dowolna

Domy na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży domów

4 857 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 857 ogłoszeń

Rynek pierwotny

883 770 zł104,92 m² 8 423,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:267 m²

Na sprzedaż komfortowy 5 pokojowy bliźniak o powierzchni 104,92 m z dwoma miejscami postojowymi i ogródkiem 179 m2. Bez prowizji oraz podatku pcc. Ostatnie domy gotowe do odbioru! układ.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł60 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 750 m²

Na sprzedaż dom do remontu ,na dużej działce w spokojnej okolicy, blisko natury i niedaleko granicy z Niemcami Ta nieruchomość to doskonała baza pod dom lub inwestycję Opis.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł320 m² 7 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż bardzo przestronny, funkcjonalny, nowoczesny, dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 180m2 oraz powierzchni całkowitej 320m2, usytuowany na zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł93,66 m² 9 075,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

Zapraszamy do zakupu nowoczesnego segmentu jednorodzinnego w inwestycji Domy w Biestrzykowie. Kameralne mini-osiedle obejmuje zaledwie 8 domów i znajduje się w spokojnej okolicy, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł207,16 m² 4 103,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Gorąco polecam dom położony w Stradomi Dolnej. Budynek sprzedawany w stanie deweloperskim, między innymi: - ogrzewanie podłogowe, - pompa ciepła, - fotovoltaika - rolety na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł162,85 m² 7 675,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:92 m²

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku pcc. Deweloperskie bliźniaki, ogród, taras, garaż Wrocław / obrzeża Bielan Wrocławskich. Budynki po odbiorze. Bestate Nieruchomości Wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 000 zł123,29 m² 5 799,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:810 m²

Dom w stanie zamkniętym - wykończony z zewnątrz, wnętrze do aranżacji według własnych potrzeb Na sprzedaż oferuję nowy dom jednorodzinny w spokojnej, zielonej okolicy, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł35 m² 34 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 568 m²

Nieruchomości ,mały domek ' polecają do sprzedaży śliczny ,w pełni wyosażony domek w cudownym miejscu nad zalewem sosnówka z bajecznym widokiem na góry Marzysz o małym ,ślicznym domk.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł169,93 m² 14 706,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:916 m²

Komfortowy dom wolnostojący wykończony wysokiej klasy materiałami budowlanymi! po kapitalnym remoncie! świetna lokalizacja! wszystkie madia! W cenie domu pozostają wszystkie meble.

Szczegóły ogłoszenia

1 770 000 zł240 m² 7 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 833 m²

"Nieruchomości Apartament" Izabella Paprocka   oferta dostępna tylko W naszym biurze! Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o pow. 240 m2 w Ligocie Pięknej na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł87,23 m² 4 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:7 464 m²

Posiadamy w sprzedaży zabytkowy dom wybudowany w 1910 roku o powierzchni użytkowej ok. 87,23 m2 z przynależącymi trzema pomieszczeniami gospodarczymi o powierzchni użytkowej ok.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł150 m² 3 860 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:395 m²

Sprzedam Dom Wolnostojący w miejscowości Głogów woj.dolnośląskie Dom dotychczas wynajmowany dla pracowników. Piękne 6 pokoi można zaprojektować pod usługi Medyczne lub kancelarię, wszelkiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 029 000 zł96 m² 10 718,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:137 m²

Oferuję na sprzedaż elegancki dom w zabudowie szeregowej, położony na kameralnym, bezpiecznym osiedlu tuż przy parku, z szybkim i wygodnym dojazdem do Wrocławia. Wnętrze zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 590 000 zł160 m² 9 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:436 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Skorzystaj z promocji cenowej Zadzwoń po szczegóły! Polecam Państwu do sprzedaży domy.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł225 m² 6 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Ekologiczny dom, wysoki standard, 6 pokoi, działka, na sprzedaż, chocianów Twój Dom Nieruchomości przedstawia wyjątkową ofertę luksusowego domu , który łączy nowoczesny design, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł175 m² 7 828,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:364 m²

Na sprzedaż prezentujemy komfortowy, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok.175 m2, posadowiony na działce o powierzchni 364m2 w Legnicy na os. Bielany.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł120 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:562 m²

Dom wolnostojący Biuro Miller prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący w gminie Mieroszów. Dom usytuowany w pobliżu centrum miasta z pięknymi widokami na góry. Powierzchnia nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł141,15 m² 11 682,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:498 m²

Opiekun oferty: katarzyna Flendrich Nr Licencji pfrn 28425 tel:   Zapraszam do zapoznania się z ofertą bardzo przestronnego lokalu mieszkalnego w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

587 000 zł160 m² 3 668,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Wspaniale położony, wolnostojący, dom mieszkalny z budynkiem gospodarczym i garażami zlokalizowany w miejscowości Studniska Dolne. Nieruchomość oddalona ok. 8 km od Zgorzelca i ok.

Szczegóły ogłoszenia

2 476 000 zł249 m² 9 944 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:612 m²

Dom premium z widokiem na Śnieżkę | Karpacz | Po generalnym remoncie To tutaj przyjeżdżają turyści z całej Polski, aby choć przez chwilę móc spojrzeć na szczyt Śnieżki. Ty możesz.

Szczegóły ogłoszenia

1 797 000 zł268,70 m² 6 687,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 556 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w cichej i zielonej części Kamieńca Wrocławskiego zaledwie 10 km od centrum Wrocławia. Bliźniak połączony garażem.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł171 m² 7 543,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 025 m²

Dom z dużą działką i potencjałem - Mysłakowice, blisko Karpacza Szukasz domu w spokojnej okolicy, z dużą zieloną działką i możliwością dopasowania do swoich potrzeb? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł117,67 m² 8 413,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:216 m²

Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, komfortowe domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, położone w spokojnej, zielonej okolicy na pograniczu Jagodna i Brochowa. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 000 zł548 m² 9 489,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:8 573 m²

Wilkszyn, gmina miękinia Do sprzedaży bardzo atrakcyjna rezydencja znajdują się w miejscowości Wilkszyn. Do o powierzchni całkowitej 548,15 mkw. (powierzchnia użytkowa 496,96 mkw.) usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

428 000 zł194,05 m² 2 205,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:534 m²

Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej (prawa strona) o powierzchni użytkowej 107,45 m , położonego na działce.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł1 240 m² 2 822,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:19 862 m²

Budynki użytkowe o pow1240m2 , na działce 19862m2. Cena 3500000zł - budynek główny nr I - dwukondygnacyjny z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej wynoszącej 909,80 metra.

Szczegóły ogłoszenia

229 900 zł220 m² 1 045 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Nieruchomości Mały Domek prezentuja ofertę bardzo atrakcyjnej ,dużej działki w znanej ,malowniczej pławnej Dom bardzo stary ,do kapitalnego remontu. Wartość nietruchomości stanowi przedewszytkim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł137,94 m² 9 061,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Twoje dzieci potrzebują ogrodu. Ty potrzebujesz spokoju. Ten dom ma i jedno, i drugie. Wyobraź sobie poranek: dzieci wybiegają prosto z domu na trawę, ty parzysz kawę na tarasie, a za.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 000 zł136,75 m² 2 925 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Oferujemy Państwu dom wolnostojący w stanie surowym otwartym. Projekt domu - "delicja". Parter wynosi 82,85 m2, a poddasze 53,90 m2 (po podłodze 84,40 m2). Parter: - salon - dwa pokoje - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł195 m² 5 128,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Piękny dom na Konradowie z sauną i jacuzzi w Wałbrzychu Dom położony na osiedlu Konradów. Nieruchomość posadowiona na działce o powierzchni prawie 500 mkw. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł146,06 m² 10 605,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

CO sprzedajemy? Skrajny dom w zabudowie szeregowej, wykończony w wysokim standardzie, o powierzchni użytkowej 146,06 m2, położony na działce o powierzchni 360 m2, w bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 000 zł580 m² 21 552 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 661 m²

Zdjęcia poglądowe-wizualizacje.Do sprzedaży przedwojenny wolnostojący dom typu rezydencjonalnego położony na działce 1450m.Dom po gruntownej renowacji, wykonanej ze szczególną dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł130 m² 9 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom wolnostojący, oferta tylko u Nas. Na spokojnej, kameralnej ulicy w miejscowości Wojkowice, zaledwie kilka minut od autostrady A4, znajduje się dom, który łączy funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł99,90 m² 7 998 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, urokliwy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 99,90 m , położony w spokojnej wsi Łoziny, zaledwie 5 km od Wrocławia. Najważniejsze informacje.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł79,34 m² 10 335,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 79,34m2 położony na pierwszym piętrze w bliźniaku (dodatkowa powierzchnia około 40m2 w przyziemiu) 1 piętro składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł180 m² 3 694,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:352 m²

Foxhouse oferuje do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w Bolesławcu na Osiedlu Kwiatowym ulica Świerkowa. Dom jednorodzinny, wzniesiony na początku lat '90,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 000 zł122,19 m² 9 403,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w spokojnej, kameralnej okolicy, otoczonej zielenią i terenami spacerowymi w Iwinach. Najważniejsze atuty: -Kameralna zabudowa -duży.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł279,71 m² 3 932,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:316 m²

N o W A C E N A Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący osiedle Przylesie Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 219,71 m z dodatkowym poddaszem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł400,90 m² 5 612,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 979 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący przy ul. Rajskiej w Kłodzku. powierzchnia całkowita 400,9m2powierzchnia użytkowa ok. 350m2 Nieruchomość znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 770 000 zł243,80 m² 7 260,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:16 100 m²

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu unikatową nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Podgórki , w bezpośrednim sąsiedztwie zabytkowego pałacu. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł218,99 m² 3 191,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 739 m²

Nowy dom jednorodzinny - ślizów! Biuro kwadrat prezentuje na sprzedaż nowy, przestronny dom jednorodzinny położony w pięknej i spokojnej okolicy - w miejscowości Ślizów ,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij