dowolna

Budynki użytkowe na wynajem dolnośląskie - Oferty wynajmu budynków użytkowych

377 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

377 ogłoszeń

15 000 €3 000 m² 5 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Polecamy nową halę magazynową o powierzchni 3000mkw w Bolesławcu w pobliżu zjazdu na A4. Hala będzie gotowa do użytku od 1 lipca 24. Minimalny moduł do wynajęcia 750mkw Wysokość hali.

Szczegóły ogłoszenia

15 750 zł630 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa 630m2 wraz z zapleczem socjalno-biurowym 130 m2. Magazyn o wysokości 6,5m do -7 m, 1 brama o wymiarach 4,4 x 4 m, posadzka przemysłowa, brak.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł417 m² 26,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa z zapleczem o powierzchni 417 m.kw. posadzka przemysłowa niepylna, świetliki, brama wjazdowa. Część socjalna. W opcji wynajem placu utwardzonego,.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł364 m² 54,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do wynajęcia budynek wolnostojący, w bezpośrednim sąsiedztwie Wrocławia. Obiekt świeżo po generalnym remoncie (nie były jeszcze użytkowany!) o powierzchni 364 m2, w obecnej formie.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł560 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Do wynajęcia budynek pod przedszkole, żłobek lub kameralną szkołę - Wrocław, dzielnica Krzyki Funkcjonalny obiekt położony w centralnej części dzielnicy Krzyki, przeznaczony pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Z akład produkcyjno - magazynowy w Obornikach Śląskich. Obiekt wybudowany w 1975 roku i rozbudowany w latach 2013- 2016. Powierzchnia użytkowa 1669,16m2, pow. zabudowy - 1812 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł218,63 m² 19,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu powierzchni magazynowej 218,63 m2, zlokalizowanej w budynku magazynowym we Wrocławiu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 zł1 000 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna hala produkcyjno magazynowa- o powierzchni około 1000 m2 + biura do 300 m2. istnieje możliwość wynajęcia dodatkowej powierzchni magazynowej około 700 m2 oraz, powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł270 m² 18,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa murowana, z zapleczem socjalnym, brana wjazdowa wysokości 4,20 m, w Obiekcie instalacja elektryczna i oświetlenie. przy hali rampa rozładunkowa. Na terenie plac manewrowy dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:957 m²

Kontakt Robert Dutczak:   , od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00 Do zaoferowania funkcjonalny budynek usługowy z częścią mieszkalną o pow. 266m2, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł1 000 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Dojazd drogą asfaltową, bez ograniczeń tonażowych i wysokościowych transportu. Odległość od Lubina 30 km Odległość od Wrocławia 50 km Odległość od Zgorzelca 90 km Obiekt magazynowy gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

28 000 zł520 m² 53,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia - lokal usługowy 520 m z parkingiem | Wrocław Oferujemy przestronny lokal usługowy o powierzchni 520 m , składający się z dwóch kondygnacji: > parter (poziom 0): 350.

Szczegóły ogłoszenia

23 800 zł1 400 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni 1400m2 oraz biura o powierzchni około 100m2. Nieruchomość znajduje się przy autostradzie A4 - prowadzącej z zachodu na.

Szczegóły ogłoszenia

21 600 zł720 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt, przeznaczona pod magazynowanie/ usługi/ sporty. Hale - 360 m2 + 360 m2 Wysokość hali od 3m. do 5m. Posadzka nie pylna. Cena - 30 zł/m2. Plac 10 900 m2 cena od 5 zł do 8 zł/m2.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł837 m² 11,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Zapraszam do wynajmu nieruchomości gruntowej wraz ze znajdującym się na niej budynkiem biurowo - magazynowo - produkcyjnym w miejscowości Zawidowice, dolnośląskie Nieruchomość położona na.

Szczegóły ogłoszenia

6 358 €1 987 m² 3,20 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferujemy do wynajęcia nowoczesną halę magazynową, idealną dla firm logistycznych, produkcyjnych oraz dystrybucyjnych. Obiekt znajduje się we Wrocławiu przy ul. Targowej 2, z doskonałym dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł5 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo- produkcyjna o powierzchni 5000 m2 - łącznej powierzchni 7500 m2. Całość składa się z ( 3 segmentów po 2500 m2 ) + biuro o powierzchni od 15 do 260 m2.

