dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 273 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 273 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaporoska

Wrocław,dolnośląskie

618 800 zł44 m² 13 993,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie Pełna własność w świetnej lokalizacji blisko do sky tower i na uniwersytet ekonomiczny wójciklicencja 16128-Serdedcznie polecam Świetna propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

838 663 zł62 m² 13 431,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 62,44m2 z ogródkiem o pow. 31,22m2. Mieszkanie znajduje się na parterze w 7 piętrowym nowym apartamentowcu z windą Kleczków okolice ulicy Reymonta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

803 980 zł66 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Duże mieszkanie 3 pokojowe, narożne o powierzchni 65,90m2 z ogrodem i tarasem inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

744 090 zł41 m² 17 999,30 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Brak prowizji - bezpośrednio od dewelopera! Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym! Brak podatku pcc Zakończenie budowy: 1q2026 Wyobraź sobie poranki z kawą na loggii i nieograniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spółdzielców

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

729 000 zł71 m² 10 267,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Dzień dobry Chciałbym zaoferować Państwu na sprzedaż nowoczesne w pełni wykończone mieszkanie w pięknej spokojnej okolicy w centrum Polanicy-Zdrój. Gotowe do zamieszkania od zaraz bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł48 m² 10 857,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie o łącznie powierzchni 47,8 m2 oraz piwnicy 10 m2. Mieszkanie jest w stanie wiecznym na wirtualnym spacerze. Jest to nieruchomość doskonała by tam zamieszkać ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 040 000 zł73 m² 27 945,20 zł/m²

 

Piętro:7/30

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament premium w prestiżowej inwestycji Quorum - centrum Wrocławia Na sprzedaż wyjątkowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 73 m , położony na 7 piętrze nowoczesnego kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

229 000 zł35 m² 6 542,86 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie Szanowni Państwo oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedania mieszkanie z 2 osobnymi wejściami jak do domu jednorodzinnego powierzchnia użytkowa mieszkania około 35m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

728 000 zł62 m² 11 741,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska 0% prowizji Mieszkanie Gotowe do odbioru! W ofercie funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 62 m z balkonem 3,43 m . Inwestycja to osiedle w topowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł28 m² 14 509,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Zielinskiego Kawalerka Centrum 27m2!- kategoria: mieszkania / Sprzedaż - Powierzchnia:27 m2 - Liczba pokoi:1 pokój - Zabudowa:Blok - Tech. budowy:Wielka Płyta - Piętro :6 piętro - Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jesionowa

Wrocław,dolnośląskie

1 285 000 zł81 m² 15 942,90 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż słoneczne i przestronne mieszkanie o powierzchni 80,6 m , położone na 12. piętrze nowoczesnego apartamentowca Innova III z 2019 roku przy ul. Jesionowej we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

459 000 zł105 m² 4 379,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Szukasz dużej nieruchomości dla siebie i swojej rodziny z ogródkiem? Mam dla Ciebie niesamowitą ofertę pięknego dwupoziomowego mieszkania w spokojnej okolicy Podgórza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

849 599 zł56 m² 15 212,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament 3 pokojowy o powierzchni 55,85m2 położony jest na 2 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Klasyczny układ, na który składają się: salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

749 982 zł52 m² 14 312,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie o powierzchni 47,72m2 znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowej klasycznej, części historycznego budynku Wrocławskich Browarów przy ul. Jedności Narodowej budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Gazowa

Wrocław,dolnośląskie

766 458 zł65 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: numer licencji pfrn 30901 tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego, przestronnego 3-pokojowego mieszkania z ogrodem! Otoczenie nieruchomości: tarnogaj to dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

835 000 zł75 m² 11 133,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m , usytuowane na 1/6 piętrze budynku z windą po termoizolacji piwnica, zlokalizowane na wrocławskich Hubach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Świdnicka

Wrocław,dolnośląskie

595 000 zł31 m² 19 009,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie w samym centrum Wrocławia to doskonała propozycja zarówno dla osób poszukujących swojego pierwszego lokum, jak i dla inwestorów szukających bezpiecznej i dochodowej formy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niedźwiedzia

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł33 m² 16 819,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz idealnej lokalizacji we wrocławiu? To mieszkanie to strzał w dziesiątkę! Położone przy ul. Niedźwiedziej, zaledwie 3 minuty spacerem od Galerii Magnolia, łączy w sobie wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

522 000 zł59 m² 8 847,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kompleks ośmiu budynków wielorodzinnych. Łącznie znajdzie się tam 288 mieszkań. Budynek przewidziano w technologii prefabrykowanej oraz uzupełniająco w technologii tradycyjnej, mieszanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

420 000 zł67 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność! Sprzedaż tylko przez Nasze biuro! Szukasz dla siebie wygodnego i przytulnego mieszkania? Mam dla Ciebie 3 pokojową nieruchomość z pięknym ogródkiem i garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaszubska

Wrocław,dolnośląskie

715 000 zł56 m² 12 767,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Home&invest Wrocław tel. Tylko U nas! Na sprzedaż piękne, słoneczne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,46 mkw po kapitalnym remoncie, znajdujące się na pierwszym piętrze ocieplonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

434 999 zł31 m² 14 032,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pok Sky tower/gajowicka/piwnica/balkon Loggia! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia położone przy ul. Gajowickiej w bezpośrednim sąsiedztwie Sky Tower i z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maślicka

Wrocław,dolnośląskie

649 500 zł47 m² 13 819,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone na parterze nowoczesnego budynku z 2015 roku, zlokalizowanego na zielonych i spokojnych Maślicach przy ul. Maślickiej na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł30 m² 14 257,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Plac Legionów 2 pok/lux Top/media miejskie Polecamy na sprzedaż mieszkanie w centrum miasta ul.Plac Legionów ,/Kolanowa Mieszkanie po generalnym remoncie, nowoczesne z nowym wyposażeniem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Snowidza

Snowidza,dolnośląskie

339 000 zł60 m² 5 603,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Sprzedane Mieszkanie z ogrodem i garażem w atrakcyjnej okolicy Snowidza. Na sprzedaż przytulne mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną kuchnią o powierzchni 60,50 m2 z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zakopiańska

Wrocław,dolnośląskie

1 190 000 zł180 m² 6 611,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1998

Twój nowy azyl w Złotnikach - wyjątkowy, 3-poziomowy dom z ogrodem Wyobraź sobie poranki z kubkiem kawy na własnym tarasie, w otoczeniu zieleni i spokoju. Ten wyjątkowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wesoła

Wrocław,dolnośląskie

638 000 zł48 m² 13 431,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2 pokoje | 47,5 m | ul. Wesoła | przy Aquaparku & Wroclavii | po remoncie Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 47,5 m , położone w świetnej lokalizacji przy ul. Wesołej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł53 m² 11 132,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Sprzedam bez pośredników mieszkanie własnościowe o powierzchni 53m w bardzo dobrej lokalizacji na Krzykach (ul. Józefa Hallera). Mieszkanie jest usytuowane na pierwszym piętrze, do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

859 000 zł74 m² 11 608,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w centrum Wrocławia w nowej inwestycji. Osiedle powstaje tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Tej wyjątkowej lokalizacji zawdzięcza swój charakter - wielkomiejski, z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mickiewicza

Wrocław,dolnośląskie

878 000 zł72 m² 12 110,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe Sępolno 71,46 m + duża piwnica Ogródek 2 łazienki - Lokalizacja: wrocław Sępolno - Powierzchnia użytkowa: 71,46 m - Liczba pokoi: 3 - Kuchnia: otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

845 000 zł61 m² 13 875,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Top Apartament / 3 pokz/taras/2019/garaż /komórka Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Gazowa, inwestycja Di Trevi (2019) Na sprzedaż jasne, komfortowe i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

469 000 zł54 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż ładne i przytulne mieszkanie trzypokojowe o pow. użytkowej 50m2, całkowitej 53,60m2 położone w Cieplicach na osiedlu Orlim. Mieszkanie jest usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowska

Wrocław,dolnośląskie

555 000 zł42 m² 13 214,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

W pełni rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. Idealne jako pierwsze mieszkanie dla siebie jak I inwestycyjnie na wynajem-warto! kwiatkowskalicencja nr 28861 Serdecznie polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielińskiego

Wrocław,dolnośląskie

460 000 zł40 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2, położone na 3 piętrze w 10-piętrowym budynku z lat 80, przy ul. Zielińskiego we Wrocławiu. Lokal wymaga remontu, co daje nowemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osiedle Robotnicze

Jelenia Góra,dolnośląskie

270 000 zł62 m² 4 354,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

62 m mieszkanie na sprzedaż| Kamienica | Parking | Potencjał inwestycyjny Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone w Jeleniej Górze, osiedle Robotnicze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ułańska

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł43 m² 13 465,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 43 m , usytuowane na 0/4p. kameralnego budynku z 2007r. To jedyne mieszkanie na tym poziomie, co zapewnia ciszę, prywatność oraz wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

428 000 zł28 m² 15 563,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecamy na sprzedaż 2 pokoje z wydzielonym aneksem sypialnianym 26,90 m2 blisko centrum przy ul. Spiżowej (boczna Grabiszyńskiej). Mieszkanie mieści się na wysokim parterze, w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zdrowa

Wrocław,dolnośląskie

508 999 zł40 m² 12 886 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronna kawalerka z osobną kuchnią | 39 m + piwnica | ul. Zdrowa Na sprzedaż funkcjonalna i jasna kawalerka o powierzchni 39 m z dodatkową piwnicą (4,2 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Komandorska

Wrocław,dolnośląskie

859 000 zł63 m² 13 611 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż dwustronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,11 m2, położone na parterze zadbanego bloku przy ul. Komandorskiej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poranna

Wrocław,dolnośląskie

864 954 zł78 m² 11 160,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 77 m po generalnym remoncie + ogródek | 1 piętro agd W cenie Na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 77 m , po generalnym remoncie wykonanym od stanu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

522 000 zł59 m² 8 847,46 zł/m²

 

 

 

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij