dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

1 035 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 035 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Miedziana

Polkowice,dolnośląskie

349 000 zł114 m² 3 061,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pawilon Usługowy w Sercu Osiedla | ul. Miedziana | 106 m | Potencjał na 3 Lokale | Dochód Pasywny Szukasz nieruchomości komercyjnej, która pracuje na siebie od pierwszego dnia? Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 818 186 zł156 m² 11 685 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Stylowy zrewitalizowany lokal W sąsiedztwie ostrowa tumskiego I rynku Lokal z Przeznaczeniem na Usługi: prawnicze, księgowe, szkoleniowe, finansowe oraz branżę it. Podwyższony standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, al. Matejki

Wrocław,dolnośląskie

1 940 960 zł121 m² 16 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Lokal usługowy | wyposażony | wysoki standard | centrum | miejsca postojowe Idealne miejsce pod gabinet lekarski, szkołę językową, sklep oraz wiele innych usług. Budynek I okolica: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Bema

Wrocław,dolnośląskie

1 786 720 zł137 m² 13 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferuję klimatyczny lokal handlowo-usługowy z tarasem, w doskonałej lokalizacji jaką jest Pl. Bema. Lokalizacja zapewnia duże natężenie ruchu, a tym samym potencjalnych klientów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Słowackiego

Karpacz,dolnośląskie

4 108 500 zł913 m² 4 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Rezydencja 22 miejsca noclegowe z pełnym wyposażeniem w ciągłej eksploatacji , restauracja na 150 osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Sławoszowice

Sławoszowice,dolnośląskie

1 500 000 zł1 426 m² 1 051,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** 3 hale magazynowe *** *** szybki dojazd do drogi krajowej nr 15 *** *** panele fotowaoltaiczne na dachu *** Podstawowe informacje: * lokalizacja: sławoszowice ok 1,5 km od Milicza (dojazd samochodem ok 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Nowowiejska

Miłków,dolnośląskie

6 200 000 zł505 m² 12 277,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Nieruchomość sprzedawana wyłącznie przez nasze biuro nieruchomości :-) Prosimy o umawianie prezentacji jedynie za Naszym pośrednictwem. W ogłoszeniu znajdziecie Państwo poglądowe ujęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Lubin

Lubin,dolnośląskie

285 000 zł66 m² 4 318,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal o pow. 66 m 2 na parterze na Ustroniu IV Atrakcyjny lokal w doskonałym punkcie osiedla. Idealnie nadaje się na wszelaką działalność handlowo - usługową jak również na biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 197 666 zł137 m² 15 990 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:podziemna hala garażowa

Stylowy zrewitalizowany lokal W sąsiedztwie ostrowa tumskiego I rynku Lokal z Przeznaczeniem na Usługi: prawnicze, księgowe, szkoleniowe, finansowe branżę it oraz gastronomiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Legnica

Legnica,dolnośląskie

1 290 000 zł312 m² 4 134,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta Oferujemy Państwu na sprzedaż lokal usługowy z działającym biznesem. Lokal po generalnym remoncie składa się z trzech poziomów o łącznej powierzchni 312 m2 Na najniższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bacha

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł79 m² 10 088,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy przy ruchliwej ulicy - skierowany na ul. Wyszyńskiego , co powoduje, że j est bardzo dobrze widoczny. Metraż: 79,20 m2 Blok z 2000 roku Wejście bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

6 250 000 zł250 m² 25 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ukryta perełka w biznesowym sercu miasta. Ponad 250 m elegancji, luksusu i perfekcyjnej funkcjonalności , zaprojektowanej z dbałością o każdy detal. Przestrzeń, w której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

581 639 zł25 m² 23 247 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz adresu, który stanie się wizytówką Twojej firmy? Ikona Architektury | Panorama Odry | Prestiż Kępy Mieszczańskiej Odkryj Spichlerz przy ul. Księcia Witolda 48 - miejsce, gdzie historyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

499 000 zł98 m² 5 065,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wombat nieruchomości prezentuje atrakcyjny lokal na sprzedaż w centrum Świdnicy! podstawowe informacje Powierzchnia: 98,5m 2 Cena ofertowa: 499 000 zł (do negocjacji) Forma własności: pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Na Polance

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł92 m² 9 718,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal o powierzchni 92,50 m2 usytuowany na wysokim parterze w bloku przy ulicy Na Polance, na osiedlu Różanka. Obecnie funkcjonuje w nim salon fryzjerski. Atutem jest widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy, ul. Skłodowskiej-Curie

Karpacz,dolnośląskie

10 999 999 zł933 m² 11 789,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Unikalny obiekt inwestycyjny w Karpaczu | 17 pokoi | wellness + retreat + senior living Na sprzedaż unikalny, funkcjonujący obiekt hotelowo-wellness w Karpaczu - gotowy biznes.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Oleśnicka

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

639 000 zł72 m² 8 913,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Na sprzedaż oferuję lokal usługowy o powierzchni 76,33 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Złotoryja

Złotoryja,dolnośląskie

1 199 999 zł715 m² 1 678,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Obiekt użytkowy na sprzedaż, złotoryja obiekt użytkowy na sprzedaż, złotoryja Przedstawiamy nieruchomości na którą składają się pomieszczenia magazynowe / składowe o powierzchni 325m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:podziemna hala garażowa

NA sprzedaż nieruchomość w trakcie podziału: wielofunkcyjna nieruchomość produkcyjno-usługowa, z częścią mieszkalną. Po podziale można kupić halę, dom z garażem i działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