Szczegóły ogłoszenia

17 850 zł510 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni około 510m2. Hala magazynowa jest po remoncie posadzki, ocieplana, z częścią doświetloną oknami do stałego przebywania ludzi, oraz z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

36 592 zł2 287 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Specyfikacja techniczna magazyn Betonowo-stalowa konstrukcja Wysokość w świetle 10 m Siatka konstrukcyjna budynek A: 12 x 27 m Wytrzymałość posadzki budynki A i C: 6t/m.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł1 200 m² 10,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:922 m²

Wynajem Nr oferty: wbdoc7724 Kategoria: budynek biurowo- usługowy Miasto: legnica Dzielnica: centrum miasta Powierzchnia użytkowa: 817 m2 Powierzchnia całkowita: ok. 1200m2 Ilość pokoi: 16 opis:.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł120 m² 20,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 m²

Budynek usługowo-magazynowy wielopoziomowe możliwości! Lokal o powierzchni 120 m rozciąga się na trzech kondygnacjach, oferując przestrzeń dla Twojej kreatywności. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł816 m² 30,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę najmu nowoczesnego obiektu magazynowo-produkcyjnego z pełnym zapleczem biurowo-socjalnym, o łącznej powierzchni 816 m . W skład nieruchomości wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

42 750 zł2 250 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala produkcyjna o powierzchni 2250 m . > posadzka przemysłowa niepylna o nacisku 5t/m > brama wjazdowa (możliwość zwiększenia ilości) > bardzo wysoka moc energetyczna >.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł250 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Lokal, produkcyjny, magazynowy ogrzewany, czysty, odnowiony. W skład powierzchni wchodzi mały socjal, toaleta kuchnia. dostep do światlla poprzez okna. Calosc około 250 mkw, ale jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 zł66 m² 78,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę najmu wyjątkowego lokalu zlokalizowanego w samym sercu miasta, przy Placu Dominikańskim oraz ulicy Krawieckiej, w prestiżowej inwestycji Justin Center. To.

Szczegóły ogłoszenia

46 908 zł1 954,50 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna o powierzchni 1954,5 m2+ część biurowo-socjalna 332,7 m2, położona w kompleksie obiektów przemysłowych. Hala magazynowo/produkcyjna - wysokość 10m,.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł600 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Budynek Hala 3 piętrowa nadająca się na magazyn i produkcję w przemysłowej dzielnicy Chojnowa. Do autostrady A4: 6km / 10min. 7zł/m 2 netto Duża możliwość konfiguracji najmu 1.200m 2 na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 790 m²

Do wynajęcia najstarszy obiekt pensjonatowy w Świeradowie Zdroju: imponująca 250-letnia poniemiecka posiadłość wraz z piękną działką i strefą saunową. Świeradów Zdrój nazywany.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł250 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Funkcjonalna przestrzeń | idealny pod działalność Do wynajęcia hala magazynowo produkcyjna biurowa o powierzchni 250 m , zlokalizowany w gminie Środy Śląskiej, ciechów, tuż pod.

Szczegóły ogłoszenia

26 730 zł990 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na wynajem funkcjonalną halę produkcyjną o powierzchni 990 m , którą można elastycznie powiększyć aż do 4000 m w zależności od potrzeb. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

18 208 zł1 138 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn z zapleczem socjalno-biurowym o łącznej powierzchni 1138 m kw., wysokość ok. 8 m, posadzka przemysłowa niepylna, świetliki, dwa doki hydrauliczne- dojazd dla.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł360 m² 8,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w wynajmie budynku gospodarczego - hali, mieszczącego się 6 km od Świdnicy. Nieruchomość o powierzchni 360 m2, z czego parter to hala.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł1 500 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo - produkcyjna o powierzchni 1500m2. 2 bramy z rampy +2 z poziomu 0. Wysokość 6-6.30 m, obiekt murowany, posadzka betonowa. Powierzchnia biurowa ok 250m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

21 000 zł750 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt magazynowy o powierzchni 750 m kw., wysokość ok. 7m, posadzka przemysłowa niepylna, duża brama wjazdowa. Część socjalno- biurowa. Plac utwardzony, parking. Cena 21 tys.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę najmu budynku magazynowego o pow. 200 m2 przy ul. Kilińskiego 15 w Dzierżoniowie. Całość budynku ma.

Szczegóły ogłoszenia

61 750 zł3 250 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt wolnostojący w ścisłym centrum miasta. Powierzchnia 3250 m2 w tym około 300 m2 powierzchni biurowo-socjalnej. Działka 6000 m2 - z dowolną ilością miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

53 613 zł2 978,51 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

English below: **wynajem Hali Magazynowej z Zapleczem Socjalnym i Biurowym Rejon Bielan Wrocławskim** Szczegóły obiektu: całkowita powierzchnia : 2.978,51 m Hala magazynowa: 2.859,35.