dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

1 039 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 039 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

458 874 zł39 m² 11 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal użytkowy, mieszczący się w odrestaurowanym kompleksie zabytkowych budynków. Przeznaczenie: na biura, siedzibę firmy, gabinety lekarskie, inne. Lokal o powierzchni 39,22 m2 składający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

200 000 zł54 m² 3 703,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal handlowo-usługowy położony w doskonałej lokalizacji , w centrum Białego Kamienia. Lokal po remoncie ,duża sala sprzedażowa,;. Duże witryny wychodzące na ulicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

439 000 zł186 m² 2 360,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedaży atrakcyjnie położony lokal w Centrum Wałbrzycha. Nieruchomość o powierzchni 186 mkw, składa się z dużej sali sprzedażowej, wc, kotłowni oraz małego magazynu. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jeziorowa

Wrocław,dolnośląskie

79 000 zł21 m² 3 816 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Wrocław - pawłowice, ul. Jeziorowa. Garaż 20,7 mkw (oddzielny, zamykany) murowany z pomieszczeniem gospodarczym. W bloku z 2002 roku, na osiedlu "przy Parku" przy Jeziorze Pawłowickim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

1 381 080 zł102 m² 13 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na sprzedaż lub wynajem. Wrocław, krzyki, okolice Ronda Powstańców Śląskich Przedmiotem oferty jest sprzedaż atrakcyjnego lokalu handlowo-usługowego o wysokich walorach estetycznych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

575 396 zł51 m² 11 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal użytkowy, mieszczący się w odrestaurowanym kompleksie zabytkowych budynków. Przeznaczenie: na biura, siedzibę firmy, gabinety lekarskie, inne. Lokal o powierzchni 50,92 m2 składający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

2 736 000 zł171 m² 16 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal parterowy Z antresolą Street point - wygodne miejsce na biznes. Lokal o powierzchni 171 mkw z bezpośrednim wejściem z chodnika, duże witryny. Atuty: 1. Inteligentne sterowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Władysława Jagiełły

Wrocław,dolnośląskie

1 450 000 zł70 m² 20 714,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o pow. 70m2 klimatyzowany z 4 pomieszczeń wraz z toaletą zlokalizowany na parterze w 6 piętrowym budynku przy ul. Władysława Jagiełły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

8 000 000 zł499 m² 16 032,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dysponujemy 2 wyjątkowymi lokalami komercyjnymi na parterze budynku wielorodzinnego Lokal z możliwością przeznaczenia na cele usługowo-handlowe jak również biurowe Nietuzinkowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

420 000 zł170 m² 2 470,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Sprzedaż lub najem zespołu dwóch budynków murowanych, zlokalizowanych 5 km od Świdnicy. Nieruchomość składa się z hali produkcyjno-warsztatowej i budynku z przeznaczeniem na biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany

Wrocław,dolnośląskie

690 000 zł56 m² 12 282 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Okazja. Przejmij cały, działający, dochodowy biznes. Do sprzedania dobrze prosperujący (od 27 lat) lokal gastronomiczny - pizzeria, w centrum Leśnicy, na przeciwko Zamku. Lokalizacja: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny umeblowany, ul. Kiełczowska

Wrocław,dolnośląskie

12 000 zł109 m² 110,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam wyjątkową ofertę odkupienia działajacego biznesu - Restauracja Multicook znajdująca się w doskonałym położeniu. Lokal w pełni wyposażony, ma dużą grupę stałych gości. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

600 000 zł60 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam wyjątkową ofertę odkupienia działajacego biznesu - Projekt Pizza znajdująca się w bardzo dobrym położeniu. Pizzeria ma ugruntowaną pozycje na rynku. Jej lokale były między innymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wrocławska

Długołęka,dolnośląskie

153 000 zł18 m² 8 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do sprzedanie lokal biurowy w Długołęce. Biurowiec przy głównej drodze S-8 , przy obwodnicy Wrocławia. Lokal typowo biurowy lub usługowy. W obiekcie około 30 biur i gabinetów. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Brylantowa

Dobrzykowice,dolnośląskie

272 000 zł34 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bez prowizji i pcc! Inwestycja znajduje się w spokojnej, zielonej i kameralnej części miejscowości Dobrzykowice. To idealne miejsce dla rodzin, położone w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

249 000 zł44 m² 5 659,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Wombat nieruchomości poleca do zakupu lokal usługowy, po remoncie , o powierzchni 44m kw., blisko centrum Świdnicy! Wnętrze lokalu charakteryzuje odkryta cegła, niestandardowe rozwiązanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Lwowska

Oleśnica,dolnośląskie

899 999 zł250 m² 3 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek usługowo- biurowy w centrum Oleśnicy! Polecam na sprzedaż budynek Usługowo-biurowy przy ul. Lwowskiej w Oleśnicy. Lokal usługowy zlokalizowany w Centrum miasta, gdzie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Prusa

Wrocław,dolnośląskie

530 000 zł57 m² 9 347 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Opiekun oferty: tel: oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości Podstawowe informacje: lokal użytkowy na parterze o powierzchni 56 m2, z witryną, wejściem z ulicy, 2 poziomy. Charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Na Grobli

Wrocław,dolnośląskie

1 100 000 zł81 m² 13 523 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Dostępny od zaraz, lokal biurowo-usługowy z wejściem od cichej ulicy Na Grobli, w nowoczesnej inwestycji z mini-apartamentami. Opiekun oferty: tel. Najważniejsze informacje: - pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 490 000 zł140 m² 10 642,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Nowocześnie wykończony lokal w centrum Wrocławia Traczyk Nieruchomości prezentuje gotowy, w pełni wykończony i umeblowany, prestiżowy lokal usługowy o powierzchni 140 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Zakrzowska

Wrocław,dolnośląskie

199 000 zł47 m² 4 234 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Prezentuję Państwu nieruchomość lokalową o powierzchni 47 m2 położoną przy ul. Zakrzowskiej na Psim Polu, na działce o powierzchni 87 m2. Budynek zlokalizowany jest przy samym rondzie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Skłodowskiej-Curie

Oleśnica,dolnośląskie

325 000 zł54 m² 6 018,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedam lokal usługowy położony przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy (56-400) blisko centrum miasta wraz nieruchomością gruntową. Lokal posiada powierzchnię użytkową 46 m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

989 000 zł70 m² 14 128,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje olimpia port - osiedle nad odrą / wrocław swojczyce / lokal usługowo - handlowy Do sprzedania klimatyzowany lokal usługowo-handlowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

185 000 zł41 m² 4 500,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tyko U nas! lokal usługowy, pow. 41,11 M2, parter, bautzen! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą ma przyjemność zaprezentować atrakcyjny lokal usługowo-handlowy na sprzedaż. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Malczewskiego

Miłoszyce,dolnośląskie

779 000 zł417 m² 1 868,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynku przedszkola, który jest obecnie w trakcie budowy. Budynek zlokalizowany jest w miejscowości Miłoszyce, w której realizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Wesoła

Bolesławiec,dolnośląskie

190 000 zł81 m² 2 351 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Cena do negocjacji Na sprzedaż budynek usługowo-handlowy w zabudowie szeregowej na terenie targowiska "wesoła" w Bolesławcu. Składa się z dwóch poziomów i są to jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Armii Krajowej

Góra,dolnośląskie

520 000 zł125 m² 4 157,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Miejscowość Góra k. Rawicza ul. Armii Krajowej - centrum miasteczka. Lokal użytkowy położony na parterze, posiadający duże witryny, usytuowany w budynku mieszkalnym z wydzieloną częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Ścinawa

Ścinawa,dolnośląskie

360 000 zł116 m² 3 103,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

***rezerwacja*** Oferta na wyłączność! Oferujemy wolnostojący, parterowy lokal handlowo usługowy o pow. 116m2 usytuowany w samym centrum Ścinawy - na działce o pow. 474m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

2 799 000 zł450 m² 6 220 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Wyjątkowy apartament Z tarasem na dachu na zielonych krzykach! Opiekun oferty: tel. Otoczenie: nieruchomość znajduje się w Centrum Kleciny na popularnych, wrocławskich Krzykach. Położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z parkingiem, Plac Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 367 089 zł171 m² 7 990 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Luksusowy lokal komercyjny w samym Centrum Jeleniej Góry-nowy apartamentowiec.! oferta na wyłączność! północ Nieruchomości Jelenia Góra ma przyjemność zaoferować bardzo ekskluzywnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

390 000 zł123 m² 3 175,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

lokal handlowo - usługowy, pow. 122,8 m2, parter, bautzen Biuro Nieruchomości nad Nysą prezentuje na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 122,8 m2 zlokalizowany w Bautzen przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Nożownicza

Wrocław,dolnośląskie

3 700 000 zł168 m² 21 994 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal gastronomiczny położony 2 minuty spacerem od płyty głównej rynku 168,23 m2 plus możliwość korzystania z ogródka Już dziś zadzwoń i umów się na prezentację. Opiekun.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Grunwaldzka

Kłodzko,dolnośląskie

330 000 zł57 m² 5 789,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowo-biurowy o powierzchni 57m2 z dużą witryną. Wysoki standard wykończenia. Powierzchnia zaprojektowana w układzie otwartego planu, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

5 990 000 zł960 m² 6 239,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność! sprzedaż lub wynajem! Przedmiotem sprzedaży jest budynek uz ytkowy, czterokondygnacyjny z 2003 roku o całkowitej powierzchni ok. 960 m2 - wybudowany i urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy, Nowy Dwór

Wrocław,dolnośląskie

16 182 194 zł1 722 m² 9 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Powierzchnia biurowo-usługowa na sprzedaż! Oferuje na sprzedaż lokal o powierzchni 1721.51 m2 w bardzo atrakcyjnej, prężnie rozwijającej się i dobrze skomunikowanej z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

109 000 zł57 m² 1 916,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność! Tylko w Naszym biurze! - Dobra lokalizacja - Lokal nadający się na każdą branżę - Miejsca parkingowe Szukasz nieruchomości pod swoją działalność gospodarczą? Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Zakrzowska

Wrocław,dolnośląskie

250 000 zł47 m² 5 319 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sprzedam lokal usługowy, w miejscu gdzie odbywa się duży ruch, idealne miejsce na działalność która ma być widoczna z ulicy. Lokal usługowy przeznaczony pod różnego rodzaju usługi, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

1 213 000 zł132 m² 9 189 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: przedmieście Oławskie i ul. Kościuszki to lokalizacja o dużym potencjale z uwagi na duże natężenie ruchu, bliskość Urzędu Starostwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

1 112 400 zł74 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynagrodzenie agencji nieruchomości pokrywa jedynie Sprzedający. Oferta sprzedaży tego lokalu usługowego to świetna opcja dla - inwestora, oczekującego comiesięcznego zysku z najmu lub - osoby.