dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

1 036 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 036 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

99 000 zł70 m² 1 414,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal kebab/sushi/gastronomia70m2 ogródek |parking Polecam na sprzedaż lokal pod działalność handlowo- gastronomiczną. Lokal o powierzchni ok 70m2 + możliwość korzystania z ogródka. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

1 630 000 zł67 m² 24 227,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Apartament z widokiem na Odrę - idealny na kancelarię lub biuro doradcze Na sprzedaż jasny, narożny lokal o powierzchni 67,28 m w prestiżowej inwestycji Księcia Witolda 49 na Kępie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem

Wrocław,dolnośląskie

822 140 zł37 m² 22 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Znakomita lokalizacja - 5 minut spacerem do rynku perełka architektoniczna klimatyzowany lokal szeroki wachlarz zastosowań prestiż I elegancja dla wymagajacych Lokal z przeznaczeniem na usługi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Kołłątaja

Wrocław,dolnośląskie

967 000 zł75 m² 12 898,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Lokal usługowy / inwestycyjny w ścisłym centrum Wrocławia ul. Hugona Kołłątaja | kamienica po rewitalizacji 2025 W samym sercu Wrocławia, w reprezentacyjnej kamienicy z 1859 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:podziemna hala garażowa

NA sprzedaż nieruchomość w trakcie podziału: wielofunkcyjna nieruchomość produkcyjno-usługowa, z częścią mieszkalną. Po podziale można kupić halę, dom z garażem i działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany

Siedlęcin,dolnośląskie

3 190 000 zł2 650 m² 1 203,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż: kompleks hal produkcyjno-magazynowych - Siedlęcin | 2650 m + budynek techniczny 202 m | Duża działka 1,43 ha | Doskonały dojazd Szukasz miejsca, które zapewni Twojej firmie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Czachowskiego

Zgorzelec,dolnośląskie

400 000 zł64 m² 6 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedam lokal usługowy O powierzchni 64M2 W zgorzelcu przy ul.CZACHOWSKIEGO 7

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

379 000 zł26 m² 14 576,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Mieszkanie o powierzchni 25,63 m2 z ogródkiem ok 12 m2 w apartamentowcu z 2024 r. na Jagodnie. Lokal w stanie deweloperskim: salon z aneksem kuchennym ok 20 m2, łazienka ok 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Paczkowska

Wrocław,dolnośląskie

2 500 000 zł1 217 m² 2 054,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:75

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu posiada w ofercie sprzedaży w drodze przetargu działkę zabudowaną budynkiem niemieszkalnym przy ul. Paczkowskiej 26 we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

135 000 zł116 m² 1 165,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania oferuję lokal położony w Wałbrzychu przy przelotowej ulicy. W pobliżu duże osiedle domków jednorodzinnych. Lokal idealny pod sklep , lub inną działalność biurową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

2 800 000 zł626 m² 4 470,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kamienica inwestycyjna Z najemcami W szczawnie-zdroju | garaż | działka 7 lokali (w tym 3 wyodrębnione) | Stały przychód z najmu | Możliwość konsolidacji kw | Centrum Szczawna-Zdroju |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Dąbrowica

Dąbrowica,dolnośląskie

9 900 000 zł11 500 m² 860,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż unikatowy obiekt przemysłowy - Fabryka Papieru w Dąbrowicy, gmina Mysławkowice z możliwością kontynuacji obróbki i produkcji papierniczej (produkcja masy włóknistej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł61 m² 12 184,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż, bezpośrednio, lokal użytkowy o powierzchni 61,47 m , położony na parterze budynku z ekspozycją na ul. Legnicką. Lokal składa się z jednego, dużego pomieszczenia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Proszówka

Proszówka,dolnośląskie

84 000 zł65 m² 1 294,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę sprzedaży lokalu niemieszkalnego nr 3 położonego na parterze (I kondygnacji) budynku nr 67 w Proszówce (budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Skarbowców

Wrocław,dolnośląskie

7 852 130 zł604 m² 13 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:podziemna hala garażowa

TO biuro to idealny wybór na siedzibę twojej firmy! Na sprzedaż 2 piętra w budynku biurowym - łącznie 604,01m , Krzyki Na sprzedaż unikatowy lokale biurowe o łącznej powierzchni 604,01m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

275 000 zł53 m² 5 188,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opis oferty: przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjnie zlokalizowany lokal w jednej z głównych ulic w Świdnicy. Atutem nieruchomości jest duża sala sprzedażowa o powierzchni około 45m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Skarbowców

Wrocław,dolnośląskie

2 522 502 zł183 m² 13 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:podziemna hala garażowa

TO biuro to idealny wybór na siedzibę twojej firmy! Na sprzedaż przestronny lokal biurowy - 182,79m , Krzyki Na sprzedaż unikatowy lokal biurowy o powierzchni 182,79m , obejmujący całe piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Gomółki

Głogów,dolnośląskie

1 899 900 zł421 m² 4 512,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Działająca gastronomia | gotowy biznes | pełne wyposażenie | restauracja | dom weselny | możliwość rozwoju | wysokie dochody Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Zarembowicza