349 900 zł82 m² 4 267,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni ok. 80m 2 , usytuowany na działce 415m 2 w Świebodzicach w dzielnicy Ciernie. Tylko U nas! nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

1 217 049 zł57 m² 21 340,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy na kępie mieszczańskiej Unikatowa architektura | Widok na Odrę | Prestiżowa Kępa Mieszczańska | Rewitalizacja z renesansową duszą w samym sercu Wrocławia Zapraszam na ulicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

300 000 zł16 m² 18 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Cesja lokalu użytkowego Traugutta Vita | Balkon | Centrum miasta Na sprzedaż cesja umowy lokalu użytkowego w nowoczesnej inwestycji Traugutta Vita zlokalizowanej w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

2 150 000 zł384 m² 5 598,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko u nas! Nie szukaj dalej! Team4home prezentuje Państwu na sprzedaż przepiękna, zabytkowa nieruchomość (obecnie pełniąca rolę antykwariatu z częścią mieszkalną i restauracyjną).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Piechowice

Piechowice,dolnośląskie

199 000 zł90 m² 2 655,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do zaoferowania budynek ok. 90m2 pół bliźniaka usługowo - mieszkalnego Budynek mieszkalno - usługowy 90 m2 Do budynku przyłączony prąd. Media: ogrzewanie z sieci - ciepłowni gazowej, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Legnica

Legnica,dolnośląskie

169 600 zł21 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokali użytkowych w stanie deweloperskim. Lokale usytuowane są w pięknej odnowionej kamienicy, położonej w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

650 000 zł291 m² 2 234,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy zl okalizowany w Centrum miasta o powierzchni 290,90m2. Nieruchomość idealna do prowadzenia działalności gastronomicznej. z dwoma salami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Oleśnica,dolnośląskie

329 000 zł42 m² 7 920,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zakupu lokalu użytkowego o powierzchni 41,54 m2 znajdującego się na 3 piętrze budynku w Centrum Biznesowym Fenix w Oleśnicy. Nieruchomość zlokalizowana po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

6 500 000 zł240 m² 27 083,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal w centrum Wrocławia przy Księcia Witolda w prestiżowym zakątku Wrocławia z widokiem na Odrę. . Możliwość prowadzenia każdej działalności w tym gastronomii. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Oława

Oława,dolnośląskie

2 960 000 zł460 m² 6 434,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy wolnostojący budynek o wyjątkowej wszechstronności - idealny zarówno do celów usługowych, jak i mieszkaniowych. Ten przestronny obiekt o łącznej powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł39 m² 16 641 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowa okazja! Lokal użytkowy 10% taniej niż u dewelopera centrum Wrocławia Nowoczesny lokal 39 m z balkonem w prestiżowej lokalizacji Idealny pod gabinet medyczny, kancelarię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Żarska

Polkowice,dolnośląskie

327 700 zł36 m² 8 990,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż lokal biurowo-usługowy o powierzchni 36,5 m2 w Polkowicach przy ul. Żarskiej. (na parterze) Przeznaczenie lokalu biurowo-uslugowe. Możliwośc przystosowania pod różne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 200 000 zł100 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 100 m , idealny pod działalność handlowo- usługową (sklep, biuro, gastronomia) Lokal znajduje się na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Lubań

Lubań,dolnośląskie

1 500 000 zł900 m² 1 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:25

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kompleksu Pałacowego z XIX wieku znajdującego się na działce ok.58000m2, otoczonego starodrzewem. Kompleks ten znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Kazimierza Wielkiego

Wrocław,dolnośląskie

790 000 zł96 m² 8 229,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal gastronomiczny na sprzedaż 500 m od Rynku, ul. Kazimierza Wielkiego Na sprzedaż lokal gastronomiczny o powierzchni 96 m , położony w świetnej lokalizacji zaledwie 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy z parkingiem, ul. Nowomiejska

Zgorzelec,dolnośląskie

4 990 000 zł554 m² 9 007,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Koniecznie zobacz film prezentujący nieruchomość. Operacyjny hotel 3 W centrum zgorzelca - 50M od granicy Z niemcami Stabilny biznes z bezpieczną przystanią dla Twojego kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Skłodowskiej-Curie

Karpacz,dolnośląskie

10 999 999 zł933 m² 11 789,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Kamienna Góra

Kamienna Góra,dolnośląskie

299 000 zł250 m² 1 196 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do zaoferowania budynek ok. 250m2 na działce 848m2 Budynek mieszkalno - usługowy 70 m2 + Stodoła wykorzystywana jako warsztat samochodowy, hurtownia, magazyn w świetnej lokalizacji przy samym sklepie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Lubin

Lubin,dolnośląskie

145 000 zł62 m² 2 338,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży lokal o powierzchni 62 m2 w Lubinie przy ul. M . Skłodowskiej. Lokal położony na pierwszym piętrze z własnym wejściem. Lokal składa się z: dużej sali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

8 900 000 zł1 214 m² 7 331,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

English below Mamy przyjemność zaprezentowania Państwu wyjątkowej nieruchomości położonej w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczego parku krajobrazowego Doliny Bystrzycy. Jest nią zespół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

4 493 000 zł459 m² 9 788,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:tak

Gotowy produkt inwestycyjny lokal usługowy 459 m + taras 48 m Opiekun oferty: tel: najważniejsze atuty dla inwestora - gotowy, w pełni wykończony lokal brak nakładów na start - wysoki.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij