dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 276 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 276 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

764 417 zł58 m² 13 172,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokoje z balkonem i świetnym, wygodnym układem mieszkanie, w którym po prostu dobrze się żyje. Zadzwoń chętnie pomogę w wyborze najlepszego mieszkania dla Ciebie - nawet po 18.00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Smolec

Smolec,dolnośląskie

718 998 zł69 m² 10 473,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie 3-pokojowe Okolica Smolca Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,66 m , położone na 1. piętrze w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

287 000 zł36 m² 7 994,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

wyremontowane pod klucz -niska cena! -okazja-Stabłowice-2pok. Po generalnym remoncie! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m2 (salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Smolec

Smolec,dolnośląskie

562 948 zł58 m² 9 790,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Smolec to urokliwa miejscowość otoczona zielenią. Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze i licznych instytucjach na miejscu, codzienne życie będzie tu wygodne i komfortowe. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Legnica,dolnośląskie

899 000 zł158 m² 5 684,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferujemy Państwu na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-poziomowe, stanowiące w rzeczywistości 2 kompletne mieszkania, w nowoczesnym apartamentowcu na Piekarach B w Legnicy. Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siemianowicka

Wrocław,dolnośląskie

699 999 zł52 m² 13 461,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3pok | mieszkanie po remoncie |siłownia | ochrona! Na sprzedaż funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na kameralnym, nowoczesnym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

989 000 zł74 m² 13 364,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie z ogrodem 105 m i jacuzzi | 3 pokoje | Kiełczów pod Wrocławiem Szukasz miejsca, w którym po pracy naprawdę odpoczniesz? To mieszkanie łączy komfort życia w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

594 990 zł43 m² 13 869,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2-pokojowe mieszkanie po remoncie | Okazja! Ołbin | przy Parku Tołpy Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 41,7 m , położone na 3. piętrze zadbanej kamienicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ściegiennego

Legnica,dolnośląskie

175 000 zł48 m² 3 684,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferta tylko W naszym biurze Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 47,5 m2 zlokalizowane na 3. piętrze kamienicy przy ul. Ściegiennego położonej w bardzo wygodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miłostowska

Wrocław,dolnośląskie

618 996 zł50 m² 12 429,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż: okazja! 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Wrocław, psie Pole, ul. Miłostowska Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

610 575 zł61 m² 9 983,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja oferty Chcielibyśmy poinformować o promocji na naszej inwestycji Przystań Siechnice. Obowiązuje od dnia 23-03-2026 do 30-04-2026r. Każdy klient, który podpisze umowę w tym czasie (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gliniana

Wrocław,dolnośląskie

544 991 zł48 m² 11 377,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż | 2-pokojowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy | Wrocław, ul. Gliniana toplokalizacja Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 47,53 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Makowa

Kiełczów,dolnośląskie

669 000 zł52 m² 12 977,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z narożnym ogródkiem Kiełczów, ul. Makowa. Szukasz mieszkania, które łączy wygodę, funkcjonalny układ i możliwość codziennego kontaktu z naturą?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

475 000 zł32 m² 14 806,70 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zakupu kawalerki o powierzchni 32,08m2 znajdującej się na Osiedlu Lokum Porto przy ulicy Długiej 57D we Wrocławiu z wygodnym miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

481 977 zł43 m² 11 314 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

-Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Wybudowanych zostanie 11 budynków wielorodzinnych 2-piętrowych w zabudowie wolnostojącej z komórkami na tych samych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

782 951 zł62 m² 12 648,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | balkon | osobna kuchnia | blisko centrum toplokalizacja! ul. Strzegomska | Wrocław Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kawalerzystów

Wrocław,dolnośląskie

740 000 zł62 m² 12 013 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferta na wyłączność Mieszkanie wraz z miejscem garażowym pod budynkiem Na sprzedaż mieszkanie Wrocław, krzyki, ul. Kawalerzystów, rok budowy 2009. Mieszkanie składa się z trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł63 m² 10 317,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63 m , usytuowane na 3/5 piętrze w Plombie z windą, zlokalizowane we Wrocławiu przy Parku Tołpy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

228 000 zł69 m² 3 299,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

= idealne pod inwestycję = Na sprzedaż oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie, położone w sercu Wałbrzycha, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta. Lokal o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Wrocław,dolnośląskie

400 000 zł27 m² 14 814,80 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż jasna i ustawna kawalerka o powierzchni 27 m , położona na 11. piętrze w budynku z windą Tuż przy Placu Legionów jednej z najlepiej skomunikowanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hłaski

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł47 m² 11 677,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż oferujemy klimatyczne mieszkanie zlokalizowane na Muchoborze Wielkim - w cichej i zielonej części Wrocławia, doskonale skomunikowanej z resztą miasta. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

660 732 zł32 m² 20 367,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 5 piętrze w 5-piętrowym bloku z windą w wyjątkowej lokalizacji w samym centrum Wrocławia tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

800 000 zł32 m² 25 047 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Apartament Z tarasem - blisko rynku Unikatowa inwestycja w skali miasta njważniejsze informacje Lokalizacja: prestiżowa część Wrocławia, tuż przy Ostrowie Tumskim, szybki dostęp do Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

644 540 zł40 m² 15 926,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowego z balkonem o powierzchni 40,47m2. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 8 piętrowym apartamentowcu z windą z poziomu garaży. Główna część mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

558 223 zł45 m² 12 290,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zainwestuj w nowoczesny apartament inwestycyjny z 23% vat, wykończony pod "klucz", położony zaledwie 3 km od Stare Miasta. To idealna propozycja zarówno na wynajem krótko-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

679 410 zł62 m² 10 896,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kompleks składa się z trzech nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 25 m do 103 m . Każde mieszkanie w kompleksie ma dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

925 000 zł85 m² 10 854,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokojną podmiejską lokalizacje - powstało tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Złotoryja,dolnośląskie

210 000 zł31 m² 6 774,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 2 -pokojowego , znajdującego się w Złotoryi, na 2 piętrze w bloku przy ul. Słowackiego. Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł27 m² 17 740,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w centrum Wrocławia w nowej inwestycji. Osiedle powstaje tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Tej wyjątkowej lokalizacji zawdzięcza swój charakter - wielkomiejski, z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

635 976 zł52 m² 12 216,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie duże, rozkładowe, 3 pokojowe o powierzchni 52,06m2 z balkonem w bloku z windą na Żernikach dzielnica Fabryczna we Wrocławiu. Mieszkanie ma pow. 52,06m2 znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

557 994 zł60 m² 9 331 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż 3-pokojowe duże mieszkanie ul. Kamieńskiego, wrocław (poświętne)! Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 59,8 m i funkcjonalnym układzie, położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzeska

Wrocław,dolnośląskie

520 000 zł37 m² 13 944,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Gotowe do zamieszkania | 2 pokoje | Po remoncie Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść i od razu mieszkać bez stresu, remontów i dodatkowych kosztów? To jest dokładnie taki przypadek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

637 473 zł60 m² 10 538,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja oferty Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Wybudowanych zostanie 11 budynków wielorodzinnych 2-piętrowych w zabudowie wolnostojącej z komórkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Legnica,dolnośląskie

299 000 zł46 m² 6 541,24 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Legnicy, w Centrum Miasta. Lokal o powierzchni 45,71 m2 znajduje się na 9 piętrze w bloku 10-piętrowym z windą. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łukaszowice

Łukaszowice,dolnośląskie

370 000 zł99 m² 3 727,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1836

Nowa cena 370 000 zł Jeśli szukasz miejsca z charakterem, w którym historia spotyka się z komfortem codziennego życia to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie. To przestronne, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

640 775 zł54 m² 11 787,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł55 m² 11 818,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż rozkładowe, przestrzenne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55 m , położone na 3/3 piętrze w kameralnym budynku we Wrocławiu, krzyki. Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sucharskiego

Oleśnica,dolnośląskie

517 000 zł72 m² 7 468,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalne, rodzinne mieszkanie o powierzchni 71,90 m , zlokalizowane przy ul. Sucharskiego w Oleśnicy. Nieruchomość wyróżnia się elastycznym układem pomieszczeń oraz.

Szczegóły ogłoszenia