dowolna

Budynki użytkowe na wynajem dolnośląskie - Oferty wynajmu budynków użytkowych

377 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

377 ogłoszeń

22 500 zł1 500 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:11 m²

Lokalizacja: okolice Środy Śląskiej położony przy drodze krajowej numer 94, obiekt zlokalizowany w rejonie przemysłowym dobrze skomunikowanym z drogami krajowymi. Dojazd drogą asfaltową, bez.

Szczegóły ogłoszenia

21 000 zł400 m² 52,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia halę magazynowo-produkcyjno-usługową. Obiekt idealny pod działalność serwisową z częścią ekspozycyjną. Przy głównym ciągu komunikacyjnym. Hala około 300 m kw,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala produkcyjna/magazyn Lokalizacja: świdnica, dojazd asfaltowy, także dużym autem, tirem. Hala o powierzchni ok 150m2, kształt zbliżony do prostokąta. Czynsz 3000zł brutto. Oferta Agencji Izyda.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł1 000 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

W przypadku tej nieruchomości pośrednik nie pobiera prowizji od najemcy. Wynajmij 1000 m magazynu wysokiego składowania z regałami o wysokości 4,8 m, idealny do optymalnego przechowywania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

English below: **wynajem Hali Magazynowej z Zapleczem Socjalnym i Biurowym w rejonie Bielan Wrocławskich.** Szczegóły obiektu: Całkowita powierzchnia : od - 1200 m do 2850 m2 > Hala.

Szczegóły ogłoszenia

18 350 zł500 m² 36,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia magazynowo - biurowo - usługowa. Nieruchomość usytuowana na północnej stronie Wrocławia, z szybkim dostępem do głównych dróg o znaczeniu lokalnym.

Szczegóły ogłoszenia

24 900 zł700 m² 35,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Oferujemy do wynajęcia nowoczesną halę magazynowo - produkcyjną o łącznej powierzchni ponad 700 m , składającą się z przestronnej części magazynowej, komfortowych biur, pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

22 500 zł750 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Szukasz nowoczesnej hali przemysłowej, magazynowej, potrzebujesz przestrzeni biurowej, placu, miejsc parkingowych? Zależy Ci na lokalizacji zapewniającej bezpośredni dojazd tirów? Chcesz aby Twoi.

Szczegóły ogłoszenia

28 000 zł1 000 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia Hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni około 1000 m2 w tym pomieszczenia biurowo-socjalne około 130m2. Hala posiada działającą suwnice 3 T. + 2 T. Wysokość hali 7 m. Bramy.

Szczegóły ogłoszenia

12 600 zł700 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Hala Produkcyjno - Magazynowa. Do wynajęcia obiekt produkcyjno magazynowy. Powierzchnia 700 m2 możliwość powiększenia. Do 1000 m2. Wysokość 6m do 8m. Brama rozładunkowa poziom "0" o wymiarach - 4.

Szczegóły ogłoszenia

12 600 zł360 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt magazynowo - usługowy o szerokich możliwościach prowadzenia działalności gospodarczej. Sporty, handel szeroko pojęty, usługi. Hale - 360 m2 Wysokość hali od 3m do 5 m. Cena - 35 zł/m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 €400 m² 5 €/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:118 600 m²

DO wynajęcia hale/magazynowo/produkcyjne/park logistyczny W zgorzelcu! Do wynajęcia hale/ magazynowo/produkcyjne o powierzchni od 400 do 12.500 m2 położone w Zgorzelcu. Obiekt wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł125 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia pomieszczenia magazynowo-produkcyjne o powierzchni 125 m2. 3 pomieszczenia magazynowe + zaplecze socjalne i biurowe. Plac parkingowy utwardzony i ogrodzony. Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł600 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala produkcyjno- magazynowa o powierzchni około 600 m2,suwnica 5t, posadzka betonowa, doświetlenie naturalne, ogrzewanie. Dowolna moc energetyczna. Dodatkowo pomieszczenia socjalno-.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł220 m² 15,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Kategoria: hala magazynowa do wynajęcia Lokalizacja: legnica, ob. Stare Piekary Powierzchnia budynku: 220 m 2 Do wynajęcia hala magazynowa położona w Legnicy, obręb Stare Piekary. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł1 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia magazyn/halę o powierzchni 1000 m kw.(możliwy podział) Posadzka przemysłowa, duża brama rozładunkowa. Opcja wynajęcia placu-dowolna powierzchnia. Dojazd samochodów.

Szczegóły ogłoszenia

29 900 zł1 073,29 m² 27,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Lokalizacja: oferujemy na wynajem budynek o przeznaczeniu biurowym zlokalizowany przy ul. Skarbka w Legnicy. Opis nieruchomości: obiekt o powierzchni równej 1073,29m2 składa się z: -piwnic.

Szczegóły ogłoszenia

14 250 zł570 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia ogrzewany magazyn 570 m kw., wysokość ok. 6 m, posadzka przemysłowa niepylna, duża brama rozładunkowa z poziomu zero, świetliki. Na terenie magazynu pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Biuro Nieruchomości get house prezentuje lokal usługowy w ścisłym centrum Lwówka Śląskiego. Lokal o powierzchni 102 m2 usytuowany jest na działce nr 167/1 o powierzchni 183 m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Wynajmiemy halę produkcyjno - magazynową z bramą wjazdową o powierzchni roboczej 70 m2. Na hali znajduje się biuro z osobnym wejściem i toaleta. Dodatkowo wydzielona jest część.

Szczegóły ogłoszenia

11 900 zł360 m² 33,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia magazyn/halę produkcyjną o pow.360 m kw. wysoka moc energetyczna, wysokość ok.6 m, posadzka przemysłowa niepylna o nacisku 5 t/m kw. Na terenie hali pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

26 000 zł770 m² 33,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy ofertę najmu hali produkcyjno-magazynowej o powierzchni 620 m , uzupełnionej o funkcjonalną powierzchnię biurowo-socjalną o powierzchni 150 m . Kluczowe atuty.

Szczegóły ogłoszenia

28 000 zł888 m² 31,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę wynajmu wolnostojącej nieruchomości magazynowo- produkcyjnej z funkcjonalnym zapleczem socjalno-biurowym, o łącznej powierzchni 888 m . To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

1 859 zł46,47 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę wynajmu lokalu oznaczonego numerem 91, złożonego z trzech pomieszczeń o pow. 15,45 m2 (biurowe).

Szczegóły ogłoszenia

72 975 zł5 000 m² 14,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na wynajem powierzchnię produkcyjną lub magazynową o powierzchni 50 00 m , zlokalizowaną we wschodniej, dogodnej części Wrocławia. Obiekt znajduje się w sąsiedztwie ważnych.

Szczegóły ogłoszenia

9 100 zł350 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt magazynowo biurowy w strefie przemysłowej, wrocław-Suchy Dwór A4 Park. Do wynajęcia pomieszczenie magazynowo - biurowe o pow. 420 m ( wydzielone z hali 820 m będącej.

Szczegóły ogłoszenia

20 160 zł560 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia halę magazynową. Standard powierzchni: - posadzka niepylna - nośność posadzki 5t/m2; - 6m-7m wysokości; - 1 brama z poziomu 0 - oświetlenie zewnętrzne placów manewrowych,.

Szczegóły ogłoszenia

17 300 zł638 m² 27,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesna hala magazynowo produkcyjna w standardzie A Podstawowe cechy nieruchomości: > Solidna posadzka niepylna o nośności aż 5 ton na m , gwarantująca bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł800 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:15 m²

Pałac na sprzedaż, lub wynajem, z możliwością okazjonalnej dzierżawy. Zapraszamy do współpracy firmy organizujące imprezy okolicznościowe. 20 pokoi, łącznie 70 miejsc noclegowych, duża.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł1 500 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia obiekt magazynowy o powierzchni 1500 m kw. Magazyn doświetlony, posadzka przemysłowa niepylna, wysokość 6,5m, 3 bramy wjazdowe 4,2 x 4,5m.Moc energetyczna 170KW.

Szczegóły ogłoszenia

26 946 zł998 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesna hala magazynowa w standardzie A - doskonała propozycja dla Twojego biznesu! Lokalizacja to klucz - oferowana powierzchnia znajduje się w strategicznym punkcie, zaledwie kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

66 000 zł2 000 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia halę magazynową. Standard powierzchni: - posadzka niepylna - nośność posadzki 5t/m2; - 6m-7m wysokości; - 4 bramy z poziomu 0 - oświetlenie zewnętrzne placów manewrowych,.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł200 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:93 000 m²

Magazynowanie + pełna logistyka towaru/palet 200 2000 m przyjmowanie, składowanie, kompletacja, wysyłki Oferujemy outsourcing logistyczny w nowoczesnym centrum magazynowym Prologis w Kątach.

Szczegóły ogłoszenia

123 000 zł7 000 m² 17,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Nowa hala magazynowo-produkcyjna o powierzchni 7 tys mkw położona na terenie przemysłowym w otoczeniu innych obiektów halowych z pełną infrastrukturą techniczną doskonała dla.

Szczegóły ogłoszenia

37 675 zł685 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Lokal usługowy/ biurowy/magazynowy Do wynajęcia powierzchnia 685 m2 : - 333m2 open space - 8pokoi - łazienka,toalety Opis: lokal po remoncie ,wysokość stropu ok 4 m,wykładzina, ogrzewanie, moc.

Szczegóły ogłoszenia

22 800 zł1 200 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 1200 m . > posadzka przemysłowa niepylna > brama wjazdowa > bardzo wysoka moc energetyczna > wysokość 7 m > ogrzewanie gazowe > możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 055 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się ofertą budynku handlowo-usługowego na sprzedaż w atrakcyjnej części Wołowa. Idealne miejsce na otwarcie sklepu, piekarni, restauracji, bawialni dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

11 200 zł1 400 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Do wynajęcia hala/magazyn o powierzchni 1400 metrów kwadratowych. Wolna powierzchnia znajduje się na drugiej kondygnacji w piętrowej hali. Obiekt położony jet przy trasie S3 2 km od zjazdu na.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł2 300 m² 19,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia zabytkowy obiekt w centrum Legnicy. Piękna architektura budynku stwarza niepowtarzalny, unikatowy, industrialny klimat. Powierzchnia budynku 2300 metrów kwadratowych podzielona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

27 600 zł345 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Opis: hala - magazyn - Salon sprzedaży - wrocław krzyki lokal z dużą witryną od ulicy : na salon mebli , kafelek, itp Do wynajęcia hala o powierzchni około 350 mkw w tym przylegające.

Szczegóły ogłoszenia

77 500 zł3 100 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Kompleks handlowo-usługowy w Głogowie Na wynajem oferujemy nowoczesny obiekt handlowo-usługowy o powierzchni 3 100 m , zlokalizowany w Głogowie w doskonale skomunikowanej części.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij