dowolna

Domy na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży domów

4 857 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 857 ogłoszeń

699 000 zł218,99 m² 3 191,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 739 m²

Nowy dom jednorodzinny - ślizów! Biuro kwadrat prezentuje na sprzedaż nowy, przestronny dom jednorodzinny położony w pięknej i spokojnej okolicy - w miejscowości Ślizów ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł115 m² 7 130,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza na prezentacje domu w zabudowie bliźniaczej. Budynek gotowy do sprzedaży, znajduje się w Piechowicach, tuż pod lasem w otoczeniu zieleni i licznych.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł150 m² 3 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 348 m²

Szukasz nieruchomości z historią w spokojnym, zielonym otoczeniu? Ten dom to budynek dawnego młyna, co nadaje mu wyjątkowy klimat. Położony jest tuż nad rzeką Widawą, zapewniając ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł68,31 m² 7 598 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:37 m²

Opiekun oferty: sebastian Matczak tel.   Segment dwupiętrowy w zabudowie bliźniaczej dostępny od Maja 2025 w miejscowości Krośnice, 50km od Wrocławia Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł167 m² 6 526,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:408 m²

Oferujemy do sprzedaży dom poniemiecki po kapitalnym remoncie o powierzchni użytkowej 142mkw przy czym powierzchnia całkowita wynosi 167 mkw.z Nieruchomość usytuowana jest w Sobieszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł117 m² 6 410,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:167 m²

Bez pcc, bez prowizji! Przedstawiam Państwu ciekawą, dogodną cenowo ofertę domów bliźniaczych, połączonych garażami w Ratowicach przy ul. Wiśniowej. Kameralne miejsce dla osób preferujących.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł250 m² 10 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 460 m²

Na sprzedaż dom wielolokalowy w Trzebnicy przy ul. Jana Pawła II. Nieruchomość składa się z dwóch lokali mieszkalnych: parter: (63,2m2+25m2) - pokój 1 - pokój 2 - kuchnia - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł284,80 m² 1 369,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Kama Nieruchomości prezentuje Państwu przestronny dom wolnostojący w malowniczej miejscowości Strużnica, idealny dla osób ceniących sobie własny kawałek ziemi i możliwość stworzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł105,53 m² 10 423,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Gorąco polecam dom w zabudowie szeregowej (czworak - segment środkowy) położony w gminie Czernica. Na pierwszej kondygnacji znajduje się: - salon 20 mkw - kuchnia 5,95 mkw - łazienka 2,53.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 430 000 zł129,54 m² 11 039,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oraz podatku pcc Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej na kameralnym, zamkniętym osiedlu. Cicha i spokojna okolica, w otoczeniu Lasu Mokrzańskiego to idealne miejsce dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

6 100 000 zł1 032 m² 5 910,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:4 466 m²

Biuro nieruchomości Mały Domek ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży nieruchomości zlokalizowanej w jednym z najatrakcyjniejszych górskich kurortów w Polsce Szklarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł65 m² 11 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 184 m²

Na sprzedaż wyjątkowy nieduży dom w Karkonoszach , położony w malowniczej okolicy w sercu Karkonoszy. Idealne miejsce dla osób szukających spokoju, bliskości natury oraz pięknych.

Szczegóły ogłoszenia

1 730 000 zł199,83 m² 8 657,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:843 m²

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje komfortowego domu wolnostojącego w Cieplicach. Budynek piętrowy posadowiony na działce o powierzchni 843m2 (z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł210 m² 7 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:843 m²

Wyjątkowa oferta sprzedaży luksusowego domu w uzdrowiskowej lokalizacji - Twoja wymarzona oaza komfortu i elegancji Oferujemy do sprzedaży piękny, wolnostojący dom z 2019 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł144 m² 5 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż: wyjątkowy dom wolnostojący - centrum Wałbrzycha Mam przyjemność zaprezentować atrakcyjną nieruchomość - wolnostojący dom o wysokim standardzie, położony w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł65 m² 11 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 184 m²

Biuro Nieruchomości Panorama przedstawia Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego domku położonego w malowniczej miejscowości Ścięgny, zaledwie 3 km od Karpacza. Budynek z 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

3 995 000 zł267 m² 14 962,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 697 m²

Na sprzedaż: - piękny budynek mieszkalny rezydencja - Z przestronną działką grunt: 0,1697 ha pu budynku: 266,89 m2 Cena: 3.995.000,00 zł do negocjacji! BUDYNEK O POWIERZCHNI 267M POSADOWIONY.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł197 m² 1 751,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:940 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w Jagodzinie w gminie Węgliniec. Budynek o powierzchni 197 m2. Dom położony na ogrodzonej działce o powierzchni 940 m2. Na działce znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

1 770 000 zł188,58 m² 9 385,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:541 m²

Dom z ogrodem w spokojnej części Wrocławia Żerniki, ul. Rezedowa Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni 188,58 m , położony na ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł191 m² 6 753,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 577 m²

Pragniemy przedstawić Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnego domu jednorodzinnego o powierzchni 156,94 m2 z dwustanowiskowym garażem (33,98 m2) w miejscowości Rusko w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł127,42 m² 7 691,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:227 m²

Skrajny segment w zabudowie szeregowej Iwiny, ul. Kościuszki szczegóły: adres: iwiny, gmina Siechnice (granica Wrocławia / Jagodno) Cena: 980 000 zł Metraż: 127,42 m Działka 227,84.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 900 zł150,91 m² 7 288,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 092 m²

Jeżów sudecki, dom, sprzedaż. Dom parterowy wybudowany w 2024 roku o powierzchni użytkowej 150,91 m2 ( plus strych 30 m2 ). Posadowiony na działce w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 080 zł104,82 m² 8 014,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:105 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej| ul. Trzmielowicka, wrocław| 0% prowizji Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 104,82m2 m , z garażem w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł300 m² 3 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:783 m²

Budynek mieszkalny w Świeradowie Zdroju Przedstawiam Państwu ofertę nieruchomości położonej u podnóża Stogu Izerskiego. Stąd to tylko 950m do nowej wieży widokowej Sky Walk, 2,5 km do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 069 000 zł133,31 m² 8 018,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:523 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od inwestora - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Polecamy na sprzedaż nowe domy jednorodzinne tylko kilka kilometrów od południowych granic.

Szczegóły ogłoszenia

247 000 zł70 m² 3 528,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Ogłoszenie Marzysz o nowym wygodnym i tanim domu ,który juz w dwa miesiące moze stać się twoim miejscem do życia ? Biura nieruchomości Mały Domek oferuje nowoczesne domy wprost od.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł460 m² 3 369,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:566 m²

Świetna oferta prosperującego domu Z wydzielonymi 7 mieszkaniami pod wynajem. Proponuję Państwu dom w zabudowie bliźniaczej oraz mały domek mieszkalny w Jeleniej Górze na osiedlu Czarne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 392 336 zł158,22 m² 8 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:55 700 m²

Rodzinny dom w otoczeniu zieleni | Wrocław spokojna okolica pod lasem Szukasz miejsca, w którym Twoja rodzina poczuje się naprawdę u siebie? Ten dom został stworzony z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł1 000 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Oferta specjalna. Do sprzedania budynek usytuowany bezpośrednio przy drodze głównej pomiędzy Dobromierzem a Świebodzicami. W bliskiej odległości od drogi S3 i powstającej strefy.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł138 m² 9 775,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:577 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący w Cieplicach. Nieruchomość posadowiona na zagospodarowanej działce o powierzchni 577m , na osiedlu domów jednorodzinnych. Budynek parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

4 490 000 zł210 m² 21 380,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Opiekun Oferty: svitlana Luts Tel:   tylko W sdp Nieruchomości! Wysoki standard wykończenia. Garaż w bryle budynku. (english version beleow) Serdecznie polecam dwupoziomowy dom przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 000 zł113,72 m² 6 814,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:306 m²

Przestronny dom w zabudowie szeregowej z dużym prywatnym ogrodem, położony na kameralnym osiedlu w Dobrzykowicach (2 minuty od Wrocławia) idealny dla tych, którzy szukają rodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 100 zł116 m² 6 026,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

W pszennie dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 116m2 , z ogrodem o powierzchni ok 205m2. Stan deweloperski. Wewnątrz rozprowadzone ogrzewanie gazowe, instalacja wodna, kanalizacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł190 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:119 m²

Tylko U nas! dom wolnostojący Z dwoma garażami W centrum zgorzelca! Biuro Nieruchomości nad Nysą prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 190 m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 053 300 zł133,05 m² 7 916,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Nowy dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż w Siechnicach. 133 m powierzchni użytkowej z garażem, dodatkowymi miejscami postojowymi i prywatnym ogródkiem 141 m - idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł126,29 m² 6 326,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferta 0% dla kupujących! Prezentujemy Państwu nową inwestycję bliźniaków położonych w Świdnicy - Księżycowa! Domy w stanie deweloperskim. Na powierzchnie domów składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

329 400 zł70 m² 4 705,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Domek drewniany oferta sprzedażowa Naturalny dom. Nowoczesne rozwiązania. Szybka realizacja. Funkcjonalny dom drewniany zaprojektowany z myślą o: wygodzie codziennego użytkowania niskich kosztach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

225 000 zł100 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Marzysz o wyjątkowym domu, który łączy tradycję z nowoczesnością? Kochasz styl szachulcowy i chciałbyś zamieszkać w takim pięknym domu? Ta oferta jest dla Ciebie! Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł216 m² 7 824,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 320 m²

Zapraszam na prezentację pięknego I komfortowego domu o powierzchni użytkowej 175m2. Nieruchomość położona jest na osiedlu domów jednorodzinnych, w bliskiej odległości od Świdnicy ,.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł70 m² 8 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:563 m²

Oferujemy Państwu dom wolnostojący o powierzchni 70 m położony na działce o pow. 563m2. Został on wybudowany w 2022 roku z pustaka i jest gotowy do zamieszkania. Posiada 2.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł230 m² 1 126,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Wyjątkowa nieruchomość w Lwówku Śląskim. Apes Nieruchomości & Kredyty hipoteczne z Lwówka Śląskiego przedstawia Państwu na sprzedaż dom mieszkalny przy ulicy Legionów w Lwówku.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij