku! Mieszkanie ma powierzchnię ponad 25 m2. Kawalerka w pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

950 zł27,40 m² 34,67 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

= kontakt magdalena cecotka tel:   = kawalerka 27,42M2, umeblowana, pokój Z aneksem kuchennym, przedpokojem Z kabiną , umywalką I pralką, osobne wc, winda xip/xip wałbrzych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 600 zł

Kwiecień czynsz bezpłatnie - możesz wprowadzić się w ten weekend. Do wynajęcia komfortowe pokoje w odświeżonym mieszkaniu dla spokojnych osób pracujących Nowowiejska, wrocław Szukam.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy Państwu na sprzedaż 4 działki rolne nr 77;79/2;80/1;80/2) o łącznej powierzchni 8,06 ha (80 600 m ) w malowniczej wsi Mielnik koło Bystrzycy Kłodzkiej. Działki zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł56,18 m² 12 442,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz azylu od miejskiego zgiełku, nie rezygnując z komfortu? To mieszkanie na Osiedlu Malowniczym (marszowice/leśnica) łączy nowoczesną funkcjonalność z bezpośrednim sąsiedztwem natury.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal z dużymi witrynami o powierzchni użytkowej 86 m2, dwa pomieszczenia plus zaplecze socjalne przy ul. Braniborskiej. Idealnie nadaje się pod gastronomię, usługi lub biuro. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł33,80 m² 6 804,73 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż własnościowe 2-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 33,8 m2 zlokalizowane w 8-piętrowym bloku, piętro 3 na Osiedlu Przylesie ulica Wronia. Szczegóły lokalu:.

Szczegóły ogłoszenia

38 400 zł2 400 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni ok. 2400 m w bardzo dobrej lokalizacji w Bolesławcu. Obiekt idealnie sprawdzi się pod działalność magazynową, logistyczną lub produkcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal o pow. 53 m2 w centrum uzdrowiska Polanica- zdrój. Nieruchomość w samym sercu uzdrowiska Polanica- zdrój na granicy Parku Leśnego i w bardzo bliskim sąsiedztwie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2338 m , położona w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji pod Wrocławiem w Żernikach Wrocławskich, gm.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł152 m² 5 394,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1940

Oferta na wyłączność. Biuro nieruchomości Pod Śnieżką, oferuje wyjątkową połowę willi - przestrzeń i natura w sercu Jeleniej Góry. Na sprzedaż połowa klimatycznej willi z ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027