dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

1 040 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 040 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Sportowa

Oława,dolnośląskie

150 000 zł40 m² 3 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Odsprzedam cały asortyment gotowego sklepu papierniczo-zabawkowego z regałami i ladą kasową,czytnikiem kodów kreskowych,drukarką.W asortymencie znajdują się artykuły szkolne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

4 999 997 zł705 m² 7 092,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:40

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Galeria w centrum Oleśnicy 700m2/hala Wileńska gotowiec Inwestycyjny Na sprzedaż świetnie funkcjonujący biznes w centrum Oleśnicy. Gotowiec inwestycyjny Hala Wileńska - na parterze liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

705 000 zł60 m² 11 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal, położony w znakomitej lokalizacji tuż przy ulicy Długiej we Wrocławiu. Nieruchomość składa się z 60m , jest w stanie bardzo dobrym i praktycznie od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Borówkowa

Polkowice,dolnośląskie

423 945 zł94 m² 4 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferujemy Państwu lokal handlowo- usługowy, który powstanie przy ul. Borówkowej w Nowych Polkowicach, polkowice Dolne. Oferta bezpośrednio od Dewelopera. Kupujący nie płaci podatku pcc. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Leśmiana

Brzeg Dolny,dolnośląskie

357 750 zł66 m² 5 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

"leśmiana IV"- gotowe, nowe lokale usługowe. Inwestycja Leśmiana IV zrealizowana jest w miejscowości Brzeg Dolny, przy ul. Bolesława Leśmiana na osiedlu Warzyń, w sąsiedztwie istniejącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, Partynice

Wrocław,dolnośląskie

543 998 zł45 m² 12 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja: krzyki/partynice (w sąsiedztwie Parku Klecińskiego) Ilość pomieszczeń: możliwość 2 Metraż: 44,59m2 Piętro:0/6 Informacje dodatkowe: recepcja 24h, lokal idealny pod gastronomię+taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

140 000 zł70 m² 2 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Opiekun Oferty: t: powierzchnia całkowita to ok 70 m2, na którą składa sala konsumpcyjna 1, sala konsumpcyjna 2, pomieszczenie gospodarcze, sanitariat damsko/ męski , zaplecze kuchenne. Na zewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 432 760 zł120 m² 11 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

0% prowizji od kupującego bez podatku pcc 2% lokalizacja: śródmieście ul. Jedności Narodowej Ilość pomieszczeń: 3 Metraż: 120,4 m2 Piętro: 0/17 Odbiór kluczy: 10.2023. Opis nieruchomości: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

1 458 000 zł108 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

0% prowizji od kupującego! lokalizacja: wrocław / Kępa Mieszczańska Metraż: m2 Piętro: parter Wysokość: 3m Dostępne: od zaraz. Opis nieruchomośći : Do wynajęcia lokal usługowy w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Mirków

Mirków,dolnośląskie

377 355 zł57 m² 6 659,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Inwestycja na ukończeniu! świetna lokalizacja parking podziemny bez prowizji bez pcc zakup od dewelopera! podana cena jest kwotą netto - vat 23% Gorąco polecam inwestycje w Mirkowie. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

784 000 zł49 m² 16 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

0% prowizji od kupującego! lokalizacja: wrocław / Kępa Mieszczańska Metraż: 49 m2 Piętro: parter Wysokość: 3m Dostępne: od zaraz. Opis nieruchomośći : na sprzedaż lokal usługowy w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Partynice

Wrocław,dolnośląskie

655 215 zł54 m² 12 100 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja: krzyki/partynice (w sąsiedztwie Parku Klecińskiego) Ilość pomieszczeń: możliwość 2 Metraż: 54,15m2 Piętro:0/6 Informacje dodatkowe: recepcja 24h, lokal idealny pod gastronomię+taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

612 000 zł36 m² 17 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

0% prowizji od kupującego! lokalizacja: wrocław / Kępa Mieszczańska Metraż: 36m2 Piętro: parter Wysokość: 3m Dostępne: od zaraz. Opis nieruchomośći : na sprzedaż inwestycyjny lokal z nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

1 497 000 zł102 m² 14 647,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Zakup z rynku pierwotnego wiąże się z brakiem prowizji dla biura nieruchomości i 0% podatku pcc lokalizacja: krzyki, ulica Racławicka Ilość pomieszczeń: 2 Metraż: 102,20 m2 Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Górnośląska

Wrocław,dolnośląskie

950 000 zł100 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wrocław, dzielnica Krzyki, na granicy osiedli Księże Wielkie/ Księże Małe, ul. Górnośląska W odległości kilkudziesięciu metrów od ul. Opolskiej. Przy wjeździe na osiedle mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

368 000 zł16 m² 23 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

0% prowizji od kupującego! Idealne miejsce na Twój biznes. Lokalizacja: wrocław / okolice ul. Bałtycka * Metraż: 16 m2 * Piętro: parter * Wysokość: 3m opis nieruchomośći : Na sprzedaż lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Zalesie

Lubin,dolnośląskie

295 000 zł40 m² 7 393,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

****rezerwacja **** *** tylko U nas!*** Oferujemy Państwu na sprzedaż lokal składający się z dwóch pokoi o pow. 39,9 m2 na lubińskim Osiedlu Zalesie z możliwością prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Bałtycka

Wrocław,dolnośląskie

1 430 000 zł110 m² 13 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

0% prowizji od kupującego! Idealne miejsce na Twój biznes. Lokalizacja: wrocław / okolice ul. Bałtycka * Metraż: m2 * Piętro: parter * Wysokość: 3m opis nieruchomośći : Na sprzedaż lokal usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

1 682 370 zł125 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

0% prowizji od kupującego! lokalizacja: wrocław / Kępa Mieszczańska Metraż: 124 m2 Piętro: parter Wysokość: 3m Dostępne: od zaraz. Opis nieruchomośći : na sprzedaż lokal usługowy w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

1 757 200 zł153 m² 11 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam lokal w powstającym budynku u zbiegu ulicy Hallera i Grabiszyńskiej. Przeznaczenie: handel, usługi, medycyna, etc. Lokal z dużym potencjałem: centrum przesiadkowe, linie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Partynice

Wrocław,dolnośląskie

964 250 zł66 m² 14 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

0% prowizji od kupującego! lokalizacja: wrocław / Partynice Metraż: 66,5 m2 Piętro: parter (witryny) Dostępne: od zaraz. Opis nieruchomośći : Na sprzedaż inwestycyjny lokal w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Prusa

Wrocław,dolnośląskie

576 180 zł52 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

0% prowizji od kupującego! lokalizacja: śródmieście u zbiegu ulic Bema, poniatowskiego i Prusa Ilość pomieszczeń: 4 Metraż: 51,88 m2 Piętro: parter Dostępne: od zaraz. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Prusa

Wrocław,dolnośląskie

2 176 000 zł136 m² 16 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: śródmieście u zbiegu ulic Bema, poniatowskiego i Prusa Ilość pomieszczeń: 9 Metraż: 136 m2 Piętro: parter Dostępne: od zaraz. W bezpośrednim sąsiedztwie historycznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Partynice

Wrocław,dolnośląskie

866 550 zł58 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

0% prowizji od kupującego! lokalizacja: wrocław / Partynice Ilość pomieszczeń: 2 Metraż: 57,77 m2 Piętro: parter (witryny) Dostępne: od zaraz. Opis nieruchomośći : Na sprzedaż inwestycyjny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

2 815 000 zł186 m² 15 175,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Zakup z rynku pierwotnego wiąże się z brakiem prowizji dla biura nieruchomości i 0% podatku pcc lokalizacja: krzyki, ulica Racławicka Ilość pomieszczeń: 2 Metraż: 185,5 m2 Piętro: 0/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Bałtycka

Wrocław,dolnośląskie

986 000 zł68 m² 14 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

0% prowizji od kupującego! Idealne miejsce na Twój biznes. Lokalizacja: wrocław / Wybrzeże Reymonta * Metraż: 68 m2 * Piętro: parter * Wysokość: 3m opis nieruchomośći : Na sprzedaż lokal usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

669 864 zł44 m² 15 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

0% prowizji od kupującego! lokalizacja: wrocław / Kępa Mieszczańska Ilość pomieszczeń: 2 Metraż: 44, 07 m2 Piętro: parter Wysokość: 3m Dostępne: od zaraz. Opis nieruchomośći : na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Bałtycka

Wrocław,dolnośląskie

6 672 000 zł556 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

0% prowizji od kupującego! Idealne miejsce na Twój biznes. Lokalizacja: wrocław / okolice ul. Bałtycka * Metraż: 556 m2 * Piętro: parter * Wysokość: 3m opis nieruchomośći : Na sprzedaż lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

840 042 zł56 m² 14 868 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Zakup z rynku pierwotnego wiąże się z brakiem prowizji dla biura nieruchomości i 0% podatku pcc lokalizacja: krzyki, ulica Racławicka Ilość pomieszczeń: 2 Metraż: 56,5 m2 Piętro: 0/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, Partynice

Wrocław,dolnośląskie

1 785 290 zł137 m² 13 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

0% prowizji od kupującego! lokalizacja: wrocław / Partynice Metraż: 137, 33 m2 Piętro: parter (witryny) Dostępne: od zaraz opis nieruchomośći : Na sprzedaż inwestycyjny lokal w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

450 000 zł159 m² 2 836,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

| na sprzedaż lokal biurowo-usługowy o łącznej powierzchni 158,65 m2 w stanie deweloperskim, położony w ścisłym centrum miasta, z wejściem bezpośrednio z ulicy oraz dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, Partynice

Wrocław,dolnośląskie

1 244 460 zł89 m² 14 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

0% prowizji od kupującego! lokalizacja: wrocław / Partynice Metraż: 88,89 m2 Piętro: parter (witryny) Dostępne: od zaraz opis nieruchomośći : Na sprzedaż inwestycyjny lokal w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

488 000 zł24 m² 20 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Можете обращаться ко мне на русском языке Link do spaceru 3D: /p/tgqotp Lokalizacja: stare Miasto, naprzeciwko Galerii Dominikańskiej Ilość pomieszczeń: 1 Metraż: 24,40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Wałbrzych,dolnośląskie

350 000 zł127 m² 2 760,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal mieszkalny z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej. Lokal usługowy. Kancelaria, biuro, salon kosmetyczny. Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Ogrodowa

Polkowice,dolnośląskie

374 000 zł68 m² 5 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Extra Broker prezentuje lokal na sprzedaż w Polkowicach podstawowe informacje Metraż: 68 mkw pokój 1 pokój 2 pokój 3 Łazienka kuchnia pomieszczenie socjalne Przedpokój parter ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

536 520 zł45 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Kamienice Księcia Witolda oferują cztery atrakcyjne lokale usługowe na parterze. Ich powierzchnia waha się od niecałych 28 do ponad 96 m2. Znajdzie się miejsce zarówno dla mniejszych, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, Przedmieście Oławskie

Wrocław,dolnośląskie

1 299 000 zł202 m² 6 430,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal użytkowy we Wrocławiu przy ulicy Kościuszki w pobliżu centrum miasta. Lokal ma powierzchnię 132 m2 + dodatkowo 70 m2 antresoli. Istnieje możliwość dokupienia sąsiadującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 185 000 zł55 m² 21 545,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowo - biurowy top Ogrody hallera! Lokal na sprzedaż w prestizowym osiedlu Ogrody Hallera. Lokal pod każda działalność usługowa, handlowa, biurową. Lokal posiada media miejskie, niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. 1 Maja

Kowary,dolnośląskie

237 600 zł297 m² 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal w centrum miasta. Powierzchnia użytkowa 297 m2. Lokal posiada 2 duże witryny oraz dwa niezależne wejścia. Uwaga: lokal może być użytkowany jako jeden o powierzchni 297 m2 lub po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Ikara

Wrocław,dolnośląskie

799 999 zł115 m² 6 938,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowo-handlowy położony przy Bulwarze Ikara. Powierzchnia lokalu ponad 115 metrów. Lokal nie wymaga remontu, posiada witryny oraz miejsce na szyld. W lokalu zamontowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Chojnowska

Legnica,dolnośląskie

550 000 zł55 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję Państwu do sprzedania lokal handlowo-usługowy w centrum Legnicy. Nieruchomość o powierzchni 55m2 składa się z sali sprzedażowej, sali magazynowej , zaplecza socjalnego.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij