dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

1 034 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 034 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy

Wrocław,dolnośląskie

2 000 000 zł121 m² 16 528,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal użytkowy o pow. 121 m2 położony na 1 piętrze w eleganckim budynku Rondo Verona przy ul. Powstańców Śląskich. Budynek o wysokim standardzie utrzymania przez Zarządcę. Eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

449 000 zł135 m² 3 335,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:własny parking

Jeżeli poszukujesz lokalu lub wygodnego mieszkania w pięknej Willi na ogrodzonym terenie ?- ta oferta jest dla Ciebie! Nie zwlekaj i dzwoń! Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z tarasem, ul. Idzikowskiego

Wrocław,dolnośląskie

4 336 000 zł542 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 542 mkw w okolicach ul. Idzikowskiego, nadający się na usługi, handel. Lokal parterowy, okna witrynowe w budynku mieszkalnym Aviator Park. Polecam! pośrednik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Gazowa

Wrocław,dolnośląskie

70 000 zł18 m² 4 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży zamykany garaż na kondygnacji garażowej w budynku przy ul. Gazowej 2a na Tarnogaju. Powierzchnia garażu - 18,5m2, brama garażowa podnoszona, wewnątrz jest oświetlenie, dużo miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

2 000 000 zł90 m² 22 222,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na Placu Kościuszki o powierzchni 90 mkw. Lokal doskonale nadaje się na usługi, handel lub gastronomię. Wszystkie media miejskie. Wysokość lokalu 5 mkw. Wejście od frontu i podwórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

1 006 314 zł75 m² 13 417,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja przy jednej z głównych arterii Wrocławia: 2 minuty piechotą do centrum handlowego Magnolia Park, 10 minut tramwajem do Rynku. 2-poziomowe garaże, zielone oranżerie i starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kościuszki

Lądek-Zdrój,dolnośląskie

4 800 000 zł1 219 m² 3 937,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż niezwykła nieruchomość - Willa Elysium, historyczny pensjonat z 1855 roku, położony w jednym z najbardziej klimatycznych uzdrowisk w Polsce - Lądku-Zdroju. To nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z tarasem, ul. Idzikowskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 800 000 zł350 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 350 mkw w okolicach ul. Idzikowskiego, nadający się na usługi, handel. Lokal parterowy, okna witrynowe w budynku mieszkalnym Aviator Park. Polecam! pośrednik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Poniatowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 472 500 zł155 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 155m2 w cenie 9.500zł netto/m2, posiada 2 wejścia (od strony klatki schodowej oraz drugie od strony parkingu/dziedzińca) Wysokość lokalu: około 2,6m Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

259 900 zł47 m² 5 500,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż funkcjonalny lokal biurowy w Dzierżoniowie o powierzchni 47 m , położony na 1. piętrze w budynku biurowym, w którym swoją działalność prowadzą m.in.: notariusz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Legnicka

Chojnów,dolnośląskie

490 000 zł72 m² 6 801,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą lokalu handlowo-usługowego przy ul Legnickiej w Chojnowie. Lokalizacja w pobliżu głównych arterii komunikacyjnych miasta zapewnia łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Drobnera

Wrocław,dolnośląskie

1 399 000 zł74 m² 18 905,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dostępna wyłącznie w mk-prestige Nieruchomości. Lokal inwestycyjny z najemcą w jednej z najbardziej rozpoznawalnych części Nadodrza. Parter, duża witryna i świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

449 000 zł116 m² 3 883,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję na sprzedaż duży lokal użytkowy o powierzchni 115 m2, położony na parterze odrestaurowanej kamienicy w spokojnej i malowniczej części Jedliny Zdroju. Lokal posiada duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z parkingiem, ul. Średzka

Wrocław,dolnośląskie

402 439 zł68 m² 5 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: tel. Oferta dla inwestora! Na sprzedaż lokal o powierzchni 68,21 m2, wynajęty na długi okres oraz zaadaptowany przez najemcę. Do lokalu przynależy miejsce postojowe w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Jackowskiego

Wrocław,dolnośląskie

225 000 zł54 m² 4 166,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowy w doskonałej lokalizacji - w samym centrum Biskupina we Wrocławiu. Nieruchomość przystosowana jest do prowadzenia działalności gastronomicznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Muzealny

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł59 m² 11 751,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

*** wyłącznie w sdp Nieruchomości *** Na sprzedaż lokal mieszkalny w centrum Wrocławia. Stanowi wymarzone miejsce do prowadzenia własnego biznesu typu gabinet kosmetyczny, biuro czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Milicz

Milicz,dolnośląskie

220 000 zł27 m² 8 148,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal usługowy po remoncie - Milicz - Rynek Atrakcyjnie położony, niewielki lokal usługowo - handlowy z witryną i wejściem bezpośrednio z płyty Rynku w Miliczu. Opis: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Poniatowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 781 000 zł137 m² 13 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Powierzchnia 137m2 , wykończony pod klucz w cenie 13.000zł netto/m2. (brakuje jedynie oświetlenia na Sali głównej) Z Sali głównej można spokojnie wydzielić 4 gabinety, każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany Suchy Dwór

Suchy Dwór,dolnośląskie

2 999 000 zł310 m² 9 674,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

CO sprzedajemy? Energooszczędny dom wolnostojący o powierzchni 210 m2 z lokalem gospodarczym o powierzchni 150 m2 z działką niemalże 16 ar na podwrocławskim Suchym Dworze. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jankiela

Wrocław,dolnośląskie

729 000 zł61 m² 11 967 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż nowoczesne, słoneczne mieszkanie, które może pełnić funkcję lokalu usługowego położone na parterze inwestycji przy ul. Jankiela we Wrocławiu. To doskonała propozycja dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Zielona

Stronie Śląskie,dolnośląskie

6 750 000 zł2 501 m² 2 699,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Centrum handlowe w Stroniu Śląskim - w bardzo dobrym stanie. Galeria usytuowana w świetnej lokalizacji zaraz przy osiedlach mieszkaniowych. W tle ukazują się góry wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Gdańska

Wałbrzych,dolnośląskie

350 000 zł108 m² 3 241 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Opiekun oferty: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą dużego, wyjątkowego, 3- pokojowego mieszkania o niebanalnym układzie, które mieści się w odnowionej kamienicy w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Ołowiana

Wrocław,dolnośląskie

1 079 999 zł98 m² 11 014,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy 98,05 m - ul. Ołowiana 2-4, wrocław (gajowice) Gotowiec inwestycyjny | Stabilny najemca | roi 7,8% Na sprzedaż przestronny lokal usługowy parterowy o łącznej powierzchni 98,05.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł94 m² 9 590,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna położona w ścisłym centrum Wrocławia. Lokal łączy w sobie funkcję dochodowego lokalu handlowego oraz w pełni wyposażonego mieszkania. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

2 446 000 zł249 m² 9 823,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Ulubiona kawiarnia, siłownia, teatr Bądźmy szczerzy, miejskie życie dzieje się w centrum! Samochód może zostać na parkingu, wszędzie dotrzesz na piechotę mniej więcej w 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

1 651 947 zł138 m² 11 970,60 zł/m²

 

 

 

Wrocław,dolnośląskie

1 247 700 zł83 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Piękny lokal usługowy o pow. 83,18m2 znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy ul. Jedności Narodowej budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:podziemna hala garażowa

NA sprzedaż nieruchomość w trakcie podziału: wielofunkcyjna nieruchomość produkcyjno-usługowa, z częścią mieszkalną. Po podziale można kupić halę, dom z garażem i działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Wrocławska

Radwanice,dolnośląskie

1 190 000 zł200 m² 5 950 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

CO sprzedajemy? Lokal użytkowy 200 m na działce 900 m , z dwoma niezależnymi wejściami oraz murowanym garażem jednostanowiskowym bezpośrednio przy głównej ul. Wrocławskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

310 000 zł21 m² 14 602 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal inwestycyjny o powierzchni 21,23 m , położony w nowoczesnym budynku z 2018 roku. Nieruchomość stanowi gotowy produkt inwestycyjny - w pełni wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

991 000 zł95 m² 10 398,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Opiekun oferty Tądel () Tel.: Numer licencji PFRN: 30058 Lokalizacja: Lokal położony przy jednej z głównych ulic łączących centrum Wrocław to gwarancja doskonałej widoczności i stałego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Oławska

Wrocław,dolnośląskie

1 850 000 zł137 m² 13 523,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 136,80m2 położony w ścisłym centrum miasta, przy ulicy Oławskiej 6 we Wrocławiu, w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku. Lokal jest dwustronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

110 000 zł20 m² 5 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż oferujemy niewielki lokal użytkowy o powierzchni 20 m , zlokalizowany przy głównej ulicy w Szczawnie Zdroju. Idealna propozycja dla osób poszukujących miejsca na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Lubin

Lubin,dolnośląskie

560 000 zł62 m² 9 032,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Na sprzedaż wyjątkowy lokal handlowo-usługowy o powierzchni 62 m2, położony w jednej z najbardziej rozpoznawalnych części osiedla Ustronie III. Nieruchomość znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

1 287 000 zł221 m² 5 823,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

CO sprzedajemy? Dom wolnostojący o powierzchni 221 m2, położony na działce o powierzchni 1004 m2. Funkcjonalny dom z trzema niezależnymi wejściami - idealny pod biznes, wynajem lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

450 000 zł420 m² 1 071,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 420 m2 z przeznaczeniem na działalność produkcyjną, usługową lub handlową. Pomieszczenia ogrzewane, utrzymane w dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 075 863 zł90 m² 11 990 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Piękny lokal usługowy o pow. 89,73m2 znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich budynek jest w trakcie całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Przemysłowa

Lubań,dolnośląskie

4 200 000 zł3 620 m² 1 160,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż piękna, duża nieruchomość pod inwestycje. Nieruchomość: budynek o powierzchni ok. 3 350m2 położony na przestronnej działce o powierzchni 3 620m2 przy drodze krajowej 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy umeblowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 383 000 zł92 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal jest wynajęty - idealny dla inwestora, który chce gotowy produkt przynoszący od razu przychód!. Piękny lokal usługowy o pow. 92,20m2 znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Wałbrzych,dolnośląskie

369 000 zł90 m² 4 100 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ofera na wyłączność. Na sprzedaż budynek użytkowy zlokalizowany na Piaskowej Górze. Lokal o powierzchni 90m2 posadowiony na działce 107m2. W skład powierzchni wchodzi: -recepcja -sala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

40 000 zł13 m² 3 076,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

! niższa cena! Mam do sprzedania miejsce postojowe w garażu podziemnym przy ul. Nyskiej 56b. - garaż znajduje się w budynku mieszkalnym, poziom -1 - Wjazd przez bramę na pilota - Miejsce.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij