dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

1 040 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 040 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Polaka

Wrocław,dolnośląskie

1 750 000 zł161 m² 10 843 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal przy placu grunwaldzkim! Opiekun oferty: tel. Lokal usługowy przy ul. Polaka na poziomie "0" w stanie deweloperskim mieści się w nowoczesnym budynku przy kampusie. Podana cena jest ceną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Zakrzowska

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł47 m² 6 362 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prezentuję Państwu nieruchomość lokalową o powierzchni 47 m2 położoną przy ul. Zakrzowskiej na Psim Polu, na działce o powierzchni 87 m2. Budynek zlokalizowany jest przy samym rondzie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, Kombatantów

Świdnica,dolnośląskie

370 000 zł67 m² 5 522 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu Świdnicy. Idealny pod salon fryzjerski/kosmetyczny, biuro, studio tatuażu. Wejście bezpośrednio z ulicy Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Drzymały

Chojnów,dolnośląskie

259 000 zł81 m² 3 193,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Na sprzedaż pawilon handlowo-usługowy usytuowany na własnościowej działce o pow. 184 m 2 w bardzo dobrej lokalizacji - przy ul. Drzymały w Chojnowie. Budynek o pow. użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

59 000 zł16 m² 3 687,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości przedstawia garaż murowany na sprzedaż w Świdnicy. Garaż znajduje się blisko Centrum miasta i posiada kanał i podłączona jest instalacja elektryczna. Cena 59 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Skarbowców

Wrocław,dolnośląskie

1 050 000 zł86 m² 12 209,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Nowocześnie wykończony lokal na Wrocławskich Krzykach Oferta bez prowizji dla strony kupującej Traczyk Nieruchomości prezentuje gotowy, w pełni wykończony i umeblowany funkcjonalny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Chocianów

Chocianów,dolnośląskie

279 000 zł101 m² 2 762,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o pow. ok 101 m2 usytuowany bardzo dobrej lokalizacji w samym Rynku w Chocianowie. Nieruchomość usytuowana na parterze w kamienicy składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 125 000 zł102 m² 10 975,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Brak prowizji. Cena do negocjacji. Kontakt: marcin Samol | tel.   | eratia eratia prezentuje na sprzedaż lokal użytkowy położony we Wrocławiu, przy ulicy Jedności Narodowej, tuż przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 000 000 zł174 m² 17 241,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal z najemcą: - najemcą jest topowe sieciowe przedszkole z Wrocławia; - umowa 10-letnia; - coroczna waloryzacja o gus; - czynsz 24 000zł netto miesięcznie Zapraszam |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 720 000 zł116 m² 14 764 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal na sprzedaż. Prestiżowy budynek w centrum Wrocławia, na Kępie Mieszczańskiej Oferowany lokal na sprzedaż stanowi część budynku dawnych stajni garnizonu wojska z pięknymi sklepieniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

680 000 zł280 m² 2 428,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Restauracja włoska całkowicie wyposażona w okolicach Wrocławia 280 m2 Prosperująca nieprzerwanie od 2014r. restauracja włoska w Miasteczku Trzebnica oddam do ustalenia! Sympatyczna, rodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Polaka

Wrocław,dolnośląskie

1 800 000 zł161 m² 11 180,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

To doskonała lokalizacja w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych i przystanków komunikacji zbiorowej. Wrocław - Plac Grunwaldzki Na sprzedaż lokal o powierzchni 161,39 m2. Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

85 000 zł32 m² 2 656,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal o powierzchni 32 m2 znajdujący się w Świebodzicach. Nieruchomość jest położona w bardzo dobrej lokalizacji, w ciągłym ruchu pieszych. Lokal posiada dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

195 000 zł22 m² 8 803,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowa niższa cena Polecamy Państwu na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy położony na parterze budynku w świetnej lokalizacji - na Zabobrzu w Jeleniej Górze. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Lubin

Lubin,dolnośląskie

1 200 000 zł221 m² 5 441,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dobra lokalizacja! Oferujemy Państwu na sprzedaż dobrze prosperujący lokal weselno-gastronomiczny o powierzchni 220,53 m2 położony w niedalekiej odległości od Lubina. Obiekt cieszy się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

1 958 084 zł135 m² 14 514 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Kępa mieszczańska - wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia, które łączy w sobie kameralną atmosferę z łatwym dostępem do wielkomiejskich atrakcji. Zielone serce Wrocławia położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy umeblowany Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

850 000 zł214 m² 3 977,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta którą oglądasz dostępna jest tylko U nas! nowa niższa cena! Prezentujemy Państwu do sprzedaży atrakcyjnie położony duży lokal biurowy o powierzchni 213,80m2. Lokalizacja Jelenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Rydygiera

Wrocław,dolnośląskie

1 199 000 zł113 m² 10 611 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:tak

Oferta tylko w naszym biurze nieruchomości, tel: duży lokal usługowy z witrynami, położony w kamienicy na parterze budynku. Istnieje możliwość podziału, wydzielenia osobnych lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Polaka

Wrocław,dolnośląskie

1 600 000 zł161 m² 9 913,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal w stanie deweloperskim z witryną o powierzchni 161,39 m2, położony na ul. Benedykta Polaka we Wrocławiu, ok. 300 m od Politechniki. Idealny pod gastronomię lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Skłodowskiej-Curie

Jelenia Góra,dolnośląskie

850 000 zł214 m² 3 975,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Oferta którą oglądasz dostępna jest tylko U nas! lokal to świetna inwestycja pod ośrodek zdrowia! Prezentujemy Państwu do sprzedaży atrakcyjnie położony duży lokal biurowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

415 000 zł56 m² 7 410,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjnie położony lokal użytkowy o powierzchni 56m2 usytuowany na parterze w nowoczesnym budynku z odrębnym wejściem i dużymi oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

1 958 084 zł135 m² 14 514 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Tarninów

Legnica,dolnośląskie

275 000 zł48 m² 5 729,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu lokal usługowy na sprzedaż.Nieruchomość położona jest w Legnicy, w dzielnicy Tarninów. Powierzchnia nieruchomości wynosi 48 m2.Lokal znajduje się na parterze. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Jasna

Wysoka,dolnośląskie

4 500 000 zł641 m² 7 020,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Co: budynek biurowy Lokalizacja: wysoka, gmina Kobierzyce, ul. Jasna 9 Cena: 4 500 000 zł - możliwość sprzedaży na fakturę (netto) lub pcc (brutto) Powierzchnia budynku: 641 m2 Powierzchnia działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

2 026 080 zł169 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta przedstawia lokal usługowy usytułowany na parterze w nowym budownictwie. Jeżeli poszukujesz gotowego lokalu z najemcą. Jeżeli zależy Ci na nowym budownictwie. Jeżeli zależy Ci na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

332 000 zł105 m² 3 161,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż duży lokal użytkowy o powierzchni 105m2 i wysokości ok 4m usytuowany na parterze w kamienicy blisko centrum miasta Jeleniej Góry. Lokal posiada dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

850 000 zł214 m² 3 975,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

1 958 084 zł135 m² 14 514 zł/m²

 

 

 

Rogów Legnicki,dolnośląskie

950 000 zł1 720 m² 552,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży zabudowanej działki siedliskowej z dużym potencjałem do prowadzenia działalności gospodarczej. Lokalizacja Ferma znajduje się w Rogowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Zabrodzka

Wrocław,dolnośląskie

897 000 zł84 m² 10 665,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Duża witryna! Lokal idealny pod sklep, gabinet lekarski, kancelarię! Wejście z ulicy! Polecam na sprzedaż lokal handlowo - usługowy o powierzchni 84,1 m2, usytuowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

990 001 zł70 m² 14 142,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje olimpia port - osiedle nad odrą / wrocław swojczyce / lokal usługowo - handlowy Do sprzedania klimatyzowany lokal usługowo-handlowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Armii Krajowej

Góra,dolnośląskie

520 000 zł125 m² 4 157,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Miejscowość Góra k. Rawicza ul. Armii Krajowej - centrum miasteczka. Lokal użytkowy położony na parterze, posiadający duże witryny, usytuowany w budynku mieszkalnym z wydzieloną częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Kawice

Kawice,dolnośląskie

500 000 zł193 m² 2 584,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Sprzedam lub wynajmę dobrze prosperujący, wyposażony lokal gastronomiczny. Lokal posiada salę konsumpcyjną, kuchnię oraz zaplecze sanitarne. Budynek wolno stojący o powierzchni 193,45 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kosmonautów Polskich

Głogów,dolnośląskie

205 000 zł40 m² 5 125 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta dostępna tylko W free home nieruchomości - biuro nieruchomości Głogów Na sprzedaż lokal handlowo- usługowy o powierzchni 40mkw mkw - plus piwnica 30mkw w budynku położonym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Średzka

Wrocław,dolnośląskie

690 000 zł56 m² 12 282 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Okazja. Przejmij cały, działający, dochodowy biznes. Do sprzedania dobrze prosperujący (od 27 lat) lokal gastronomiczny - pizzeria, w centrum Leśnicy, na przeciwko Zamku. Lokalizacja: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Zarembowicza

Wrocław,dolnośląskie

225 000 zł28 m² 8 035,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy w cenie 225.000pln netto przy wrocławskim lotnisku Oferujemy do sprzedaży komfortowy, parterowy lokal położony w bezpośrednim sąsiedztwie wrocławskiego lotniska. To niezwykła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 600 000 zł715 m² 2 238,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:-

Wombat nieruchomości oferuje do sprzedaży trzykondygnacyjną kamienicę o powierzchni użytkowej 631,2 m kw. posadowioną na działce o powierzchni 222m 2 w śródmieściu Świdnicy, do.