dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 440 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 440 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 050 102 zł65,97 m² 15 917,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament z balkonem ul. Tkacka, pilczyce, wrocław Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 65,97m , położone w nowoczesnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

835 055 zł39,26 m² 21 269,87 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: weronika Woźniak tel.   Nr licencji pfrn 30960 Prezentujemy wyjątkową nieruchomość o powierzchni 39,26 m, łączącą wielkomiejski styl z kameralnym komfortem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł142,61 m² 6 030,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:518 m²

Oferta bezpośrednio od dewelopera. Dom 6 pokojowy w zabudowie bliźniaczej pod Wrocławiem z dużym ogrodem i garażem w bryle budynku. Klient Zakup możliwy dla obywateli z po za ue.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie zlokalizowane w Wrocław, w dzielnicy Stabłowice. Lokal znajduje się na 4. piętrze w 6-piętrowym budynku z 2013 roku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł84,79 m² 10 602,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Dwupoziomowe mieszkanie 84,79 m z 2011 r. 4 pokoje. Wysoka ul. Brzozowa 13 Sprzedam nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie w nowym budownictwie z 2011 r. w Wysokiej gmina Kobierzyce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie | Prądzyńskiego 51 | Winda | Garaż | Balkon Do wynajęcia , 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,2 m , położone na 6. piętrze budynku z 2013 roku, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

700 zł369 m² 1,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajem gruntu położonego w Złotym Stoku przy ul. Kolejowej, woj. dolnośląskie, działka nr 327. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

931 476 zł52,61 m² 17 705,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowy apartament W centrum doskonała lokalizacja - gwarantowany wynajem 15 minut spacerem do wrocławskiego rynku bliskość uczelni wyższych dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej.

Szczegóły ogłoszenia

159 900 zł138,70 m² 1 152,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1955

Oferta sprzedaży lokalu użytkowego z potencjałem - spokojna okolica, blisko parku i pkp oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze Opis nieruchomości: wombat nieruchomości oferuje na.

Szczegóły ogłoszenia

823 678 zł30,62 m² 26 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż studio o powierzchni 30,62 m , usytuowane w prestiżowej inwestycji Bernardyńska 4 we Wrocławiu. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze. Przestrzeń została tak.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł200 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Ogłoszenie dotyczy sprzedaży domu jednorodzinnego, wymaga on kapitalnego remontu. Posiada on dwa wejścia, z przodu i z tyłu. Ma około 200m2 Chętnych zapraszam na obejrzenie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 466 zł108,70 m² 10 114,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z trzech nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 25 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł220,53 m² 8 615,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:495 m²

Opis Połowa domu w zabudowie bliżniaczej w Szklarskiej Porębie Górnej Sprzedam pół domu (bliżniak) o kubaturze 932.46 m3, położonego w odległości 200 m od dolnej stacji.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 143 m² 113,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

= wyłączność = Na sprzedaż oferujemy Państwu działkę położoną w zacisznym i zielonym zakątku Jedliny Zdrój, w rejonie Glinicy. Działka zlokalizowana jest na wzniesieniu, skąd.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł26 m² 55,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w atrakcyjnej lokalizacji: ul. Rynek w Bolesławcu. Kawalerka składa się z :1 pokoju z oknem, kuchni z oknem, przedpokoju, łazienki z wc. Umeblowana: nowa kanapa,.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł55 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 55 m tuż przy starówce wrocławskiej. Bliska okolica Starego Miasta i Rynku gwarantują regularny i stały dochód. Apartament sprzedawany.

Szczegóły ogłoszenia

249 999 zł61 m² 4 098,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w kamienicy i składające się z: - jasnego salon z aneksem kuchennym, - dwóch sypialni - łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²183,45 m² 9 173 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Biuro 183 m | Ścisłe centrum | 9172 zł + vat | Parking Do wynajęcia funkcjonalna powierzchnia biurowa o metrażu 183 m , zlokalizowana w ścisłym centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł60,78 m² 14 297,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Polecam państwu przestronne 3 pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem na Poświętnym. Lokal składa się z 2 ustawnych pokoi, salonu z aneksem kuchennym, z którego jest wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł11 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1,15 ha , położona w miejscowości Zakrzyce (gmina Miękinia), pomiędzy miejscowościami Gałów i Lutynia , zaledwie 9 km od Wrocławia - Leśnicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Legnica, lokal pod usługi, biuro, sklep, wynajem. DO wynajęcia lokal W ścisłym centrum legnicy O pow. 64 m2. Położony przy głównym deptaku starego miasta. Lokal do wynajęcia od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł51,34 m² 54,54 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 51,34m2. Mieszkanie położone na 1 piętrze w budynku bezczynszowym w centrum miasta Polkowic. Świetna lokalizacja tuż obok Rynku Polkowic.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł9 789 m² 33,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rusko, gm.Malczyce (pow.Średzki) - > Na sprzedaż działka 9789 m2 z MPZP - przeznaczenia pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną Działka położona jest w malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Remigiusz Pawlicki tel.   * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe w I Kwartale 2028 * Mieszkanie w modułach szeregowych Przestronny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 000 zł151,48 m² 7 585,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:246 m²

Bezpośrednio od dewelopera Brak Prowizji Brak Podatku pcc Lokalizacja: iwiny (gmina Siechnice), tuż przy granicy Wrocławia Powierzchnia domu: 150,80 m Działka: od 182 do 246 m ( ogrody od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,25 m , położone w kameralnej, nowoczesnej inwestycji w Siechnicach. To propozycja dla osób poszukujących harmonii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 795 882 zł76,50 m² 23 475,58 zł/m²

 

Piętro:14/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Apartament premium w wyjątkowej wrocławskiej inwestycji. - powierzchnia 76,54 m2 - pokój dzienny z aneksem kuchennym 24,64 m2 - 3 sypialnie: 11,26 m2 | 10,94 m2 | 8,93 m2 - przedpokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji Mam przyjemność zaoferować 3-pokojowe mieszkanie na Ołbinie. Mieszkanie charakteryzuje się korzystnym układem, który można jeszcze dopasować do swoich.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł52,53 m² 57,11 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Paweł Grzesik Tel.   do wynajęcia przestronne 2-pokojowe mieszkanie Z garażem | belvedere park, ul. Przyjaźni Na wynajem komfortowe i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł27 200 m² 47,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna w Sosnówce 27200 m Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 27200 m , położona w malowniczej miejscowości Sosnówka, w gminie Podgórzyn - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł37,27 m² 17 681,78 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja Odkryj zalety bezkompromisowej lokalizacji i nowoczesnej architektury. Mieszkaj, wynajmuj lub otwórz biuro ścisłym centrum Wrocławia. Lelewela to odważna realizacja w sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł220 m² 2 268,18 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż duże, nietuzinkowe mieszkanie z osobnym wejściem, położone na działce o powierzchni 248 m2 w Pieszycach, tuż pod Górami Sowimi. Bardzo dobra lokalizacja!oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

9 działek, blisko media, w pobliżu jezioro, rakowice Wielkie. Ogłoszenie dotyczy jednej działki. Na sprzedaż działka gruntu o powierzchni 1208 m2, położona w miejscowości Rakowice.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania z garderobą i balkonem na Kozanowie! Opiekun nieruchomości: maria Woźniczka tel.   *** Oferta wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 60 m , położone w budynku z cegły. Lokal wyróżnia się świetnym układem - na trzy strony świata (wschód południe zachód) oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

|do wynajęcia| - dostępne od zaraz. Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie 3 pokojowe w nowym budownictwie, przy ul. Chałupniczej. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia użytkowa mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

344 400 zł3 922 m² 87,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż Nr oferty: stdoc8940 Kategoria: działki Lokalizacja: miłogostowice opis Przedstawiamy na sprzedaż działki pięknie usytuowane z dostępem do drogi. Prąd, kanalizacja i woda.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł176 m² 5 056,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Zapraszam do zakupu domu w miejscowości Twardogóra. Dom o powierzchni użytkowej 176,66 m2 położony na 30 arowej działce. Budynek wolnostojący, częściowo podpiwniczony, parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

959 000 zł133,29 m² 7 194,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

| możliwość zakupu przez obcokrajowców Продається житловий будинок з додатковою земельною ділянкою біля нього. Є можливість.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł42,40 m² 6 839,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania 2-pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie zlokalizowane w okolicy Galerii Nowy Rynek. W skład powierzchni użytkowej wynoszącej.

Szczegóły ogłoszenia

15 390 zł561 m² 27,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:561 m²

Piękna Rezydencja na Tarninowie wynajem: nr oferty: wbdoc6228 Kategoria: willa Miasto: legnica Lokalizacja: tarninów Powierzchnia użytkowa budynku: 513 m2 Powierzchnia działki: 561 m 2 Materiał:.