Wrocław,dolnośląskie

1 349 000 zł120 m² 11 241,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowy w doskonałej lokalizacji - obok lotniska w nowo wybudowanym apartamentowcu we Wrocławiu. Nieruchomość przystosowana jest pod prowadzenie biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Jaworzyna Śląska

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

169 900 zł81 m² 2 097,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 81m 2 , usytuowany w kamienicy w Jaworzynie Śląskiej. Tylko U nas! świetnie prosperujący sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Zarembowicza

Wrocław,dolnośląskie

289 900 zł29 m² 9 996,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do sprzedania lokal usługowy zaraz przy lotnisku. Inwestycja minimaxy we Wrocławiu to nowoczesny kompleks mikroapartamentów o charakterze condohotelu, zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

165 000 zł72 m² 2 298,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania lokal usługowy z dużym potencjałem, zlokalizowany przy jednej z głównych ulic miasta. Nieruchomość sprzedawana w stanie do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Kołłątaja

Wrocław,dolnośląskie

1 189 410 zł75 m² 15 865,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł83 m² 9 646,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy | 3 miejsca postojowe | szerokie przeznaczenie lokalu | witryny Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 82,83 m , zlokalizowany przy ul. Krakowskiej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

150 000 zł45 m² 3 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedania lokal użytkowy o pow ok. 45 mkw w atrakcyjnej lokalizacji w Centrum Wałbrzycha. Lokal składa się z sali, zaplecza oraz toalety. Lokal znajduje się na parterze kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Miłostowska

Wrocław,dolnośląskie

115 000 zł33 m² 3 484,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż: garaż w bryle budynku Wrocław, ul. Miłostowska Na sprzedaż przestronny garaż o powierzchni 33 m , zlokalizowany w budynku mieszkalnym na wrocławskim Psim Polu, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Daszyńskiego

Zgorzelec,dolnośląskie

450 000 zł40 m² 11 346,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaż lokal usługowy W centrum miasta! ok.40m2, parter, duże witryny, 0 %prowizji Do wynajęcia lokal handlowo - usługowy zlokalizowany na parterze odrestaurowanej kamienicy położonej przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Skarbowców

Wrocław,dolnośląskie

5 686 470 zł421 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:podziemna hala garażowa

TO idealny wybór na siedzibę twojej firmy! Na sprzedaż przestronny lokal biurowy - 421,22m , Krzyki Na sprzedaż unikatowy lokal biurowy o powierzchni 421,22m , obejmujący całe piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 109 500 zł79 m² 14 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Kameralne, 4 kondygnacyjne budynki oferujące nowoczesną architekturę staną się częścią komfortowego projektu mieszkaniowego otoczonego bogatą infrastrukturą. To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 980 000 zł180 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal usługowy na placu Bema, przystosowany pod gastronomię. Ale funkcjonalny układ pozwala na każdą inną aranżację pod dowolną działalność. Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Głuszyca Górna

Głuszyca Górna,dolnośląskie

199 000 zł62 m² 3 209,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż polecamy lokal usługowy w centrum Głuszycy. Bardzo dobra lokalizacja, bezpośrednio przy głównej, ruchliwej ulicy. Lokal zabiezpieczony kratą, posiada dużą witrynę wystawową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł154 m² 5 513,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Kozanów | 154m2 | Gastronomia |usługi! .| Przedstawiamy Państwu lokal o powierzchni 154m2 na wrocławskim Kozanowie. Lokal posiada wejście bezpośrednio na chodnik oraz duże witryny. Przy lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

790 000 zł150 m² 5 266,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży pawilon usługowy, wolnostojący ,położony w centrum gęsto zaludnionej dzielnicy. Nieruchomość nadaje się do prowadzenia każdej działalności usługowej, biurowej , gastronomicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

99 000 zł59 m² 1 666,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż oferuję lokal użytkowy położony w spokojnej części Sobięcina. Lokal wymaga odświeżenia / remontu. Zamontowane rolety antywłamaniowe. Ogrzewanie gazowe. Pod lokalem miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Trzebnicka

Wrocław,dolnośląskie

365 000 zł29 m² 12 586,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyłączna oferta - biura pm Silesia Nieruchomości Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Szukasz mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

500 000 zł85 m² 5 875,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 85,10m2, po kapitalnym remoncie zlokalizowany w okolicach Centrum. Lokal z własnym, niezależnym wejściem w wyremontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Basztowa

Złotoryja,dolnośląskie

79 000 zł18 m² 4 425,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego usytuowanego w ścisłym centrum Złotoryi. Główne atuty nieruchomości: - doskonała lokalizacja w centrum miasta. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Miedziana

Polkowice,dolnośląskie

349 000 zł114 m² 3 061,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pawilon Usługowy w Sercu Osiedla | ul. Miedziana | 106 m | Potencjał na 3 Lokale | Dochód Pasywny Szukasz nieruchomości komercyjnej, która pracuje na siebie od pierwszego dnia? Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 818 186 zł156 m² 11 685 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Stylowy zrewitalizowany lokal W sąsiedztwie ostrowa tumskiego I rynku Lokal z Przeznaczeniem na Usługi: prawnicze, księgowe, szkoleniowe, finansowe oraz branżę it. Podwyższony standard.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij